NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2020

5 feliratkozó

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 913
Hát, ez a Pats draft... Uche-n kivul értékelhetetlen vagy hatalmas reach mindenhol...
Igor
viszonyítási stream: LINK (csak akkor írj kommentet a pickről, ha már itt megtörtént!)
*csöcsöket linkelni csak speciális esetben lehet! -> ordas reach, trade, tv-s technikai malőr
r.baggio
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Na, ez kurva jó.
Igor, mondtam neked, hogy HoF-ert fogsz húzni a 4/26os szerencse pickkel 😀
tenorx
Meglátjuk... amikor LB emberem vittétek, általában elrontottátok őket (Stevenson Sylvester?)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fuck, pont a steelers vitte el, és OLB-t csinálnak belőle... 😕
Igor
Watt vagy Dupree helyén?

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 453 — situational football
Hát, ez a Pats draft... Uche-n kivul értékelhetetlen vagy hatalmas reach mindenhol...
Igor
Jelige: versatility



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na, ez kurva jó.
Igor, mondtam neked, hogy HoF-ert fogsz húzni a 4/26os szerencse pickkel 😀
tenorx
Nem lesz őszinte mosolya, amikor a földbe veri Lamart. 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legalább nem metünk hátrébb 😊
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na, ez kurva jó.
Igor, mondtam neked, hogy HoF-ert fogsz húzni a 4/26os szerencse pickkel 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Klasszik Steel pick
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Fuck, pont a steelers vitte el, és OLB-t csinálnak belőle... 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Hát, ez a Pats draft... Uche-n kivul értékelhetetlen vagy hatalmas reach mindenhol...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Keene a faszom ez?
iktriad
98as, építész, virginia tech, többi lényegtelen

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
BBnek lejátszhatjuk a Dupla kávét 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az én kisebb sulis kedvencem Gandy-Golden.
Bazzani
Sajna a Liberty már FBS-es. 😕
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 913
OK, meggyőződtem róla, hogy a Roger mögötti monitoron nem fizetett színészeket mutatnak, ezek tényleg boooztak.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A Pats húzott még egy TE-t, és ő se Trautmann.


Szerkesztette: tenorx
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 340 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
2-en együtt fogják pótolni Gronkot?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Keene a faszom ez?
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kivitték az építész gyereget a virdzsínia tekkről

de miér pats ő is??

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
ebből látszik igazán, hogy mennyire nem mernek kockáztatni a csapatok, az ilyen sleeper, boardok alapján alacsonyra értékelt pickek is elit egyetemekről jönnek
r.baggio
Arkansas és Iowa annak számít?
Cruyffista
nem elit, de SEC és Big Ten, a két premier konf
az iowai prospecteket meg mindig is imádták az nfl csapatok (kb mint a Floridánál vagy a Bamánál, jön onnan egy két lábbal és két kézzel rendelkező ember, valószínűleg draftolni fogják)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 105
Dalton Keene TE Pats

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyrészt a Pats megfosztott minket egy vicces Seattle picktől, másrészt meg kifognak húzni valakit (Fromm?), aki nekünk is kellett volna.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az én kisebb sulis kedvencem Gandy-Golden.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ebből látszik igazán, hogy mennyire nem mernek kockáztatni a csapatok, az ilyen sleeper, boardok alapján alacsonyra értékelt pickek is elit egyetemekről jönnek
r.baggio
Arkansas és Iowa annak számít?
Cruyffista
Az Iowa most is elit egyetem. Az Arkansas egykor az volt...
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 105
Nem rossz... edge-nek örültem volna esetleg (Weaver, Anae, etc), de LB-k közül az egyik legjobb a maradékból, és elfér az LB is.
Igor
Én csalódott vagyok, már rég az O fal kellene.
KeyG
Milyen posztra/kit?
Igor
3/7-re Jonah Jackson vagy Cushenberry kellett volna nálam.
KeyG
Jackson szar és reach lett volna... nála jobb OG-k még vannak benn bőven..
Igor
Legyen igazad. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ebből látszik igazán, hogy mennyire nem mernek kockáztatni a csapatok, az ilyen sleeper, boardok alapján alacsonyra értékelt pickek is elit egyetemekről jönnek
r.baggio
Az lesz a durva, ha a 7. körre is kb 5 FCS-es(A már draftolt Chinn mellett Trautman, Tuszka, a South Carolina States OT, meg james Robinson) megy majd ki...

Szerkesztette: iktriad