Philadelphia Eagles - Dallas Cowboys

több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Egyre több a sérülés...


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Gallup EDDIG viszont nagyot játszik ma

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Sziasztok. Egyaltalan meg akarja nyerni valaki ezt a meccset? Kb a ket vedelem, meg Prescott.

Egyebkent mindenki ovodas hibakat csinal, mi meg raadasul meg gyavak is vagyunk. 22 yard, 11 masodperc, erre nem megyunk ra a td-re, csak adunk a szarnak egy pofont hogy a rutin mezonygolbol meg rutinabbat csinaljunk. Hat ez aztan kurvara megerte.
slowmotion
az edzői gárdától én sokat már nem várok
Antonius
Azert nem itt lennenk, ha nem ejtenenk el ovodas szintu passzokat
slowmotion
igen, a sok drop tipikus jele annak, hogy fejben nem vagyunk teljesen ott

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Gratulálok, játék nélkül lesérül
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Sziasztok. Egyaltalan meg akarja nyerni valaki ezt a meccset? Kb a ket vedelem, meg Prescott.

Egyebkent mindenki ovodas hibakat csinal, mi meg raadasul meg gyavak is vagyunk. 22 yard, 11 masodperc, erre nem megyunk ra a td-re, csak adunk a szarnak egy pofont hogy a rutin mezonygolbol meg rutinabbat csinaljunk. Hat ez aztan kurvara megerte.
slowmotion
az edzői gárdától én sokat már nem várok
Antonius
Azert nem itt lennenk, ha nem ejtenenk el ovodas szintu passzokat
több mint 4 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ráadásul nagy félelmem, hogy az első driveból át is vezik a vezetést
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
váááááá, az én hibám, hogy eddig szarok voltunk!!! Most jut eszembe, nem akasztottam a nyakamba a Boys sálamat, ami a Rams meccsen végig mellettem volt!!!
Na majd a 2. félidőben...
Antonius
rookie mistake
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Sziasztok. Egyaltalan meg akarja nyerni valaki ezt a meccset? Kb a ket vedelem, meg Prescott.

Egyebkent mindenki ovodas hibakat csinal, mi meg raadasul meg gyavak is vagyunk. 22 yard, 11 masodperc, erre nem megyunk ra a td-re, csak adunk a szarnak egy pofont hogy a rutin mezonygolbol meg rutinabbat csinaljunk. Hat ez aztan kurvara megerte.
slowmotion
az edzői gárdától én sokat már nem várok

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Sziasztok. Egyaltalan meg akarja nyerni valaki ezt a meccset? Kb a ket vedelem, meg Prescott.

Egyebkent mindenki ovodas hibakat csinal, mi meg raadasul meg gyavak is vagyunk. 22 yard, 11 masodperc, erre nem megyunk ra a td-re, csak adunk a szarnak egy pofont hogy a rutin mezonygolbol meg rutinabbat csinaljunk. Hat ez aztan kurvara megerte.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
váááááá, az én hibám, hogy eddig szarok voltunk!!! Most jut eszembe, nem akasztottam a nyakamba a Boys sálamat, ami a Rams meccsen végig mellettem volt!!!
Na majd a 2. félidőben...

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
ez a dallas nem lesz ekkora szar az egész meccsen és nem tudjuk kihasználni nem hiszem el... nem akarják hogy menjek aludni
zsoeo
egyébként az EDDIGI MECCSEKEN a 3. negyednem voltunk a legélesebbek. Kíváncsi leszek, ma mi jön

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
és utolsó késdöfésnek Aikman bemondja, hogy a Cowboys 0-7 ha félidőben hátrányban volt.
köszi
rva
a Rams meccsig meg nem vertünk meg pozitív mérlegű csapatot. Egyszer minden ilyen stat megdől
Antonius
ez jogos!
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
és utolsó késdöfésnek Aikman bemondja, hogy a Cowboys 0-7 ha félidőben hátrányban volt.
köszi
rva
a Rams meccsig meg nem vertünk meg pozitív mérlegű csapatot. Egyszer minden ilyen stat megdől

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
ez a dallas nem lesz ekkora szar az egész meccsen és nem tudjuk kihasználni nem hiszem el... nem akarják hogy menjek aludni
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
és utolsó késdöfésnek Aikman bemondja, hogy a Cowboys idén 0-7 ha félidőben hátrányban volt.
köszi

Szerkesztette: rva
több mint 4 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Tartok tőle, hogy a 2. félidőbe szembe jön a valóság, de így is több mint amit vártam....
dande
Igen sajnos ettől tartok én is 😕
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
Tartok tőle, hogy a 2. félidőbe szembe jön a valóság, de így is több mint amit vártam....
dande
jó lenne 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tartok tőle, hogy a 2. félidőbe szembe jön a valóság, de így is több mint amit vártam....
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
hihetetlen, hogy mennyire igaz a "Cooper csak otthon képes játszani"
múltkor láttam twitteren valami ilyen gyűjtést de eskü megcsinálom a dallasi topicba legközelebb a saját gyűjtésem, mert kezd durva méreteket ölteni.
több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
ennek + 10, 14-nek kellene lenni a játék képe alapján 😕 😕
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Na 10-10 aztán menjünk az öltözőbe
több mint 4 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ez tényleg egy roncsderbi

Szerkesztette: MirrMurr
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem is tudom mikor volt utoljára esélyünknígy megverni a Dallast de persze elszúrjuk.......
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
DP time management
több mint 4 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Jól ebasztuk ezt a félidőt... sokkal több volt benne...