NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles - Kansas City Chiefs

több mint 2 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
no. no. nem lenni.

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 2 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Az összes Eagles LB passz ellen homály😏
Invincible
úgy kb majdnem azóta, mióta NFL-t nézek kivéve a SB év, bár ott sem rajtuk múlott 😀 Trotteren kívül nem nagyon emlékszem hosszabb távon normális LBre 😀
dande
Hicks jó volt. Csak minden 10. meccsen bírt játszani

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 516 — Így remélem megfelelek nektek.....
sok punt ma sem lesz
ehh
várjál még 😛 mi lehet könnyen elakadunk 😊
dande
aki a mi védelmünk ellen elakad, az annyit is ér
ehh
pontosan 😊
több mint 2 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
sok punt ma sem lesz
ehh
várjál még 😛 mi lehet könnyen elakadunk 😊
dande
aki a mi védelmünk ellen elakad, az annyit is ér
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Hill es Kelce, Kelce es Hill. Ez a tamadosorunk. Es persze Mahomes.

Ez a Gray annyira jo TE, ahogy Hori beharangozta, gondoltam egy elkapasa nem volt meg iden. Megneztem, egy volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 516 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az összes Eagles LB passz ellen homály😏
Invincible
úgy kb majdnem azóta, mióta NFL-t nézek kivéve a SB év, bár ott sem rajtuk múlott 😀 Trotteren kívül nem nagyon emlékszem hosszabb távon normális LBre 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 516 — Így remélem megfelelek nektek.....
sok punt ma sem lesz
ehh
várjál még 😛 mi lehet könnyen elakadunk 😊
több mint 2 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Az összes Eagles LB passz ellen homály😏

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 001 — Patriots fan
Singleton sajnos passz eellen még mindig homály
Invincible
Hill ellen nem csoda

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
sok punt ma sem lesz
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 516 — Így remélem megfelelek nektek.....
easy
több mint 2 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Singleton sajnos passz eellen még mindig homály

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
a lényeg, hogy minél később jöjjön fel a remek védelmünk😊
ehh
Hill akkor bosszut allt a zebran.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
az előző, a labda elindult leérés előtt
ehh
Lehet. Majd visszanezem. Igy most ezt lattam.

Ez is milyen kiraly drive. illegal formation, delay, dadogo snap, amiben passz playt Majomsz fut meg. Profik.
ulpianus
a lényeg, hogy minél később jöjjön fel a remek védelmünk😊
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
az előző, a labda elindult leérés előtt
ehh
Lehet. Majd visszanezem. Igy most ezt lattam.

Ez is milyen kiraly drive. illegal formation, delay, dadogo snap, amiben passz playt Majomsz fut meg. Profik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
ez nem biztos hogy TD
dande
De az. A elobbi volt kozelebb a fumblihoz. Ez mar TD utani verekedes volt a mar holt labdaval.
ulpianus
sima fumble volt
ehh
Mi? a TD? Az egyreszt kint volt. Masreszt nem kell sehova futni a celteruleten. Elkapta, mindket laba foldet ert, TD. Aztan ott verekedtek a labdaert, de ertelme semmi nem volt.

Az azt megelozo playnel pedig foldet ert a konyoke es utana lett fumbli, vagyis az sem fumble, ott vege a playnek.
ulpianus
az előző, a labda elindult leérés előtt
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
ez nem biztos hogy TD
dande
De az. A elobbi volt kozelebb a fumblihoz. Ez mar TD utani verekedes volt a mar holt labdaval.
ulpianus
sima fumble volt
ehh
Mi? a TD? Az egyreszt kint volt. Masreszt nem kell sehova futni a celteruleten. Elkapta, mindket laba foldet ert, TD. Aztan ott verekedtek a labdaert, de ertelme semmi nem volt.

Az azt megelozo playnel pedig foldet ert a konyoke es utana lett fumbli, vagyis az sem fumble, ott vege a playnek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
ez nem biztos hogy TD
dande
De az. A elobbi volt kozelebb a fumblihoz. Ez mar TD utani verekedes volt a mar holt labdaval.
ulpianus
sima fumble volt
több mint 2 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
itt megúsztunk egy fumblit
dande
who cares😁

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 516 — Így remélem megfelelek nektek.....
itt megúsztunk egy fumblit
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 516 — Így remélem megfelelek nektek.....
ez nem biztos hogy TD
dande
De az. A elobbi volt kozelebb a fumblihoz. Ez mar TD utani verekedes volt a mar holt labdaval.
ulpianus
csak nem voltam biztos benne, hogy a másik lába bent volt és még küzdött is a labdával. De most már mindegy 😊
több mint 2 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Hurts ma nem rossz! Még nem mondom hogy jó... 😉

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
ez nem biztos hogy TD
dande
De az. A elobbi volt kozelebb a fumblihoz. Ez mar TD utani verekedes volt a mar holt labdaval.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 516 — Így remélem megfelelek nektek.....
ez nem biztos hogy TD de megadták 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Így kell ezt. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !