Philadelphia Eagles - Tennessee Titans

több mint 1 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Steichen jovore hot name lesz HC interjukon. Amit egy ev alatt Hurts-el csinalt.
több mint 1 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
20 buntetes 😀 172 yard
több mint 1 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Legalább Dean is kap néhány snappet
dande2
Benn van mar egy ideje
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 418 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legalább Dean is kap néhány snappet
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
igazad van, de szerintem épp nem ilyenkor bosszantó, hanem amikor van hatása a hibáknak az eredményre.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Azért ennyire a bírók által tojtatott csapatot régen láttam. A Philly az új kedvencük?
csi77
????????????????????pár évvel ezeleőtt
dande2
A roughing passer büntik, amúgy meg a Brown elkapás a világ kevéssé világos oldalán OPI
csi77
akkor megbeszéltük, 😉
dande2
Igen, valóban. Neked van igazad.
Nem igazán értem, mert a két csapat nincs egy súlycsoportban
csi77
Mert voltak véleményes fújások? Azért messze van attól amit írtál. De mondom, legyünk csak kedvencek.
balintbaba
Voltak véleményes fújások? Ez a pár évvel ezelőtti Pats, GB, Pitt szint. őket nyomták ennyire. Nem értem, mert zongorázi lehet a különbséget a két csapat között.....
csi77
Persze 😀😀d

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Azért ennyire a bírók által tojtatott csapatot régen láttam. A Philly az új kedvencük?
csi77
????????????????????pár évvel ezeleőtt
dande2
A roughing passer büntik, amúgy meg a Brown elkapás a világ kevéssé világos oldalán OPI
csi77
akkor megbeszéltük, 😉
dande2
Igen, valóban. Neked van igazad.
Nem igazán értem, mert a két csapat nincs egy súlycsoportban
csi77
Mert voltak véleményes fújások? Azért messze van attól amit írtál. De mondom, legyünk csak kedvencek.
balintbaba
Voltak véleményes fújások? Ez a pár évvel ezelőtti Pats, GB, Pitt szint. őket nyomták ennyire. Nem értem, mert zongorázi lehet a különbséget a két csapat között.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Azért ennyire a bírók által tojtatott csapatot régen láttam. A Philly az új kedvencük?
csi77
????????????????????
dande2
A roughing passer büntik, amúgy meg a Brown elkapás a világ kevéssé világos oldalán OPI
csi77
akkor megbeszéltük, 😉
dande2
Igen, valóban. Neked van igazad.
Nem igazán értem, mert a két csapat nincs egy súlycsoportban
csi77
egyrészt ne mondtam és ne mis gondoltam, hogy nekem lenne igazam, inkább hagynám a csudába az egészet, másrészt pont ezért nem értem ezt a megjegyzést mert rohadtul nem ezen múlik az egész. Ha már itt tartunk a be nem fújt Goedert face mask amibe belesérült és kb azon is ment el a veretlenség...de jobb ha nem ragozzuk. Peace 😉
dande2
na mondjuk az igaz. azon az egy meccsen fogadtam ránk idén 😀

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Na, hajrá bajusz.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 418 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért ennyire a bírók által tojtatott csapatot régen láttam. A Philly az új kedvencük?
csi77
????????????????????
dande2
A roughing passer büntik, amúgy meg a Brown elkapás a világ kevéssé világos oldalán OPI
csi77
akkor megbeszéltük, 😉
dande2
Igen, valóban. Neked van igazad.
Nem igazán értem, mert a két csapat nincs egy súlycsoportban
csi77
egyrészt ne mondtam és ne mis gondoltam, hogy nekem lenne igazam, inkább hagynám a csudába az egészet, másrészt pont ezért nem értem ezt a megjegyzést mert rohadtul nem ezen múlik az egész. Ha már itt tartunk a be nem fújt Goedert face mask amibe belesérült és kb azon is ment el a veretlenség...de jobb ha nem ragozzuk. Peace 😉
több mint 1 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Azért ennyire a bírók által tojtatott csapatot régen láttam. A Philly az új kedvencük?
csi77
????????????????????
dande2
A roughing passer büntik, amúgy meg a Brown elkapás a világ kevéssé világos oldalán OPI
csi77
akkor megbeszéltük, 😉
dande2
Igen, valóban. Neked van igazad.
Nem igazán értem, mert a két csapat nincs egy súlycsoportban
csi77
Mert voltak véleményes fújások? Azért messze van attól amit írtál. De mondom, legyünk csak kedvencek.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 1 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
AFC South. ✅
Greengo
Nem egy superliga 😀
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Azért ennyire a bírók által tojtatott csapatot régen láttam. A Philly az új kedvencük?
csi77
????????????????????
dande2
A roughing passer büntik, amúgy meg a Brown elkapás a világ kevéssé világos oldalán OPI
csi77
akkor megbeszéltük, 😉
dande2
Igen, valóban. Neked van igazad.
Nem igazán értem, mert a két csapat nincs egy súlycsoportban

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
AFC South. ✅


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 1 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Minshew time!

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 1 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
végre nem mi ugrottunk be
dande2
Aztán igen. Komolytalanok a zebrák, de talán nem ők döntik el.
csipkelli
A titans D-line sulytalan. Tiszta zsebbol dobal Hurts vegig.
Hurtsel amugy mit csinaltak egy ev alatt? 😀

Szerkesztette: Blevi
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 418 — Így remélem megfelelek nektek.....
végre nem mi ugrottunk be
dande2
De igen csak nem fujtak be
Blevi
másodszor ja
több mint 1 éve
csipkelli 3 266
végre nem mi ugrottunk be
dande2
Aztán igen. Komolytalanok a zebrák, de talán nem ők döntik el.
több mint 1 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
végre nem mi ugrottunk be
dande2
De igen csak nem fujtak be
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 418 — Így remélem megfelelek nektek.....
végre nem mi ugrottunk be
több mint 1 éve
csipkelli 3 266
Brown most már leülhet, addig szájal, míg kicsapja valaki.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 418 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem sok necces meccse lesz az Eaglesnek. Siman benne van hogy tet nelkulu lesz a w16. Matchup
Blevi
Azért magunkra mindig számíthatunk, 😀 de ez ma eddig valóban jobb mint aminek kinézett
dande2
Jo azert nem volt egy hardcore schedule 😀
Blevi
Azt kell megverni aki szembe jön, és ez azért nem mindig sikerül papírfoma szerint sem 😊 s nem mi tehetünk a többiek bénázásáról 😛

Jé megint egy zászló
dande2
Igazabol arra celzok, hogy mivel nem sok igazan eles meccs van, a POban visszauthet.
Blevi
Nagyjából ez volt a SB szezonban is, de ott ugye a sérülések adtak pluszt és a dafke csak azért is megcsináljuk story. Reméljük most is találunk ilyet. De azért még van három csoport rangadó az csak csoport rangadó akár mi van.
több mint 1 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Nem sok necces meccse lesz az Eaglesnek. Siman benne van hogy tet nelkulu lesz a w16. Matchup
Blevi
Azért magunkra mindig számíthatunk, 😀 de ez ma eddig valóban jobb mint aminek kinézett
dande2
Jo azert nem volt egy hardcore schedule 😀
Blevi
Azt kell megverni aki szembe jön, és ez azért nem mindig sikerül papírfoma szerint sem 😊 s nem mi tehetünk a többiek bénázásáról 😛

Jé megint egy zászló
dande2
Igazabol arra celzok, hogy mivel nem sok igazan eles meccs van, a POban visszauthet.
több mint 1 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
AJ zabos. Biztos odamondogatnak neki az egykori csapattársak. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
Rocky's Penalty Bowl

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "