Pittsburgh Steelers - Cleveland Browns

több mint 5 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Conner beindult

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
kikkerünk ez a hátra vinni agyon lőni kategória
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A st tagjai kapjanak már egy egy szabálykönyvet a meccs után!

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Már 7 kért büntetésünk van. És nem is kérték mindet
több mint 5 éve
batyu New England Patriots 630
Mi volt a safety után?
Gergőke
Asszem aze a labda aki rafekszik kb, a mieink nem tudtak errol a szabalyrol, hagytak pattogni. Browns meg koszonte szepen...
The terrible towel
a safety punt úgynevezett freekick, az nem kell beleérnie a visszahordó csapatnak, hogy szabaddá válljon

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Mi volt a safety után?
Gergőke
Mi volt a safety után?
Gergőke
A safety miatt free kicket rúgtak, amikor Nix fair catch-et jelzett, de ellépett onnan, ezért Switzer nem foghatta meg. A free kick visszaszerezhető, meg is tették.

Btw ebben a drive-ban szinte csak büntiből jöttek előre.
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Megkaptam a választ 🙂

" class="embed">
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
a világon nincs ilyen bazdmeg 😀 lemaradok a TD-ről a fos stream miatt de a kihagyott xp-t 4k-ba tudom csodálni 😀

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
józsi nagyon fasza 😀
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mi volt a safety után?
Gergőke
Asszem aze a labda aki rafekszik kb, a mieink nem tudtak errol a szabalyrol, hagytak pattogni. Browns meg koszonte szepen...
The terrible towel
Mert bemutatta a fer keccset

több mint 5 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Izgalmassá teszi mindenki.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 5 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Mi volt a safety után?
Gergőke
Asszem aze a labda aki rafekszik kb, a mieink nem tudtak errol a szabalyrol, hagytak pattogni. Browns meg koszonte szepen...
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Vicc

több mint 5 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Hát erre mar tényleg nem mondok semmit.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 5 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Ilyen nincs. Ennyi penalty.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Kezd nagyon rossz érzésem lenni ezzel a meccsel kapcsolatban

több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Mi volt a safety után?

" class="embed">
több mint 5 éve
thr_buddha Pittsburgh Steelers 120
A Steelers felületi saját magát a szopóvonatra
több mint 5 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Benny Hill zene hol marad?
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Ez mi volt? Pont cigiztem, csak a végét kaptam el.
több mint 5 éve
thr_buddha Pittsburgh Steelers 120
Ekkora balfaszságot
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Bazdmeg 😊

több mint 5 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Ilyen amatőrséget

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
omg 😀

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Széfti vót?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018