Pittsburgh Steelers - Indianapolis Colts

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
itt a 48!!!!
Klaci79
Te se engedsz belőle?
iktriad
nekem mindegy, de valaki kérte
én nem bíztam a véletlenre és arra fogadtam, hogy AB-nek több mint 104 yard elkapása lesz 😀
Klaci79
Mindjárt kap egy -15 yardos passzt, aztán jól beszopod. (8
Stez
ettől volt rizikós a fogadás 😀
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
itt a 48!!!!
Klaci79
Te se engedsz belőle?
iktriad
nekem mindegy, de valaki kérte
én nem bíztam a véletlenre és arra fogadtam, hogy AB-nek több mint 104 yard elkapása lesz 😀
Klaci79
Mindjárt kap egy -15 yardos passzt, aztán jól beszopod. (8

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
itt a 48!!!!
Klaci79
Te se engedsz belőle?
iktriad
nekem mindegy, de valaki kérte
én nem bíztam a véletlenre és arra fogadtam, hogy AB-nek több mint 104 yard elkapása lesz 😀
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
pedig nem ártana, fanatsyban nálam van, és a mai produkciója igazán tetszett, jövő héten ismétlést kérünk
lackothemad
mi is 😀
a Bengals lesz az ellenfél...nem fogunk kikapni tőlük kétszer egy évben
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
itt a 48!!!!
Klaci79
Te se engedsz belőle?
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Big Ben tudja, hogy ebből TD-t kellett volna szerezniük, mert így Hassie megfordítja a meccset.

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
itt a 48!!!!
több mint 8 éve
lackothemad Denver Broncos 129
pedig nem ártana, fanatsyban nálam van, és a mai produkciója igazán tetszett, jövő héten ismétlést kérünk

the MAAAD
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bryant szokásos dropja.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis előretekintő vasárnapra.
 twitter.com/ryanohalloran/status/673715792190525446
iktriad
Robinsonnak száz yardja sem lesz.
Stez
Denardnak szerintem se : P
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy kis előretekintő vasárnapra.
 twitter.com/ryanohalloran/status/673715792190525446
iktriad
Robinsonnak száz yardja sem lesz.

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
Ez volt Harrison 30. FF-je...nem semmi
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis előretekintő vasárnapra.
 twitter.com/ryanohalloran/status/673715792190525446
több mint 8 éve
lackothemad Denver Broncos 129
majd a spec csapattól jön megint egy trükkös punt, azzal visszajön a meccsbe az offense is
lackothemad
Így nehéz lesz...
iktriad
mert már a puntig se jutnak el ... pedig szurkoltam egy szoros meccsért

the MAAAD
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Imádom Harrisont. Sztem nem fog bejutni a HoF-ba, de nálam ott lenne a helye. Hihetetlen dominanciája volt 5 éven át, de még annál is nagyobb vezér a mai napig is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Davis ligaszinten még mindig nagyon jó corner, az meg, hogy Brown megveri... Brown mindenkit megver. Nem ezen csúsznak el a dolgok.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
majd a spec csapattól jön megint egy trükkös punt, azzal visszajön a meccsbe az offense is
lackothemad
Így nehéz lesz...
több mint 8 éve
lackothemad Denver Broncos 129
XD
De kurva rosszak vagyunk
Stez
Nem vagytok jók, de ez a Steelers O kb mindenki ellen ezt tudja. Inkább az a baj, hogy a Defense-ünket nem tudjátok megverni.
Soldados
Alap volt, hogy a védelem átjáróház lesz, engem az offense impotenciája zavar, ahogy mondod te is. Semmi tökösség, semmi kockázat, pedig pont egy ilyen meccsen lehetne többet vállalni, aminek alapból úgy mentünk neki, hogy még Luckkal is kisebb fajta csoda lenne nyerni, nem hogy nélküle.

Ez az ötlettelen támadójáték idegesítő.
Stez
majd a spec csapattól jön megint egy trükkös punt, azzal visszajön a meccsbe az offense is

the MAAAD
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
XD
De kurva rosszak vagyunk
Stez
Nem vagytok jók, de ez a Steelers O kb mindenki ellen ezt tudja. Inkább az a baj, hogy a Defense-ünket nem tudjátok megverni.
Soldados
Alap volt, hogy a védelem átjáróház lesz, engem az offense impotenciája zavar, ahogy mondod te is. Semmi tökösség, semmi kockázat, pedig pont egy ilyen meccsen lehetne többet vállalni, aminek alapból úgy mentünk neki, hogy még Luckkal is kisebb fajta csoda lenne nyerni, nem hogy nélküle.

Ez az ötlettelen támadójáték idegesítő.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vontae rollerezik (8

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
XD
De kurva rosszak vagyunk
Stez
Nem vagytok jók, de ez a Steelers O kb mindenki ellen ezt tudja. Inkább az a baj, hogy a Defense-ünket nem tudjátok megverni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
XD
De kurva rosszak vagyunk
Stez
Annyira, hogy Vegasnál 1 pontos favoritok vagyunk ellenetek vasárnapra( | de azért majd természetesen ki fogunk kapni Hassietől megint | ).
iktriad
Na ez az, ami a legkisebb mértékig sem érdekel engem.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
XD
De kurva rosszak vagyunk
Stez
Annyira, hogy Vegasnál 1 pontos favoritok vagyunk ellenetek vasárnapra( | de azért majd természetesen ki fogunk kapni Hassietől megint | ).
több mint 8 éve
lackothemad Denver Broncos 129
double coverage se gond úgy látom

the MAAAD
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
XD
De kurva rosszak vagyunk