San Francisco 49ers - Arizona Cardinals

több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
On that 3-yard run RB @AdrianPeterson passed @ThurmanThomas & moved into 15th on NFL’s all-time rushing yardage list #AZvsSF

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
na vééégre rendesen eltalálta Fitzet!

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Egész nap Petersont futtatjuk ennyi lesz a varia ? Már elég átlátszó. Aztán 3, és sokra passzolhat Stanton... 😕.

Szerkesztette: harras
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Egy olasz bajnokin nem látok ennyi földön fekvő játékost. Mondjuk itt legalább van rá okuk. Ebből kórház lesz a város szélén...
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
ennyi reklám baszki,,, kapcsolgatni fogok a másikra, hárha elverik a SEA-t 😀
több mint 6 éve
Kenny91 San Francisco 49ers 321
ajjjajjj... meccs lesz itten még a végén...
Cardinalis
ez nem lesz meg úgyhogy még várjuk ki a végét
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Ez benn volt ? Ne már....
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
ajjjajjj... meccs lesz itten még a végén...

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
At half: Stanton 9-for-18-134-2-1. John Brown 1-52, Fitz 3-33. Adrian Peterson 17-79.
Cardinalis
Stanton eddig korántsem rossz, tudja mikor meneküljön és mikor dobjon befele vagy kifele. Eddig. Lehet 2 hétig azt gyakorolták hogy omlik a fal 😀.
harras
Van egy érzésem, hogy a mi OL-ünk se sokat gyakorolta a passz védekezést, megpróbáltak átállni a touch fociról a kontaktra de nem sikerült teljesen.
Csiriba
Garcon azért más képet adna a meccsnek.
Igazából Peterson jó ma nálunk az O-ban. Régen mondták, hogy nem szabad hagyni felgyorsulni. Szerencsénkre ma eddig fel tud lehet a mi falunk jobb futásra .Bár a félidő végén már őt megfogták időben.
Szerintem a védelmünk a statok ellenére nem annyira rossz, csak kurva sokat voltak pályán az első 7 meccsen.
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Stanton eddig korántsem rossz, tudja mikor meneküljön és mikor dobjon befele vagy kifele.
harras
Darren is ilyesmit írt:
Stanton isn't Russell Wilson by any stretch, but he is much more mobile than Palmer and it's helped today already.

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
At half: Stanton 9-for-18-134-2-1. John Brown 1-52, Fitz 3-33. Adrian Peterson 17-79.
Cardinalis
Stanton eddig korántsem rossz, tudja mikor meneküljön és mikor dobjon befele vagy kifele. Eddig. Lehet 2 hétig azt gyakorolták hogy omlik a fal 😀.
harras
Van egy érzésem, hogy a mi OL-ünk se sokat gyakorolta a passz védekezést, megpróbáltak átállni a touch fociról a kontaktra de nem sikerült teljesen.
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
At half: Stanton 9-for-18-134-2-1. John Brown 1-52, Fitz 3-33. Adrian Peterson 17-79.
Cardinalis
Stanton eddig korántsem rossz, tudja mikor meneküljön és mikor dobjon befele vagy kifele. Eddig. Lehet 2 hétig azt gyakorolták hogy omlik a fal 😀.
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Cardinals' defense has not allowed the 49ers a 3rd-down conversion on five tries so far. Cards came into the game 31st in NFL in 3rd-down D.
Cardinalis
muszáj ezeket beírni? ez olyan, mint királynak lenni egy seggberúgó versenyen ahol csak féllábúak vannak..
petey
nem tiltja semmi...
nem én írom, én csak kopizom, innen:
 twitter.com/Cardschatter
Cardinalis
de ezek szerint nem érted mennyire nevetséges egy 0-8-as teli sérülttel levő csapat ellen ezeket beírni. gondolom a Rams ellen is toltál ilyeneket.
petey
ugyanmár, te állandóan úgy csinálsz mintha ez valami gurulós B közép lenne abból is a sértődős fajtából

ha lesz 4 győzelmünk az kurwavicces lesz ezzel a csapattal, és csak azért mert 2x játszottunk veletek 😛 😛 😛 (meg 1x Colts és 1x Tampa, hihetetlen szerencsés sorsolás egy 50 %-ra)

de nem vagyok biztos benne, hogy meg lesz a W, korántsem
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
At half: Stanton 9-for-18-134-2-1. John Brown 1-52, Fitz 3-33. Adrian Peterson 17-79.

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
puntolunk????????? Shanny mi a fax?????
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
tessék, itt az INTed...
én minden meccsen kopizom ezeket...
a Rams meccsen inkább ittam, Londonban

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Cardinals' defense has not allowed the 49ers a 3rd-down conversion on five tries so far. Cards came into the game 31st in NFL in 3rd-down D.
Cardinalis
muszáj ezeket beírni? ez olyan, mint királynak lenni egy seggberúgó versenyen ahol csak féllábúak vannak..
petey
nem tiltja semmi...
nem én írom, én csak kopizom, innen:
 twitter.com/Cardschatter
Cardinalis
de ezek szerint nem érted mennyire nevetséges egy 0-8-as teli sérülttel levő csapat ellen ezeket beírni. gondolom a Rams ellen is toltál ilyeneket.

több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Cardinals' defense has not allowed the 49ers a 3rd-down conversion on five tries so far. Cards came into the game 31st in NFL in 3rd-down D.
Cardinalis
muszáj ezeket beírni? ez olyan, mint királynak lenni egy seggberúgó versenyen ahol csak féllábúak vannak..
petey
nem tiltja semmi...
nem én írom, én csak kopizom, innen:
 twitter.com/Cardschatter

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Cardinals' defense has not allowed the 49ers a 3rd-down conversion on five tries so far. Cards came into the game 31st in NFL in 3rd-down D.
Cardinalis
muszáj ezeket beírni? ez olyan, mint királynak lenni egy seggberúgó versenyen ahol csak féllábúak vannak..

több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Cardinals' defense has not allowed the 49ers a 3rd-down conversion on five tries so far. Cards came into the game 31st in NFL in 3rd-down D.

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
El kéne gondolkodnunk hogy egy baráti mérkőzésen eldöntsük a Brownssal hogy melyikünk a liga legrosszabb csapata
Kenny91
szerintem egy pénzfeldobás is elég lenne. Az esélyek ugyanazok.
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
This is fourth time in Drew Stanton's career he has had 2 TD passes. He has never had 3 TD passes in a game.

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Jól, családilag voltunk kint és egyikünkre vártunk az állomáson ezért később értünk oda mint terveztük.
lazars
azért majd ezt a Matyis fotót feltolhatnád majd nagyban a topikunkba 😊

THIS IS THE WAY
több mint 6 éve
Kenny91 San Francisco 49ers 321
El kéne gondolkodnunk hogy egy baráti mérkőzésen eldöntsük a Brownssal hogy melyikünk a liga legrosszabb csapata

Szerkesztette: Kenny91
több mint 6 éve
lazars Arizona Cardinals 86
PP el volt kicsit varazsolodva
silent7939
Matyié volt
lazars
Király a profilképed! nem látom nagyban, Matyival fotózkodtál???
Cardinalis
Igen, köszi 😊
lazars
ASSZTAQQQVA!!! 😊 nemsámli!!!
Cardinalis
nekem csak ehte arizonai drukkerek jutottak 😉 jobb felső sarok 😊
 bowl.hu/forum/nfl-csapatforumok/arizona-cardinals/1680483
Cardinalis
L szektorban? ők voltak akik a végén is "bíztatták" a csapatot?
lazars
L21 szektor, hááát a végén már azért ők is eléggé elkeseredtek... de az ARI tetkomat azért lelkesen lefotózták 😀
Cardinalis
Abban a sorban ültem, mint ők
lazars
eeez jóóó! 😊 viszont ha jól sejtem, akkor a közös magyar drukkerfotózáson nem futottunk össze...?
Cardinalis
Jól, családilag voltunk kint és egyikünkre vártunk az állomáson ezért később értünk oda mint terveztük.