Scouting Combine 2014

2 feliratkozó

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
15:00-tól
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
van egy erős tippem, hogy ha ma Gilbert leatletizál mindenkit, akkor megvan neki a top10-es besorolás

több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
off :
Chapman lehet jó NT? 340 fontra felhízta magát ,és az egyik legjobb DT prospectnek tartották tavaly. Mmint legnagyobb upside-al. Ha Franklint nem tartjuk meg, és kezd öregedni, szal van rá esély, akkor Chapman elég sok játéklehetőséget kaphat jövőre, én tőle várok vmi féle robbantást (ha nem sérül).

+ nose guard és nose tackle az kb ugyan az nem? angol honlapon azt olvastam.

Para, hogy ember azt gondolná, hogy 330 font alatt nincs NT, aztán Bunkley 280-290 fonttal kezdett ,és most is csak 306. Mondjuk Center ellen megy, ami meg ált legkisebb OL poszt. + Bunkley egy elég vadállat játékos volt már amikor megérkezett is. Nagyon tudott rombolni.
off vége

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ezért van itt ez a közösség, hogy segítsük egymást információkkal.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Én inkább DT-hez hasonlítanám, nem csak NT-hez. Az, hogy őt NT be használják, ahhoz neki köze sincs(kb), hanem a csapat sémája határozza meg, hogy 3-4, 4-3-as védelmet választ a csapat védekező guruja. sevarafa
Oké. Nem is baj, ha tisztázzuk ezt a draft előtt, akár ilyen felületes szempontból is. Legtöbb poszt akár combine oldalon, akár draft/mock oldalon, akár wikiben egyszerűen össze van vonva. DL, LB, satöbi. Igazából nem azért mert ez így igaz. Hanem mert olyan sokrétű a dolog, illetve legtöbb játékos több posztra is alkalmas, így egyszerű átlátni.

Az Nose Tackle nemcsak az edzők és szakik szerint létező fogalom. Más képességek kellenek hozzá, bár valóban minden NT DT, de fordítva ez nem igaz. (Nem lehet betenni bármelyik jó DT-t NTnek és még mondhatnék pár érvet).
Tehát (lásd fent) DT poszton belül is van eltérés, hogy ki melyik technikán, milyen sémában, milyen feladatkörre mennyire is alkalmas. Nehogy már egy 5 tech UT-t felsoroljunk akkor, mikor arról beszélünk, ki a legjobb NT a ligában. Valóban, ha mindenkit ideveszünk, nem ő a legjobb DT, ez biztos.

Az nem érv, hogy "nem tőle függ hova teszik". Igaz, betehetem Tom Bradyt is WRnek, mert nem ő dönt, és na ugye hogy nem is jó QB. Azért ezt gondol át még egyszer. Ez így nem érv amellett vagy ellen, hogy milyen jó az eredeti posztján, amit vizsgálunk. Ahogy az sem, azokon a más posztokon ki milyen jó.
Dontari Poe Nose Tackle, annak is draftolták, azt is játssza mai napig, ami fontosabb, hogy ezt a posztot néztük.

Pont az lett volna a lényeg, csak lehet nem jól írtam, hogy "született Nose Tackle" ahogy én fogalmaztam, nagyon ritkán jut el az NFL draftig úgy, hogy NFLben is várhatóan tudja ezt a posztot. Ezért ilyen drágák (Poe top 10es jósolt értéke). Valójában nem nagy a konkurencia, de ettől még valaki a legjobb lehet adott évben. Poe a legjobb jelenleg. Én azt láttam például, 3-4 DEnek szakik, stat oldalak, blogok, szurkerek is a saját álomcsapatukba (NT toplista élére, stb) leginkább 3-4ben JJ Watt - Poe duó mellé tesznek valakit, ez utóbbi változó inkább. Még QB poszton is nagyobb a szórás, nem nyer egyértelműen Peyton Manning (bár szakiknál igen).

Ez egy unikum poszt. A Chiefs vezetőségtől tegnap szivárgott ki: problémának tartják, miszerint Poe oké, hogy extrém sok snapet a pályán tölt, és mind futás, mind passz ellen szuper, de ha lesérül, vagy évekig ezt játssza és elkopik, akkor gond lesz a 3-4es sémával.
Viszont nem igazán vannak NTk sem drafton sem FA piacon, csak NT pótlékok. Rájuk céloztam lentebb, miszerint: nagydarab DT= jobb híján NT. És ezt a Chiefs nem tudja megoldani, pedig tavaly is legalább 8 embert hoztak Poe mögé. És szezon vége óta is kipróbáltak vagy négyet. Ez olyan, mint a franchise QB keresés, látszólag sok a tehetség, de kevés az igazán alkalmas ember.
Sok csapat inkább próbálkozik sub felállásokkal, vagy bármivel, mert nem találnak NT-t, és néha muszáj csökkenteni a DL létszámát. A 4-3 és 3-4 mára összemosódik (de létezik), ettől még a nem pozíciós védelem esetén is teret ad az edzőnek, ha van NT a csapatban.ulpianus
Igen, abszolút érthető amit mondasz. Lejjebb olvashatod, hogy jívitják egy tévedésem, és a te hozzászólásod még pluszban egy kis többletinfó. Köszi, ma is "okosabb" lettem hála nektek. Én kb 2 éve nézem csak rendesen az NFL-t, az a második combine-om, szóval néha mondok rossz dolgokat, de ezért is jó, hogy vagytok ti 😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Én inkább DT-hez hasonlítanám, nem csak NT-hez. Az, hogy őt NT be használják, ahhoz neki köze sincs(kb), hanem a csapat sémája határozza meg, hogy 3-4, 4-3-as védelmet választ a csapat védekező guruja. sevarafa
Oké. Nem is baj, ha tisztázzuk ezt a draft előtt, akár ilyen felületes szempontból is. Legtöbb poszt akár combine oldalon, akár draft/mock oldalon, akár wikiben egyszerűen össze van vonva. DL, LB, satöbi. Igazából nem azért mert ez így igaz. Hanem mert olyan sokrétű a dolog, illetve legtöbb játékos több posztra is alkalmas, így egyszerű átlátni.

A Nose Tackle nemcsak az edzők és szakik szerint létező fogalom (a technikán túl). Más képességek kellenek hozzá, bár valóban minden NT DT, de fordítva ez nem igaz. (Nem lehet betenni bármelyik jó DT-t NTnek és még mondhatnék pár érvet).
Tehát (lásd fent) DT poszton belül is van eltérés, hogy ki melyik technikán, milyen sémában, milyen feladatkörre mennyire is alkalmas. Nehogy már egy 3 tech UT-t felsoroljunk akkor, mikor arról beszélünk, ki a legjobb NT a ligában. Valóban, ha mindenkit ideveszünk, nem ő a legjobb DT, ez biztos.

Az nem érv, hogy "nem tőle függ hova teszik". Igaz, betehetem Tom Bradyt is WRnek, mert nem ő dönt, és na ugye hogy nem is jó QB. Azért ezt gondol át még egyszer. Ez így nem érv amellett vagy ellen, hogy milyen jó az eredeti posztján, amit vizsgálunk. Ahogy az sem, azokon a más posztokon ki milyen jó.
Dontari Poe Nose Tackle, annak is draftolták, azt is játssza mai napig, ami fontosabb, hogy ezt a posztot néztük.

Pont az lett volna a lényeg, csak lehet nem jól írtam, hogy "született Nose Tackle" ahogy én fogalmaztam, nagyon ritkán jut el az NFL draftig úgy, hogy NFLben is várhatóan tudja ezt a posztot. Ezért ilyen drágák (Poe top 10es jósolt értéke). Valójában nem nagy a konkurencia, de ettől még valaki a legjobb lehet adott évben. Poe a legjobb jelenleg. Én azt láttam például, 3-4 DEnek szakik, stat oldalak, blogok, szurkerek is a saját álomcsapatukba (NT toplista élére, stb) leginkább 3-4ben JJ Watt - Poe duó mellé tesznek valakit, ez utóbbi változó inkább. Még QB poszton is nagyobb a szórás, nem nyer egyértelműen Peyton Manning (bár szakiknál igen).

Ez egy unikum poszt. A Chiefs vezetőségtől tegnap szivárgott ki: problémának tartják, miszerint Poe oké, hogy extrém sok snapet a pályán tölt, és mind futás, mind passz ellen szuper, de ha lesérül, vagy évekig ezt játssza és elkopik, akkor gond lesz a 3-4es sémával.
Viszont nem igazán vannak NTk sem drafton sem FA piacon, csak NT pótlékok. Rájuk céloztam lentebb, miszerint: nagydarab DT= jobb híján NT. És ezt a Chiefs nem tudja megoldani, pedig tavaly is legalább 8 embert hoztak Poe mögé. És szezon vége óta is kipróbáltak vagy négyet. Ez olyan, mint a franchise QB keresés, látszólag sok a tehetség, de kevés az igazán alkalmas ember.
Sok csapat inkább próbálkozik sub felállásokkal, vagy bármivel, mert nem találnak NT-t, és néha muszáj csökkenteni a DL létszámát. A 4-3 és 3-4 mára összemosódik (de létezik), ettől még a nem pozíciós védelem esetén is teret ad az edzőnek, ha van NT a csapatban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Én inkább DT-hez hasonlítanám, nem csak NT-hez. Az, hogy őt NT be használják, ahhoz neki köze sincs(kb), hanem a csapat sémája határozza meg, hogy 3-4, 4-3-as védelmet választ a csapat védekező guruja. Ha DT-ket nézünk akkor meg jópár játékos előtte van a rangsorban szerintem. 😊
sevarafa
a Nose Taclke nem attól NT, mert a 3-4es védőfal közepén helyezkedik el, hanem azért mert a centerrel szemben, úgynevezett "0-technikában" áll föl. innen jön a kifejezés, mert tk a center orránál áll.

NT a 4-3-ban is létező pozíció azon egyszerű oknál fogva, hogy a 4fős front esetén is használják a 0-technikát. a feladata más persze valamelyest, de a CB-nek is, meg a 3fős frontban játszó NT-nek is ha más technikában áll föl.

szóval bárhogy nézed, a legjobb nose Poe. nem is kevéssel. Wilfork sérülésétől függetlenül.gabtsi
Ebben az esetben igazad van. Köszönöm, hogy kijavítottad a tévedésem. Én mindig csak a 3-4-es védelmeknél találkoztam a nose kifejezéssel, de akkor gyökér vagyok 😊 köszönöm
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Én inkább DT-hez hasonlítanám, nem csak NT-hez. Az, hogy őt NT be használják, ahhoz neki köze sincs(kb), hanem a csapat sémája határozza meg, hogy 3-4, 4-3-as védelmet választ a csapat védekező guruja. Ha DT-ket nézünk akkor meg jópár játékos előtte van a rangsorban szerintem. 😊
sevarafa
a Nose Taclke nem attól NT, mert a 3-4es védőfal közepén helyezkedik el, hanem azért mert a centerrel szemben, úgynevezett "0-technikában" áll föl. innen jön a kifejezés, mert tk a center orránál áll.

NT a 4-3-ban is létező pozíció azon egyszerű oknál fogva, hogy a 4fős front esetén is használják a 0-technikát. a feladata más persze valamelyest, de a CB-nek is, meg a 3fős frontban játszó NT-nek is ha más technikában áll föl.

szóval bárhogy nézed, a legjobb nose Poe. nem is kevéssel. Wilfork sérülésétől függetlenül.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Amúgy a combine számomra megerősítette eddig, hogy mennyire mély 2-3 poszton az idei felhozatal, érdekes lesz, hogy a 49ers pl. mit kezd a 11 db cetlivel, ami fokozottan aranyat ér így idén. Már most SB esélyesek, de 5-10 évre megalapozhatják most ezt.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Sziasztok ! Kérdésem lenne ! Már elég régóta olvasható különböző oldalakon játékos draft rangsor . Gondolom ez nem hivatalos ..... de egy 20 és 30. helyen rangsorolt játékos, egy jó combine szerepléssel még tud javítani a helyezésén , gondolok egy esetleges 1/1 és 1/30 között.h.tamas87
Naná, sőt! Elég csak gondolni Dontari Poe-ra, aki 2 éve egy világvége egyetemről érkezett a combinera, aztán mindenkinek tátva maradt a szája, pedig részben ismeretlen volt sokaknak. A combine után azt mondtam, hogy ez 1. kör lesz és nagy király a ligában, pedig a legtöbben kételkedtek benne még akkor is. Aztán a Chiefs bekockáztatta Top10-ben, most meg ProBowl-er lett és a liga legjobb NT-je 2 év után. 😊Chargers LT
Tény, hogy a combine sokat dobott a draftpozícióján, de a legtöbben már előtte is első körbe várták, egyáltalán nem volt annyira noname prospect, mint amilyennek beállítod, mellesleg nem vitte el top 10-ben a Chiefs, mert 1/11-es választott volt :p , és azt sem jelenteném ki kategorikusan, hogy ő a liga legjobb NT-je.vassadi
Igaz, csak pár szakértő állította be anno, hogy "messziről jött ember", gondolom a hype miatt, ami körülötte volt a combine teljesítménye után, kicsit én is megettem a hype-ot. 😊 A draftnak meg nem néztem utána 😀 csak arra emlékeztem, hogy hamar elvitte a chiefs. Amúgy nálam a legjobb NT, de tuti top2-3, pláne, hogy még fejlődhet.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Tény, hogy a combine sokat dobott a draftpozícióján, de a legtöbben már előtte is első körbe várták, egyáltalán nem volt annyira noname prospect, mint amilyennek beállítod, mellesleg nem vitte el top 10-ben a Chiefs, mert 1/11-es választott volt :p , és azt sem jelenteném ki kategorikusan, hogy ő a liga legjobb NT-je.vassadi
Én ki merem jelenteni hogy ő a legjobb. De ha leírnád kire gondolsz, aki jobb, az érdekel.

Egyébként Poe esetében igaz, első körbe várták kombiné nélkül is, de csak mert NT, és abból nagyon kevés van. A puszta tehetsége és technikája és eredményei alapján nem lett volna az.
Azonban inkább használnak nagydarab DTket a ligában, mint ilyen született első körös NT élve eljut a draftig. Így az értéke mindig nagyon magas, ha egy akad. Viszont a combine után lett Poe top10es prospect és még úgy is boom or bust, amiből a boom a combine eredménye volt.ulpianus
Én inkább DT-hez hasonlítanám, nem csak NT-hez. Az, hogy őt NT be használják, ahhoz neki köze sincs(kb), hanem a csapat sémája határozza meg, hogy 3-4, 4-3-as védelmet választ a csapat védekező guruja. Ha DT-ket nézünk akkor meg jópár játékos előtte van a rangsorban szerintem. 😊
Combine eredmények (hiába mondjuk sokat, hogy nem számít) sokat számítanak az edzőknek. DE...én úgy gondolom, hogy a prospectek sokat nem tudnak javítani a helyükön, inkább rontani tudnak... Tehát egy jó combine eredmény a helyed megőrzéséhez létfontosságú, sokat javulni a rangsorokban csak a combine eredmények miatt szerintem nem lehet, visszacsúszni ellenben sokkal könnyebben lehet...

Pl:. Jadeveon Clowney fut egy elképesztőt...média és szakértők véleménye: "ez egy állat, de igazából tökmindegy mit fut 40-en"... Michael Sam teljesítménye: "Sam lassú, sokkal jobb eredményt vártunk tőle, ez vélhetően rontja a draft helyzetét"...
Minden nézőpont kérdése 😊 Hörinek igazat adok abban, hogy az interjúk számítanak a legtöbbet, de kiegészíteném annyival, hogy az interjú mellé kell egy normális/jó combine eredmény...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
én Aaron Donaldtól vártam idén hasonlót, az eredményei jöttek is, csak Clowney mellett kicsit eltűnt a DL-ből
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ugy látom Howard Jones és Jeffcoat elég jól teljesítettek, mennyit dobhat ez rajtuk? Jeffcoat így se volt ismeretlen de Jones eléggé(nekem)

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Tény, hogy a combine sokat dobott a draftpozícióján, de a legtöbben már előtte is első körbe várták, egyáltalán nem volt annyira noname prospect, mint amilyennek beállítod, mellesleg nem vitte el top 10-ben a Chiefs, mert 1/11-es választott volt :p , és azt sem jelenteném ki kategorikusan, hogy ő a liga legjobb NT-je.vassadi
Én ki merem jelenteni hogy ő a legjobb. De ha leírnád kire gondolsz, aki jobb, az érdekel.

Egyébként Poe esetében igaz, első körbe várták kombiné nélkül is, de csak mert NT, és abból nagyon kevés van. A puszta tehetsége és technikája és eredményei alapján nem lett volna az.
Azonban inkább használnak nagydarab DTket a ligában, mint ilyen született első körös NT élve eljut a draftig. Így az értéke mindig nagyon magas, ha egy akad. Viszont a combine után lett Poe top10es prospect és még úgy is boom or bust, amiből a boom a combine eredménye volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 571
Sziasztok ! Kérdésem lenne ! Már elég régóta olvasható különböző oldalakon játékos draft rangsor . Gondolom ez nem hivatalos ..... de egy 20 és 30. helyen rangsorolt játékos, egy jó combine szerepléssel még tud javítani a helyezésén , gondolok egy esetleges 1/1 és 1/30 között.h.tamas87
Naná, sőt! Elég csak gondolni Dontari Poe-ra, aki 2 éve egy világvége egyetemről érkezett a combinera, aztán mindenkinek tátva maradt a szája, pedig részben ismeretlen volt sokaknak. A combine után azt mondtam, hogy ez 1. kör lesz és nagy király a ligában, pedig a legtöbben kételkedtek benne még akkor is. Aztán a Chiefs bekockáztatta Top10-ben, most meg ProBowl-er lett és a liga legjobb NT-je 2 év után. 😊Chargers LT
Tény, hogy a combine sokat dobott a draftpozícióján, de a legtöbben már előtte is első körbe várták, egyáltalán nem volt annyira noname prospect, mint amilyennek beállítod, mellesleg nem vitte el top 10-ben a Chiefs, mert 1/11-es választott volt :p , és azt sem jelenteném ki kategorikusan, hogy ő a liga legjobb NT-je.
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Sziasztok ! Kérdésem lenne ! Már elég régóta olvasható különböző oldalakon játékos draft rangsor . Gondolom ez nem hivatalos ..... de egy 20 és 30. helyen rangsorolt játékos, egy jó combine szerepléssel még tud javítani a helyezésén , gondolok egy esetleges 1/1 és 1/30 között.h.tamas87
Naná, sőt! Elég csak gondolni Dontari Poe-ra, aki 2 éve egy világvége egyetemről érkezett a combinera, aztán mindenkinek tátva maradt a szája, pedig részben ismeretlen volt sokaknak. A combine után azt mondtam, hogy ez 1. kör lesz és nagy király a ligában, pedig a legtöbben kételkedtek benne még akkor is. Aztán a Chiefs bekockáztatta Top10-ben, most meg ProBowl-er lett és a liga legjobb NT-je 2 év után. 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
DL verticals:
Howard Jones 40.5"
Clowney 37.5"
Gayle 37"
C Smith 37"
Webster 36.5"
Hageman 35.5"
Martin 35.5:
M Smith 35"
Lawrence 34.5"

Broad Jump
Kareem Martin 10'9"
Clowney 10'4"
Howard Jones 10'4"
Jeffcoat 10'3"
Moore 10'3"
Gayle 10'2"
C Smith 10'1

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Official 3-cone times:
Kony Ealy 6.83 (2006 óta a 3. legjobb)
Jeffcoat 6.97
Marsh 7.08
Donald 7.11
H Jones 7.16
Gayle 7.19
Crichton 7.19
Martin 7.20
Clowney 7.27

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
holnapra 2 csoport maradt csak a defesnive backeknél, 15 és 17.30 órától kezd egyik és másik

több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
kár, hogy Dee Ford nem edzHöri
Bridgewater 2. 😀 Ugyanis tegnap Ford is kijelentette, hogy ő "a legjobb DL" és jobb, mint Clowney...szóval ő is akkor már minek 😊Chargers LT
Ezt mondta? Őöööööö az önbizalma eléggé rendben van.iktriad
Clowneyról azt mondta, hogy olyan, mint egy vak kutya a vágóhídon húsboltban

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
h.tamas87 New Orleans Saints 7
15:00-tól
 bowl.hu/nfl_scouting_combine_2014shawnka
Akkor minden vezérnek ezt kellene tennie és máris letudtuk a draftot (Y)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sziasztok ! Kérdésem lenne ! Már elég régóta olvasható különböző oldalakon játékos draft rangsor . Gondolom ez nem hivatalos ..... de egy 20 és 30. helyen rangsorolt játékos, egy jó combine szerepléssel még tud javítani a helyezésén , gondolok egy esetleges 1/1 és 1/30 között.h.tamas87
ez majd akkor lesz hivatalos rangsor, mikor húzzák őket. Addig minden képlékeny.Amadeus91
Majd Jerry Jones megint fotózkodik egyet a Cowboys draft boarddal/előtt, valaki felrakja a netre és akkor majd belelátunk abba, hogy náluk hogy nézet ki a prospect rangsor. 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Telvin Smith 4.41, ami így 220 font alatt igazából nem meglepő. Az új Malcolm Smith? 😀😀

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Barr és Mack is 4.66Höri
és van Noy is. Mostmár könnyebb lesz sorba rakni őket 😀

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Sziasztok ! Kérdésem lenne ! Már elég régóta olvasható különböző oldalakon játékos draft rangsor . Gondolom ez nem hivatalos ..... de egy 20 és 30. helyen rangsorolt játékos, egy jó combine szerepléssel még tud javítani a helyezésén , gondolok egy esetleges 1/1 és 1/30 között.h.tamas87
ez majd akkor lesz hivatalos rangsor, mikor húzzák őket. Addig minden képlékeny.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sziasztok ! Kérdésem lenne ! Már elég régóta olvasható különböző oldalakon játékos draft rangsor . Gondolom ez nem hivatalos ..... de egy 20 és 30. helyen rangsorolt játékos, egy jó combine szerepléssel még tud javítani a helyezésén , gondolok egy esetleges 1/1 és 1/30 között.h.tamas87
a draft oldalak rangsoraiban mindenképp jelentős mozgás várható a draft után, de inkább a térképen még nem lévők, vagy az eseményen leszereplő top100-as tehetségek megítélésén szokott változtatni.

az NFL csapatoknál még nincs rangsor írva, azt majd csak áprilisban kezdik el komolyan összeírni, hogy ki kell nekik, ki nem. Itt nyilván a főedző/GM szintjére gondolok nem a csapatok scoutjaira.