Seattle Seahawks - Arizona Cardinals

1 feliratkozó

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Stream:  firstrownow.eu/sport/american-football.html |  nutjob.eu/schedule.html |  www.viponlinesports.eu/sports/american-football.html

Beharangozó:
https://bowl.hu/images/cache/uploads/83c090163dcf3b84e9e6534d0964b1b5.jpg
NFL mérkőzés beharangozók - 16. hét | Bowl.hu
Az NFL alapszakaszának utolsó előtti fordulója következik, számos sorsdöntő mérkőzést játszanak vasárnap.
több mint 10 éve
Belgacsokii Cincinnati Bengals 13
Istenem, Pereyra nyögve próbálja megmagyarázni a hülye bírók faszságát...SeaSzilaHawk
Ok, semmi izgalom, mehetsz aludni kiskomám 😀Leon78
kiskomám? mióta vagyunk ennyire jóban? találkoztunk már valaha? nem? akkor ülj le tokány ne rotyogj...SeaSzilaHawk
Nyugi bunkókám, viseld a baromságod következményeit kicsi zuzmó 😀Leon78
én a bunkó plusz kicsinyítő képző... neked is most ered meg a nyelved te baromarcú, amikor nyer a csapatod... stílusosan tudsz elköszönni.
annyit nem érsz, mint a kis pöcsödön a pattanás... putttaaaSeaSzilaHawk
imádom amikor visszanyal a fagyi és nem bírjátok idegekkel 😊Fucu
(Y)

Andy Larkin Dalton a mókamester!

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
nem csak a bírókon múlott.. ha csak 192 y csináltatok és 4 turnoverből ennyit tudtatok kihozni... megérdemeltétek a vereséget ennyi..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Istenem, Pereyra nyögve próbálja megmagyarázni a hülye bírók faszságát...SeaSzilaHawk
Ok, semmi izgalom, mehetsz aludni kiskomám 😀Leon78
kiskomám? mióta vagyunk ennyire jóban? találkoztunk már valaha? nem? akkor ülj le tokány ne rotyogj...SeaSzilaHawk
Nyugi bunkókám, viseld a baromságod következményeit kicsi zuzmó 😀Leon78
én a bunkó plusz kicsinyítő képző... neked is most ered meg a nyelved te baromarcú, amikor nyer a csapatod... stílusosan tudsz elköszönni.
annyit nem érsz, mint a kis pöcsödön a pattanás... putttaaaSeaSzilaHawk
imádom amikor visszanyal a fagyi és nem bírjátok idegekkel 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Szerintem egy ilyen meccsen a döntetlen megfelelő lett volna... tudom semmit nem ér semmit de én kérek elnézést a seahawks fanoktül, ez elég cikiMek
Jó azért ez bőven túlzás. Csak emlékezz vissza, hogy az elején hányszor pattant nekik jól. Végül is visszakaptuk, az egy dolog, hogy hogyan, de szerintem megérdemelt a mai W és ez a lényeg.Danny
Hát ez minden volt csak nem megérdemelt. Mindkét csapat erején alul teljesített. Annyiban érdemeltük meg hogy a hawks nem tudta kihasználni a turnovereket.Mek
Az egy dolog, hogy szarok voltunk, de az ellenfél alul tudott múlni, ez nálam annyit jelent, hogy megérdemeltük 😊
több mint 10 éve
catattack 3 520
Gratula a Cardsnak!endorphyn
Köszi! Ez egy ilyen játék.... 😀
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Istenem, Pereyra nyögve próbálja megmagyarázni a hülye bírók faszságát...SeaSzilaHawk
Ok, semmi izgalom, mehetsz aludni kiskomám 😀Leon78
kiskomám? mióta vagyunk ennyire jóban? találkoztunk már valaha? nem? akkor ülj le tokány ne rotyogj...SeaSzilaHawk
Mekkora egy paraszt vagy bazmeg! 😀catattack
jaja, most megkapom a magamét... :d

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nevetséges egyes emberek hogy verik magukat egy ilyen győzelemre. 😀 Nem vagytok ti kicsit frusztráltak? 😊Sebii
egy dolgot mondok.... game winning int... 😀silent7939
Mondjuk az is legalabb ilyen volt 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Mek Arizona Cardinals 40
Szerintem egy ilyen meccsen a döntetlen megfelelő lett volna... tudom semmit nem ér semmit de én kérek elnézést a seahawks fanoktül, ez elég cikiMek
Jó azért ez bőven túlzás. Csak emlékezz vissza, hogy az elején hányszor pattant nekik jól. Végül is visszakaptuk, az egy dolog, hogy hogyan, de szerintem megérdemelt a mai W és ez a lényeg.Danny
Hát ez minden volt csak nem megérdemelt. Mindkét csapat erején alul teljesített. Annyiban érdemeltük meg hogy a hawks nem tudta kihasználni a turnovereket.
több mint 10 éve
Belgacsokii Cincinnati Bengals 13
Kicsit letörték a Seahawks szarvait... Egy pofon kellet a Gyűrűhöz, ami most meglett.

Andy Larkin Dalton a mókamester!

több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Istenem, Pereyra nyögve próbálja megmagyarázni a hülye bírók faszságát...SeaSzilaHawk
Ok, semmi izgalom, mehetsz aludni kiskomám 😀Leon78
kiskomám? mióta vagyunk ennyire jóban? találkoztunk már valaha? nem? akkor ülj le tokány ne rotyogj...SeaSzilaHawk
Nyugi bunkókám, viseld a baromságod következményeit kicsi zuzmó 😀Leon78
én a bunkó plusz kicsinyítő képző... neked is most ered meg a nyelved te baromarcú, amikor nyer a csapatod... stílusosan tudsz elköszönni.
annyit nem érsz, mint a kis pöcsödön a pattanás... putttaaa

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nevetséges egyes emberek hogy verik magukat egy ilyen győzelemre. 😀 Nem vagytok ti kicsit frusztráltak? 😊Sebii
egy dolgot mondok.... game winning int... 😀
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Gratula a Cardsnak!

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
Nevetséges egyes emberek hogy verik magukat egy ilyen győzelemre. 😀 Nem vagytok ti kicsit frusztráltak? 😊
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Nem voltunk jók, de a szar neten keresztül látom basszameg, hogy földet ért a labda, ők meg száz kameraállásból sem. Tényleg takarodjanak a p...ba!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
catattack 3 520
Szépen küzdöttetek, de esélyetek nem nagyon volt.... Mondjuk otthon kiszopni kicsit ciki, de majd jövőre! 😀catattack
Józanodj inkább ki!
😀funkyparduc
A győzelemtől vagyok kicsit ittas.... 😀
több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Szépen küzdöttetek, de esélyetek nem nagyon volt.... Mondjuk otthon kiszopni kicsit ciki, de majd jövőre! 😀catattack
Józanodj inkább ki!
😀funkyparduc
Ja, hogy emberunk alkesz? Miert nem ezzel kezdted 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Szerintem egy ilyen meccsen a döntetlen megfelelő lett volna... tudom semmit nem ér semmit de én kérek elnézést a seahawks fanoktül, ez elég cikiMek
Jó azért ez bőven túlzás. Csak emlékezz vissza, hogy az elején hányszor pattant nekik jól. Végül is visszakaptuk, az egy dolog, hogy hogyan, de szerintem megérdemelt a mai W és ez a lényeg.
több mint 10 éve
catattack 3 520
Istenem, Pereyra nyögve próbálja megmagyarázni a hülye bírók faszságát...SeaSzilaHawk
Ok, semmi izgalom, mehetsz aludni kiskomám 😀Leon78
kiskomám? mióta vagyunk ennyire jóban? találkoztunk már valaha? nem? akkor ülj le tokány ne rotyogj...SeaSzilaHawk
Mekkora egy paraszt vagy bazmeg! 😀
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
Istenem, Pereyra nyögve próbálja megmagyarázni a hülye bírók faszságát...SeaSzilaHawk
Ok, semmi izgalom, mehetsz aludni kiskomám 😀Leon78
kiskomám? mióta vagyunk ennyire jóban? találkoztunk már valaha? nem? akkor ülj le tokány ne rotyogj...SeaSzilaHawk
Nyugi bunkókám, viseld a baromságod következményeit kicsi zuzmó 😀
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Grat. Megharcoltatok érte! Ma nem megyek dolgozni! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
de ha nem veritek agyon a friscot akkor még idegesebb leszek 😀braxa88
akkor más most rendelj xanaxot 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
ÓÓÓriási meccs volt!
elsem hiszem, hogy nyertünk 😀

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
Szépen küzdöttetek, de esélyetek nem nagyon volt.... Mondjuk otthon kiszopni kicsit ciki, de majd jövőre! 😀catattack
Ti is kiszoptatok párszor otthon, van ilyen. 😊
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Istenem, Pereyra nyögve próbálja megmagyarázni a hülye bírók faszságát...SeaSzilaHawk
Ok, semmi izgalom, mehetsz aludni kiskomám 😀Leon78
kiskomám? mióta vagyunk ennyire jóban? találkoztunk már valaha? nem? akkor ülj le tokány ne rotyogj...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Még jó hogy nem láttam.