Tennessee Titans - Baltimore Ravens

6 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Helyes, jött az FG a fantasyhoz, ha sikerül behúzni a hetet azt Vrabelnek ajánlom

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
6 hónapja
Rodaron New York Giants 1 936
Ennyire sérült már mindenki, hogy Rock Ya-Sin-nek kell védekeznie 😀
6 hónapja
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
mi ez a sok flag bmeg

6 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Willis nem a legélesebb kés...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
6 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Az idei draft classom alkot ma 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
6 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 107
Nem hiszem el

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
6 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A titánok egyetlen esélye hogy mindenki hamiltonra issza magát és az egész védelmet kiállítják
G.P.
Vagy Willis korai Die Hard-os Bruce-á válik.
iktriad
Lesz haja meg felesége?
G.P.
Azt nem tudom. de a Ravens reméli, hogy Hell nem lesz se nála, se miatta.

Szerkesztette: iktriad
6 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mallik nyom egy Houdinit, erre így is leviszik a 1st down elérése előtt.
6 hónapja
G.P. Cincinnati Bengals 412
A titánok egyetlen esélye hogy mindenki hamiltonra issza magát és az egész védelmet kiállítják
G.P.
Vagy Willis korai Die Hard-os Bruce-á válik.
iktriad
Lesz haja meg felesége?
6 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A titánok egyetlen esélye hogy mindenki hamiltonra issza magát és az egész védelmet kiállítják
G.P.
Vagy Willis korai Die Hard-os Bruce-á válik.
6 hónapja
G.P. Cincinnati Bengals 412
A titánok egyetlen esélye hogy mindenki hamiltonra issza magát és az egész védelmet kiállítják
6 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezdem azt hinni Harbo FG-re fogadott😀
Tdog
1 éves eltiltás! És KÉTMILLIÓ! #IYNYK
6 hónapja
Tdog Atlanta Falcons 653
Kezdem azt hinni Harbo FG-re fogadott😀
6 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 021 — beers & Packers
Tannehill 76 passzolt yardnál jár...én nem látom azt a szcenáriót, hogy innen a Ravens elveszítse...és ez most baromi nem jinx meg ilyenek, de hihetetlen gyenge meccse van Tanyának
Klaci79
1 labdabirtoklás.
6 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tannehill 76 passzolt yardnál jár...én nem látom azt a szcenáriót, hogy innen a Ravens elveszítse...és ez most baromi nem jinx meg ilyenek, de hihetetlen gyenge meccse van Tanyának
Klaci79
Be is ment az öltözőbe. Willis time. Meglátjuk, lesz-e olyan tökös, mint a névrokona Bruce volt pl az Útolsó Emberig című filmben.

Szerkesztette: iktriad
6 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Tannehill 76 passzolt yardnál jár...én nem látom azt a szcenáriót, hogy innen a Ravens elveszítse...és ez most baromi nem jinx meg ilyenek, de hihetetlen gyenge meccse van Tanyának
6 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mekkorat repult a habcsók😀
Morfil
Pufifánk.
6 hónapja
Morfil Baltimore Ravens 583
Mekkorat repult a habcsók😀

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
6 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Tanyahill korrektul szabotalja a csapatot amikor beindulna a futas.
Willis vagy Levis a csereQB?
gabokocka
Willis...előbb mutatták is
6 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 107
Fejénél húzták le Andrewst, ez nem sárga?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
6 hónapja
Norbi180 Baltimore Ravens 664
Azt a büdös kurva eget ,valaki üsse már ki ezt a szerencsétlen lamart ,
Norbi180
Huntley lenne szerinted a jó megoldás?
Klaci79
Nekem tök mindegy, de ezzel az emberel semmire nem fogsz menni, aztr se értem hogy minek kellett ezt a szerencsétlent megfizetni, szemmel láthatoan kutyának nem kellett.
Norbi180
Hát ezt így meccs, év közben úgyse fogják megoldani...
Klaci79
Nem is fogják lehet nézni 5 évig.
6 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Tanyahill korrektul szabotalja a csapatot amikor beindulna a futas.
Willis vagy Levis a csereQB?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
6 hónapja
Morfil Baltimore Ravens 583
JH takarodj az analitikáddal együtt
KeyG
de azért ezt most megint nem ő baszta el....értem én a felháborodást, de ez a zsebben volt
Klaci79
Ne legyunk mar ennyire szemellenzosek, kurvara ez van minden meccsen 7-10 pont elony es egy screent nem passzolnak nemhogy 5-10+ yardot. Mennek a kozepso futasok 3&out, majd visszajon az ellenfel es megall a tudomany
Morfil
én nem vitatkoznék veletek, minden meccset láttok, de azért itt is, a Steelers ellen is, baromi furcsa döntések vannak a játékosok részéről...Láma meg nagyon jól játszik, amíg nincs nyomás....nehéz és nyilván bosszantó nektek
Klaci79
Igen valszeg ez a kulonbseg h x eve nezzuk ezt. LJ nem tokeletes , sot a legtobben a csapattopikba is latjak a hibakat, az egy masik dolog h van 1 interception v vmi, de ez mind azutan jon minden alkalommal mikor elkezdik Harboek a kozepre futasokat ,es mindegy h meg van 3 negyed v 3 perc mindig ez a van ha el kezd vezetni a Ravens...
Morfil
És ilyenkor van ugye a védelemben is hiba, meg omlik össze minden...én várnék egyébként LJ-től is egy két Hero futást, szerintem ha már ő a QB, akkor ezt a fegyvert nem szabadna elengedni.

Na de tessék, ez a labdát sokan innen is leszedték volna, olyan sokat volt a levegőben
Klaci79
Nincs 1 motivator v vezer a csapatban aki egy faszsag utan feltuzeli az embereket, talan R. Smith a d oldalon.
Harbo erre alkalmatlan, O oldalon nincs ilyen ember

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
6 hónapja
Tdog Atlanta Falcons 653
Momentum
6 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Azt a büdös kurva eget ,valaki üsse már ki ezt a szerencsétlen lamart ,
Norbi180
Huntley lenne szerinted a jó megoldás?
Klaci79
Nekem tök mindegy, de ezzel az emberel semmire nem fogsz menni, aztr se értem hogy minek kellett ezt a szerencsétlent megfizetni, szemmel láthatoan kutyának nem kellett.
Norbi180
Hát ezt így meccs, év közben úgyse fogják megoldani...