A fórummal kapcsolatos észrevételek

20 feliratkozó

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Esetleg egy Konzol topikot lehetne majd nyitni az off részben ?Big L
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=79

több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Tetszik az új oldal, fórummal ismerkedek. Remélhetőleg olyan jó lesz mint az idei Raiders szezon 😀)

Esetleg egy Konzol topikot lehetne majd nyitni az off részben ?

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 259 — StuG Life
csak én nem találom, hogy hol lehet beállítani a hozzászólások listájának sorrendjét?

mármint, hogy a legfrissebb legyen legelől, és ne kelljen lapozgantni meg scrollozgatni. valszeg csak vak vagyok.viito
En is ezt kerdeznem😊zavi27
vagy csak nem olvastatok vissza és nem láttátok h a post sorrend megfordítása még nincs megoldva.
olvas
ír
nem
ír
olvas

vagy csak
ír

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 763 — Amerikai sportok rajongója
csak én nem találom, hogy hol lehet beállítani a hozzászólások listájának sorrendjét?

mármint, hogy a legfrissebb legyen legelől, és ne kelljen lapozgantni meg scrollozgatni. valszeg csak vak vagyok.viito
En is ezt kerdeznem😊
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Van olyan opció, hogy regisztráció nélkül lehessen olvasni a fórumot? Mert barátnőm teljesen ki van már akadva 😂 😂pc_x
Elmented ezt a linket a könyvjelzőkhöz: http://bowl.hu/modules/forum/index.phpgsn
Köszi, majd megkérdezem tőle, hogy működött-e 😀


több mint 13 éve
gsn 3 548
Van olyan opció, hogy regisztráció és bejelentkezés nélkül lehessen olvasni a fórumot? Mert barátnőm teljesen ki van már akadva 😂 😂pc_x
Elmented ezt a linket a könyvjelzőkhöz: http://bowl.hu/modules/forum/index.php

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Van olyan opció, hogy regisztráció és bejelentkezés nélkül lehessen olvasni a fórumot? Mert barátnőm teljesen ki van már akadva 😂 😂


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem szándékos és már mi is érzékeltük a problémát és továbbítottuk az illetékes feléOrk
A hibát javítottam, teszteljétek majd.
Üdv! 😉gabey
Nálam továbbra is fennáll az a gond, hogy ha kicsit több időt töltök a fórumban, akkor a főoldalra visszalépésnél újra be kell jelentkeznem.somoskovig
Ok, megpróbálom előidézni a hibát...
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
nem szándékos és már mi is érzékeltük a problémát és továbbítottuk az illetékes feléOrk
A hibát javítottam, teszteljétek majd.
Üdv! 😉gabey
Nálam továbbra is fennáll az a gond, hogy ha kicsit több időt töltök a fórumban, akkor a főoldalra visszalépésnél újra be kell jelentkeznem.somoskovig
Nálam is ez van.

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 964 — 49ers GM
Direkt van úgy, hogy ha a fórumból visszalépek a főoldalra, akkor újra be kell jelentkeznem?catattack
nem szándékos és már mi is érzékeltük a problémát és továbbítottuk az illetékes feléOrk
A hibát javítottam, teszteljétek majd.
Üdv! 😉gabey
Nálam továbbra is fennáll az a gond, hogy ha kicsit több időt töltök a fórumban, akkor a főoldalra visszalépésnél újra be kell jelentkeznem.

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
most az egyszer
mi legyen?briareos
Briareos a jóságos 😀

Legyen akkor JayB

Köszöntem.JayB
nyugi, én továbbra is juhinak foglak hívni 😀Hurka
Pár ezer hsz és a feledés homályába merül 😛
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
Nem egészen tartozik ide de ha már úgyis minden új most lehet-e szó nicknév váltásról is? Rühellem ezt a nevet, nemtudom annó miért ezt írtam be 😊juhi
most az egyszer
mi legyen?briareos
Briareos a jóságos 😀

Legyen akkor JayB

Köszöntem.JayB
nyugi, én továbbra is juhinak foglak hívni 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 259 — StuG Life
Nem egészen tartozik ide de ha már úgyis minden új most lehet-e szó nicknév váltásról is? Rühellem ezt a nevet, nemtudom annó miért ezt írtam be 😊juhi
most az egyszer
mi legyen?briareos
Briareos a jóságos 😀

Legyen akkor JayB

Köszöntem.JayB
ha nem ismerném a neved, azt hinném ekkora gyilkos sorok fan vagy. J.B. Fletcher 😀

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
Nem egészen tartozik ide de ha már úgyis minden új most lehet-e szó nicknév váltásról is? Rühellem ezt a nevet, nemtudom annó miért ezt írtam be 😊juhi
most az egyszer
mi legyen?briareos
Briareos a jóságos 😀

Legyen akkor JayB

Köszöntem.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 259 — StuG Life
Nem egészen tartozik ide de ha már úgyis minden új most lehet-e szó nicknév váltásról is? Rühellem ezt a nevet, nemtudom annó miért ezt írtam be 😊juhi
most az egyszer
mi legyen?

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
Nem egészen tartozik ide de ha már úgyis minden új most lehet-e szó nicknév váltásról is? Rühellem ezt a nevet, nemtudom annó miért ezt írtam be 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Direkt van úgy, hogy ha a fórumból visszalépek a főoldalra, akkor újra be kell jelentkeznem?catattack
nem szándékos és már mi is érzékeltük a problémát és továbbítottuk az illetékes feléOrk
A hibát javítottam, teszteljétek majd.
Üdv! 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszi, megjelent közben. 😉 Céges gépen ülök épp, néha meghülyül, hátha nem én vagyok a gyík... 😛
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 259 — StuG Life
Most valamiért nem tudok profilképet feltölteni. Mit tegyek?Goose
én látom a take meg to your goose-osat
méretre figyelj
nyomogass f5-öt

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most valamiért nem tudok profilképet feltölteni. Mit tegyek?
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 392 — Eagles fan
lesz esetleg vmi olyasmi skin ami az előző fórumon volt a sötétebb? tehát nem ilyen durván fekete hanem valami szürkés.miilann
+még egy kérdés, az előző fórumon ha az ember új hszt írt, a textbox alatt olvasható volt az utolsó ~20 hsz, ilyen lesz itt? csak mert ha esetleg több hszre kell reagálni nagyban megkönnyíti a dolgot.

child please!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 259 — StuG Life
Tisztelt Vezérkar!

Érdeklődnék, hogy az offtopicban tényleg nincs-, vagy csak én nem találok hockey-részleget?!?Goose
1 perc és csinálok

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tisztelt Vezérkar!

Érdeklődnék, hogy az offtopicban tényleg nincs-, vagy csak én nem találok hockey-részleget?!?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
én olyat nem találtam hogy ha valaki elfelejtette a jelszavát akkor: "elfelejtette a jelszavát" mert nem ttam belépni én se tudom az én hibám de lehetne, vagy ha tudtok segíteni légyszi keresétek meg davidvilla.spa aztán PM köszönömdavekid
PM-ben küldj nekem egy jelszót, így megváltoztatom a jelszavad a megadottra és elvileg utána majd be tudsz lépni az új jelszavaddal.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 991 — #neverpunt
Gratulálok az "alkotóknak", tetszetős a fórum, és az oldal dizájnja is korszerűbb lett.