A fórummal kapcsolatos észrevételek

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
A legtöbb külföldi fórum is asszem ebben a rendszerben van megoldva, itt miért nem oldható meg a animált avatar és a 150px feletti aláírás?Bad31
itt is megoldható, de szerkesztők úgy döntöttek hogy idegesítő az animált avatar és aláírás. ha valaki sok hsz ír és folyamatosan vibrál a cucc az halálos az olvasáshoz
a 150 pixel meg azért van, mert akkor jönne a sok tufa és berakna wallpapert signek (volt már rá példa). Ezt nem szoktuk azért ellenőrizni a 150csak viszonyításnak van, hogy az aláírások magassága maradjon meg egy emberi méretben.haromt
Ok! Értem, akkor azért nem kapok bannert ha kicsit túllövöm? 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A legtöbb külföldi fórum is asszem ebben a rendszerben van megoldva, itt miért nem oldható meg a animált avatar és a 150px feletti aláírás?Bad31
mert ez a szabály. ez egy bevált rendszer nálunk.
zavarja a szemet és egy sor hozzászóláshoz ne két oldalnyi kép legyen



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
A legtöbb külföldi fórum is asszem ebben a rendszerben van megoldva, itt miért nem oldható meg a animált avatar és a 150px feletti aláírás?Bad31
itt is megoldható, de szerkesztők úgy döntöttek hogy idegesítő az animált avatar és aláírás. ha valaki sok hsz ír és folyamatosan vibrál a cucc az halálos az olvasáshoz
a 150 pixel meg azért van, mert akkor jönne a sok tufa és berakna wallpapert signek (volt már rá példa). Ezt nem szoktuk azért ellenőrizni a 150csak viszonyításnak van, hogy az aláírások magassága maradjon meg egy emberi méretben.haromt
én szoktam ellenerőzni 😛
akkurátusan

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A legtöbb külföldi fórum is asszem ebben a rendszerben van megoldva, itt miért nem oldható meg a animált avatar és a 150px feletti aláírás?Bad31
itt is megoldható, de szerkesztők úgy döntöttek hogy idegesítő az animált avatar és aláírás. ha valaki sok hsz ír és folyamatosan vibrál a cucc az halálos az olvasáshoz
a 150 pixel meg azért van, mert akkor jönne a sok tufa és berakna wallpapert signek (volt már rá példa). Ezt nem szoktuk azért ellenőrizni a 150csak viszonyításnak van, hogy az aláírások magassága maradjon meg egy emberi méretben.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
gabo curlingbuzi. rsg már nincs. RG a hivatalos neve 😛haromt
lebuktam h mennyire követem 😀

több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
A legtöbb külföldi fórum is asszem ebben a rendszerben van megoldva, itt miért nem oldható meg a animált avatar és a 150px feletti aláírás?


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
gabo curlingbuzi. rsg már nincs. RG a hivatalos neve 😛
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
De mindenki olvasta, csak nem tudtatok hozzászólni a magas színvonalú kommunikációhoz és meseszerű fordulatokhoz, arról nem tehetünk, hogy nem tudjátok mi a 21. század legjobb sportja. 😛
Most nem tudom hova linkeljem majd a holnapi cikkemet a nagydöntőről, pedig nyilván mindannyian tűkön ülve várjátok. 😀TheMileHighCity
Tessék: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=154

Golf topikot kitörlöm, jó lesz annak is ez a topik.gsn
Király! Köszi! 😊
Már várom a szócsatákat az elvakult golf-, és krikettrajongókkal. 😂TheMileHighCity
plusz curling és rsg

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
konkrétan te és fake írtál bele csak 😛haromt
De mindenki olvasta, csak nem tudtatok hozzászólni a magas színvonalú kommunikációhoz és meseszerű fordulatokhoz, arról nem tehetünk, hogy nem tudjátok mi a 21. század legjobb sportja. 😛
Most nem tudom hova linkeljem majd a holnapi cikkemet a nagydöntőről, pedig nyilván mindannyian tűkön ülve várjátok. 😀TheMileHighCity
Tessék: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=154

Golf topikot kitörlöm, jó lesz annak is ez a topik.gsn
Király! Köszi! 😊
Már várom a szócsatákat az elvakult golf-, és krikettrajongókkal. 😂


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
gsn 3 548
Nincsen lacrosse topik, tehát konkrétan a lényeg kiveszett az új fórumból. 😀TheMileHighCity
konkrétan te és fake írtál bele csak 😛haromt
De mindenki olvasta, csak nem tudtatok hozzászólni a magas színvonalú kommunikációhoz és meseszerű fordulatokhoz, arról nem tehetünk, hogy nem tudjátok mi a 21. század legjobb sportja. 😛
Most nem tudom hova linkeljem majd a holnapi cikkemet a nagydöntőről, pedig nyilván mindannyian tűkön ülve várjátok. 😀TheMileHighCity
Tessék: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=154

Golf topikot kitörlöm, jó lesz annak is ez a topik.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nincsen lacrosse topik, tehát konkrétan a lényeg kiveszett az új fórumból. 😀TheMileHighCity
konkrétan te és fake írtál bele csak 😛haromt
De mindenki olvasta, csak nem tudtatok hozzászólni a magas színvonalú kommunikációhoz és meseszerű fordulatokhoz, arról nem tehetünk, hogy nem tudjátok mi a 21. század legjobb sportja. 😛
Most nem tudom hova linkeljem majd a holnapi cikkemet a nagydöntőről, pedig nyilván mindannyian tűkön ülve várjátok. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tudom, hogy ma csupa kérdés vagyok, elnézést érte.... A Bowl.hu RSS Feed-je azonos az Nfl.hu-val? Fontos lenne, mert a Redskins Fan-on kint van a hírkövető.... Vagy esetleg a Twitteres?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nincsen lacrosse topik, tehát konkrétan a lényeg kiveszett az új fórumból. 😀TheMileHighCity
konkrétan te és fake írtál bele csak 😛
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nincsen lacrosse topik, tehát konkrétan a lényeg kiveszett az új fórumból. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha belépek a Bowl.hu-ra, nem a felhasználó nevemet írja ki, hanem az "anyakönyvit". Ez változni fog, vagy így marad?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Még azt kérdezném, hogy a 'Viccek' topic az itt az új rendszerben az Egyéb/Off-ba sorolandó, vagy van, csak vak vagyok? :cool:Goose
előbbibriareos
Hmm, már van vicc topic 😊 Lehetne akkor video topic is?barney
rakd be off-ba, azért van

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Még azt kérdezném, hogy a 'Viccek' topic az itt az új rendszerben az Egyéb/Off-ba sorolandó, vagy van, csak vak vagyok? :cool:Goose
előbbibriareos
Hmm, már van vicc topic 😊 Lehetne akkor video topic is?

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Még azt kérdezném, hogy a 'Viccek' topic az itt az új rendszerben az Egyéb/Off-ba sorolandó, vagy van, csak vak vagyok? :cool:Goose
előbbi

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Még azt kérdezném, hogy a 'Viccek' topic az itt az új rendszerben az Egyéb/Off-ba sorolandó, vagy van, csak vak vagyok? :cool:
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
No eszembe jutott... Figyelt témák megjelenítése. Ez volt a neve a régin....
Ja igen! És avatar alatt a "kedvenc NFL csapatom" nem lesz?
több mint 13 éve
gsn 3 548
A forum-ot csak bejelentkezve lehet majd olvasni, vagy ez is átmeneti?
Köszi!Sinisa
Van olyan opció, hogy regisztráció és bejelentkezés nélkül lehessen olvasni a fórumot? Mert barátnőm teljesen ki van már akadva 😂 😂pc_x
Elmented ezt a linket a könyvjelzőkhöz: http://bowl.hu/modules/forum/index.phpgsn

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
A forum-ot csak bejelentkezve lehet majd olvasni, vagy ez is átmeneti?
Köszi!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
csak én nem találom, hogy hol lehet beállítani a hozzászólások listájának sorrendjét?

mármint, hogy a legfrissebb legyen legelől, és ne kelljen lapozgantni meg scrollozgatni. valszeg csak vak vagyok.viito
Nem vagy vak, én is pont ezt akartam kérdezni... És a téma feliratkozásokat, olyan már nincs? A régi fórumból átkerül minden, vagy ami témát nyitottam, csináljam meg újra?

Egyébként nagyon tetszik, nagyon jó lett! 😊 Ez nagy meló lehetett....

Bocs, a feliratkozást megtaláltam, szokni kell még az újat... 😊
Még egy kérdés....A Redskins oldalunkon kintlevő bannert meg kell változtatnom, mert ugye nfl.hu-s. Az átirányító oldalon levő bowl.hu képet felhasználhatom az új bannerhez?apeszos
Persze, de ha kéred, küldünk nagyfelbontású bowl.hu képet is.kornyeibalazs
Köszönöm szépen, megoldottam. Szép lett az oldal, a fórum is, csak hiányzik pár megszokott funkció. Pl. a feliratkozott témák egy oldalon való megtekintése.... De az nagyon. Vagy csak megszokás kérdése? 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagyon tetszik a PM küldős, levél követős rendszer. Meg, hogy látom mit írtak nekem. Ezért külön köszönet. De az egész oldal nagyon rendben van. Gratula mindenkinek, aki dolgozott rajta!

szerk: a "Láttál valami amerikafocisat" topik nem lesz?Matthew99
már én is kérdeztem off-topikba írhatod
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Nagyon tetszik a PM küldős, levél követős rendszer. Meg, hogy látom mit írtak nekem. Ezért külön köszönet. De az egész oldal nagyon rendben van. Gratula mindenkinek, aki dolgozott rajta!

szerk: a "Láttál valami amerikafocisat" topik nem lesz?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.