A fórummal kapcsolatos észrevételek

20 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Hamarabb fogjuk szerintem beszüntetni, mint publikussá tenni. Ha nincs, nincs miről beszélni, ha publikus, akkor meg mindenki megorrol a másikra, aki addig mínuszt tett rá, utána meg senki nem nyomogat majd, vagy rosszabbik esetben egyesek a másik minden hszére mínuszt nyomnak, kisebb háborút szítva. Na most ér ez ennyit? 😀 Egy értelmetlen dolgon megy a vita szerintem...gsn
dehát éppen erről szólt ezaz egész, hogy normális volt, hogy tudod ki-kicsoda. elfogadod, vagy vitázol vele, érdemes olvasni a véleményét, vagy továbbpörgeted. ezzel az anonimmal meg nem csinálsz semmi mást csak egy tudatalatti szimpátiaszavazást, illetve meglesznek a fekete bárányok, semmilyen indok nélkül, és a meg nem értettek és igen lehet valakinek ez szarul esik, mint egy névtelen feljelentő levél, valahogy én visszalépésnek érzem


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
frankón ha senki nem vitatkozna ezen a hülyeségen már rég senki nem nyomogatná ezeket a szarokat, csak a rendeltetés szerű módon...haromt
Ez Te is tudod, hogy nem így van. 😊 Bármelyik topikban tizeasével hozom a példákat, hogy milyen faszságokra megy a like és a dislike is. 😉Soldados
nem te vagy az etalon és attól még hogy te faszságnak tartasz valamit a többségnek tetszhet vagy fordítva
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Sztem értelmetlen, haszontalan az egész. (Ennek ellenére használom.)
Ha vki eddig nem értett egyet vki-vel, akkor leírta az saját álláspontját és kialakult egy normális vita.
Ezzel szemben ez egy baromság.
DVD visszapörgető program. Baromság mégis használnák/ják ha lenne/van. (Nemtom biztos forrásból h létezik-e 😀 )
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
frankón ha senki nem vitatkozna ezen a hülyeségen már rég senki nem nyomogatná ezeket a szarokat, csak a rendeltetés szerű módon...haromt
Ez Te is tudod, hogy nem így van. 😊 Bármelyik topikban tizeasével hozom a példákat, hogy milyen faszságokra megy a like és a dislike is. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
hogy ki mit csinált a posztjaiddal, de oda kell egy indok is, hogy miért like/dislike. Kicsit több értelme lenne.tenorx
de nem arra van a lájk hogy ne kelljen indoklást írni?adam8
De nálam egy lájk az, hogy ha valaki mondjuk bedob egy streamet, vagy egy jó írást, ami érdekel. Dislike meg az, hogyha baromságokat ír, nem olvas vissza és megkérdezi ötödszörre, vagy valami hasonló.tenorx
ez te vagy, a többieknek meg mást jelent 😊

lehet pl mínuszt nyomni olyanra amivel nem értesz egyet azt annyi
pliszt ami szerinted vicces, tetszik, jó megállapítás szép sig stb
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
frankón ha senki nem vitatkozna ezen a hülyeségen már rég senki nem nyomogatná ezeket a szarokat, csak a rendeltetés szerű módon...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
hogy ki mit csinált a posztjaiddal, de oda kell egy indok is, hogy miért like/dislike. Kicsit több értelme lenne.tenorx
de nem arra van a lájk hogy ne kelljen indoklást írni?adam8
De nálam egy lájk az, hogy ha valaki mondjuk bedob egy streamet, vagy egy jó írást, ami érdekel. Dislike meg az, hogyha baromságokat ír, nem olvas vissza és megkérdezi ötödszörre, vagy valami hasonló.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
akkor legyen csak like és akkor mindenki boldog lesz és senki nem lesz mínuszba


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
hogy ki mit csinált a posztjaiddal, de oda kell egy indok is, hogy miért like/dislike. Kicsit több értelme lenne.tenorx
de nem arra van a lájk hogy ne kelljen indoklást írni?

több mint 13 éve
gsn 3 548
Hamarabb fogjuk szerintem beszüntetni, mint publikussá tenni. Ha nincs, nincs miről beszélni, ha publikus, akkor meg mindenki megorrol a másikra, aki addig mínuszt tett rá, utána meg senki nem nyomogat majd, vagy rosszabbik esetben egyesek a másik minden hszére mínuszt nyomnak, kisebb háborút szítva. Na most ér ez ennyit? 😀 Egy értelmetlen dolgon megy a vita szerintem...

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez nem besértődés kérdése, hanem hogy ez így baromság, hogy anonim az egész. Akinek tetszik/nem tetszik a poszt az vállalja a véleményét.tenorx
és akkor mindig be kéne írni hogy "én dislikeoltam!" ? 😀Joci
Nem, van egy plugin (legalábbis több fórumon láttam), hogy a like/dislike mellé kiírja, hogy ki ratelte a posztot. Vagy a másik amit már láttam, hogy a profilban látod, hogy ki mit csinált a posztjaiddal, de oda kell egy indok is, hogy miért like/dislike. Kicsit több értelme lenne.tenorx
+1

Ez így biztos hogy értelmetlen.. Sokan meglátják a nevet és nyomják a like/dislike gombot, azaz egyáltalán nem tölti be a funkcióját. Ezen valamelyest változtatna, ha névvel történne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
ezen szerintem nem kéne besértődni,poén az egész 😊Joci
Ez nem besértődés kérdése, hanem hogy ez így baromság, hogy anonim az egész. Akinek tetszik/nem tetszik a poszt az vállalja a véleményét.tenorx
és akkor mindig be kéne írni hogy "én dislikeoltam!" ? 😀Joci
Nem, van egy plugin (legalábbis több fórumon láttam), hogy a like/dislike mellé kiírja, hogy ki ratelte a posztot. Vagy a másik amit már láttam, hogy a profilban látod, hogy ki mit csinált a posztjaiddal, de oda kell egy indok is, hogy miért like/dislike. Kicsit több értelme lenne.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Nem, én megértem, hogy hol nem kellek, és akkor nem írok többet. (Erre is kapok majd -20at)tenorx
ezen szerintem nem kéne besértődni,poén az egész 😊Joci
Ez nem besértődés kérdése, hanem hogy ez így baromság, hogy anonim az egész. Akinek tetszik/nem tetszik a poszt az vállalja a véleményét.tenorx
és akkor mindig be kéne írni hogy "én dislikeoltam!" ? 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ez én voltam, most boldog vagy?Fucu
Nem ezért kértem, hanem lehet látni, hogy ki likeol minden baromságot, csak mert xy írta. Amúgy ebbe például mi volt -3? Kezd elharapózni ez a dislikeolás.
Persze ez is -4, ezért kellene az a plugin például.tenorx
amúgy tényleg hasznos lenne...

A jópofizásra mennek like-ok, pedig azokban aztán semmi tartalom nincsen, amikor vki meg ír egy hosszabb, tartalmas HSZ-t, arra meg mennek a dislike-ok, pedig ezerszer többet érnek, mint a jófejkedések... (ugyebár erre tegnap volt egy szép példa a GM topikban)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
van egy érzésem hogy te hurkával nagy versenyben leszel a "kinek van a legtöbb dislikeja" versenyen 😛Joci
Nem, én megértem, hogy hol nem kellek, és akkor nem írok többet. (Erre is kapok majd -20at)tenorx
ezen szerintem nem kéne besértődni,poén az egész 😊Joci
Ez nem besértődés kérdése, hanem hogy ez így baromság, hogy anonim az egész. Akinek tetszik/nem tetszik a poszt az vállalja a véleményét.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
van egy érzésem hogy te hurkával nagy versenyben leszel a "kinek van a legtöbb dislikeja" versenyen 😛Joci
Nem, én megértem, hogy hol nem kellek, és akkor nem írok többet. (Erre is kapok majd -20at)tenorx
ezen szerintem nem kéne besértődni,poén az egész 😊Joci
könnyen beszél, aki +2-ben van 😀
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Nem ezért kértem, hanem lehet látni, hogy ki likeol minden baromságot, csak mert xy írta. Amúgy ebbe például mi volt -3? Kezd elharapózni ez a dislikeolás.tenorx
van egy érzésem hogy te hurkával nagy versenyben leszel a "kinek van a legtöbb dislikeja" versenyen 😛Joci
Nem, én megértem, hogy hol nem kellek, és akkor nem írok többet. (Erre is kapok majd -20at)tenorx
ezen szerintem nem kéne besértődni,poén az egész 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Persze ez is -4, ezért kellene az a plugin például.tenorx
hogy tudd kit kell visszadislike-olni? 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
ez én voltam, most boldog vagy?Fucu
Nem ezért kértem, hanem lehet látni, hogy ki likeol minden baromságot, csak mert xy írta. Amúgy ebbe például mi volt -3? Kezd elharapózni ez a dislikeolás.tenorx
van egy érzésem hogy te hurkával nagy versenyben leszel a "kinek van a legtöbb dislikeja" versenyen 😛Joci
Nem, én megértem, hogy hol nem kellek, és akkor nem írok többet. (Erre is kapok majd -20at)
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ez én voltam, most boldog vagy?Fucu
Nem ezért kértem, hanem lehet látni, hogy ki likeol minden baromságot, csak mert xy írta. Amúgy ebbe például mi volt -3? Kezd elharapózni ez a dislikeolás.tenorx
van egy érzésem hogy te hurkával nagy versenyben leszel a "kinek van a legtöbb dislikeja" versenyen 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
ez én voltam, most boldog vagy?Fucu
Nem ezért kértem, hanem lehet látni, hogy ki likeol minden baromságot, csak mert xy írta. Amúgy ebbe például mi volt -3? Kezd elharapózni ez a dislikeolás.
Persze ez is -4, ezért kellene az a plugin például.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
ez én voltam, most boldog vagy?Fucu
ezmeg én, nem húzol negativba 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ez én voltam, most boldog vagy?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem akarjátok azt a plugint feltenni, amivel az is látszik, hogy ki likeolta/dislikeolta a bejegyzést? 😛 Hasznos lenne.tenorx
ja legalábbis úgy lenne fair, ezaz anonim elég gáz, vállald a véleményed, ne sunyizz!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nem akarjátok azt a plugint feltenni, amivel az is látszik, hogy ki likeolta/dislikeolta a bejegyzést? 😛 Hasznos lenne.