A fórummal kapcsolatos észrevételek

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lenne két kérdésem:
1. Nem lehetne valami könyvjelző szerű dolgot csinálni?
Sokszor van olyan,hogy kéthárom napig nem vagyok netközelben és egy csomót kell visszalapozni mire megtalálom hol tartottam. (indexen van ilyen)
2. Hol tudom beállítani,hogy kevesebb hozzászólás legyen egy oldalon?

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én azért szoktam használni ahol van.
pl. Prohardver
Mert ott is nagyon @ny@znak ha minden oldalon megkérdezik ugyanazt.
Csak szokás/szoktatás kérdése.

Terveztek chat szobát/szobákat?
Mondjuk az eredménykövetőnek jobb lenne, hogy egy sor lenne egy hsz, meg amúgy is pörög nagyon.sirarcheer
Nem tudom mit szoktál keresni, de ha valami kell az oldalról pl. akkor én általában a googleben nyomok egy "site:http://bowl.hu/"-t és ha mellé beírod hogy mit keresel ugyanúgy kidobja. Annyi, hogy általában a googlerobot egy-két nappal le van maradva, de az annyira friss dolgokat megtalálod visszalapozással is.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
firefoxba lehet üríteni a cachet a beállításokban + van egy addon is amivel csak egy gombnyomás: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1801/Divat
ja tudom, de nem szeretem üríteni, csak nagyon indokolt esetben

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ilyenkor lehet hogy a vinyódról tölti be még a régi képet
nézd meg mondjuk másik böngészővelatapapa
nem. csak simán a böngésző gyorsítótárában a régi marad meg. ezért kell egy frissítésharomt
bazz, persze hogy a gyorsítótár, de az hol van? a vinyón
én ha avatart váltok (hiába máshogy nevezem el a képet), akkor egy ideig az F5 se segít hogy lássam az újat, de ha nem használt böngészőben nyitom meg az oldalt - ami nem tudja a vinyóról behozni a kimentett adatokat, hanem kénytelen lekérni a netről - rögtön látni a változást.
Persze lehet hogy ez csak firefox-specifikusatapapa
firefoxba lehet üríteni a cachet a beállításokban + van egy addon is amivel csak egy gombnyomás: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1801/

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
most hogy kizártátok a dislikeot, és féltem hogy már kérdezte valaki,
tul. képpen miért költöztetek nflponthuról-bowlponthura?
mintha olyasmi hangzott el hogy a profibb működés érdekében, de (naivan kérdezem) nem lett volna egyszerűbb az ide csoportosított 'erőforrásokat' a másik honlap korszerűsétésre 'költeni'?sapka
maga a költözés kb 0 forintba került. de ez egy új oldal, csak még teszt fázisban van. lehet hogy nem tünt fel, mert nem sok újjítást hoztunk be, de ez egy teljesen újraprogramozott cucc. de azt már megszokhattátok hogy a külcsín minket kevésbé izgat. Sőt. egyáltalán nem. Mi a tartalomra és a közösségépítésre koncentrálunk, amihez viszont munka kell és nem csili-villi flashes oldal.

az nfl.hu mint olyan jogilag nem volt továbbvihető
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
most hogy kizártátok a dislikeot, és féltem hogy már kérdezte valaki,
tul. képpen miért költöztetek nflponthuról-bowlponthura?
mintha olyasmi hangzott el hogy a profibb működés érdekében, de (naivan kérdezem) nem lett volna egyszerűbb az ide csoportosított 'erőforrásokat' a másik honlap korszerűsétésre 'költeni'?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Próbáld meg hogy bezárod majd megnyitod a Firefoxot.
Akkor szokta frissíteni magát.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
nyomj egy f5-öt és ha akkor sem látod jelentkezz megintbriareos
ilyenkor lehet hogy a vinyódról tölti be még a régi képet
nézd meg mondjuk másik böngészővelatapapa
nem. csak simán a böngésző gyorsítótárában a régi marad meg. ezért kell egy frissítésharomt
bazz, persze hogy a gyorsítótár, de az hol van? a vinyón
én ha avatart váltok (hiába máshogy nevezem el a képet), akkor egy ideig az F5 se segít hogy lássam az újat, de ha nem használt böngészőben nyitom meg az oldalt - ami nem tudja a vinyóról behozni a kimentett adatokat, hanem kénytelen lekérni a netről - rögtön látni a változást.
Persze lehet hogy ez csak firefox-specifikus

több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Én azért szoktam használni ahol van.
pl. Prohardver
Mert ott is nagyon @ny@znak ha minden oldalon megkérdezik ugyanazt.
Csak szokás/szoktatás kérdése.

Terveztek chat szobát/szobákat?
Mondjuk az eredménykövetőnek jobb lenne, hogy egy sor lenne egy hsz, meg amúgy is pörög nagyon.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
A szavazó rész bugos. Mert hiába szavaztam, bejelentkezés után felajánlja a szavazást, majd mikor szavazok, helyesen kiírja hogy "Te már szavaztál", majd megmutatja a szavazás eredményét.

Jó lenne egy fórum kereső, elkerülendő a többszörös kérdéseket.sirarcheer
kereső tényleg jó lenne, bár kétlem h sűrűn használnátok...

több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
A szavazó rész bugos. Mert hiába szavaztam, bejelentkezés után felajánlja a szavazást, majd mikor szavazok, helyesen kiírja hogy "Te már szavaztál", majd megmutatja a szavazás eredményét.

Jó lenne egy fórum kereső, elkerülendő a többszörös kérdéseket.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
srácok nekem annyi észrevételem lenne, hogy most próbáltam lecserélni a profilképemet, de nem fogadja el az újat, pedig ugyanaz a méret, formátum, minden, igazából csak módosítottam valamit a régin. sőt, ha előbb kitörlöm a régi képet és feltöltöm az újat, akkor a profil frissítése után megint a régit jeleníti meg... én vagyok a béna vagy itt valami bug van?csongi
nyomj egy f5-öt és ha akkor sem látod jelentkezz megintbriareos
ilyenkor lehet hogy a vinyódról tölti be még a régi képet
nézd meg mondjuk másik böngészővelatapapa
nem. csak simán a böngésző gyorsítótárában a régi marad meg. ezért kell egy frissítés
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
srácok nekem annyi észrevételem lenne, hogy most próbáltam lecserélni a profilképemet, de nem fogadja el az újat, pedig ugyanaz a méret, formátum, minden, igazából csak módosítottam valamit a régin. sőt, ha előbb kitörlöm a régi képet és feltöltöm az újat, akkor a profil frissítése után megint a régit jeleníti meg... én vagyok a béna vagy itt valami bug van?csongi
nyomj egy f5-öt és ha akkor sem látod jelentkezz megintbriareos
ilyenkor lehet hogy a vinyódról tölti be még a régi képet
nézd meg mondjuk másik böngészővel

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
srácok nekem annyi észrevételem lenne, hogy most próbáltam lecserélni a profilképemet, de nem fogadja el az újat, pedig ugyanaz a méret, formátum, minden, igazából csak módosítottam valamit a régin. sőt, ha előbb kitörlöm a régi képet és feltöltöm az újat, akkor a profil frissítése után megint a régit jeleníti meg... én vagyok a béna vagy itt valami bug van?csongi
nyomj egy f5-öt és ha akkor sem látod jelentkezz megint

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Danke schön, catattack! 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
catattack 3 520
Az volt már h fórumba lépséhez be kell lépni, belépek, majd a fórumra kattintva ugrik a fórumokhoz, de kilépett állapotban. Ez így tré.kishaszi
A 302-es hozzászólásban bontogatták a témát.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
Kedvenc NFL és NCAA csapatod pont nem lesz az avatar alatt? Sok usernél nem derül ki egyértelműen, szeretek képben lenni a hovatartozást illetően, még a végén vikings fannak likeolok 😛JayB
ez tényleg fontos lenne, mert mi is szeretünk képben lenni a Te aktuális kedvenc csapataidat illetőleg :cool:viito
Kacc Kacc 😉
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az volt már h fórumba lépséhez be kell lépni, belépek, majd a fórumra kattintva ugrik a fórumokhoz, de kilépett állapotban. Ez így tré.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kedvenc NFL és NCAA csapatod pont nem lesz az avatar alatt? Sok usernél nem derül ki egyértelműen, szeretek képben lenni a hovatartozást illetően, még a végén vikings fannak likeolok 😛JayB
ez tényleg fontos lenne, mert mi is szeretünk képben lenni a Te aktuális kedvenc csapataidat illetőleg :cool:
több mint 13 éve
catattack 3 520
Ugye nem volt rossz jel az az előbbi mysql hiba? Mintha valami olyasmit írt volna, hogy túl sok a user.F.Schleck
Nekem is kidobta! 😕
Ha tényleg a túl sok user okozta, akkor vissza kell hozni dislike gombot és meg is van az első kiesőnk. Igaz Hurka? 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ugye nem volt rossz jel az az előbbi mysql hiba? Mintha valami olyasmit írt volna, hogy túl sok a user.

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
Kedvenc NFL és NCAA csapatod pont nem lesz az avatar alatt? Sok usernél nem derül ki egyértelműen, szeretek képben lenni a hovatartozást illetően, még a végén vikings fannak likeolok 😛
több mint 13 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
srácok,rendszer órája nincs jól beállítva, mert mi nem GMT hanem CET vagyunk, szerintem ezért az 1 óra eltérés.viito
Nyári időszámítás bepipálása nálam segített.

szerk.: két üzi között nem lehetne csökkenteni azt a 60 sec-t?

több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Az idézeteket nem lehetne valahogy jobban elkülöníteni? Nagyon zavaró, hogy szinte teljesen egybeolvad az idézett szöveg az újabb hozzászólással. Egyesek meg előszeretettel idézik az idézett szöveget és arra válaszolnak. Nagyon rontja az élvezeti értéket, hogy így kell kibogarászni.GRAFI
Melyik skint használod?
Mert nálam a Carbon skin van és az idézetek zöld keretben vannak, jól elkülönítve.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Erre az új fórumra eddig szvsz 1 igazán tartalmas, időigényes HSZ-t írtam, és mínusz valamennyiben végzett... Ahogy postoltam, még elolvasni se lehetett ideje, de már vki dislike-olta. 😀 Emberre megy a voks, pedig a HSZ minőségére kellene.

Bezzeg a kétszavas Sampos örömködésem +2-ben végzett.

És ez a butaság benne, hogy nem arra használja a többség amire kellene, ergó nem tölti be a funkcióját, így értelmetlen az egész.

De mondom engem nem zavar, csak ha már szó van róla, én kifejtem a magam álláspontját, hogy szvsz miért hülyeség.Soldados
Én is úgy vagyok vele, hogy facebook-n még csak-csak elmegy, de itt egy fórumba nem mindig érdemes használni...
Előnye:
1. Háttérek, sigek. Nem lesz sok felesleges "szép lett. grat!" hsz. Ráadásul én eddig sem írtam nagyon ilyeneket, mert minek... de ha tetszik egy like-t adok rá...
2. Valaki elmondja a véleményét valamiről, akkor a következő hozzászólás nem ez lesz: "+1"
3. Viccek topik sem hígul fel 😛 Farky vicce már -15-ös 😛

Hátránya:
azt talán már előttem elmondták páran 😊