A fórummal kapcsolatos észrevételek

20 feliratkozó

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
dislikeolni már nem fogtok 😛 téma lezárva.
aki folytatja azt Gruppenführer Briareosch kezelésbeveszi a gombjávalharomt
sok lúd disznót győz

lassan az összes kinti fórumon van ilyen, működik, ez a jövő(jelen), itt meg kirinyálják az eltörlését.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
dislikeolni már nem fogtok 😛 téma lezárva.
aki folytatja azt Gruppenführer Briareosch kezelésbeveszi a gombjávalharomt
egy baj van a rendszerrel, h anonim.
sajnos tévedtünk /tem, ugyanis annak idején én vetettem fel h legyen ilyen, mert nagyon pozitív tapasztalaim voltak más fórumokon, avval kapcsolatban h képesek lesztek felelősségteljesen használni.
ami nem csoda mert név nélkül mindenki janibriareos
akkor is azt mondom, hogy mindenkit le kéne nullázni, és adni egy új esélyt like/dislikeal egyaránt, akkor már mindenki komolyan venné
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
tiszta facebook 😊Joci
Nem véletlenül nincs ott dislike gomb.

dislikeolni már nem fogtok 😛 téma lezárva.
aki folytatja azt Gruppenführer Briareosch kezelésbeveszi a gombjávalharomt
egy baj van a rendszerrel, h anonim.
sajnos tévedtünk /tem, ugyanis annak idején én vetettem fel h legyen ilyen, mert nagyon pozitív tapasztalaim voltak más fórumokon, avval kapcsolatban h képesek lesztek felelősségteljesen használni.
ami nem csoda mert név nélkül mindenki janibriareos
Én is pont az anonimitás hülyeségéről írtam, de az is -4ben végezte.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
dislikeolni már nem fogtok 😛 téma lezárva.
aki folytatja azt Gruppenführer Briareosch kezelésbeveszi a gombjávalharomt
egy baj van a rendszerrel, h anonim.
sajnos tévedtünk /tem, ugyanis annak idején én vetettem fel h legyen ilyen, mert nagyon pozitív tapasztalaim voltak más fórumokon, avval kapcsolatban h képesek lesztek felelősségteljesen használni.
ami nem csoda mert név nélkül mindenki jani

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
tiszta facebook 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
dislikeolni már nem fogtok 😛 téma lezárva.
aki folytatja azt Gruppenführer Briareosch kezelésbeveszi a gombjávalharomt
Hmmm, ez így jó ötlet sztem. Legalábbis biztos jobb, mint az eddigi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
dislikeolni már nem fogtok 😛 téma lezárva.
aki folytatja azt Gruppenführer Briareosch kezelésbeveszi a gombjával
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez nem veszekedés, hanem értelmes, nyugodt hangvételű eszmecsere egy újításról. Nem ez a legnagyobb gond vagy öröm az oldal új formátumában, de mint tudjuk a részletektől lesz igazán jó vagy rossz vmi. 😉

Engem speciel csak azért zavar, mert nem látja el a funkcióját, ahogy saját példámon is bemutattam, vagy éppen hurkán is leszűrhető.Soldados
Vagy csak azért kaptál annyit, mert nem kedveli mindenki a stílusod.marci
A példámban like is szerepelt 😉, ami szintén értelmetlenül érkezett.

Erre az új fórumra eddig szvsz 1 igazán tartalmas, időigényes HSZ-t írtam, és mínusz valamennyiben végzett... Ahogy postoltam, még elolvasni se lehetett ideje, de már vki dislike-olta. 😀 Emberre megy a voks, pedig a HSZ minőségére kellene.

Bezzeg a kétszavas Sampos örömködésem +2-ben végzett.

És ez a butaság benne, hogy nem arra használja a többség amire kellene, ergó nem tölti be a funkcióját, így értelmetlen az egész.

De mondom engem nem zavar, csak ha már szó van róla, én kifejtem a magam álláspontját, hogy szvsz miért hülyeség.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
frankón ha senki nem vitatkozna ezen a hülyeségen már rég senki nem nyomogatná ezeket a szarokat, csak a rendeltetés szerű módon...haromt
Ez Te is tudod, hogy nem így van. 😊 Bármelyik topikban tizeasével hozom a példákat, hogy milyen faszságokra megy a like és a dislike is. 😉Soldados
éppen azt mondtam hogyha az emberek nem hoznák fel ezt a like/dislike szart témának, akkor lassan mindenki megtanulná értelmesen használni nem poénból nyomkodniharomt
úgyis emberre fognak likeolni/dislikeolni csomóan ugyanígy

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ez nem veszekedés, hanem értelmes, nyugodt hangvételű eszmecsere egy újításról. Nem ez a legnagyobb gond vagy öröm az oldal új formátumában, de mint tudjuk a részletektől lesz igazán jó vagy rossz vmi. 😉

Engem speciel csak azért zavar, mert nem látja el a funkcióját, ahogy saját példámon is bemutattam, vagy éppen hurkán is leszűrhető.Soldados
Vagy csak azért kaptál annyit, mert nem kedveli mindenki a stílusod.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Ez nem veszekedés, hanem értelmes, nyugodt hangvételű eszmecsere egy újításról. Nem ez a legnagyobb gond vagy öröm az oldal új formátumában, de mint tudjuk a részletektől lesz igazán jó vagy rossz vmi. 😉

Engem speciel csak azért zavar, mert nem látja el a funkcióját, ahogy saját példámon is bemutattam, vagy éppen hurkán is leszűrhető.Soldados
vagy csak simán utál engem mindenki 😀
ha nagyon kemények vagytok, akkor visszahoztok engem 0-ba 😛
egyébként teljesen mind1 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
frankón ha senki nem vitatkozna ezen a hülyeségen már rég senki nem nyomogatná ezeket a szarokat, csak a rendeltetés szerű módon...haromt
Ez Te is tudod, hogy nem így van. 😊 Bármelyik topikban tizeasével hozom a példákat, hogy milyen faszságokra megy a like és a dislike is. 😉Soldados
éppen azt mondtam hogyha az emberek nem hoznák fel ezt a like/dislike szart témának, akkor lassan mindenki megtanulná értelmesen használni nem poénból nyomkodni
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
likeról a véleményem, hogy néha fals, pl mikor beírsz egy hírt a csapattopikba elsőként jólértesülten, pl hogy teszemazt Brady megsérült és Meskó lesz a QB a szezonban akkor arra jönni fognak a dislikekok, mert nyilván nem tetszik a fanoknak, de ez úgymond a saját ""renomédat"" rontja majd, holott nekik a hír nem tetszik, nem te magad.

arra lett kitalálva, hogy mi adminok tudjuk kit bír a fórum és kit nem, hogy idővel lépni tudjunk, de így torzul. hosszú távon meg akik sigeket gyártanak azok lesznek élmezőnyben, egy rookie berakosgatja a sirályzsír sigjeit akkor ő lesz a népszerű holott lehet teljesen tufa szegény 😛konqueror
ha erre lett kitalálva, akkor rosszul lett kivitelezve. akkor a profiloldalra kellenének a like/dislike gombok, mert, ahogy írtad is, így sokszor a hsz/sig/stb lesz minősítve.

child please!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez nem veszekedés, hanem értelmes, nyugodt hangvételű eszmecsere egy újításról. Nem ez a legnagyobb gond vagy öröm az oldal új formátumában, de mint tudjuk a részletektől lesz igazán jó vagy rossz vmi. 😉

Engem speciel csak azért zavar, mert nem látja el a funkcióját, ahogy saját példámon is bemutattam, vagy éppen hurkán is leszűrhető.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
meg ésszel kéne használni, és a post értékét nézni, nem azt hogy ki írjakonqueror
Ennyi lenne a lényeg.

Mondjuk én meglennék enélkül, és részemről megmaradok a bevált módszernél, és szövegesen reagálok, ha valamit lájkolok/diszlájkolok. Az sokkal többet mondó mint egy plusz-mínusz mutató á la ice hockey.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Egyébként azt gondoltam, hogy azért ennél tovább fogjátok bírni vita nélkül erről a hülyeségről. 😀 Van egy új honlap, egy új fórum, és sikerül a legidiótább feature-ön leakadni, ahelyett, hogy mindenki a lényegre koncentrálna. Én azért azoknak is gratulálok, akik a cikkek olvasása vagy írása és a békés fórumozás helyett ez a legnagyobb problémájuk. Sikerült egy óvodás szintű fejlesztést beletenni az új oldalba, és persze, hogy ezzel foglalkozik mindenki, nem a lényeggel. 😊 Ez valahol kritika is ránk nézve...gsn
vagy egy napra maximálsz egy like-ot, és akkor nem csak gombnyomingatás lesz, vagy mindenkinek van 100 like-ja.
szegény Hurkát ne taszajtsátok a meredély szélire
és akkor lehetne valami ilyen jelentése, hogy a mai nap leghasznosabb illetve legpocsékabb dolga


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
én maximálisan leszarom, bár az elszomorít, hogy egy hasznos dolgot, ennyire rosszul használnak a userek, de remélem majd megtanulják.
pl nem vágom miért kell -t kiosztani arra, ha valaki beír egy hírt egy csapattopikba, de azt sem értem miért verik páran magukat arra h már -100-ban tartanak.

összességében azért örülök h mindenki olyan elégedett h ez a legnagyobb gondja

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mekkora baromságon megy a vita.. Szerintem értelmesebb társaság ez annál, hogy ilyeneket kelljen veszekedni. 😉

több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
látjátok milyen frankó értelmes vita alakult most is ki, úgy, hogy még bennt van a like/dislike...😊
több mint 13 éve
gsn 3 548
Egyébként azt gondoltam, hogy azért ennél tovább fogjátok bírni vita nélkül erről a hülyeségről. 😀 Van egy új honlap, egy új fórum, és sikerül a legidiótább feature-ön leakadni, ahelyett, hogy mindenki a lényegre koncentrálna. Én azért azoknak is gratulálok, akik a cikkek olvasása vagy írása és a békés fórumozás helyett ez a legnagyobb problémájuk. Sikerült egy óvodás szintű fejlesztést beletenni az új oldalba, és persze, hogy ezzel foglalkozik mindenki, nem a lényeggel. 😊 Ez valahol kritika is ránk nézve...

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nálam a dislike a totális ostobaságra jár(na), míg a like a tartalmas, jól megfogalmazott, új szempontot megvilágító HSZ-ekre. (Pl kibogarászott érdekes statisztikákra, Szabler, vagy gsn fejtegetéseire, amikor nem csak a felszínt karcolgatják, stb.) Ehelyett arra megy a like, hogy bria/Höri vagy x vagy y leoltotta z-t...

Hurka példája jól mutatja, hogy mennyire nincs értelme. -150-nél jár, pedig nem királyfigóról beszélünk, nem írt ostobaságokat... Ezért nincs értelme, mert nem funkcionál megfelelően.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
fetomy írta:

Amúgy Hurkát mér utálja ennyire mindenki? big_smile Szabától vártam volna ilyen mínusz 150es karmát big_smile

akármit írok be, már jön a dislike, sztem már automatikus mindenkinél, de már nagyon nem vicces...


most itt tartunk két nap után, egy hét múlva leszelektálódnak a fekete bárányok, mer ki a fasznak van kedve belépni egy halyre, ahol nem birják a képit? hmmmmmm...............


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Hamarabb fogjuk szerintem beszüntetni, mint publikussá tenni. Ha nincs, nincs miről beszélni, ha publikus, akkor meg mindenki megorrol a másikra, aki addig mínuszt tett rá, utána meg senki nem nyomogat majd, vagy rosszabbik esetben egyesek a másik minden hszére mínuszt nyomnak, kisebb háborút szítva. Na most ér ez ennyit? 😀 Egy értelmetlen dolgon megy a vita szerintem...gsn
dehát éppen erről szólt ezaz egész, hogy normális volt, hogy tudod ki-kicsoda. elfogadod, vagy vitázol vele, érdemes olvasni a véleményét, vagy továbbpörgeted. ezzel az anonimmal meg nem csinálsz semmi mást csak egy tudatalatti szimpátiaszavazást, illetve meglesznek a fekete bárányok, semmilyen indok nélkül, és a meg nem értettek és igen lehet valakinek ez szarul esik, mint egy névtelen feljelentő levél, valahogy én visszalépésnek érzemsutianap
+1

Még talán Nyilasi T.-től hallottam, hogy ha 1 ember szerint nem tudsz focizni, azt leszarod. Ha 10 ember mondja, akkor elgondolkozol rajta és ha 100 ember mondja, akkor elhiszed.
Sok like hatására beképzelt leszel, sok dislike hatására meg öngyilkos. Egyik se jó. 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
frankón ha senki nem vitatkozna ezen a hülyeségen már rég senki nem nyomogatná ezeket a szarokat, csak a rendeltetés szerű módon...haromt
Ez Te is tudod, hogy nem így van. 😊 Bármelyik topikban tizeasével hozom a példákat, hogy milyen faszságokra megy a like és a dislike is. 😉Soldados
nem te vagy az etalon és attól még hogy te faszságnak tartasz valamit a többségnek tetszhet vagy fordítvaOrk
Pl leírtam a WR-helyzetünket 2 mondatban, csupa tudott dolgot, nem kifejtve és kaptam rá 2 like-ot. Mire? Tök faszság, semmi komoly tartalmat nem szolgáltattam.

Még jobb példa, amely kifejti, hogy mennyire nem tölti be a szerepét:
Soccer topik, örömködtem, hogy 2-0-ra vezet a Samp - jött a like
Bosszankodtam, hogy hosszabbításra mentett a werder - jött 2 dislike.

A socceres jól látszik, hogy semmi értelme az egésznek, mert nem a tartalmas HSZ-ekre nyomnak az emberek, hanem szimpátiaszavazás az egész.

Ettől függetlenül engem nem zavar, hogy 2 hónap múlva -800-on leszek, mert soha senkinek nem akartam megfelelni, csak saját magamnak, de ha már beszélünk róla, akkor gondoltam, elmondom a véleményem.

Ha névlegessé tennénk, az általában visszaszorítja az észnélküli nyomogatást, bár szvsz egész konkrétan semmi szükség rá. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
likeról a véleményem, hogy néha fals, pl mikor beírsz egy hírt a csapattopikba elsőként jólértesülten, pl hogy teszemazt Brady megsérült és Meskó lesz a QB a szezonban akkor arra jönni fognak a dislikekok, mert nyilván nem tetszik a fanoknak, de ez úgymond a saját ""renomédat"" rontja majd, holott nekik a hír nem tetszik, nem te magad.

arra lett kitalálva, hogy mi adminok tudjuk kit bír a fórum és kit nem, hogy idővel lépni tudjunk, de így torzul. hosszú távon meg akik sigeket gyártanak azok lesznek élmezőnyben, egy rookie berakosgatja a sirályzsír sigjeit akkor ő lesz a népszerű holott lehet teljesen tufa szegény 😛

meg ésszel kéne használni, és a post értékét nézni, nem azt hogy ki írja, pl offtopikba beírtam, hogy örülök annak, hogy sokan ittvagyunk és népszerű a fórum azt nemtom miért kellett minuszolni (biztos valami PFM-es szabotőr 😀 )

lehet télleg be kéne szüntetni, ahogy Sanyi írta. és én eddig senkire nem nyomtam se +-t, se minuszt

SZERK: az is igaz amit Tibi írt, ha marad egy hónap múlva senki nem görcsöl majd ezen, és nem is lesz ennyi nyomogatás. most örültök neki, mert újdonság varázsa meg minden