A fórummal kapcsolatos észrevételek

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez nem besértődés kérdése, hanem hogy ez így baromság, hogy anonim az egész. Akinek tetszik/nem tetszik a poszt az vállalja a véleményét.tenorx
és akkor mindig be kéne írni hogy "én dislikeoltam!" ? 😀Joci
Nem, van egy plugin (legalábbis több fórumon láttam), hogy a like/dislike mellé kiírja, hogy ki ratelte a posztot. Vagy a másik amit már láttam, hogy a profilban látod, hogy ki mit csinált a posztjaiddal, de oda kell egy indok is, hogy miért like/dislike. Kicsit több értelme lenne.tenorx
+1

Ez így biztos hogy értelmetlen.. Sokan meglátják a nevet és nyomják a like/dislike gombot, azaz egyáltalán nem tölti be a funkcióját. Ezen valamelyest változtatna, ha névvel történne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ezen szerintem nem kéne besértődni,poén az egész 😊Joci
Ez nem besértődés kérdése, hanem hogy ez így baromság, hogy anonim az egész. Akinek tetszik/nem tetszik a poszt az vállalja a véleményét.tenorx
és akkor mindig be kéne írni hogy "én dislikeoltam!" ? 😀Joci
Nem, van egy plugin (legalábbis több fórumon láttam), hogy a like/dislike mellé kiírja, hogy ki ratelte a posztot. Vagy a másik amit már láttam, hogy a profilban látod, hogy ki mit csinált a posztjaiddal, de oda kell egy indok is, hogy miért like/dislike. Kicsit több értelme lenne.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Nem, én megértem, hogy hol nem kellek, és akkor nem írok többet. (Erre is kapok majd -20at)tenorx
ezen szerintem nem kéne besértődni,poén az egész 😊Joci
Ez nem besértődés kérdése, hanem hogy ez így baromság, hogy anonim az egész. Akinek tetszik/nem tetszik a poszt az vállalja a véleményét.tenorx
és akkor mindig be kéne írni hogy "én dislikeoltam!" ? 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ez én voltam, most boldog vagy?Fucu
Nem ezért kértem, hanem lehet látni, hogy ki likeol minden baromságot, csak mert xy írta. Amúgy ebbe például mi volt -3? Kezd elharapózni ez a dislikeolás.
Persze ez is -4, ezért kellene az a plugin például.tenorx
amúgy tényleg hasznos lenne...

A jópofizásra mennek like-ok, pedig azokban aztán semmi tartalom nincsen, amikor vki meg ír egy hosszabb, tartalmas HSZ-t, arra meg mennek a dislike-ok, pedig ezerszer többet érnek, mint a jófejkedések... (ugyebár erre tegnap volt egy szép példa a GM topikban)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
van egy érzésem hogy te hurkával nagy versenyben leszel a "kinek van a legtöbb dislikeja" versenyen 😛Joci
Nem, én megértem, hogy hol nem kellek, és akkor nem írok többet. (Erre is kapok majd -20at)tenorx
ezen szerintem nem kéne besértődni,poén az egész 😊Joci
Ez nem besértődés kérdése, hanem hogy ez így baromság, hogy anonim az egész. Akinek tetszik/nem tetszik a poszt az vállalja a véleményét.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 490 — rabszolga
van egy érzésem hogy te hurkával nagy versenyben leszel a "kinek van a legtöbb dislikeja" versenyen 😛Joci
Nem, én megértem, hogy hol nem kellek, és akkor nem írok többet. (Erre is kapok majd -20at)tenorx
ezen szerintem nem kéne besértődni,poén az egész 😊Joci
könnyen beszél, aki +2-ben van 😀
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Nem ezért kértem, hanem lehet látni, hogy ki likeol minden baromságot, csak mert xy írta. Amúgy ebbe például mi volt -3? Kezd elharapózni ez a dislikeolás.tenorx
van egy érzésem hogy te hurkával nagy versenyben leszel a "kinek van a legtöbb dislikeja" versenyen 😛Joci
Nem, én megértem, hogy hol nem kellek, és akkor nem írok többet. (Erre is kapok majd -20at)tenorx
ezen szerintem nem kéne besértődni,poén az egész 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Persze ez is -4, ezért kellene az a plugin például.tenorx
hogy tudd kit kell visszadislike-olni? 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ez én voltam, most boldog vagy?Fucu
Nem ezért kértem, hanem lehet látni, hogy ki likeol minden baromságot, csak mert xy írta. Amúgy ebbe például mi volt -3? Kezd elharapózni ez a dislikeolás.tenorx
van egy érzésem hogy te hurkával nagy versenyben leszel a "kinek van a legtöbb dislikeja" versenyen 😛Joci
Nem, én megértem, hogy hol nem kellek, és akkor nem írok többet. (Erre is kapok majd -20at)
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ez én voltam, most boldog vagy?Fucu
Nem ezért kértem, hanem lehet látni, hogy ki likeol minden baromságot, csak mert xy írta. Amúgy ebbe például mi volt -3? Kezd elharapózni ez a dislikeolás.tenorx
van egy érzésem hogy te hurkával nagy versenyben leszel a "kinek van a legtöbb dislikeja" versenyen 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ez én voltam, most boldog vagy?Fucu
Nem ezért kértem, hanem lehet látni, hogy ki likeol minden baromságot, csak mert xy írta. Amúgy ebbe például mi volt -3? Kezd elharapózni ez a dislikeolás.
Persze ez is -4, ezért kellene az a plugin például.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 193 — capitaine du château de Vienne 1487
ez én voltam, most boldog vagy?Fucu
ezmeg én, nem húzol negativba 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ez én voltam, most boldog vagy?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 193 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem akarjátok azt a plugint feltenni, amivel az is látszik, hogy ki likeolta/dislikeolta a bejegyzést? 😛 Hasznos lenne.tenorx
ja legalábbis úgy lenne fair, ezaz anonim elég gáz, vállald a véleményed, ne sunyizz!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem akarjátok azt a plugint feltenni, amivel az is látszik, hogy ki likeolta/dislikeolta a bejegyzést? 😛 Hasznos lenne.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azt a plugint megpróbáljátok beszerezni, amelyik átalakítja az idézésben az tagokat -é?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez a thumbs up és down megoldás arra jó, hogy elkerüljük az ilyen +1 és társai kommenteket, bár nagy az isten állatkertje... 😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 259 — StuG Life
Hangyabokányi apróság: A fórum kódjának headerjébe be tudnátok szúrni a faviconos részt, ami most a főoldalon kinn van és régen a fórumon is megvolt?
A könyvjelzősávban csak az ikonok alapján klikkelgetek (nincs leírás egyik linkhez sem) és bár tudom h a fórum melyik ikon, még szebb lenne, ha látnám a focilabdát is. 😊

Köszimarci
nálam most is ottvan.Höri
Nálam nincs benne a forráskódban. Nem lehet az eltérés oka, hogy mindketten adminok vagytok?marci
nálam sem látszik a kis ikon, csak egy fehér lap pedig én is admin vagyok

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
meglehet, de eddig nem terjed ki a technikai tudásom 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Hangyabokányi apróság: A fórum kódjának headerjébe be tudnátok szúrni a faviconos részt, ami most a főoldalon kinn van és régen a fórumon is megvolt?
A könyvjelzősávban csak az ikonok alapján klikkelgetek (nincs leírás egyik linkhez sem) és bár tudom h a fórum melyik ikon, még szebb lenne, ha látnám a focilabdát is. 😊

Köszimarci
nálam most is ottvan.Höri
Nálam nincs benne a forráskódban. Nem lehet az eltérés oka, hogy mindketten adminok vagytok?
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nemrossz! a fórum faszás, de a főoldal annyira nem jön be, viszont ha a hírek pl gyakran lesznek frissítve, akkor megérte, mert átláthatóbb. a bannerben a kockákban hírek lesznek?Zsoca
Nem, eredmények.somoskovig
közben, h elkezdtem nyomogatni, én is láttam, hogy eredmények vannak. köszi 😊
idézés közben a többi kommentet nem lehet látni? ill nem találom a beállításoknál, hogy fordított időrenben mutassa a kommenteket.Zsoca
1. nem
2. dolgoznak rajta

több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
nemrossz! a fórum faszás, de a főoldal annyira nem jön be, viszont ha a hírek pl gyakran lesznek frissítve, akkor megérte, mert átláthatóbb. a bannerben a kockákban hírek lesznek?Zsoca
Nem, eredmények.somoskovig
közben, h elkezdtem nyomogatni, én is láttam, hogy eredmények vannak. köszi 😊
idézés közben a többi kommentet nem lehet látni? ill nem találom a beállításoknál, hogy fordított időrenben mutassa a kommenteket.
közben visszaolvastam. 😊 sorry

jópofa, h lehet lájkolni a kommenteket. 😀

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 961 — 49ers GM
nemrossz! a fórum faszás, de a főoldal annyira nem jön be, viszont ha a hírek pl gyakran lesznek frissítve, akkor megérte, mert átláthatóbb. a bannerben a kockákban hírek lesznek?Zsoca
Nem, eredmények.

több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
nemrossz! a fórum faszás, de a főoldal annyira nem jön be, viszont ha a hírek pl gyakran lesznek frissítve, akkor megérte, mert átláthatóbb. a bannerben a kockákban hírek lesznek?

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 617 — Saturday Night Lights
szavazni csak úgy tudsz 😀Höri
A régin is így volt? Vagy csak most változott?Dzsokijuing
nem, a régiben nekem 4 éve megjegyezte a cucc a jelszavam a főoldalon, utána örök élet úgy maradt 😀 fórumban is.Höri
Úgy értem, hogy a régi honlapon egy betévedt idegen is szavazhatott regelés nélkül, nem? Olyan régen volt, már nem is rémlik 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)