NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

A fórummal kapcsolatos észrevételek

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Oxygent, de végigpörgettem, és mindnél úgy van.
Jó igaz a carbonnál fekete a csík, de ugyanúgy ahogy írod, nem fut végig a szöveg, keskenyebb.
Bár a carbonhoz nekem hegesztőszemüveg kell, kifolyik tőle a szemem 😀The terrible towel
nem mi csináljuk a skineket. ez a hivatalos a fórummotorhoz.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Oxygent, de végigpörgettem, és mindnél úgy van.
Jó igaz a carbonnál fekete a csík, de ugyanúgy ahogy írod, nem fut végig a szöveg, keskenyebb.
Bár a carbonhoz nekem hegesztőszemüveg kell, kifolyik tőle a szemem 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 854 — StuG Life
Én is picit bepofáznék 😊
Szóval a régi fórum valahogy úgy jobban szétterült a monitoromon, nem tudom szebben kifejezni 😀
Az újon meg kb 2oldalt van jó 3ujjnyi fehér sáv 1440-es felbontásban.
Nem lehetne valahogy kihúzni, vagy optimalizálni ezt?

Persze kb letojom ha nem, mert így is jó (szokás kérdése kb) csak mégis gondoltam feldobom hátha még vannak így ezzel egy páran 😊The terrible towel
melyik skint használod?
mert nálam carbonnál pl nincsenek ilyen sávok, bár a fórum szöveges része, ahol megjelennek a hsz-ek valóban keskenyebb kicsit szvsz

több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Én is picit bepofáznék 😊
Szóval a régi fórum valahogy úgy jobban szétterült a monitoromon, nem tudom szebben kifejezni 😀
Az újon meg kb 2oldalt van jó 3ujjnyi fehér sáv 1440-es felbontásban.
Nem lehetne valahogy kihúzni, vagy optimalizálni ezt?

Persze kb letojom ha nem, mert így is jó (szokás kérdése kb) csak mégis gondoltam feldobom hátha még vannak így ezzel egy páran 😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 854 — StuG Life
Lehet volt már, nem olvastam vissza: a kedvenc csapat kiírása miért tűnt el a profilokból? Szerintem hasznos volt, mert annyi user van (és/vagy én vagyok felületes), hogy a többségről fogalmam nincs kinek szurkol az NFL-ben, pedig lehet nem lenne hátrány. Igazából örülök ha a sajátjainkat megjegyzem. 😀TheMileHighCity
volt márbriareos
Utána néztem hogy hárommal feljebb, de legalább kiegészítettem. 😊TheMileHighCity
a lényeg, tudjuk, rajta vagyunk.
ha 10 perces művelet lenne már megcsináltuk volna

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Lehet volt már, nem olvastam vissza: a kedvenc csapat kiírása miért tűnt el a profilokból? Szerintem hasznos volt, mert annyi user van (és/vagy én vagyok felületes), hogy a többségről fogalmam nincs kinek szurkol az NFL-ben, pedig lehet nem lenne hátrány. Igazából örülök ha a sajátjainkat megjegyzem. 😀TheMileHighCity
volt márbriareos
Utána néztem hogy hárommal feljebb, de legalább kiegészítettem. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lehet volt már, nem olvastam vissza: a kedvenc csapat kiírása miért tűnt el a profilokból? Szerintem hasznos volt, mert annyi user van (és/vagy én vagyok felületes), hogy a többségről fogalmam nincs kinek szurkol az NFL-ben, pedig lehet nem lenne hátrány. Igazából örülök ha a sajátjainkat megjegyzem. 😀TheMileHighCity
Én a sajátjainkat se tudom annyian vagyunk... 😀 😀
Ezt már én is kérdeztem (meg még páran), de szerintem sorrendben haladnak, annyi a kérés. A végén, ha mindent megváltoztatnak, visszaalakul a "nagy előddé" 😀 😛
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 854 — StuG Life
Lehet volt már, nem olvastam vissza: a kedvenc csapat kiírása miért tűnt el a profilokból? Szerintem hasznos volt, mert annyi user van (és/vagy én vagyok felületes), hogy a többségről fogalmam nincs kinek szurkol az NFL-ben, pedig lehet nem lenne hátrány. Igazából örülök ha a sajátjainkat megjegyzem. 😀TheMileHighCity
volt már

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Lehet volt már, nem olvastam vissza: a kedvenc csapat kiírása miért tűnt el a profilokból? Szerintem hasznos volt, mert annyi user van (és/vagy én vagyok felületes), hogy a többségről fogalmam nincs kinek szurkol az NFL-ben, pedig lehet nem lenne hátrány. Igazából örülök ha a sajátjainkat megjegyzem. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 854 — StuG Life
ha stefan56ról van szó akkor ő nem is fog tudni 😊haromt
Nem, agent T...apeszos
hm hm nehéz döntés... 😀
irj pm-et egy modinak, de ne nekem

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ha stefan56ról van szó akkor ő nem is fog tudni 😊haromt
Nem, agent T...
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Kérdés:
a név alatt látható volt, hogy kinek mi a kedvenc NFL illetve NCAA csapata. Ezt nem lehet beépíteni az új fórumba?
Szerintem nem csak engem érdekel ez jobban, minthogy kinek mennyi a karmája épp.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 854 — StuG Life
stefan56 giants fan

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Admin urak, az egyik skins-es kollégám kis bajba került, ha segíteni tudnátok rajta, nagyon megköszönném.... Idézem:
Valakivel vedd már fel a kapcsolatot légy szíves a bowl.hu-nál, mert én az e-mail címüket se tudom.

Az történt, hogy a beállítások menüpontban bejelöltem, hogy férfi vagyok és magyar, és azóta nem enged belépni, pedig NEM NYÚLTAM A JELSZAVAMHOZ!

Megtiszteltetésnek venném, ha azt, ami most jelszóként szerepel nálam, volnának olyan drágák, és elküldenék az Email címre.

Merthogy olyat, hogy jelszóemlékeztetőt küldő link, olyat nem leltem
Az email címét nem írom ki, ha valaki segíteni tudna és vissza jelezne nekem, annak elküldeném pm-ben. Köszönöm.apeszos
ha stefan56ról van szó akkor ő nem is fog tudni 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Admin urak, az egyik skins-es kollégám kis bajba került, ha segíteni tudnátok rajta, nagyon megköszönném.... Idézem:
Valakivel vedd már fel a kapcsolatot légy szíves a bowl.hu-nál, mert én az e-mail címüket se tudom.

Az történt, hogy a beállítások menüpontban bejelöltem, hogy férfi vagyok és magyar, és azóta nem enged belépni, pedig NEM NYÚLTAM A JELSZAVAMHOZ!

Megtiszteltetésnek venném, ha azt, ami most jelszóként szerepel nálam, volnának olyan drágák, és elküldenék az Email címre.

Merthogy olyat, hogy jelszóemlékeztetőt küldő link, olyat nem leltem
Az email címét nem írom ki, ha valaki segíteni tudna és vissza jelezne nekem, annak elküldeném pm-ben. Köszönöm.
több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
amugy a régi nfl.hus domainen szerintem rossz a mostani megoldás. aki az nfl.hu fórum archívot akarja olvasgatni, az vszeg be volt oda regisztrálva, és tudja, hogy már elköltöztetek a bowl.hura, nekik elég hogy itt van neki a fórum index alján egy topik. viszont az internetben kevésbé jártas embereknek eszükbe se jut a képre kattintani(ami átdob a bowl.hura), hanem meglátja alul a kék feliratot '-jé, ez egy link' felkiáltással rákattint, majd beregisztrál a régi fórumra, ahol lezárt topikok hadával találja szembe magát. kicsit olvasgattam én is az archívot és kb az elmult 2 órában volt két új regisztráció, gondolom ők sokkal inkább ide akartak eljutni.
véleményem szerint mindenképp ki kéne rakni egy feliratos linket is ami a bowl.hura vezet, és esetleg a fórum archívum linket törölni.miilann
A két regből egyik stefan56 volt, és Ő idetalált.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
amugy a régi nfl.hus domainen szerintem rossz a mostani megoldás. aki az nfl.hu fórum archívot akarja olvasgatni, az vszeg be volt oda regisztrálva, és tudja, hogy már elköltöztetek a bowl.hura, nekik elég hogy itt van neki a fórum index alján egy topik. viszont az internetben kevésbé jártas embereknek eszükbe se jut a képre kattintani(ami átdob a bowl.hura), hanem meglátja alul a kék feliratot '-jé, ez egy link' felkiáltással rákattint, majd beregisztrál a régi fórumra, ahol lezárt topikok hadával találja szembe magát. kicsit olvasgattam én is az archívot és kb az elmult 2 órában volt két új regisztráció, gondolom ők sokkal inkább ide akartak eljutni.
véleményem szerint mindenképp ki kéne rakni egy feliratos linket is ami a bowl.hura vezet, és esetleg a fórum archívum linket törölni.miilann
át lesz irányítva az nfl.hu ide, automatice.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
amugy a régi nfl.hus domainen szerintem rossz a mostani megoldás. aki az nfl.hu fórum archívot akarja olvasgatni, az vszeg be volt oda regisztrálva, és tudja, hogy már elköltöztetek a bowl.hura, nekik elég hogy itt van neki a fórum index alján egy topik. viszont az internetben kevésbé jártas embereknek eszükbe se jut a képre kattintani(ami átdob a bowl.hura), hanem meglátja alul a kék feliratot '-jé, ez egy link' felkiáltással rákattint, majd beregisztrál a régi fórumra, ahol lezárt topikok hadával találja szembe magát. kicsit olvasgattam én is az archívot és kb az elmult 2 órában volt két új regisztráció, gondolom ők sokkal inkább ide akartak eljutni.
véleményem szerint mindenképp ki kéne rakni egy feliratos linket is ami a bowl.hura vezet, és esetleg a fórum archívum linket törölni.

child please!
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Van egy-két eladó cucc:

vsr4 m-s +két rács:15.000.
revo l-es: 30.000.-
silenser vállvédő 2xl:20.000.-

stefan 06205022044stefan56
nem épp a legmegfelelőbb topik 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 854 — StuG Life
Van egy-két eladó cucc:

vsr4 m-s +két rács:15.000.
revo l-es: 30.000.-
silenser vállvédő 2xl:20.000.-

stefan 06205022044stefan56
új rekord, 2 hsz után még nem rúgtam ki senkit

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 854 — StuG Life
van benne fórum kereső.

mellesleg ha a fórummal van gond sokmindent mi nem tehetünk, ezt nem mi csináltattuk, ez egy bárki számára elérhető fórummotor, tehát senki nem csinált rajta semmi tőlünk, illetve azok közül akik az oldal technikai hátterét biztosítják.

szóval ha valamit szeretnétek, itt informálódjatok vagy kérjetek 😊
http://punbb.informer.com/forums/haromt
yepp, fórum fejléc bazi nagy keresés gomb

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
van benne fórum kereső.

mellesleg ha a fórummal van gond sokmindent mi nem tehetünk, ezt nem mi csináltattuk, ez egy bárki számára elérhető fórummotor, tehát senki nem csinált rajta semmi tőlünk, illetve azok közül akik az oldal technikai hátterét biztosítják.

szóval ha valamit szeretnétek, itt informálódjatok vagy kérjetek 😊
http://punbb.informer.com/forums/
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Lenne két kérdésem:
1. Nem lehetne valami könyvjelző szerű dolgot csinálni?
Sokszor van olyan,hogy kéthárom napig nem vagyok netközelben és egy csomót kell visszalapozni mire megtalálom hol tartottam. (indexen van ilyen)
2. Hol tudom beállítani,hogy kevesebb hozzászólás legyen egy oldalon?Bazzani
ha az új hozzászólásokra kattintasz, akkor az utolsó belépésed óta keletkezett hozzászólásokat adja be minden topikban, legalábbis nálam igy van
több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Én azért szoktam használni ahol van.
pl. Prohardver
Mert ott is nagyon @ny@znak ha minden oldalon megkérdezik ugyanazt.
Csak szokás/szoktatás kérdése.

Terveztek chat szobát/szobákat?
Mondjuk az eredménykövetőnek jobb lenne, hogy egy sor lenne egy hsz, meg amúgy is pörög nagyon.sirarcheer
Nem tudom mit szoktál keresni, de ha valami kell az oldalról pl. akkor én általában a googleben nyomok egy "site:http://bowl.hu/"-t és ha mellé beírod hogy mit keresel ugyanúgy kidobja. Annyi, hogy általában a googlerobot egy-két nappal le van maradva, de az annyira friss dolgokat megtalálod visszalapozással is.F.Schleck
Hát szerintem akkor is praktikusabb egy fórum kereső.
Ha lesz idejük remélem megcsinálják.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lenne két kérdésem:
1. Nem lehetne valami könyvjelző szerű dolgot csinálni?
Sokszor van olyan,hogy kéthárom napig nem vagyok netközelben és egy csomót kell visszalapozni mire megtalálom hol tartottam. (indexen van ilyen)Bazzani
"Belépve, mint Höri. Utolsó látogatás: Tegnap 22:09:08"

aktív témáknál visszakeresed a dátumot és helyben vagy.