A fórummal kapcsolatos észrevételek

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Na én viszont nem...Nekem az eddigi tetszett amikor az utolsó hozzászólás az utolsó lapon utolsóként jelent meg..ez meg nekem egy nagy összevisszaság.Ha ez egy jobb fórum(igaz beta) akkor jó lenne ha mindenki maga dönthetné el,hogy szeretné látni a HSZ-eket mint a régin. 😊Greengo
sok minden jó lenne, nekem is van pár kivánságom, mégsem teljesülnek....
eddig így bírtuk megoldani. majd lesz jobb is.briareos
Ok rendben. 😊 Csak most még nagyobb a káosz mert ha írok akkor visszaugrik a legelső lapra(amit legutolsónak jelez) és nem a saját HSZ-emet látom elküldés után.Na persze ott van az csak a legelső lap tetején. KÁOSZ 😂 Remélem azért lesz erre jó megoldás....Greengo
gondolhatod h mi sem szeretnénk h így maradjon, nyilván csak nem téged zavar. idővel ha kiegészül a srcipt, megoldódik. ha nem akkor vissza a régihez

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
De ha mégis; akkor ne kezdjük el egymás faszát szopni 😀

Jé; újra a legújabb HSZ van felül- örülünk Vincent!iktriad
Na én viszont nem...Nekem az eddigi tetszett amikor az utolsó hozzászólás az utolsó lapon utolsóként jelent meg..ez meg nekem egy nagy összevisszaság.Ha ez egy jobb fórum(igaz beta) akkor jó lenne ha mindenki maga dönthetné el,hogy szeretné látni a HSZ-eket mint a régin. 😊Greengo
sok minden jó lenne, nekem is van pár kivánságom, mégsem teljesülnek....
eddig így bírtuk megoldani. majd lesz jobb is.briareos
Ok rendben. 😊 Csak most még nagyobb a káosz mert ha írok akkor visszaugrik a legelső lapra(amit legutolsónak jelez) és nem a saját HSZ-emet látom elküldés után.Na persze ott van az csak a legelső lap tetején. KÁOSZ 😂 Remélem azért lesz erre jó megoldás....


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
újítottam is egy ennek megfelelő avatart. kb annyi közöm van hozzá mint az illetőnek az ő problémájának a megoldásához 😊haromt
De ha mégis; akkor ne kezdjük el egymás faszát szopni 😀

Jé; újra a legújabb HSZ van felül- örülünk Vincent!iktriad
Na én viszont nem...Nekem az eddigi tetszett amikor az utolsó hozzászólás az utolsó lapon utolsóként jelent meg..ez meg nekem egy nagy összevisszaság.Ha ez egy jobb fórum(igaz beta) akkor jó lenne ha mindenki maga dönthetné el,hogy szeretné látni a HSZ-eket mint a régin. 😊Greengo
sok minden jó lenne, nekem is van pár kivánságom, mégsem teljesülnek....
eddig így bírtuk megoldani. majd lesz jobb is.

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
lájktengerre számítok 😊konqueror
újítottam is egy ennek megfelelő avatart. kb annyi közöm van hozzá mint az illetőnek az ő problémájának a megoldásához 😊haromt
De ha mégis; akkor ne kezdjük el egymás faszát szopni 😀

Jé; újra a legújabb HSZ van felül- örülünk Vincent!iktriad
Na én viszont nem...Nekem az eddigi tetszett amikor az utolsó hozzászólás az utolsó lapon utolsóként jelent meg..ez meg nekem egy nagy összevisszaság.Ha ez egy jobb fórum(igaz beta) akkor jó lenne ha mindenki maga dönthetné el,hogy szeretné látni a HSZ-eket mint a régin. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
na most meg felkerült a gyors választ író box lentről

nagy fless, hogy mindenkinek most állt vissza az alapállapot, és kb egyedül nekem kell most megszokni valamit 😀 egyéniség vagyok 😀konqueror
beállítható nem lesz, mert nem extension csak valami php buherelás.haromt
hmm, kár
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Lehet a számozás valóban fejreállt, de nemtom, ehhez én kevés vagyok. De próbáltam az utolsó hszre direktben kattintani (Ma 00:50:30 atapapa) és akkor is a 13-as oldalon találtam magam (ebben a topicban). Pedig a hsz nyilván nem ott található.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
igen mert felkerült fenntre a quick post.
ezt mondjuk nem kértem, de jó ez
ami gáz, hogy visszadob a végére minden utánharomt
lehet azért van, mert valamiért hülyén számoz a fórum? A legutolsó hsz-t jelöli egyesnek

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na most meg felkerült a gyors választ író box lentről

nagy fless, hogy mindenkinek most állt vissza az alapállapot, és kb egyedül nekem kell most megszokni valamit 😀 egyéniség vagyok 😀konqueror
beállítható nem lesz, mert nem extension csak valami php buherelás.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
igen mert felkerült fenntre a quick post.
ezt mondjuk nem kértem, de jó ez
ami gáz, hogy visszadob a végére minden után
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
csak legyen fix, vagy beállíthatóulpianus
beállíthatóságot támogatom az ilyen degeneráltak miatt mint szerény személyem 😛konqueror
Úgy értetem a fixet, hogy ne egyik nap így másik nap amúgy, mert most épp egyik ezt nem szereti másik amazt, meg néha ennyit jelenít meg default, másnap amannyit, és így tovább. bétától omegáig nem leszek megértő, mert paraszt vagyok és kész. 😊ulpianus
nyilván ez most azért van, mert buheráljuk a fórumot
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Végre, fent vannak az új hsz-k!

Annak is volt előnye azért, hogy fordítva volt, a népek valamennyire végigolvasták az utolsó oldalban foglalt előzményeket, csökkentve az esélyét annak, hogy egy hírt öten írjanak be 5 percen belül.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
csak legyen fix, vagy beállíthatóulpianus
beállíthatóságot támogatom az ilyen degeneráltak miatt mint szerény személyem 😛konqueror
Úgy értetem a fixet, hogy ne egyik nap így másik nap amúgy, mert most épp egyik ezt nem szereti másik amazt, meg néha ennyit jelenít meg default, másnap amannyit, és így tovább. bétától omegáig nem leszek megértő, mert paraszt vagyok és kész. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
csak legyen fix, vagy beállíthatóulpianus
beállíthatóságot támogatom az ilyen degeneráltak miatt mint szerény személyem 😛

SZERK: vicces volt imént, megírtam a hsz-t, és kidobott MSQL vagy milyen hibával, nem adtam fel, nyomogattam a gombot, és visszatért a fórum. de akkor minden témát olvasatlannak jelzett 😊 legörgettem, és a userlistánál láttam, hogy 1 vendég és 3 regelt user volt fenn 😀 előtte meg szokásos dömping ugye 😊 szal gondolom másoknak is elszállt a cucc 😛
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
ha lájkolok csak engem dob vissza a leghátsó oldalra? :/

szerk sőt hsz íráskor is 😐
szerk2 szerkesztéskor is 😕kristof
nem vagy vele egyedül. ezen még finomítani kell,haromt
majd ha céta lesz. csak vagy így legyen vagy úgy a sorrend, nekem 8. két day alatt megszokom, csak legyen fix, vagy beállítható. De jó látni, hogy dolgoztok a dolgon, ahogy dolgotok engedi, nem választási ígéret volt. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
na most meg felkerült a gyors választ író box lentről

nagy fless, hogy mindenkinek most állt vissza az alapállapot, és kb egyedül nekem kell most megszokni valamit 😀 egyéniség vagyok 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha lájkolok csak engem dob vissza a leghátsó oldalra? :/

szerk sőt hsz íráskor is 😐
szerk2 szerkesztéskor is 😕kristof
nem vagy vele egyedül. ezen még finomítani kell,
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha lájkolok csak engem dob vissza a leghátsó oldalra? :/

szerk sőt hsz íráskor is 😐
szerk2 szerkesztéskor is 😕
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
viszont ha jól látom akkor ez kötelező érvényű lett mindenki számára

profilbeállításokban nem találtam erre lehetőségetkonqueror
valóban.

ezt az új hozzászólásokra vivő cuccot megpróbálom kikapcsolni mert így megtévesztőharomt
amúgy eddig nem mertem írni, hogy én a régit szoktam meg 😀 azért kerestem egyből a visszaállítást 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
köszi a linket konq
és köszi a Rendszernek a rendes irányú hszeket 😀

szerk nem ide hanem make loveba akartam 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
viszont ha jól látom akkor ez kötelező érvényű lett mindenki számára

profilbeállításokban nem találtam erre lehetőségetkonqueror
valóban.

ezt az új hozzászólásokra vivő cuccot megpróbálom kikapcsolni mert így megtévesztő
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
viszont ha jól látom akkor ez kötelező érvényű lett mindenki számára

profilbeállításokban nem találtam erre lehetőséget
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Forduláás! 😊
Bár most arról kell visszaszoknom, hogy az utolsó oldalra kattintok. 😀

szerk: Az egy kicsit fura, hogyha a legfrissebb hozzászólásra kattintok akkor még mindig az utolsó oldalt hozza be.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na ne bassz. egy gyors volt 😊

zsír
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nálam már visszafele vannak 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ha minden jól megy, nemsokára már rendes sorrendben lesznek a hsz-ek 😊haromt
lájktengerre számítok 😊konqueror
újítottam is egy ennek megfelelő avatart. kb annyi közöm van hozzá mint az illetőnek az ő problémájának a megoldásához 😊haromt
De ha mégis; akkor ne kezdjük el egymás faszát szopni 😀

Jé; újra a legújabb HSZ van felül- örülünk Vincent!