Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

A fórummal kapcsolatos észrevételek

20 feliratkozó

több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
megérteném ezt ha nem lenne az új fórumon olyan funkció amivel keresgélés nélkül oda tudsz ugrani ahol az első olvasatlan hsz van és a régi fórumhoz hasonlóan egy nyomással a legutolsó hsznél tudsz teremni

de továbbra is hiába érdeklődsz ezzel a hibával kapcsolatban csak akkor fog megoldódni amikor elkészül a kiegészítés hozzá, ami tőlünk teljesen független és semmilyen hatásunk nincs ráOrk
Légy szíves magyarázd meg, hogy - életemben először - megnyitottam a "Jacksonville Jaguars" topikot, méghozzá az "Új hozzászólások" funkcióval és a 117-es beírást dobta, annyira meglepődtem, hogy újra róbálkoztam az általam előbbinél sokkal ritkábban olvasott KansasCC topikkal és ott is a tegnap 21:45 körüli bejegyzést mutatta.
Vagyis vagy rossz gombot nyomogatok, vagy a pontos definíció:
ha nem lenne az új fórumon olyan funkció amivel keresgélés nélkül oda tudsz ugrani ahol az első olvasatlan hsz van, mióta nem voltál

...


Minősíteni, pedig nincs értelme valamit, amíg nincs más.12
azutáni első hszt mutatja, hogy legutoljára olvasottá vált/tetted a topikotOrk
Ha meg nem teszed olvasottá manuálisan, akkor arra az időpontra ugrik, amikor utoljára léptem be. Nem zavarja, hogy azóta már elolvastam az egész topicot, de újnak mutatja a 20:00s üzeneteket is, mert
Belépve, mint tenorx. Utolsó látogatás: Tegnap 18:50:33
több mint 15 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
még jó, hogy csak egy nap, engem kifejezetten zavar, legalábbis furcsa nagyon...olyan egyhangú. 😊

@KJuraszik
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
avatart is sikerült kilőni ahogy látom 😊konqueror
igen azt is. főleg azt kellett volna elsőre is mert azokat a szerverről tölni be.haromt
Amúgy azt nem lehet beállítani, hogy azt is csak belinkeljük, mint a sigeket? Biztos segítene valami a terhelésen.F.Schleck
nem.
ez így van a fórumban. nem lehet vele mit kezdeni.
Annyi lesz hogy vasárnaponként ki lesznek kapcsolva ezek
több mint 15 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
lelőttem a sigmegjelenítéseket meg pár dolgot, hátha sikerül rendbejönnie.
Majd a meccsek után visszarakomharomt
avatart is sikerült kilőni ahogy látom 😊konqueror
igen azt is. főleg azt kellett volna elsőre is mert azokat a szerverről tölni be.haromt
Amúgy azt nem lehet beállítani, hogy azt is csak belinkeljük, mint a sigeket? Biztos segítene valami a terhelésen.

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
lelőttem a sigmegjelenítéseket meg pár dolgot, hátha sikerül rendbejönnie.
Majd a meccsek után visszarakomharomt
avatart is sikerült kilőni ahogy látom 😊konqueror
igen azt is. főleg azt kellett volna elsőre is mert azokat a szerverről tölni be.
több mint 15 éve
konqueror 2 491 — ...
lelőttem a sigmegjelenítéseket meg pár dolgot, hátha sikerül rendbejönnie.
Majd a meccsek után visszarakomharomt
avatart is sikerült kilőni ahogy látom 😊
több mint 15 éve
xrace77 Denver Broncos 4 746
lelőttem a sigmegjelenítéseket meg pár dolgot, hátha sikerül rendbejönnie.
Majd a meccsek után visszarakomharomt
Megnyugodtam, már azt hittem, hogy én kúrtam el valamit. 😊
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
lelőttem a sigmegjelenítéseket meg pár dolgot, hátha sikerül rendbejönnie.
Majd a meccsek után visszarakom
több mint 15 éve
Sanco Green Bay Packers 2 744 — Rest of the World fan
Jó dolog, hogy ennyien vagyunk azt oldalon, de nálam többször előjött ez a hibaüzenet

Tisztelt Látogató!

Weboldalunk jelenleg túlterhelt, kérjük látogasson vissza késõbb!

Türelmét és megértését megköszönve,

az üzemeltetõkBruschi85
Nálam is, de ha 1 mp múlva frissítettem, akkor már bejött rendesen az oldal. Valszeg a jelenlegi látogatottság a kapacitás határa.
több mint 15 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Jó dolog, hogy ennyien vagyunk azt oldalon, de nálam többször előjött ez a hibaüzenet

Tisztelt Látogató!

Weboldalunk jelenleg túlterhelt, kérjük látogasson vissza késõbb!

Türelmét és megértését megköszönve,

az üzemeltetõk



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
A hozzászólások között legalább 60 másodpercnek kell eltelnie. Várj egy kicsit, majd próbáld meg újra.

Ez eredménykövetőnél kurva szar.
Az ember akar két üzit nyomni egy reklámszünetbe,de nem fér bele emiatt.

több mint 15 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
megérteném ezt ha nem lenne az új fórumon olyan funkció amivel keresgélés nélkül oda tudsz ugrani ahol az első olvasatlan hsz van és a régi fórumhoz hasonlóan egy nyomással a legutolsó hsznél tudsz teremni

de továbbra is hiába érdeklődsz ezzel a hibával kapcsolatban csak akkor fog megoldódni amikor elkészül a kiegészítés hozzá, ami tőlünk teljesen független és semmilyen hatásunk nincs ráOrk
Légy szíves magyarázd meg, hogy - életemben először - megnyitottam a "Jacksonville Jaguars" topikot, méghozzá az "Új hozzászólások" funkcióval és a 117-es beírást dobta, annyira meglepődtem, hogy újra róbálkoztam az általam előbbinél sokkal ritkábban olvasott KansasCC topikkal és ott is a tegnap 21:45 körüli bejegyzést mutatta.
Vagyis vagy rossz gombot nyomogatok, vagy a pontos definíció:
ha nem lenne az új fórumon olyan funkció amivel keresgélés nélkül oda tudsz ugrani ahol az első olvasatlan hsz van, mióta nem voltál

...


Minősíteni, pedig nincs értelme valamit, amíg nincs más.12
azutáni első hszt mutatja, hogy legutoljára olvasottá vált/tetted a topikot
több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
Kicsit sokan vagyunk az oldalon,helyes 😀 Az előbb azt írta mikor frissítettem h az oldal túlterhelt,kérlek nézzen vissza később 😊
Legújabb regisztrált felhasználó "tibibazdmeg" 😂Joco
micsoda áradat, gyönyörű, mégha nfl is 😊 szerencsére már olyan sokan vagyunk, hogy az eredménykövetőt így már szinte kötelező meccsekre bontani 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Kicsit sokan vagyunk az oldalon,helyes 😀 Az előbb azt írta mikor frissítettem h az oldal túlterhelt,kérlek nézzen vissza később 😊
Legújabb regisztrált felhasználó "tibibazdmeg" 😂

több mint 15 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
megérteném ezt ha nem lenne az új fórumon olyan funkció amivel keresgélés nélkül oda tudsz ugrani ahol az első olvasatlan hsz van és a régi fórumhoz hasonlóan egy nyomással a legutolsó hsznél tudsz teremni

de továbbra is hiába érdeklődsz ezzel a hibával kapcsolatban csak akkor fog megoldódni amikor elkészül a kiegészítés hozzá, ami tőlünk teljesen független és semmilyen hatásunk nincs ráOrk
Légy szíves magyarázd meg, hogy - életemben először - megnyitottam a "Jacksonville Jaguars" topikot, méghozzá az "Új hozzászólások" funkcióval és a 117-es beírást dobta, annyira meglepődtem, hogy újra róbálkoztam az általam előbbinél sokkal ritkábban olvasott KansasCC topikkal és ott is a tegnap 21:45 körüli bejegyzést mutatta.
Vagyis vagy rossz gombot nyomogatok, vagy a pontos definíció:
ha nem lenne az új fórumon olyan funkció amivel keresgélés nélkül oda tudsz ugrani ahol az első olvasatlan hsz van, mióta nem voltál

...


Minősíteni, pedig nincs értelme valamit, amíg nincs más.

több mint 15 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
sztem egyedül az eredménykövetésnél zavaró egy kicsit, főleg az NCAA-re gondolok, ahol természetesen nincs külön meccsenkénti topik
több mint 15 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nagy valószínűségel külön lesznek a topikok, de ez majd holnap kiderül 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 15 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ha volt bocs, de 5 oldal visszaolvasgatásban nem találtam, az NFL eredménykövető hogyan lesz megoldva? Minden meccsnek külön-külön vagy esetleg más megoldás lesz a befutó?
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
esetleg lehetne mobil változatot csinálni.
Mellesleg jó lett a fórum.
több mint 15 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
én már teljesen megszoktam. meg így legalább tuti visszaolvasok mindent mielőtt postolok

több mint 15 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
első olvasatlan 😀
több mint 15 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
mivel a mostani rendszer teljesen jól működik és tőlünk független hogy lesz-e megoldás szóval inkább kezd el megszokniOrk
Ez így szerintem teljesen debil. Ami nem azt jelenti, hogy használhatatlan, hanem azt, hogy zavaró, idegesítő, unpraktikus és összességében méltatlan a bowl.hu-hoz. Ettől még persze megszokható, de szar. Ezért érdeklődöm 1-2 hetente, hogy mi a helyzet, nem azért mert nincs jobb dolgom unalmamban.
Remélem megoldjátok, sokunk nagy örömére.Sobri Jóska
megérteném ezt ha nem lenne az új fórumon olyan funkció amivel keresgélés nélkül oda tudsz ugrani ahol az első olvasatlan hsz van és a régi fórumhoz hasonlóan egy nyomással a legutolsó hsznél tudsz teremni

de továbbra is hiába érdeklődsz ezzel a hibával kapcsolatban csak akkor fog megoldódni amikor elkészül a kiegészítés hozzá, ami tőlünk teljesen független és semmilyen hatásunk nincs ráOrk
Topic neve mellett rákattintasz az "Új hozzászólások"-ra és már oda is dob az utolsó olvasatlanra..

több mint 15 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
mivel a mostani rendszer teljesen jól működik és tőlünk független hogy lesz-e megoldás szóval inkább kezd el megszokniOrk
Ez így szerintem teljesen debil. Ami nem azt jelenti, hogy használhatatlan, hanem azt, hogy zavaró, idegesítő, unpraktikus és összességében méltatlan a bowl.hu-hoz. Ettől még persze megszokható, de szar. Ezért érdeklődöm 1-2 hetente, hogy mi a helyzet, nem azért mert nincs jobb dolgom unalmamban.
Remélem megoldjátok, sokunk nagy örömére.Sobri Jóska
Írok pár számot, mert hetente, sőt kétnaponta jön valaki ezzel a problémával, pedig megmondtuk, amit megmondtunk. A jelenlegi PunBB a legfrissebb 1.3.4-es, 2009-ben kiadott verzió. Az utolsó verziója annak a modnak (Sorts Posts Mod), amely a hsz-eket legfrissebb elől elv szerint rendezi, az 1.2.10-hez készült, még 2005 decemberében. Nem fejlesztették tovább az elmúlt 17 kiadott verzióra, illetve az elmúlt 5 évben. Ehhez mérjétek az elvárásaitokat.gsn
+1

nyilván, ha azóta elsöprő felhasználói igény merült volna fel egy újabb moddal szemben, akkor elkészült volna. tudom, hogy a szokás nagy úr, de ezek szerint eddig fórumozók milliói megfelelőnek találták ezt a kissé debil szisztémát is.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 15 éve
gsn 3 548
mivel a mostani rendszer teljesen jól működik és tőlünk független hogy lesz-e megoldás szóval inkább kezd el megszokniOrk
Ez így szerintem teljesen debil. Ami nem azt jelenti, hogy használhatatlan, hanem azt, hogy zavaró, idegesítő, unpraktikus és összességében méltatlan a bowl.hu-hoz. Ettől még persze megszokható, de szar. Ezért érdeklődöm 1-2 hetente, hogy mi a helyzet, nem azért mert nincs jobb dolgom unalmamban.
Remélem megoldjátok, sokunk nagy örömére.Sobri Jóska
Írok pár számot, mert hetente, sőt kétnaponta jön valaki ezzel a problémával, pedig megmondtuk, amit megmondtunk. A jelenlegi PunBB a legfrissebb 1.3.4-es, 2009-ben kiadott verzió. Az utolsó verziója annak a modnak (Sorts Posts Mod), amely a hsz-eket legfrissebb elől elv szerint rendezi, az 1.2.10-hez készült, még 2005 decemberében. Nem fejlesztették tovább az elmúlt 17 kiadott verzióra, illetve az elmúlt 5 évben. Ehhez mérjétek az elvárásaitokat.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Továbbra is csak a feleségem nevén és jelszavával tudok belépni (persze újra és újra), mivel az e-mail címem alatt már van regisztrált felhasználó (de érdekes!). A jelszavamat nem fogadja el, cserélni meg nincs lehetőség. Nem tetszik!!!!