A fórummal kapcsolatos észrevételek

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Előbb-utóbb ezek a dolgok megoldásra kerülnek remélhetőleg. Addig meg valahogy megpróbáljuk kibírni.
Bár megmondom őszintén, hogy kissé csalódott vagyok. Ennyi várakozás után nem számítottam ennyi hibára. Jelenlegi formájában nem annyira élvezetes a fórum használata, mint korábban.GRAFI
örülök hogy látod a BÉTA feliratot a fórum tetején, ami azt jelenti hogy teszt időszak.
sajnos senki nem dobál hozzánk milliókat, hogy 20 fős programozóbrigádot állítsunk harcba, azt kell szeretni ami van...
bocs Grafi de legalább tőled azt vártam hogy megérted.haromt
Én is megértem,sőt nagyon hálás vagyok a fáradozásaitokért.
Csak kicsit lelombozott.Bazzani
Mert túl sokat vártatok. Azt ti is láttátok eddig hogy az oldal nem termelt eddig profitot, éppen hogy kiadással járt. Nem állt hírtelen mögénk egy multicég sem egy gazdag mecénás, hogy minden fejlesztést megvegyünk. Márpedig manapság egy oldal megcsinálása után a számla 7 számjegyből áll.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Biztos le leszek ugatva de kicsit olyan érzésem van,mint amikor veszel egy új autót,használod egy ideig és rájössz,hogy az előző majdnem mindenben jobb volt.
Nem tudok megbarátkozni az új fórummal.
Számomra átláthatatlanabb valamiért.
Ígérem nem fogok sírni többet,de azért legyen itt negatív kritika is a sok dícséret mellett.Bazzani
Előbb-utóbb ezek a dolgok megoldásra kerülnek remélhetőleg. Addig meg valahogy megpróbáljuk kibírni.
Bár megmondom őszintén, hogy kissé csalódott vagyok. Ennyi várakozás után nem számítottam ennyi hibára. Jelenlegi formájában nem annyira élvezetes a fórum használata, mint korábban.GRAFI
örülök hogy látod a BÉTA feliratot a fórum tetején, ami azt jelenti hogy teszt időszak.
sajnos senki nem dobál hozzánk milliókat, hogy 20 fős programozóbrigádot állítsunk harcba, azt kell szeretni ami van...
bocs Grafi de legalább tőled azt vártam hogy megérted.haromt
Én is megértem,sőt nagyon hálás vagyok a fáradozásaitokért.
Csak kicsit lelombozott.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Biztos le leszek ugatva de kicsit olyan érzésem van,mint amikor veszel egy új autót,használod egy ideig és rájössz,hogy az előző majdnem mindenben jobb volt.
Nem tudok megbarátkozni az új fórummal.
Számomra átláthatatlanabb valamiért.
Ígérem nem fogok sírni többet,de azért legyen itt negatív kritika is a sok dícséret mellett.Bazzani
Előbb-utóbb ezek a dolgok megoldásra kerülnek remélhetőleg. Addig meg valahogy megpróbáljuk kibírni.
Bár megmondom őszintén, hogy kissé csalódott vagyok. Ennyi várakozás után nem számítottam ennyi hibára. Jelenlegi formájában nem annyira élvezetes a fórum használata, mint korábban.GRAFI
örülök hogy látod a BÉTA feliratot a fórum tetején, ami azt jelenti hogy teszt időszak.
sajnos senki nem dobál hozzánk milliókat, hogy 20 fős programozóbrigádot állítsunk harcba, azt kell szeretni ami van...
bocs Grafi de legalább tőled azt vártam hogy megérted.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Biztos le leszek ugatva de kicsit olyan érzésem van,mint amikor veszel egy új autót,használod egy ideig és rájössz,hogy az előző majdnem mindenben jobb volt.
Nem tudok megbarátkozni az új fórummal.
Számomra átláthatatlanabb valamiért.
Ígérem nem fogok sírni többet,de azért legyen itt negatív kritika is a sok dícséret mellett.Bazzani
Előbb-utóbb ezek a dolgok megoldásra kerülnek remélhetőleg. Addig meg valahogy megpróbáljuk kibírni.
Bár megmondom őszintén, hogy kissé csalódott vagyok. Ennyi várakozás után nem számítottam ennyi hibára. Jelenlegi formájában nem annyira élvezetes a fórum használata, mint korábban.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Biztos le leszek ugatva de kicsit olyan érzésem van,mint amikor veszel egy új autót,használod egy ideig és rájössz,hogy az előző majdnem mindenben jobb volt.
Nem tudok megbarátkozni az új fórummal.
Számomra átláthatatlanabb valamiért.
Ígérem nem fogok sírni többet,de azért legyen itt negatív kritika is a sok dícséret mellett.Bazzani
nyugodtan sírhatsz akkor is ez lesz. A régi összeomlott, meghalt. Baszhatjuk.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Biztos le leszek ugatva de kicsit olyan érzésem van,mint amikor veszel egy új autót,használod egy ideig és rájössz,hogy az előző majdnem mindenben jobb volt.
Nem tudok megbarátkozni az új fórummal.
Számomra átláthatatlanabb valamiért.
Ígérem nem fogok sírni többet,de azért legyen itt negatív kritika is a sok dícséret mellett.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 880 — StuG Life
1, ez nem az eredménykövető

2, nincs linkért könyörgés

imádkozz, hogy Bria ne lássa meg 😀konqueror
késő, már megláttambriareos
semmi penitencia?Szegecs
de.
csak valamiért nem íródik át automatikusan a rang

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
érdekes dolgok ezek, mert pl nekem sose került fel a doboz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Visszaállítottam a régi sorrendet, mert az új nem működött. Minden művelet után visszadobott a legutolsó oldalra és így nem működött a fórum. Sorryharomt
akkor szerintem az is praktikusabb lenne, ha a gyorsíró doboz visszakerülne alulra
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Visszaállítottam a régi sorrendet, mert az új nem működött. Minden művelet után visszadobott a legutolsó oldalra és így nem működött a fórum. Sorryharomt
biztosnak tűnik nekem, hogy a hozzászólás számozásával függ össze a probléma, akkor mindig az utolsót hsz-t számozta egyessel, most viszont jó sorrendet csinál.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Visszaállítottam a régi sorrendet, mert az új nem működött. Minden művelet után visszadobott a legutolsó oldalra és így nem működött a fórum. Sorry
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nekem megint megfordult a HSzek sorrendje, és az utolsó oldalra kell menni a friss hozzászólásokhoz. Ez csak nálam jelentkezik?
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Nálam régebben csinált olyat, hogy nem jelenítette meg e frissebb hsz-okat, hanem csak a pl. a 2 nappal azelőttieket.
Most vagy 4x léptem ki és be, mire felfogtam, hogy megfordultak a hsz-ok. 😊
Bár nekem a régebbi jobban tetszett Greengo hoz hasonlóan.catattack
most remélem ez már nem fordul majd elő az új fórummotor miatt

és jelenleg nekem megint úgy vannak a hsz-ek mint amikor elindult az új fórum. annyi, hogy a gyorüzenő box felkerült
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Vki nyomhat linket Chargers-Saints-re 😛szaba
1, ez nem az eredménykövető

2, nincs linkért könyörgés

imádkozz, hogy Bria ne lássa meg 😀konqueror
késő, már megláttambriareos
semmi penitencia?


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
igen, tudjuk tapasztaltuk és próbálunk rajta finomhangolni valahogy, köszi az észrevételt 😊Fucu
Még egy akkor. Mivel eddig fordított sorrendben voltak a HSZ-ok, megszoktam, hogy az úk hozzászólásokra nyomok, most viszont arra klikkelve szintén a legelső HSZ-ra ugrik.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ha belépek egy főtopikba, és elolvasom a friss bejegyzéseket, akkor eddig ha kiléptem onnan, eltűnt a friss hozzászólások jelzés. Most ez nem történik meg, ugyanúgy jelzi, hogy új hozzászólások találhatóak benne.

Szerk.: Ja és ezt most vettem észre, hogy bár végre fordított sorrendben vannak a HSZ-ok (respect), ha elküldök egy újabb HSZ-t, a legelső hozzászólást tartalmazó oldalra ugrik vissza, nem a friss bejegyzéshez.GRAFI
igen, tudjuk tapasztaltuk és próbálunk rajta finomhangolni valahogy, köszi az észrevételt 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ha belépek egy főtopikba, és elolvasom a friss bejegyzéseket, akkor eddig ha kiléptem onnan, eltűnt a friss hozzászólások jelzés. Most ez nem történik meg, ugyanúgy jelzi, hogy új hozzászólások találhatóak benne.

Szerk.: Ja és ezt most vettem észre, hogy bár végre fordított sorrendben vannak a HSZ-ok (respect), ha elküldök egy újabb HSZ-t, a legelső hozzászólást tartalmazó oldalra ugrik vissza, nem a friss bejegyzéshez.
több mint 13 éve
catattack 3 520
Nálam régebben csinált olyat, hogy nem jelenítette meg e frissebb hsz-okat, hanem csak a pl. a 2 nappal azelőttieket.
Most vagy 4x léptem ki és be, mire felfogtam, hogy megfordultak a hsz-ok. 😊
Bár nekem a régebbi jobban tetszett Greengo hoz hasonlóan.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
azóta betett egy linket, most meg önmagát osztja 😀konqueror
én szerkesztettem át.
az a baj ha töröltem volna, elszállt volna az egész topik, mert az volt az 1. számú hszbriareos
ja mostmár látom, amit ő szerkesztget annál nincs rejtett szerkesztés
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 880 — StuG Life
azóta betett egy linket, most meg önmagát osztja 😀konqueror
én szerkesztettem át.
az a baj ha töröltem volna, elszállt volna az egész topik, mert az volt az 1. számú hsz

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
azóta betett egy linket, most meg önmagát osztja 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Basszus 😀 FEL KELL ÉBREDNEM 😕
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 880 — StuG Life
Vki nyomhat linket Chargers-Saints-re 😛szaba
1, ez nem az eredménykövető

2, nincs linkért könyörgés

imádkozz, hogy Bria ne lássa meg 😀konqueror
késő, már megláttam

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Vki nyomhat linket Chargers-Saints-re 😛szaba
1, ez nem az eredménykövető

2, nincs linkért könyörgés

imádkozz, hogy Bria ne lássa meg 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
szaba miért itt eredménykövetőzől, te szerencsétlen 😀