A fórummal kapcsolatos észrevételek

20 feliratkozó

több mint 13 éve
catattack 3 520
Höri bácsi!
A 4. heti Preseason meccseket nem dobod fel? Ma lesznek.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Azt szeretném kérni halehetséges hogy a csapatismertetőknél a Washington edző nevét át lehetne írni Zorn-ről Shanahan-re? Szeretnénk már elefelejteni végleg Zornt. 😊 😛 KösziRed
Az 53-as rosterszűkítés után minden csapat adatlapjának nekiesünk, mert a játékoskereteket is aktualizálni kell úgyis.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Helló all,

mi csináljuk az oldal fejlesztését, úgyhogy gondoltam írok pár sort, hogy mi is történt/történik még.
két részre bontanám a dolgot, egyik az oldal:
írtátok, hogy találtatok még hibákat, néha van olyan dolog, ami nem műkszik tökéletesen, vagy egyátalán. Ennek oka, hogy a háttérben még zajlanak a fejlesztések, folyamatosan egyeztetünk Tibiékkel az újításokról/módosításokról. Ezeket először localhoston teszteljük ugyan, de élesbe állásnál sajnos még így is becsúszik néha egy egy hiba, amiért türelmeteket-megértéseteket kérjük, de amíg tart a fejlesztés, addig ez előfordulhat.
A másik a fórum:
az eredeti terv az volt, hogy a régi fórumot hozzuk át egy az egyben, kiegészítve néhány dologgal. Azonban időközben az meghalt, úgyhogy gyakorlatilag szinte az átállás előtt egy héttel kellett átlátnunk egy újat (kérés volt, hogy a legújabbat rakjuk fel) >> viszont ezt a régihez képest öt évig fejlesztették, tehát jóval nagyobb és összetettebb a kódja, úgyhogy ezért a határidő is csúszott.

Ezekkel együtt remélem/reméljük, hogy tetszik az új oldal, higyjétek el sokat dolgoztunk és dolgozunk rajta Tibiékkel együtt és remélem, hogy hamarosan alfa lesz a béta 😊

üdv.:

Peti
több mint 13 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
Azt szeretném kérni halehetséges hogy a csapatismertetőknél a Washington edző nevét át lehetne írni Zorn-ről Shanahan-re? Szeretnénk már elefelejteni végleg Zornt. 😊 😛 Köszi


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gondolom másnak is feltűnt, csak jelzem, hogy ismét eltűnt az új hozzászólások funkció.GRAFI
Nem tűnt el, gondolom skin függő....apeszos
Ugyanazt a skint használom, és időközben visszajött.GRAFI
Csak azért gondoltam arra, mert nekem egy pillanatra sem tűnt el....
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Gondolom másnak is feltűnt, csak jelzem, hogy ismét eltűnt az új hozzászólások funkció.GRAFI
Nem tűnt el, gondolom skin függő....apeszos
Ugyanazt a skint használom, és időközben visszajött.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gondolom másnak is feltűnt, csak jelzem, hogy ismét eltűnt az új hozzászólások funkció.GRAFI
Nem tűnt el, gondolom skin függő....
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Gondolom másnak is feltűnt, csak jelzem, hogy ismét eltűnt az új hozzászólások funkció.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Daráló rovat újra lesz indítva az oldalon?visi_b
sajnos nem, TyR már régóta nem is írt az oldalra.

de lesz helyette minimum 6 plusz cikk hetente, szóval úgy se lenne időtök elolvasni 😀 😉

szerk: a sigjeiteket rakjátok már át képfeltöltésről valami értelmes oldalra

több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
A Daráló rovat újra lesz indítva az oldalon?

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
na ezt gondold át még egyszer.
nem voltál itt annak idején, de soldi akkora hacker h egyszer boldogan írta h installálta az új egérpadját 😀briareos
Aranyköpésekbe!




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ne keverjetek már soldival össze.
Például az elállított hsz sorrendet is én raktam vissza. Nekem semmi bajom az informatikával, nagyritkán kérek bármilyen segítséget. Nem véletlenül lógtam ki a bölcsészkarról 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
arra várunk, h íródjon egy használható script vagy mod a mostani punbb verzióhóz, ami ezt lehetővé teszi.
ez enyhén meghaladja a mi képességeinket, egyedül soldi rendelkezik a szükséges programozó tudással, de neki meg nincs ideje rábriareos
Hát szerintem ha Soldi és Tibi nekifekszik egy kis brainstorm után egy nap alatt összedobják a scriptet.tenorx
na ezt gondold át még egyszer.
nem voltál itt annak idején, de soldi akkora hacker h egyszer boldogan írta h installálta az új egérpadját 😀briareos
Tisztában vagyok mindkettőjük képességével 😀 De ha kicsit multitaskolnak, akkor a skineket is optimalizálják 1440*900ra is.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
Azért szerintem bár meg lehet szokni ezt az "alul-az-újak" elrendezést, ha lehet akkor legyen ez opcionális, és lehessen választani, hogy ezt akarja e az ember, vagy azt, ahogy a régi volt, és felül legyenek az újak.
Folyik még ezügyben megoldáskeresés, vagy feladtátok, és marad így?Sobri Jóska
arra várunk, h íródjon egy használható script vagy mod a mostani punbb verzióhóz, ami ezt lehetővé teszi.
ez enyhén meghaladja a mi képességeinket, egyedül soldi rendelkezik a szükséges programozó tudással, de neki meg nincs ideje rábriareos
Hát szerintem ha Soldi és Tibi nekifekszik egy kis brainstorm után egy nap alatt összedobják a scriptet.tenorx
na ezt gondold át még egyszer.
nem voltál itt annak idején, de soldi akkora hacker h egyszer boldogan írta h installálta az új egérpadját 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azért szerintem bár meg lehet szokni ezt az "alul-az-újak" elrendezést, ha lehet akkor legyen ez opcionális, és lehessen választani, hogy ezt akarja e az ember, vagy azt, ahogy a régi volt, és felül legyenek az újak.
Folyik még ezügyben megoldáskeresés, vagy feladtátok, és marad így?Sobri Jóska
arra várunk, h íródjon egy használható script vagy mod a mostani punbb verzióhóz, ami ezt lehetővé teszi.
ez enyhén meghaladja a mi képességeinket, egyedül soldi rendelkezik a szükséges programozó tudással, de neki meg nincs ideje rábriareos
Hát szerintem ha Soldi és Tibi nekifekszik egy kis brainstorm után egy nap alatt összedobják a scriptet.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
Azért szerintem bár meg lehet szokni ezt az "alul-az-újak" elrendezést, ha lehet akkor legyen ez opcionális, és lehessen választani, hogy ezt akarja e az ember, vagy azt, ahogy a régi volt, és felül legyenek az újak.
Folyik még ezügyben megoldáskeresés, vagy feladtátok, és marad így?Sobri Jóska
arra várunk, h íródjon egy használható script vagy mod a mostani punbb verzióhóz, ami ezt lehetővé teszi.
ez enyhén meghaladja a mi képességeinket, egyedül soldi rendelkezik a szükséges programozó tudással, de neki meg nincs ideje rá

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Azért szerintem bár meg lehet szokni ezt az "alul-az-újak" elrendezést, ha lehet akkor legyen ez opcionális, és lehessen választani, hogy ezt akarja e az ember, vagy azt, ahogy a régi volt, és felül legyenek az újak.
Folyik még ezügyben megoldáskeresés, vagy feladtátok, és marad így?

több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
kezdem megszokni az új fórumot. a végén mindenki hozzászokik és nem lesz értelme a sorrend cserén. 😊

kifejezetten tetszik az új hozzászólások opció.
a cikkek és a hírek is jók. grat!

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
A rendszer már bejelentkezéshez köti az olvasott témákat és nem ahhoz, hogy ténylegesen beleolvastam-e.
Ez marad így vagy vissza lesz állítva? (Remélem vissza)Bébé
én semmi ilyet nem tapasztaltam
az olvasatlan jelzés akkor tűnik el amikor megnézel valami és az új hozzászólásoknál bármikor 0-ázhatod az összest
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
A rendszer már bejelentkezéshez köti az olvasott témákat és nem ahhoz, hogy ténylegesen beleolvastam-e.
Ez marad így vagy vissza lesz állítva? (Remélem vissza)
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
mi lehet a bearsben h vonzza a jimmyket?briareos
nemtom, de asszem a "Jim szerint a világ" címszereplője is Bears fan 😊konqueror
Alap, mivel Chicago-ban játszódik a sorozat 😊Fucu
az lesz a vége, hogy Al Bundyról is kiderül, hogy Jimmy a második neve

(vagy megszerezzük Clausent, de azt inkább ne 😛 )
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
http://www.nfl.com/schedules?seasonType=REG#Week

egy tanács a jövőre nézve: a Google a barátod 😊konqueror
mi lehet a bearsben h vonzza a jimmyket?briareos
nemtom, de asszem a "Jim szerint a világ" címszereplője is Bears fan 😊konqueror
Alap, mivel Chicago-ban játszódik a sorozat 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
szaiasztok
naon örülök ennek a honlapnak és a fórumnak.
Tök tutti
kérdésem lenne igazábol csak 1
Az nfl mikor kezdődik mármin a nyitó meccs ideje érdekelne.
Köszike
Jimmy-t
Hajrá MEDVÉK, SAsokJimmy-t
http://www.nfl.com/schedules?seasonType=REG#Week

egy tanács a jövőre nézve: a Google a barátod 😊konqueror
mi lehet a bearsben h vonzza a jimmyket?briareos
nemtom, de asszem a "Jim szerint a világ" címszereplője is Bears fan 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
szaiasztok
naon örülök ennek a honlapnak és a fórumnak.
Tök tutti
kérdésem lenne igazábol csak 1
Az nfl mikor kezdődik mármin a nyitó meccs ideje érdekelne.
Köszike
Jimmy-t
Hajrá MEDVÉK, SAsokJimmy-t
http://www.nfl.com/schedules?seasonType=REG#Week

egy tanács a jövőre nézve: a Google a barátod 😊konqueror
mi lehet a bearsben h vonzza a jimmyket?briareos
Mi lehet a bearsben ami vonz akárkit? 😛
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
szaiasztok
naon örülök ennek a honlapnak és a fórumnak.
Tök tutti
kérdésem lenne igazábol csak 1
Az nfl mikor kezdődik mármin a nyitó meccs ideje érdekelne.
Köszike
Jimmy-t
Hajrá MEDVÉK, SAsokJimmy-t
http://www.nfl.com/schedules?seasonType=REG#Week

egy tanács a jövőre nézve: a Google a barátod 😊konqueror
mi lehet a bearsben h vonzza a jimmyket?