A fórummal kapcsolatos észrevételek

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
főoldalon twitteres rész nem működik, mint ahogy egyelőre az sem, hogy új lapon nyissam meg a fórumot (görgővel)Wyatt
lehet azért mert átírtam a twitter nevet is bowl_hu ra és a forráskód nem érti

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
főoldalon twitteres rész nem működik, mint ahogy egyelőre az sem, hogy új lapon nyissam meg a fórumot (görgővel)Wyatt
nálam megy a twitter box... hm.. milyen böngészőt használsz?briareos
firefox, http://kepfeltoltes.hu/100823/tw_www.kepfeltoltes.hu_.png ez látszik, és nem tölti be

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
főoldalon twitteres rész nem működik, mint ahogy egyelőre az sem, hogy új lapon nyissam meg a fórumot (görgővel)Wyatt
nálam megy a twitter box... hm.. milyen böngészőt használsz?

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
főoldalon twitteres rész nem működik, mint ahogy egyelőre az sem, hogy új lapon nyissam meg a fórumot (görgővel)

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
illetve még egy kérdés h kedvenc ncaa/nfl csapatot nem lehet majd beírni? bár aki számít arról tudjuk az újakról meg kiderül idővel, csak kérdezem 😊kristof
írd be a fórum észrevételek topikba h ne vesszen el, de elvileg rajta van a listán.
briareos
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nagyon jó az új oldal meg whatnot, két észrevétel.

Nagyon zsír, hogy az e-mailekben nem helyettesíti az ékezetes karaktereket a HTML számkóddal, jóval egyszerűbb így olvasni. 😊

Láttam van telepítve animált avataros plugin, ez engedélyezett vagy ne szenvedjek egy suta gif összehozásával?marci
ne szenved. eddig is be lehetett rakni, vagyis a régibe, csak mi irtottuk, mert mindenki azt használna és rohadt idegesítő lenneharomt
Tiszta Észak-Korea. 😛
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a technikai lehetősége eddig is megvolt animált képet töltsenek fel avatárnak, csak attól még nem volt engedélyezve és ahogy nézem a fejlécben végül benne maradt szóval szerintem változatlan itt a helyzet
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagyon jó az új oldal meg whatnot, két észrevétel.

Nagyon zsír, hogy az e-mailekben nem helyettesíti az ékezetes karaktereket a HTML számkóddal, jóval egyszerűbb így olvasni. 😊

Láttam van telepítve animált avataros plugin, ez engedélyezett vagy ne szenvedjek egy suta gif összehozásával?marci
ne szenved. eddig is be lehetett rakni, vagyis a régibe, csak mi irtottuk, mert mindenki azt használna és rohadt idegesítő lenne
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nagyon jó az új oldal meg whatnot, két észrevétel.

Nagyon zsír, hogy az e-mailekben nem helyettesíti az ékezetes karaktereket a HTML számkóddal, jóval egyszerűbb így olvasni. 😊

Láttam van telepítve animált avataros plugin, ez engedélyezett vagy ne szenvedjek egy suta gif összehozásával?marci
nem nagyon örülnénk animálásoknak

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nagyon jó az új oldal meg whatnot, két észrevétel.

Nagyon zsír, hogy az e-mailekben nem helyettesíti az ékezetes karaktereket a HTML számkóddal, jóval egyszerűbb így olvasni. 😊

Láttam van telepítve animált avataros plugin, ez engedélyezett vagy ne szenvedjek egy suta gif összehozásával?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
ezt írtam le 😀Ork
tudom, csak leírtam érhetőbben mielőtt valamelyik hacker legördülő menüt keres az új hozzászólás gombnál 😊

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
ezt írtam le 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Van olyan opció, hogy minden témát olvasottnak jelöl? Elsőre nem látom, de lehet csak lassú vagyok ennyi új infóhoz.Escalade
van
az új hozzászólásokon belül jobb lentOrk
egészen pontosoan, katt új hozzászólás, legörgetsz, és a keret jobb alsó sarkában lesz h mindent olvasottként megjelöl

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Van olyan opció, hogy minden témát olvasottnak jelöl? Elsőre nem látom, de lehet csak lassú vagyok ennyi új infóhoz.Escalade
van
az új hozzászólásokon belül jobb lent
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Van olyan opció, hogy minden témát olvasottnak jelöl? Elsőre nem látom, de lehet csak lassú vagyok ennyi új infóhoz.Escalade
kilépsz, belépsz 😛

több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Nagyon jó lett az új oldal, csak gratulálni tudok hozzá 😊

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Van olyan opció, hogy minden témát olvasottnak jelöl? Elsőre nem látom, de lehet csak lassú vagyok ennyi új infóhoz.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
köszönet a rengeteg fáradozásért 😊
egyelőre én is a carbon mellett tettem le a voksomat, bár nekem az origivel sem volt gondom 😊
örömmel látom, hogy a cikkek is átkerültek és a képek túlnyomó része sem avult el bennük, apróbb észrevétel, hogy sajnos az i-formationnél például igen, valamint, hogy a zone blitzes kicsit szétesett (szigorúan javító szándékkal) 😊Wyatt
Az I-formot egy már régóta nem a szerkesztőségben lévő ember csinálta, és a képek sajnos elvesztek. Ha van rá igény, talán újrakreálom a leírás alapján. Bár az az igazság, hogy színvonalában nem egy egetverő cikk, nem biztos megérné vele tökölőzni.

A zone blitz pedig még csak kb. 20 %-os állapotban van, csak tesztelgetés miatt került fel múlt héten, az ami most látszik. Majd ha kész lesz, akkor rendesen ki lesz rakva, addig azt tekintse mindenki nemlétezőnek. Nyilván a rendesben nem lesz Slayer-klip. 😊Döme
rendben, értem és kössz 😊

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 712 — Sworn to the Black
köszönet a rengeteg fáradozásért 😊
egyelőre én is a carbon mellett tettem le a voksomat, bár nekem az origivel sem volt gondom 😊
örömmel látom, hogy a cikkek is átkerültek és a képek túlnyomó része sem avult el bennük, apróbb észrevétel, hogy sajnos az i-formationnél például igen, valamint, hogy a zone blitzes kicsit szétesett (szigorúan javító szándékkal) 😊Wyatt
Az I-formot egy már régóta nem a szerkesztőségben lévő ember csinálta, és a képek sajnos elvesztek. Ha van rá igény, talán újrakreálom a leírás alapján. Bár az az igazság, hogy színvonalában nem egy egetverő cikk, nem biztos megérné vele tökölőzni.

A zone blitz pedig még csak kb. 20 %-os állapotban van, csak tesztelgetés miatt került fel múlt héten, az ami most látszik. Majd ha kész lesz, akkor rendesen ki lesz rakva, addig azt tekintse mindenki nemlétezőnek. Nyilván a rendesben nem lesz Slayer-klip. 😊
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Carbon jön be nálam is..bár a régebbi szín jobban adta(ez most elég dark,de megszokom).
Főoldal design nekem nagyon tetszik...főleg ahogy az NFL/NCAA hírek el lettek választva.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
köszönet a rengeteg fáradozásért 😊
egyelőre én is a carbon mellett tettem le a voksomat, bár nekem az origivel sem volt gondom 😊
örömmel látom, hogy a cikkek is átkerültek és a képek túlnyomó része sem avult el bennük, apróbb észrevétel, hogy sajnos az i-formationnél például igen, valamint, hogy a zone blitzes kicsit szétesett (szigorúan javító szándékkal) 😊

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
jó lett az oldal, mindenkinek grat, aki dolgozott rajta

több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
Érdeklődnék, hogy a főoldalra nem lehetne-e kitenni egy jelszó emlékeztetőt a bejelentkezéshez/regisztrációhoz vagy vmi figyelmeztetést, mert én is újra regeltem (mivel arra emlékeztem, hogy nulláról indulunk), de a rendszer kidobta, hogy foglalt a felh. név szerencsére 😊
Ne essen más is ebbe a hibába

Ha marhaság akkor nem szóltam..



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
profil/beállítások
beállítod carbonra és profil frissítése,mert,amit most látsz az nem az 😉
ennek fekete az alapszíne 😊Newman
teljesen jogos, azt feltételeztem azaz alapszín és ahhoz képest változik, de nagy baki, elnézést, elnézést

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Látom elkezdtétek feltenni az NCAA topikokat is.
Idén csak konferenciatopikok lesznek vagy csapatoknak is külön?neuw
totál feleslegesek voltak a csapat topikok ahol alig volt valami ezért lett ez a megoldás