A fórummal kapcsolatos észrevételek

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 840 — StuG Life
most látom, az én hsz-emet nem lehet értékelni. hehe. 😀
vagy kivételes vagyok, vagy csak a szerkesztés miatti bug. mindjárt kiderül. 😊Danna
senki sem tudja a magáét
különben soldi egyből 10.000-el kezdene

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
F.Schleck! Én azért látom ezt hasznosnak, mert ki lehet szűrni a selejtet. Anno volt az a Matt Mysterio fórumozó, akit egy kanál vízben meg tudtam volna folytani a hozzászólásai miatt! Ne aggódj ilyenek miatt!catattack
te nem ismerted kiralyfigo-t 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Vagy csak magadat ne értékeld. 😊 (Danna)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
én vagyok az egyetlen, aki az Oxygen skint használja? amúgy tetszik ez az egész, a főoldal fasza nagyon, a fórum meg kb két nap és megszokható. Örülök, hogy nem kell újraregelni, ezért nagy respekt..brk
én vagyok az egyetlen aki nem tudja hol kell beállítani a skin-t ? 😊eaglesmcnabb
Profil/Beállítások/Elérhető stílusok.
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
most látom, az én hsz-emet nem lehet értékelni. hehe. 😀
vagy kivételes vagyok, vagy csak a szerkesztés miatti bug. mindjárt kiderül. 😊

áááááá, szőke... lehet h csak az a baj h a sajátomét nem látom. 😂
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 840 — StuG Life
én vagyok az egyetlen, aki az Oxygen skint használja? amúgy tetszik ez az egész, a főoldal fasza nagyon, a fórum meg kb két nap és megszokható. Örülök, hogy nem kell újraregelni, ezért nagy respekt..brk
én vagyok az egyetlen aki nem tudja hol kell beállítani a skin-t ? 😊eaglesmcnabb
profil, beállítások

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Az oxygen hasonlít leginkább a régire ami már beleégett a retinánba de még ezt is emészteni kell egy kicsit. 😊 😊
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
én vagyok az egyetlen, aki az Oxygen skint használja? amúgy tetszik ez az egész, a főoldal fasza nagyon, a fórum meg kb két nap és megszokható. Örülök, hogy nem kell újraregelni, ezért nagy respekt..brk
Részletkérdés de nekem is eddig ez tetszik a legjobban, EDDIG 😊 (talán ez hasonlít a legjobban a régire)

több mint 13 éve
catattack 3 520
F.Schleck! Én azért látom ezt hasznosnak, mert ki lehet szűrni a selejtet. Anno volt az a Matt Mysterio fórumozó, akit egy kanál vízben meg tudtam volna folytani a hozzászólásai miatt! Ne aggódj ilyenek miatt!
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
én vagyok az egyetlen, aki az Oxygen skint használja? amúgy tetszik ez az egész, a főoldal fasza nagyon, a fórum meg kb két nap és megszokható. Örülök, hogy nem kell újraregelni, ezért nagy respekt..brk
csak a carbon


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
én vagyok az egyetlen, aki az Oxygen skint használja? amúgy tetszik ez az egész, a főoldal fasza nagyon, a fórum meg kb két nap és megszokható. Örülök, hogy nem kell újraregelni, ezért nagy respekt..brk
én vagyok az egyetlen aki nem tudja hol kell beállítani a skin-t ? 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
én vagyok az egyetlen, aki az Oxygen skint használja? amúgy tetszik ez az egész, a főoldal fasza nagyon, a fórum meg kb két nap és megszokható. Örülök, hogy nem kell újraregelni, ezért nagy respekt.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha ennyire egyetért mindenki, akkor hiszek nektek. Mindenesetre kíváncsi leszek rá. 😊

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Csak szerintem ez elvisz abba az irányba, hogy nem észérvekkel fogunk vitázni, hanem a két félre nyomkodjuk a pluszminuszokat. És pont az tetszett eddig nekem nagyon ebben a fórumban, hogy bármiről lehetett érdemben, kulturált körülmények között társalogni.
briareos
Arra valóban nagyon jó és személy szerint bízom benne, hogy akkor ez lesz a szerepe. Csak az eddigiekből nekem az jött le, hogy minden szirszarra nyomkodnak az emberek. És most nem a milliónyi minuszom miatti sértődöttség beszél belőlem. 😀F.Schleck
mivel minden hsz-nél ott a számláló, valszeg minden 'veszekedés' végén lesz egy-két hsz, amire rengeteg +1 érkezik majd a végső okosság miatt 😊

(amúgy Fake +1es hsz-e perpill -3 😊 )

több mint 13 éve
catattack 3 520
Arra valóban nagyon jó és személy szerint bízom benne, hogy akkor ez lesz a szerepe. Csak az eddigiekből nekem az jött le, hogy minden szirszarra nyomkodnak az emberek. És most nem a milliónyi minuszom miatti sértődöttség beszél belőlem. 😀F.Schleck
Ez az újdonság varázsa! 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De nem bírom ki. 😊

Csak szerintem ez elvisz abba az irányba, hogy nem észérvekkel fogunk vitázni, hanem a két félre nyomkodjuk a pluszminuszokat. És pont az tetszett eddig nekem nagyon ebben a fórumban, hogy bármiről lehetett érdemben, kulturált körülmények között társalogni.

Ha csak az +1-ezést fogja pótolni, akkor azért mondjuk nem kár, de én tartok attól, hogy nem csak ez lesz belőle.F.Schleck
nem kell ettől tartani h emiatt megszűnne az észérvi vita. ahhoz túl komminikatív (értsd szájkarate mániás) userek vannak itt.
de pont a +1-ek megelezősére, nagyon jóbriareos
Arra valóban nagyon jó és személy szerint bízom benne, hogy akkor ez lesz a szerepe. Csak az eddigiekből nekem az jött le, hogy minden szirszarra nyomkodnak az emberek. És most nem a milliónyi minuszom miatti sértődöttség beszél belőlem. 😀F.Schleck
most azé nyomják mert új. ha megszokják, akkor visszatér a rendes szerepébe
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 840 — StuG Life
De nem bírom ki. 😊

Csak szerintem ez elvisz abba az irányba, hogy nem észérvekkel fogunk vitázni, hanem a két félre nyomkodjuk a pluszminuszokat. És pont az tetszett eddig nekem nagyon ebben a fórumban, hogy bármiről lehetett érdemben, kulturált körülmények között társalogni.

Ha csak az +1-ezést fogja pótolni, akkor azért mondjuk nem kár, de én tartok attól, hogy nem csak ez lesz belőle.F.Schleck
nem kell ettől tartani h emiatt megszűnne az észérvi vita. ahhoz túl komminikatív (értsd szájkarate mániás) userek vannak itt.
de pont a +1-ek megelezősére, nagyon jóbriareos
Arra valóban nagyon jó és személy szerint bízom benne, hogy akkor ez lesz a szerepe. Csak az eddigiekből nekem az jött le, hogy minden szirszarra nyomkodnak az emberek. És most nem a milliónyi minuszom miatti sértődöttség beszél belőlem. 😀F.Schleck
ez csak az újdonság varázsa, ha új játékod van persze h nyomkodod ész nélkül első fél órában.
modiknak segít,
+1ezést kiválthatja
és az új userek képben lesznek h a régi userek milyen tevékenységet folytattak itt

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Még csak párat kattintottam de nagyon szimpatikus az oldal eddig. 😊 Grat!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
akkor ne bonyolódj, a használata nem kötelező, csak lehetőség 😊briareos
De nem bírom ki. 😊

Csak szerintem ez elvisz abba az irányba, hogy nem észérvekkel fogunk vitázni, hanem a két félre nyomkodjuk a pluszminuszokat. És pont az tetszett eddig nekem nagyon ebben a fórumban, hogy bármiről lehetett érdemben, kulturált körülmények között társalogni.

Ha csak az +1-ezést fogja pótolni, akkor azért mondjuk nem kár, de én tartok attól, hogy nem csak ez lesz belőle.F.Schleck
nem kell ettől tartani h emiatt megszűnne az észérvi vita. ahhoz túl komminikatív (értsd szájkarate mániás) userek vannak itt.
de pont a +1-ek megelezősére, nagyon jóbriareos
Arra valóban nagyon jó és személy szerint bízom benne, hogy akkor ez lesz a szerepe. Csak az eddigiekből nekem az jött le, hogy minden szirszarra nyomkodnak az emberek. És most nem a milliónyi minuszom miatti sértődöttség beszél belőlem. 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sztem nagyon fless meg amit bria mondott még hasznos is
én viszont azon csodálkozom h a bowl.hu pólókat még senki nem említette, igaz kicsit drága de a fehér pl nagyon vadul néz ki ahhoz is grat 😉kristof
Hol találhatók a pólók? Szétnéztem, de nem találom. Gondolom kiveri a szemem...catattack
http://www.footballshop.hu/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
akkor ne bonyolódj, a használata nem kötelező, csak lehetőség 😊briareos
De nem bírom ki. 😊

Csak szerintem ez elvisz abba az irányba, hogy nem észérvekkel fogunk vitázni, hanem a két félre nyomkodjuk a pluszminuszokat. És pont az tetszett eddig nekem nagyon ebben a fórumban, hogy bármiről lehetett érdemben, kulturált körülmények között társalogni.

Ha csak az +1-ezést fogja pótolni, akkor azért mondjuk nem kár, de én tartok attól, hogy nem csak ez lesz belőle.F.Schleck
nem kell ettől tartani h emiatt megszűnne az észérvi vita. ahhoz túl komminikatív (értsd szájkarate mániás) userek vannak itt.
de pont a +1-ek megelezősére, nagyon jóbriareos
+1
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
miert csak 2 percenkent lehet likeolni ?Fake
gondolom azért h ne minden szir-szarra nyomkodjanak az emberekbriareos
mmint h en ne nyomkodjak minden szirszarra ?
akkor ok

😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 840 — StuG Life
Nem akarok rögtön vitába bonyolódni, de ezt a +- dolgot csak én tartom hülyeségnek?F.Schleck
akkor ne bonyolódj, a használata nem kötelező, csak lehetőség 😊briareos
De nem bírom ki. 😊

Csak szerintem ez elvisz abba az irányba, hogy nem észérvekkel fogunk vitázni, hanem a két félre nyomkodjuk a pluszminuszokat. És pont az tetszett eddig nekem nagyon ebben a fórumban, hogy bármiről lehetett érdemben, kulturált körülmények között társalogni.

Ha csak az +1-ezést fogja pótolni, akkor azért mondjuk nem kár, de én tartok attól, hogy nem csak ez lesz belőle.F.Schleck
nem kell ettől tartani h emiatt megszűnne az észérvi vita. ahhoz túl komminikatív (értsd szájkarate mániás) userek vannak itt.
de pont a +1-ek megelezősére, nagyon jó

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Awesome 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 840 — StuG Life
miert csak 2 percenkent lehet likeolni ?Fake
gondolom azért h ne minden szir-szarra nyomkodjanak az emberek