A fórummal kapcsolatos észrevételek

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem akarok rögtön vitába bonyolódni, de ezt a +- dolgot csak én tartom hülyeségnek?F.Schleck
akkor ne bonyolódj, a használata nem kötelező, csak lehetőség 😊briareos
De nem bírom ki. 😊

Csak szerintem ez elvisz abba az irányba, hogy nem észérvekkel fogunk vitázni, hanem a két félre nyomkodjuk a pluszminuszokat. És pont az tetszett eddig nekem nagyon ebben a fórumban, hogy bármiről lehetett érdemben, kulturált körülmények között társalogni.

Ha csak az +1-ezést fogja pótolni, akkor azért mondjuk nem kár, de én tartok attól, hogy nem csak ez lesz belőle.

több mint 13 éve
catattack 3 520
sztem nagyon fless meg amit bria mondott még hasznos is
én viszont azon csodálkozom h a bowl.hu pólókat még senki nem említette, igaz kicsit drága de a fehér pl nagyon vadul néz ki ahhoz is grat 😉kristof
Hol találhatók a pólók? Szétnéztem, de nem találom. Gondolom kiveri a szemem...
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Csatlakozni tudok az előttem szólókhoz,furcsa így elsőre,de minden új dolgot meg kell szokni.

Szezon kezdetre minden magától értetődő lesz 😊
Tetszik.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
miert csak 2 percenkent lehet likeolni ?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem akarok rögtön vitába bonyolódni, de ezt a +- dolgot csak én tartom hülyeségnek?F.Schleck
sztem nagyon fless meg amit bria mondott még hasznos is
én viszont azon csodálkozom h a bowl.hu pólókat még senki nem említette, igaz kicsit drága de a fehér pl nagyon vadul néz ki ahhoz is grat 😉
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
Nem akarok rögtön vitába bonyolódni, de ezt a +- dolgot csak én tartom hülyeségnek?F.Schleck
akkor ne bonyolódj, a használata nem kötelező, csak lehetőség 😊

több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Jó lett nagyon a főoldal. A fórumot még szokni kell, de nekem tetszik. :cool:

Szép munka! 😊

(lécci, vki a rangomat írja át nekem vezeto-ra, csúnya ott az a számkombináció)

szerk2: thnx 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem akarok rögtön vitába bonyolódni, de ezt a +- dolgot csak én tartom hülyeségnek?

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
nyugi fake,én veled vagyok


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
kurvaelet eddig tartott a lazulas 😀Fake
kapd össze magad, nagyon zuhansz 😀briareos
eselyem sincs sok a hater 😀😀Fake
Most jön vissza a sok évi beszólógatás mi? 😀
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na hát nagyon jó lett az új oldal. Már vártam mikor kezdtek. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nekünk nagyon praktikus mert így jobban látjuk, hogy kik azok akiket kevésbé díjaz a fórum, és így apai kezünket főléjük emelhetjükbriareos
kurvaelet eddig tartott a lazulas 😀Fake
kapd össze magad, nagyon zuhansz 😀briareos
eselyem sincs sok a hater 😀😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
nyilván nem ez a legfontosabb dolgoktok most, nemis azért irom, csak úgy feltünt....
a rangom egy kicsit furcsa nekem 😀 meg a hozzászólásaim száma is az ominózus eset elötti időszakból származnak 😀 a Clausen Fan rang miatt tartom igy számon a hsz-eimet 😀EaRl
az adatbázis amiből a hsz számok lettek átmentve pár napos. türelem

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
na, ez egy remek ötlet voltJSanyo
nekünk nagyon praktikus mert így jobban látjuk, hogy kik azok akiket kevésbé díjaz a fórum, és így apai kezünket főléjük emelhetjükbriareos
kurvaelet eddig tartott a lazulas 😀Fake
kapd össze magad, nagyon zuhansz 😀

több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
nyilván nem ez a legfontosabb dolgoktok most, nemis azért irom, csak úgy feltünt....
a rangom egy kicsit furcsa nekem 😀 meg a hozzászólásaim száma is az ominózus eset elötti időszakból származnak 😀 a Clausen Fan rang miatt tartom igy számon a hsz-eimet 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
értelemszerűen a hüvelykujjas szarokkal tudsz értékelni. ha értelmes, hasznos hsz-t látsz, vagy orbitális blődségetbriareos
na, ez egy remek ötlet voltJSanyo
nekünk nagyon praktikus mert így jobban látjuk, hogy kik azok akiket kevésbé díjaz a fórum, és így apai kezünket főléjük emelhetjükbriareos
kurvaelet eddig tartott a lazulas 😀
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
nem mondod h ittvagyok a megynitón? 😀😀
nagyon jó lett 😀
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A főoldal nagyon ász.
A fórum meg még furcsa, idő kell, hogy átszokjak.

Gratulálok mindenkinek, akinek köze volt ahhoz, hogy megújuljon az oldal! :cool:
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Még az ismerkedés elején vagyok, eddig kellemes meglepetés az új oldal. 😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
értelemszerűen a hüvelykujjas szarokkal tudsz értékelni. ha értelmes, hasznos hsz-t látsz, vagy orbitális blődségetbriareos
na, ez egy remek ötlet voltJSanyo
nekünk nagyon praktikus mert így jobban látjuk, hogy kik azok akiket kevésbé díjaz a fórum, és így apai kezünket főléjük emelhetjük

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
értelemszerűen a hüvelykujjas szarokkal tudsz értékelni. ha értelmes, hasznos hsz-t látsz, vagy orbitális blődségetbriareos
na, ez egy remek ötlet volt

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
viszont van bria extension. user karma névre hallgat. láthatjátok ki közelít a szakadékhoz 😛

vagy ezt csak mi adminok látjuk? 😀haromt
én mezei felhasználóként nálad és briánál 1-et látok, kristofnál 0, de mondjuk Schlecknek is és nekem nincs😊JSanyo
aki még nem kapott semmilyen vote-ot annak nincs semmi. ahol nulla ott már volt -1 csak aztán feljött megint
van -2-es is már
értelemszerűen a hüvelykujjas szarokkal tudsz értékelni. ha értelmes, hasznos hsz-t látsz, vagy orbitális blődséget

több mint 13 éve
gizmo Detroit Lions 95 — #15
viszont van bria extension. user karma névre hallgat. láthatjátok ki közelít a szakadékhoz 😛

vagy ezt csak mi adminok látjuk? 😀haromt
látszik (legalábbis itt)

szerk.: néhány embernél látszik csak

egyébként hogy működik ez a rendszer? 😊


+ az oldal nagyon tetszik így elsőre, a fórummal még barátkozni kell de ahhoz képest h béta nagyon jó. gratuláció srácok 😊

Miskolc Renegades Quarterback.
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
viszont van bria extension. user karma névre hallgat. láthatjátok ki közelít a szakadékhoz 😛

vagy ezt csak mi adminok látjuk? 😀haromt
én mezei felhasználóként nálad és briánál 1-et látok, kristofnál 0, de mondjuk Schlecknek is és nekem nincs😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Első ránézésre tetszik. 😊F.Schleck
csatlakozom...elsőre kicsit furcsa, de tetszik 😊 nyitottam Hattrick topikot a játékoknál, ha nem bajJSanyo
máshová úgysem tudsz.
mezei usereknek csak ott és a dizájban lehet