A fórummal kapcsolatos észrevételek

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
az oldal legnagyobb újdonsága, hogy soldi 10000 éves avatarját nem migrálta a rendszer mert nem felelt meg a méretbeli dolgoknak. így le kell cserélnie 😊haromt
De migrálta. 😛

Az én HSZ-eim pedig nem tetszés, nemtetszés kérdése, hanem a vitathatatlan tények az oráculumi igazságok. 😂

Amúgy az ilyen HSZ-likolást sosem értettem, az miért jó. :/ Zenét lájkolok, vagy egy cikket, de HSZ-t? Mit? Hogy ő most jól megmondta a másiknak vagy mi f.szt lájkoljak rajta? Hogy húú de jófej? Én fórumon egy faszfej vagyok :cool:, de büszkén vállalom, élőben pedig qrva jó arc vagyok. 😀 😀Soldados
Ork rakta vissza neked 😛
pedig az új oldal örömére lecserélhetnéd már 😛haromt
nekem tetszik, tehát marad. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Fasza lett az új oldal, grat mkinek aki kivette belőle a részét.

carbon skin a legpávább :rolleyes:

szerk: avatarom vhogy én is visszakaphatnám? megköszönném :rolleyes:

|
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
az oldal legnagyobb újdonsága, hogy soldi 10000 éves avatarját nem migrálta a rendszer mert nem felelt meg a méretbeli dolgoknak. így le kell cserélnie 😊haromt
senkinek sem migrálta.
az avatart újra fel kell rakni mindenkinek.Höri
bezony és mivel totál analfabéta lenne még ehhez ezért én már be is raktam nekiOrk
Ezért külön hála. 😊 Akkor nem migrálta, csak volt egy jótevőm. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
az oldal legnagyobb újdonsága, hogy soldi 10000 éves avatarját nem migrálta a rendszer mert nem felelt meg a méretbeli dolgoknak. így le kell cserélnie 😊haromt
De migrálta. 😛

Az én HSZ-eim pedig nem tetszés, nemtetszés kérdése, hanem a vitathatatlan tények az oráculumi igazságok. 😂

Amúgy az ilyen HSZ-likolást sosem értettem, az miért jó. :/ Zenét lájkolok, vagy egy cikket, de HSZ-t? Mit? Hogy ő most jól megmondta a másiknak vagy mi f.szt lájkoljak rajta? Hogy húú de jófej? Én fórumon egy faszfej vagyok :cool:, de büszkén vállalom, élőben pedig qrva jó arc vagyok. 😀 😀Soldados
és még szerény is 😂 😉

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az oldal legnagyobb újdonsága, hogy soldi 10000 éves avatarját nem migrálta a rendszer mert nem felelt meg a méretbeli dolgoknak. így le kell cserélnie 😊haromt
De migrálta. 😛

Az én HSZ-eim pedig nem tetszés, nemtetszés kérdése, hanem a vitathatatlan tények az oráculumi igazságok. 😂

Amúgy az ilyen HSZ-likolást sosem értettem, az miért jó. :/ Zenét lájkolok, vagy egy cikket, de HSZ-t? Mit? Hogy ő most jól megmondta a másiknak vagy mi f.szt lájkoljak rajta? Hogy húú de jófej? Én fórumon egy faszfej vagyok :cool:, de büszkén vállalom, élőben pedig qrva jó arc vagyok. 😀 😀Soldados
Ork rakta vissza neked 😛
pedig az új oldal örömére lecserélhetnéd már 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
az oldal legnagyobb újdonsága, hogy soldi 10000 éves avatarját nem migrálta a rendszer mert nem felelt meg a méretbeli dolgoknak. így le kell cserélnie 😊haromt
De migrálta. 😛

Az én HSZ-eim pedig nem tetszés, nemtetszés kérdése, hanem a vitathatatlan tények az oráculumi igazságok. 😂

Amúgy az ilyen HSZ-likolást sosem értettem, az miért jó. :/ Zenét lájkolok, vagy egy cikket, de HSZ-t? Mit? Hogy ő most jól megmondta a másiknak vagy mi f.szt lájkoljak rajta? Hogy húú de jófej? Én fórumon egy faszfej vagyok :cool:, de büszkén vállalom, élőben pedig qrva jó arc vagyok. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Sziasztok!

Nekem is tetszik az új design!
További jó munkát, és köszi az eddigit! 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
Üdvözlet Mindenkinek!

Örülök, hogy végre elérhető a megújult oldal Szép lett a főoldal is
Gratulálok mindenkinek, akiknek közük volt a megújuláshoz 😀
Eddig abszolút tetszik, jók az újítások, skinek ezeket az "mutogatós ujjakat" pedig szoknom kell.
+1 külön öröm, hogy a felh. név is megmaradt 😊

Jó fórumozást és kellemes időtöltést mindenkinek!

Üdv. Bruschi85

u.i: A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
na nagyon nem tetszik akkor átválthaton az oxygenre a default skintharomt
ez pengébb
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na nagyon nem tetszik akkor átválthaton az oxygenre a default skint
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Ez a copper skin is jó, de nálam egymásra pakolja az összes siget és userbart.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
lájkolás után nem frissíthető az aktuális oldal, ahhoz is kell a két percJSanyo
a hiba nálad van én simán tudok frissíteni
szerk. akkor nálam van a hiba h mutáns a gépem 😀kristof
látod az is lehet.. 😊 amúgy nem olyan hű de nagy baj ez, maximum hosszabb visszaolvasásoknál lehet probléma a 2 perc

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
lájkolás után nem frissíthető az aktuális oldal, ahhoz is kell a két percJSanyo
a hiba nálad van én simán tudok frissíteni
szerk. akkor nálam van a hiba h mutáns a gépem 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
lájkolás után nem frissíthető az aktuális oldal, ahhoz is kell a két percJSanyo
Utána sem engedi a frissítést, mert azt hiszi, hogy még egyszer lájkolni akarsz.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
az oldal legnagyobb újdonsága, hogy soldi 10000 éves avatarját nem migrálta a rendszer mert nem felelt meg a méretbeli dolgoknak. így le kell cserélnie 😊haromt
senkinek sem migrálta.
az avatart újra fel kell rakni mindenkinek.Höri
bezony és mivel totál analfabéta lenne még ehhez ezért én már be is raktam neki
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
lájkolás után nem frissíthető az aktuális oldal, ahhoz is kell a két perc

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Az pedig ROTFL hogy hányan nyomnak a like gombra Bria hozzászolására 😀Joco
sok talpnyaló 😀 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az oldal legnagyobb újdonsága, hogy soldi 10000 éves avatarját nem migrálta a rendszer mert nem felelt meg a méretbeli dolgoknak. így le kell cserélnie 😊haromt
senkinek sem migrálta.
az avatart újra fel kell rakni mindenkinek.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Köszönöm szépen, ezzel a skinnel máris élvezhetőbbé vált az oldal 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
most látom, az én hsz-emet nem lehet értékelni. hehe. 😀
vagy kivételes vagyok, vagy csak a szerkesztés miatti bug. mindjárt kiderül. 😊Danna
senki sem tudja a magáét
különben soldi egyből 10.000-el kezdenebriareos
közben rájöttem én is. 😊

LOL 😀Danna
Az pedig ROTFL hogy hányan nyomnak a like gombra Bria hozzászolására 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az oldal legnagyobb újdonsága, hogy soldi 10000 éves avatarját nem migrálta a rendszer mert nem felelt meg a méretbeli dolgoknak. így le kell cserélnie 😊
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
most látom, az én hsz-emet nem lehet értékelni. hehe. 😀
vagy kivételes vagyok, vagy csak a szerkesztés miatti bug. mindjárt kiderül. 😊Danna
senki sem tudja a magáét
különben soldi egyből 10.000-el kezdenebriareos
közben rájöttem én is. 😊

LOL 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
F.Schleck! Én azért látom ezt hasznosnak, mert ki lehet szűrni a selejtet. Anno volt az a Matt Mysterio fórumozó, akit egy kanál vízben meg tudtam volna folytani a hozzászólásai miatt! Ne aggódj ilyenek miatt!catattack
te nem ismerted kiralyfigo-t 😛Joci
o egy penges megoldas volt
nem ertem miert kellett bannolni
több mint 13 éve
gsn 3 548
most látom, az én hsz-emet nem lehet értékelni. hehe. 😀
vagy kivételes vagyok, vagy csak a szerkesztés miatti bug. mindjárt kiderül. 😊Danna
senki sem tudja a magáét
különben soldi egyből 10.000-el kezdenebriareos
😂

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
most látom, az én hsz-emet nem lehet értékelni. hehe. 😀
vagy kivételes vagyok, vagy csak a szerkesztés miatti bug. mindjárt kiderül. 😊Danna
senki sem tudja a magáét
különben soldi egyből 10.000-el kezdene