A fórummal kapcsolatos észrevételek

20 feliratkozó

több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Látom elkezdtétek feltenni az NCAA topikokat is.
Idén csak konferenciatopikok lesznek vagy csapatoknak is külön?

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
a legfurcsább számomra, hogy nem lehet sötétebb tónusú skint választani, mmint olyat aminek az alapszíne nem fehér, és nem világít az arcomba (még az oxygen is nagyon fényes, pedig a carbonhoz képest szürkének látszik), de ez csak megszokás kérdése lesz.

viszont lenne egy komolyabb észrevételem megfontolásra, bár lehet nem lesz népszerű, mégpedig az idézésekkel kapcsolatban,
régi fórumon gyakorta előfordult, hogy született egy kiváló pl. féloldalas hsz, és a közvetlen utána következő -beidézte ugyanazt még1x- és 1 sort fűzött hozzá,
persze ez csak lehet nekem szúrja a szemem,
nem terveztek ez ellen fellépni, úgymond kicsit 'hivatalosabb' mederbe terelni a fórumot?sapka
profil/beállítások
beállítod carbonra és profil frissítése,mert,amit most látsz az nem az 😉
ennek fekete az alapszíne 😊

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
viszont lenne egy komolyabb észrevételem megfontolásra, bár lehet nem lesz népszerű, mégpedig az idézésekkel kapcsolatban,
régi fórumon gyakorta előfordult, hogy született egy kiváló pl. féloldalas hsz, és a közvetlen utána következő -beidézte ugyanazt még1x- és 1 sort fűzött hozzá,
persze ez csak lehet nekem szúrja a szemem,
nem terveztek ez ellen fellépni, úgymond kicsit 'hivatalosabb' mederbe terelni a fórumot?sapka
Az okosok kitörölték majdnem az egész hsz-t és csak pár szót hagytak meg az elejéről, így mindenki tudta, hogy mihez kíván hozzászólni.

Aki hülye azon nem lehet segíteni. 😛 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
a legfurcsább számomra, hogy nem lehet sötétebb tónusú skint választani, mmint olyat aminek az alapszíne nem fehér, és nem világít az arcomba (még az oxygen is nagyon fényes, pedig a carbonhoz képest szürkének látszik), de ez csak megszokás kérdése lesz.

viszont lenne egy komolyabb észrevételem megfontolásra, bár lehet nem lesz népszerű, mégpedig az idézésekkel kapcsolatban,
régi fórumon gyakorta előfordult, hogy született egy kiváló pl. féloldalas hsz, és a közvetlen utána következő -beidézte ugyanazt még1x- és 1 sort fűzött hozzá,
persze ez csak lehet nekem szúrja a szemem,
nem terveztek ez ellen fellépni, úgymond kicsit 'hivatalosabb' mederbe terelni a fórumot?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Nálam ez a képed "egybeolvadt" a neveddel 😀Joco
képzeld el, amikor régen még bettis ava-val tolta. eljött az első olyan fórumfoci ahol személyesen találkoztam soldival, és teljesen ledöbbentem 😀 nyilván tudtam h nem egy bettis, de akkoris, teljesen másmilyen volt mint amilyennek elképzeltembriareos
Bennem is furcsa érzés kavargott,amikor megláttam az első draft magyar közvetítésén,azt hittem egy ilyen nagy agresszív benga állat külsőleg,de nem 😊
Jó oldal lett,még szokni kell egy kicsit 😊Newman
az agresszív benga az igor

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nekem tetszik, tehát marad. 😛Soldados
Nálam ez a képed "egybeolvadt" a neveddel 😀Joco
képzeld el, amikor régen még bettis ava-val tolta. eljött az első olyan fórumfoci ahol személyesen találkoztam soldival, és teljesen ledöbbentem 😀 nyilván tudtam h nem egy bettis, de akkoris, teljesen másmilyen volt mint amilyennek elképzeltembriareos
Bennem is furcsa érzés kavargott,amikor megláttam az első draft magyar közvetítésén,azt hittem egy ilyen nagy agresszív benga állat külsőleg,de nem 😊
Jó oldal lett,még szokni kell egy kicsit 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként ki ez az "áll" ember?catattack
na ez tipikusan hüvelykujjlefelé kérdés 😛

"szaba pontot érő hsz"Höri
Miért kellene tudnom?catattack
hát mert ő az NFL itthoni betörésekor még kurrens edző volt Pittsburgh-ben (és bajnoki címet is nyert)
meg hát eleve 15 év.
és jelenleg is ESPN elemzőként sokat lehet látni.

nem kell tudni, hogy ki az, csak furcsa, hogy nem találkoztál még vele, holott törzsfórumozó vagy.

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
király lett srácok, grat!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Egyelőre fura, de azért jó.

Haromt: A csapatfórumok első hsz-a mindig is bejött, kár volt ezen változtatni.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
azok vannak amik itt láthatók
http://punbb.informer.com/wiki/punbb13/styles
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
na nagyon nem tetszik akkor átválthaton az oxygenre a default skintharomt
miért lenne fontos a default skin?
profil/beállítások és mindenki azt állít be amit akarOrk
szerinted soldinak ez mennyire sikerülne? 😛 és 100ával rohangálnak itt a hasonló technikai analfabélák 😛haromt
Én meg se próbálom átállítani, nem is érdekel, nekem tökéletesen megfelel a default, akármilyen is az.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nekem tetszik, tehát marad. 😛Soldados
Egyébként ki ez az "áll" ember?catattack
Bill Cowher. Tomlin előtt ő volt a HC 15 éven át.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem tetszik, tehát marad. 😛Soldados
Egyébként ki ez az "áll" ember?catattack
na ez tipikusan hüvelykujjlefelé kérdés 😛

"szaba pontot érő hsz"

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Fasza lett az új oldal, grat mkinek aki kivette belőle a részét.

carbon skin a legpávább :rolleyes:

szerk: avatarom vhogy én is visszakaphatnám? megköszönném :rolleyes:Divat
megnyitod a régi fórumot -> lemented a képet > feltöltöd ide -> voilá.brk
köszi, azt hittem már nem aktív a régi, de így akkor jó

|
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Fasza lett az új oldal, grat mkinek aki kivette belőle a részét.

carbon skin a legpávább :rolleyes:

szerk: avatarom vhogy én is visszakaphatnám? megköszönném :rolleyes:Divat
töltsd fel újra magadnak, nem hiszem h a tiédet is lementette volna valaki mint soldiét

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ork rakta vissza neked 😛
pedig az új oldal örömére lecserélhetnéd már 😛haromt
nekem tetszik, tehát marad. 😛Soldados
Nálam ez a képed "egybeolvadt" a neveddel 😀Joco
Nem szeretem gyakran váltogatni, de a sigemet sem. Az is szvsz már megvan több mint egy éve és nem is tervezem lecserélni.

Ezek nekem majdnem olyanok mind a nickem. Szeretem az állandóságot, ami szorosan összefüggésbe hozható ugyebár a szeretett franchise-ommal is. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem tetszik, tehát marad. 😛Soldados
Nálam ez a képed "egybeolvadt" a neveddel 😀Joco
képzeld el, amikor régen még bettis ava-val tolta. eljött az első olyan fórumfoci ahol személyesen találkoztam soldival, és teljesen ledöbbentem 😀 nyilván tudtam h nem egy bettis, de akkoris, teljesen másmilyen volt mint amilyennek elképzeltembriareos
nem minden usernek viselheti az arcát avatarján a.kacsa 😊

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
na nagyon nem tetszik akkor átválthaton az oxygenre a default skintharomt
miért lenne fontos a default skin?
profil/beállítások és mindenki azt állít be amit akarOrk
ha tudnád h különbőző podcast és stream adások során csak a moderátorok közül hány tett fel ilyen kérdést:
jéé bria, mi a fasz tök máshogy néz ki nálad a fórum

több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
nekem tetszik, tehát marad. 😛Soldados
Nálam ez a képed "egybeolvadt" a neveddel 😀Joco
képzeld el, amikor régen még bettis ava-val tolta. eljött az első olyan fórumfoci ahol személyesen találkoztam soldival, és teljesen ledöbbentem 😀 nyilván tudtam h nem egy bettis, de akkoris, teljesen másmilyen volt mint amilyennek elképzeltembriareos
😂 Emlékszem rá.
Én is kicsit ledöbbentem mikor annó DVD-ket adtam neki oda és az Europarknál találkoztunk,azt mondta Streelers-es sapiban lesz (mi másban?😀 ) , és abban is volt 😂

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Fasza lett az új oldal, grat mkinek aki kivette belőle a részét.

carbon skin a legpávább :rolleyes:

szerk: avatarom vhogy én is visszakaphatnám? megköszönném :rolleyes:Divat
megnyitod a régi fórumot -> lemented a képet > feltöltöd ide -> voilá
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nekem tetszik, tehát marad. 😛Soldados
Nálam ez a képed "egybeolvadt" a neveddel 😀Joco
képzeld el, amikor régen még bettis ava-val tolta. eljött az első olyan fórumfoci ahol személyesen találkoztam soldival, és teljesen ledöbbentem 😀 nyilván tudtam h nem egy bettis, de akkoris, teljesen másmilyen volt mint amilyennek elképzeltembriareos
és valóban. ez az avatar tényleg hasonlít rá 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na nagyon nem tetszik akkor átválthaton az oxygenre a default skintharomt
miért lenne fontos a default skin?
profil/beállítások és mindenki azt állít be amit akarOrk
szerinted soldinak ez mennyire sikerülne? 😛 és 100ával rohangálnak itt a hasonló technikai analfabélák 😛
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Ork rakta vissza neked 😛
pedig az új oldal örömére lecserélhetnéd már 😛haromt
nekem tetszik, tehát marad. 😛Soldados
Nálam ez a képed "egybeolvadt" a neveddel 😀Joco
képzeld el, amikor régen még bettis ava-val tolta. eljött az első olyan fórumfoci ahol személyesen találkoztam soldival, és teljesen ledöbbentem 😀 nyilván tudtam h nem egy bettis, de akkoris, teljesen másmilyen volt mint amilyennek elképzeltem

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
na nagyon nem tetszik akkor átválthaton az oxygenre a default skintharomt
miért lenne fontos a default skin?
profil/beállítások és mindenki azt állít be amit akar
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
De migrálta. 😛

Az én HSZ-eim pedig nem tetszés, nemtetszés kérdése, hanem a vitathatatlan tények az oráculumi igazságok. 😂

Amúgy az ilyen HSZ-likolást sosem értettem, az miért jó. :/ Zenét lájkolok, vagy egy cikket, de HSZ-t? Mit? Hogy ő most jól megmondta a másiknak vagy mi f.szt lájkoljak rajta? Hogy húú de jófej? Én fórumon egy faszfej vagyok :cool:, de büszkén vállalom, élőben pedig qrva jó arc vagyok. 😀 😀Soldados
Ork rakta vissza neked 😛
pedig az új oldal örömére lecserélhetnéd már 😛haromt
nekem tetszik, tehát marad. 😛Soldados
Nálam ez a képed "egybeolvadt" a neveddel 😀