Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 934 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
lehet csemegézni 😊

 sport365.hu/nemzetkozi-foci,futball-hirek,galeria-a-vilag-legszexibb-sportriporternoi,13735
 www.origo.hu/teve/20160621-a-legdogosebb-sportriporter-csajok.html
 www.origo.hu/teve/20160623-a-legdogosebb-sportriporter-csajok-2-resz.html
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Rashford, Kane, Vardy, Stones, Walker. ha mas rug es kiesnek az angolok akkor elore is megmondtam es anyadat Southgate.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 683 — Bears & Illinois fan
Ha nyerne Kolumbia, akkor a horvát, orosz, svéd, kolumbiai négyesből egy döntőt játszana.
Az nagyon beteg lenne.
Sobri Jóska
Na mert a horvát, orosz, svéd, angol döntő sokkal racionálisabb mi? 😊
flzoli
Sokkal.
Sobri Jóska
Kérlek, indokold! A "csak", "azért", batyufaszért" stb, nem fogadható el érvként

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 711
és Stez még mindig nem hiszi el, hogy ezek vakon vannak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
és Rashford még a padon ül.
slowmotion
Inkább Vardyt fogják betolni a tizikre szerintem.
Igor
Fél órája a pályán van 😀
peach
Hmmm... jól tolja! 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 670 — a new hope (again)
és Rashford még a padon ül.
slowmotion
Inkább Vardyt fogják betolni a tizikre szerintem.
Igor
Fél órája a pályán van 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Vardy evek ota lo tiziket amugy a Leicesterben. O tuti rog, ha ott leszunk. De azert o is hibazott parszor, nem egy biztos lovo.

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 322 — Cowboys fan
és Rashford még a padon ül.
slowmotion
Inkább Vardyt fogják betolni a tizikre szerintem.
Igor
ő már bent van
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Láncdohányos leszek a meccs végére


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
és Rashford még a padon ül.
slowmotion
Inkább Vardyt fogják betolni a tizikre szerintem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 322 — Cowboys fan
és Rashford még a padon ül.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Ha leviszik Youngot amúgy, ki fog tizit rúgni?

Szulfur oké, Trippier logikus... de utána?? Másra nem bíznék labdát...
Igor
Henderson, Kane, Trippier, Young szerintem biztosan, meg Walkert mondanam. De egyebkent ha egy nemzet rohadtul nem mehet buntetokre, az Anglia, szoval nyomnunk kellene, mint a hulye, de baszunk menni megis. Egy dologban biztam ilyen teren, hogy Southgate a sajat boren tapasztalta, milyen kiszopni es bunbaknak lenni buntetoknel, es rohadtul eroltetni fogja, hogy rohamozzunk. De semmi.
Stez
Young már nem. mjad lingaard
slowmotion
Hala az egnek, hogy lejott a kamikaze Young, hogy a helyere bemenjen a kamikaze Rose. Minosegi csere, mindketto allando eletveszely, mert vedekezni egyik sem tud, de legalabb eloszeretettel kap golt a csapatuk a helyukrol.
Stez
Az elején azt mondtad továbbjut Anglia.
Én elhittem.
Ne destruktivizálódj.

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Röhögni fogok, ha anglia elszáll és "megérte" a belgáktól kikapni

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Idegállapotban volt a Mojica.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha leviszik Youngot amúgy, ki fog tizit rúgni?

Szulfur oké, Trippier logikus... de utána?? Másra nem bíznék labdát...
Igor
Henderson, Kane, Trippier, Young szerintem biztosan, meg Walkert mondanam. De egyebkent ha egy nemzet rohadtul nem mehet buntetokre, az Anglia, szoval nyomnunk kellene, mint a hulye, de baszunk menni megis. Egy dologban biztam ilyen teren, hogy Southgate a sajat boren tapasztalta, milyen kiszopni es bunbaknak lenni buntetoknel, es rohadtul eroltetni fogja, hogy rohamozzunk. De semmi.
Stez
Young már nem. mjad lingaard
slowmotion
Azt néztem épp hogy a Telegraphos listában Maguire volt a 2., Pickford a 4. név.... 😀
Igor
Nincs az az isten, hogy Maguire-t engednem rugni. Amit a bedobasnal is csinalt, a csavo teljesen szetesett. Lingard alapbol gyenge fejben. Harom tizit sem fogunk beloni, ha odaig jutunk.

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 068 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Volt az angoloknál érdemlegesen a labda a hosszabbításban?

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Ha nyerne Kolumbia, akkor a horvát, orosz, svéd, kolumbiai négyesből egy döntőt játszana.
Az nagyon beteg lenne.
Sobri Jóska
Jaja, mekkora lehetőség lenne, egyikük sem játszott még soha vb döntőt.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Ha nyerne Kolumbia, akkor a horvát, orosz, svéd, kolumbiai négyesből egy döntőt játszana.
Az nagyon beteg lenne.
Sobri Jóska
Na mert a horvát, orosz, svéd, angol döntő sokkal racionálisabb mi? 😊
flzoli
Sokkal.

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ha nyerne Kolumbia, akkor a horvát, orosz, svéd, kolumbiai négyesből egy döntőt játszana.
Az nagyon beteg lenne.
Sobri Jóska
nekem tetszene


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha leviszik Youngot amúgy, ki fog tizit rúgni?

Szulfur oké, Trippier logikus... de utána?? Másra nem bíznék labdát...
Igor
Henderson, Kane, Trippier, Young szerintem biztosan, meg Walkert mondanam. De egyebkent ha egy nemzet rohadtul nem mehet buntetokre, az Anglia, szoval nyomnunk kellene, mint a hulye, de baszunk menni megis. Egy dologban biztam ilyen teren, hogy Southgate a sajat boren tapasztalta, milyen kiszopni es bunbaknak lenni buntetoknel, es rohadtul eroltetni fogja, hogy rohamozzunk. De semmi.
Stez
Young már nem. mjad lingaard
slowmotion
Hala az egnek, hogy lejott a kamikaze Young, hogy a helyere bemenjen a kamikaze Rose. Minosegi csere, mindketto allando eletveszely, mert vedekezni egyik sem tud, de legalabb eloszeretettel kap golt a csapatuk a helyukrol.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha leviszik Youngot amúgy, ki fog tizit rúgni?

Szulfur oké, Trippier logikus... de utána?? Másra nem bíznék labdát...
Igor
Henderson, Kane, Trippier, Young szerintem biztosan, meg Walkert mondanam. De egyebkent ha egy nemzet rohadtul nem mehet buntetokre, az Anglia, szoval nyomnunk kellene, mint a hulye, de baszunk menni megis. Egy dologban biztam ilyen teren, hogy Southgate a sajat boren tapasztalta, milyen kiszopni es bunbaknak lenni buntetoknel, es rohadtul eroltetni fogja, hogy rohamozzunk. De semmi.
Stez
Young már nem. mjad lingaard
slowmotion
Azt néztem épp hogy a Telegraphos listában Maguire volt a 2., Pickford a 4. név.... 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 068 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha nyerne Kolumbia, akkor a horvát, orosz, svéd, kolumbiai négyesből egy döntőt játszana.
Az nagyon beteg lenne.
Sobri Jóska
Na mert a horvát, orosz, svéd, angol döntő sokkal racionálisabb mi? 😊

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 322 — Cowboys fan
Ha leviszik Youngot amúgy, ki fog tizit rúgni?

Szulfur oké, Trippier logikus... de utána?? Másra nem bíznék labdát...
Igor
Henderson, Kane, Trippier, Young szerintem biztosan, meg Walkert mondanam. De egyebkent ha egy nemzet rohadtul nem mehet buntetokre, az Anglia, szoval nyomnunk kellene, mint a hulye, de baszunk menni megis. Egy dologban biztam ilyen teren, hogy Southgate a sajat boren tapasztalta, milyen kiszopni es bunbaknak lenni buntetoknel, es rohadtul eroltetni fogja, hogy rohamozzunk. De semmi.
Stez
Young már nem. mjad lingaard
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 683 — Bears & Illinois fan
amikor még szép volt


NB2
Ő a Knézy? Tényleg fiatal lehetett akkor.
csi77
Knézynek mikor volt ennyi haja? 😀
NB2
Nem ismerem személyesen, gondolom jó régen 😊

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 068 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nagyon lapos ez a meccs.... A sok gömbölyded sportszakmai kép után meg pláne