Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

2 hónapja
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Hát, ezek az egymást beszkuráló interjúk nem az én stílusom. Értem, tudom az okát és jómagam is úgy gondolom, hogy simán megérdemli az egész banda, hogy úgy legyenek kirúgva a p@csába azért amit KÖZSZOLGÁLATI tájékoztatás címén, közpénzből műveltek évek óta, hogy a lábuk nem éri a földet. De nekem akkor is sok.
peterk2005 udvari bolond
Peterk, te olyan embernek tunsz akit ha arcon csapnak es labszaron rugnak rablas kozben, meg joindulatbol meghivnad az elkovetot egy teara, hogy megprobald jobb utra teriteni es a vegen meg megkerdezned, hogy tudsz-e ebben segiteni.

Szukseg van az ilyen mentalitasra is, de nem akkor, amikor egy kleptokrata rezsim bukasat kovetoen van szo a szembesitesrol (meg csak nem is az elszamoltatasrol). Igen is, legyen kimondva, hogy ki vett reszt az orszag szandekos lezulleszteseben mikozben sajat maguk csak gazdagodtak es legyen minel tobb harsany szo az iranyukba hajitva.

Itt nem arrol van szo, hogy ugyanazt kell csinalni, mint a fidezs csinalt, vagy esetleg fizikailag bantani ezeket az embereket, azzal szerintem itt senki sem ertene egyet. Meg a legnagyobb troger tolvajok iranyaba is demokratikus modon kell "benyujtai a szamlat". Valasztopolgarkent leadtuk a szavazatot, innentol a mi munkank relativ veget ert, de pont azert lett most a Tisza oda kuldve egy ilyen nagykoalicios taborral, hogy elintezze amit kertunk toluk: ilyen rendszerszintu zullesztes es kifosztas ne tortenhessen a mi eletunkben. Ehhez viszont nem ugy vezet az ut, hogy a valasztas masnapjan megbekelsz, hogy akkor oke, meg is tortent a rendszerbontas.

Beszelni kell szabadon arrol, hogy kik es hogyan szolgaltak ki a rezsim vezetesenek azt az onos celjat -mert ez nem a magyarok erdekeben tortent-, hogy kiszakitsanak minket az europai kulturcsaladunkbol es odadobjanak az oroszoknak meg kinanak, hogy hova lettek azok a szaz es ezermilliardok amibol korhazakat kellett volna finanszirozni, utakat, oktatast, stb. Emberek haltak meg, mert yachtokra es 30 millios aranyvecekre ment a penz.

Par kemeny szo a minimum.
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 948 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy én nem bánnám, ha ezt az egészet beszántanák. Nincs szükség semmilyen közmédiára.
szaba
Ezeken a fizetett segghulye majmokon kivul szamos resze es agazata van az mtva-nak, amiben az emberek az agyukat is hasznaljak, raadasul megallas nelkul dolgoznak valamit, aminek nincs koze a propaganda foshoz, akkor azert ezt lehet maskent gondolnad. En lattam sok reszt, en benne dolgozom, es tudom, mekkora munka van peldaul az M4 Sportnal, mint csatorna, hogy mindent megprobaljon mindenki a leheto legjobban csinalni. Es itt erosen gondolok a hatterre is, hia musorok egyaltalan letezzenek. De gondolok szamos masik agra is, ahol azert lattam, hogy nem ilyen majmok dolgoznak, sot, meg csak nincs is politizalas, sot, az mtva velhetoen nem kis resze ugy szavazott a valtasta, hogy csak na. Lehet azonositani a kozmediat a nehany babbal, de azert az valojaban sokkal de sokkal tobb ennel. Es nem, nem az allasomat vedem, mert tisztaban vagyok vele, hogy az meg igy sportoskent, mikozben eletemben nem mentem meg csak politikai cikk kozeleben sem, velhetoen veget ert itt. De ez van. Viszont kikerem magamnak sok itteni ember neveben, hogy ezekhez hasonlitsanak, mint ezek a bohocok peldaul az m1-nel.
Stez
Értem amit mondasz, de ha én "megmentenék" valamit a közpénzből fizetett médiából, az pont nem a sport. Az amit az M4 sport csinál, szerintem piaci alapon is működőképes, nincs szükség rá közpénzre. Inkább a kultúra, művészet, közszolgálati jellegű. nem politikai műsorokra lehetne költeni pénzt, amik fontos, hogy legyenek, és piaci alapon nem tudnak életben maradni. Csak, hát az a baj, hogy éppen ezek szintén rohatdul át vannak szőve a politikával, úgyhogy ugyanolyan dagonya lesz elfogadható módon működtetni, mint a hírszolgáltatást.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 896
Amúgy én nem bánnám, ha ezt az egészet beszántanák. Nincs szükség semmilyen közmédiára.
szaba
Ezeken a fizetett segghulye majmokon kivul szamos resze es agazata van az mtva-nak, amiben az emberek az agyukat is hasznaljak, raadasul megallas nelkul dolgoznak valamit, aminek nincs koze a propaganda foshoz, akkor azert ezt lehet maskent gondolnad. En lattam sok reszt, en benne dolgozom, es tudom, mekkora munka van peldaul az M4 Sportnal, mint csatorna, hogy mindent megprobaljon mindenki a leheto legjobban csinalni. Es itt erosen gondolok a hatterre is, hia musorok egyaltalan letezzenek. De gondolok szamos masik agra is, ahol azert lattam, hogy nem ilyen majmok dolgoznak, sot, meg csak nincs is politizalas, sot, az mtva velhetoen nem kis resze ugy szavazott a valtasta, hogy csak na. Lehet azonositani a kozmediat a nehany babbal, de azert az valojaban sokkal de sokkal tobb ennel. Es nem, nem az allasomat vedem, mert tisztaban vagyok vele, hogy az meg igy sportoskent, mikozben eletemben nem mentem meg csak politikai cikk kozeleben sem, velhetoen veget ert itt. De ez van. Viszont kikerem magamnak sok itteni ember neveben, hogy ezekhez hasonlitsanak, mint ezek a bohocok peldaul az m1-nel.
Stez
A választókerületemből is több ember dolgozik az mtva-nál, akik nem szolgálják a rendszert, csak dolgozni szeretnének. Ilyen van és nem is szabad mindenkit egy kalap alá venni. Talán nem véletlen, hogy MP is azt nyilatkozta, a hírszolgáltatást függesztik fel ideiglenesen.
Klaci79
Légyszi ne hozzatok érveket az érzelmi megnyilvánulásom tompítására. Köszi.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Mi az isten volt ez a Kossuth Rádió interjú. Meg ez a happy finish a végén. Te jó ég.

2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Amúgy én nem bánnám, ha ezt az egészet beszántanák. Nincs szükség semmilyen közmédiára.
szaba
Ezeken a fizetett segghulye majmokon kivul szamos resze es agazata van az mtva-nak, amiben az emberek az agyukat is hasznaljak, raadasul megallas nelkul dolgoznak valamit, aminek nincs koze a propaganda foshoz, akkor azert ezt lehet maskent gondolnad. En lattam sok reszt, en benne dolgozom, es tudom, mekkora munka van peldaul az M4 Sportnal, mint csatorna, hogy mindent megprobaljon mindenki a leheto legjobban csinalni. Es itt erosen gondolok a hatterre is, hia musorok egyaltalan letezzenek. De gondolok szamos masik agra is, ahol azert lattam, hogy nem ilyen majmok dolgoznak, sot, meg csak nincs is politizalas, sot, az mtva velhetoen nem kis resze ugy szavazott a valtasta, hogy csak na. Lehet azonositani a kozmediat a nehany babbal, de azert az valojaban sokkal de sokkal tobb ennel. Es nem, nem az allasomat vedem, mert tisztaban vagyok vele, hogy az meg igy sportoskent, mikozben eletemben nem mentem meg csak politikai cikk kozeleben sem, velhetoen veget ert itt. De ez van. Viszont kikerem magamnak sok itteni ember neveben, hogy ezekhez hasonlitsanak, mint ezek a bohocok peldaul az m1-nel.
Stez
A választókerületemből is több ember dolgozik az mtva-nál, akik nem szolgálják a rendszert, csak dolgozni szeretnének. Ilyen van és nem is szabad mindenkit egy kalap alá venni. Talán nem véletlen, hogy MP is azt nyilatkozta, a hírszolgáltatást függesztik fel ideiglenesen.
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
Havasi Berci egy utolsó csinovnyik, de meglepően korrekt módon állt meg interjút adni a Bálnánál meg most is a Telexnek, és nyomott egy bújtatott kritikát. miket tudhat ez az ember is, te jó ég.

amúgy a sajtónak ez tiszta Karácsony, hogy ott lehetnek a Karmelitánál és kérdezhetik a politikusokat, anélkül, hogy kibaszná őket a rendőrség.

Szerkesztette: petey

2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 758
Amúgy én nem bánnám, ha ezt az egészet beszántanák. Nincs szükség semmilyen közmédiára.
szaba
Ezeken a fizetett segghulye majmokon kivul szamos resze es agazata van az mtva-nak, amiben az emberek az agyukat is hasznaljak, raadasul megallas nelkul dolgoznak valamit, aminek nincs koze a propaganda foshoz, akkor azert ezt lehet maskent gondolnad. En lattam sok reszt, en benne dolgozom, es tudom, mekkora munka van peldaul az M4 Sportnal, mint csatorna, hogy mindent megprobaljon mindenki a leheto legjobban csinalni. Es itt erosen gondolok a hatterre is, hia musorok egyaltalan letezzenek. De gondolok szamos masik agra is, ahol azert lattam, hogy nem ilyen majmok dolgoznak, sot, meg csak nincs is politizalas, sot, az mtva velhetoen nem kis resze ugy szavazott a valtasta, hogy csak na. Lehet azonositani a kozmediat a nehany babbal, de azert az valojaban sokkal de sokkal tobb ennel. Es nem, nem az allasomat vedem, mert tisztaban vagyok vele, hogy az meg igy sportoskent, mikozben eletemben nem mentem meg csak politikai cikk kozeleben sem, velhetoen veget ert itt. De ez van. Viszont kikerem magamnak sok itteni ember neveben, hogy ezekhez hasonlitsanak, mint ezek a bohocok peldaul az m1-nel.
Stez
Egyébként ezt MP is mondta.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 147 — Cowboys fan
😡😡

 telex.hu/gazdasag/2026/04/15/informatika-kormany-kozbeszerzes-390-milliard-digitalis-kormanyzati-ugynokseg
bogjosi
A hátralévő egy hónapban ellopják még a gémkapcsot is a fiókból.
Mikey
Meg a fiókot.
somoskovig
Sőt még a villanykapcsolót is kiszedik a falból
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 564 — Chiefs GM
😡😡

 telex.hu/gazdasag/2026/04/15/informatika-kormany-kozbeszerzes-390-milliard-digitalis-kormanyzati-ugynokseg
bogjosi
A hátralévő egy hónapban ellopják még a gémkapcsot is a fiókból.
Mikey
Meg a fiókot.

2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 246 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
srácok amennyire toljuk létre kellene hozni a BOWL.HU pártot 😊
Frakcióvezető Sobri lesz 😊

Szerkesztette: ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
😡😡

 telex.hu/gazdasag/2026/04/15/informatika-kormany-kozbeszerzes-390-milliard-digitalis-kormanyzati-ugynokseg
bogjosi
A hátralévő egy hónapban ellopják még a gémkapcsot is a fiókból.
Mikey
De tudnak-e egyszerre lopni és papírokat ledarálni ipari mennyiségben?
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy én nem bánnám, ha ezt az egészet beszántanák. Nincs szükség semmilyen közmédiára.
szaba
Ezeken a fizetett segghulye majmokon kivul szamos resze es agazata van az mtva-nak, amiben az emberek az agyukat is hasznaljak, raadasul megallas nelkul dolgoznak valamit, aminek nincs koze a propaganda foshoz, akkor azert ezt lehet maskent gondolnad. En lattam sok reszt, en benne dolgozom, es tudom, mekkora munka van peldaul az M4 Sportnal, mint csatorna, hogy mindent megprobaljon mindenki a leheto legjobban csinalni. Es itt erosen gondolok a hatterre is, hia musorok egyaltalan letezzenek. De gondolok szamos masik agra is, ahol azert lattam, hogy nem ilyen majmok dolgoznak, sot, meg csak nincs is politizalas, sot, az mtva velhetoen nem kis resze ugy szavazott a valtasta, hogy csak na. Lehet azonositani a kozmediat a nehany babbal, de azert az valojaban sokkal de sokkal tobb ennel. Es nem, nem az allasomat vedem, mert tisztaban vagyok vele, hogy az meg igy sportoskent, mikozben eletemben nem mentem meg csak politikai cikk kozeleben sem, velhetoen veget ert itt. De ez van. Viszont kikerem magamnak sok itteni ember neveben, hogy ezekhez hasonlitsanak, mint ezek a bohocok peldaul az m1-nel.

2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 546 — balazs.t85@gmail.com
Hát, ezek az egymást beszkuráló interjúk nem az én stílusom. Értem, tudom az okát és jómagam is úgy gondolom, hogy simán megérdemli az egész banda, hogy úgy legyenek kirúgva a p@csába azért amit KÖZSZOLGÁLATI tájékoztatás címén, közpénzből műveltek évek óta, hogy a lábuk nem éri a földet. De nekem akkor is sok.
peterk2005 udvari bolond
Azzal egyetértek hogy sok volt, de ez a kérdezőknek köszönhető. Ellenségként álltak hozzá, ugyanazokat a mantrákat hozták mint előtte, meg sem próbáltak együttműködni.
Én erre szavaztam, hogy ezt tegye meg, szántsa fel az egészet, és ugyanígy menjünk végig mindenen. Nem ott tartunk hogy szavazatokat kell szerezni, az már megvan, most azt a pitbullt keressük aki fel fogja szántani az Orbán rendszer maradékát.
Hogy mit épít utána, ott dől el a jövője.
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 075 — Saturday Night Lights
Közben a Miniszterelnökségen iszonyat aktahalmok közlekednek a fokyosókon, reliable infó.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Srácok mi volt a közmédiában? Valaki összefoglalná pár szóban? Nem tudtam követni, ma terepen dolgozom.
Jan
 24.hu/belfold/2026/04/15/magyar-peter-miniszterelnok-tisza-kozmedia-interju/
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
Hát, ezek az egymást beszkuráló interjúk nem az én stílusom. Értem, tudom az okát és jómagam is úgy gondolom, hogy simán megérdemli az egész banda, hogy úgy legyenek kirúgva a p@csába azért amit KÖZSZOLGÁLATI tájékoztatás címén, közpénzből műveltek évek óta, hogy a lábuk nem éri a földet. De nekem akkor is sok.
peterk2005 udvari bolond
Ezeknek el kell múlnia -jó esetben
De az emberek bagy többsége akik rászavaztak elvárják hogy a havi milliós fizetésekért ott “dolgozókat” megbüntessék(legalábbb szavakban)
Le fog ez csengeni, le is kell neki, de még csak 2 nap telt el, 2 hónap után már jobban idegesítene.
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 821
😡😡

 telex.hu/gazdasag/2026/04/15/informatika-kormany-kozbeszerzes-390-milliard-digitalis-kormanyzati-ugynokseg
bogjosi
A hátralévő egy hónapban ellopják még a gémkapcsot is a fiókból.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 625
Srácok mi volt a közmédiában? Valaki összefoglalná pár szóban? Nem tudtam követni, ma terepen dolgozom.
Jan
+2 munkanélküli

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 564 — Chiefs GM
Srácok mi volt a közmédiában? Valaki összefoglalná pár szóban? Nem tudtam követni, ma terepen dolgozom.
Jan
Nézd vissza, fun volt, két hithű csinovnyik kiállt ízekre pofoztatni magát élőben. 😀

2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trumpot nem aggasztja Orbán veresége, és kedveli Magyar Pétert, az amerikai elnök az ABC News-nak beszélt erről kedden – írja a Reuters.

„Úgy gondolom, az új ember jó munkát fog végezni – ő egy jó ember”

– mondta Trump Jonathan Karl riporternek. Trump azt mondta, hogy nem tudja, másképp alakult-e volna, ha ő maga ment volna Magyarországra Orbán mellett kampányolni J. D. Vance alelnök helyett.
resistance is futile
Azt nyilatkozta Vance hogy ők tudták hogy nem vlsz hogy nyerni fog zorbán, de kiálltak mellette mert ő mellettük os kiállt anno Viktorka.
Vicc amikor a saját miniszterei nem tudnak semmit sem a hazai valóságból de mind az amcsi orosz barátok meg képben vannak.
ozibozi
ők is fanatikusok, csak másėi, így képben vannak azzal, hogy nálunk mi megy.

Ja, a héten az is kiderült, hogy a nagy dérrel-durral kezelt budapesti CPAC-es bulikat is közpénzből rendezték, tehát azt is mi fizettük....

Szerkesztette: iktriad
2 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Srácok mi volt a közmédiában? Valaki összefoglalná pár szóban? Nem tudtam követni, ma terepen dolgozom.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 564 — Chiefs GM
Hát, ezek az egymást beszkuráló interjúk nem az én stílusom. Értem, tudom az okát és jómagam is úgy gondolom, hogy simán megérdemli az egész banda, hogy úgy legyenek kirúgva a p@csába azért amit KÖZSZOLGÁLATI tájékoztatás címén, közpénzből műveltek évek óta, hogy a lábuk nem éri a földet. De nekem akkor is sok.
peterk2005 udvari bolond
Nálunk kevésbé boldog országokban az összesnek kivágnák a nyelvét nyilvánosan az elmúlt 16 évért. Szóval ha azt vállalták, amit eddig toltak, akkor éljék túl, hogy most az arcukba törlik a szaros gumicsizmát. 😀

2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 948 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát, ezek az egymást beszkuráló interjúk nem az én stílusom. Értem, tudom az okát és jómagam is úgy gondolom, hogy simán megérdemli az egész banda, hogy úgy legyenek kirúgva a p@csába azért amit KÖZSZOLGÁLATI tájékoztatás címén, közpénzből műveltek évek óta, hogy a lábuk nem éri a földet. De nekem akkor is sok.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
Trumpot nem aggasztja Orbán veresége, és kedveli Magyar Pétert, az amerikai elnök az ABC News-nak beszélt erről kedden – írja a Reuters.

„Úgy gondolom, az új ember jó munkát fog végezni – ő egy jó ember”

– mondta Trump Jonathan Karl riporternek. Trump azt mondta, hogy nem tudja, másképp alakult-e volna, ha ő maga ment volna Magyarországra Orbán mellett kampányolni J. D. Vance alelnök helyett.
resistance is futile
Azt nyilatkozta Vance hogy ők tudták hogy nem vlsz hogy nyerni fog zorbán, de kiálltak mellette mert ő mellettük os kiállt anno Viktorka.
Vicc amikor a saját miniszterei nem tudnak semmit sem a hazai valóságból de mind az amcsi orosz barátok meg képben vannak.
-/-/-/-/-/-/-/-/

„Mi soha nem voltunk Orbánnal barátok” – Dimitrij Peszkov Kreml-szóvivő a távozó magyar miniszterelnökről.

„Úgy gondolom, az új ember jó munkát fog végezni – ő jó ember” – Donald Trump Magyar Péterről.

Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Trumpot nem aggasztja Orbán veresége, és kedveli Magyar Pétert, az amerikai elnök az ABC News-nak beszélt erről kedden – írja a Reuters.

„Úgy gondolom, az új ember jó munkát fog végezni – ő egy jó ember”

– mondta Trump Jonathan Karl riporternek. Trump azt mondta, hogy nem tudja, másképp alakult-e volna, ha ő maga ment volna Magyarországra Orbán mellett kampányolni J. D. Vance alelnök helyett.
resistance is futile
hm, elég hasonló nyilatkozat orbán vereségéhez.

"A barátom volt; ez nem az én választásom volt, de (Orbán) a barátom volt, jó ember."

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------