Politika
68 feliratkozó
2 hónapja
Sulyok úr megfontolja az érveket a lemondás mellett = lemond.
2 hónapja
Gyurcsány, nála ideálisabb jelölt nem lehet!!!!nekem egész jókat ír, bár az életkor itt is necces. Paczolay Péter, Bod Péter Ákos, Freund Tamás.
ChatGPT-t megkérdeztem, aranyos volt, kiadta Majtényit (ő még egyébként talán adható is lenne, csak ő is már 75), Balázs Pétert (ő már 84) és.... dobpergés.... Varga Juditot 😀 😀
StormST
built for this shit
2 hónapja
MP tájékoztatót tart, háttérben meg állványt bontanak, ez óriási.
2 hónapja
Legalább ha nincs balos a parlamentben, legyen az a köztársasági elnök. 😀Mondok én is egy nevet, ha már ő volt a közszolgálat évekig: Gulyás Marci.Engedd már el ezt az agendát.
iktriad
szaba
2 hónapja
„Nem lesz. Majd Gulyás Gergely fogja önöket tájékoztatni” – mondta telefonálás közben Vitályos Eszter leköszönő kormányszóvivő arról, hogy lesz-e még kormányinfó.😱

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Mondok én is egy nevet, ha már ő volt a közszolgálat évekig: Gulyás Marci.Engedd már el ezt az agendát.
iktriad
2 hónapja
Mondok én is egy nevet, ha már ő volt a közszolgálat évekig: Gulyás Marci.
2 hónapja
What year is it!!? 😱😱telex.hu/zacc/2026/04/15/metropol-cimlap-tisza-part-program-beszamolo
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Ők mondjuk jobb jelöltek lennének, mint akiket nekem adott 😀Gyurcsány, nála ideálisabb jelölt nem lehet!!!!Nekem első helyen az MTA jelenlegi és volt elnökét adta be (Freund Tamás és Lovász László).
ChatGPT-t megkérdeztem, aranyos volt, kiadta Majtényit (ő még egyébként talán adható is lenne, csak ő is már 75), Balázs Pétert (ő már 84) és.... dobpergés.... Varga Juditot 😀 😀
StormST
warr_b
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
2 hónapja
Az én jelöltem Karikó Katalin lenne, bár fogalmam sincs mennyire érdekelné.Azért a Pfizer körül rendesen ég a talaj. Bár itthon ez nem köztudott. Meg szerintem ő teljesen táj idegen is lenne ebben a pozícióban.
Sebii
2 hónapja
Meg azon kívül, hogy konkrétan egy agyatlan náci?Gyurcsány, nála ideálisabb jelölt nem lehet!!!!Varga Juditot én már itt hétfőn bemondtam. A személyes érintettséget és a kegyelmi aláírást leszámítva tökéletes lenne.
ChatGPT-t megkérdeztem, aranyos volt, kiadta Majtényit (ő még egyébként talán adható is lenne, csak ő is már 75), Balázs Pétert (ő már 84) és.... dobpergés.... Varga Juditot 😀 😀
StormST
szaba
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
2 hónapja
Gyurcsány, nála ideálisabb jelölt nem lehet!!!!Nekem első helyen az MTA jelenlegi és volt elnökét adta be (Freund Tamás és Lovász László).
ChatGPT-t megkérdeztem, aranyos volt, kiadta Majtényit (ő még egyébként talán adható is lenne, csak ő is már 75), Balázs Pétert (ő már 84) és.... dobpergés.... Varga Juditot 😀 😀
StormST

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Az én jelöltem Karikó Katalin lenne, bár fogalmam sincs mennyire érdekelné.
2 hónapja
Gyurcsány, nála ideálisabb jelölt nem lehet!!!!Varga Juditot én már itt hétfőn bemondtam. A személyes érintettséget és a kegyelmi aláírást leszámítva tökéletes lenne.
ChatGPT-t megkérdeztem, aranyos volt, kiadta Majtényit (ő még egyébként talán adható is lenne, csak ő is már 75), Balázs Pétert (ő már 84) és.... dobpergés.... Varga Juditot 😀 😀
StormST
2 hónapja
Gyurcsány, nála ideálisabb jelölt nem lehet!!!!😀😀😀
ChatGPT-t megkérdeztem, aranyos volt, kiadta Majtényit (ő még egyébként talán adható is lenne, csak ő is már 75), Balázs Pétert (ő már 84) és.... dobpergés.... Varga Juditot 😀 😀
StormST
2 hónapja
Gyurcsány, nála ideálisabb jelölt nem lehet!!!!ChatGPT-t megkérdeztem, aranyos volt, kiadta Majtényit (ő még egyébként talán adható is lenne, csak ő is már 75), Balázs Pétert (ő már 84) és.... dobpergés.... Varga Juditot 😀 😀
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
2 hónapja
VanillaSky
1 696
MP-nek is olyan kell majd aki nem ért egyet vele? Igazi stand up délelőtt ez a nap.Ő mondjuk 65 fölött van és remeg a keze rendesen. De amúgy őt adnám. Sok mindenben nem ért egyet MP-vel ami kell.Tölgyessy Péter? Szerintem eladható lenne.Valóban.Amúgy a legjobb, akit találtam Habsburg György.A neve óriási piros zászló.
gabokocka
szaba
De nem tudok egy értelmezhető jelöltet mondani.
Itt tart az ország.
gabokocka
szaba
Sixo
Szerkesztette: VanillaSky
"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
2 hónapja
Hát meglepne, ha egy full jobbos parlament benne gondolkodna, és azért ő is erős pártpolitikai múlttal rendelkezik.Tölgyessy Péter? Szerintem eladható lenne.Valóban.Amúgy a legjobb, akit találtam Habsburg György.A neve óriási piros zászló.
gabokocka
szaba
De nem tudok egy értelmezhető jelöltet mondani.
Itt tart az ország.
gabokocka
szaba
Emgem az is érdekel, hogy a választás módján, és a szerepén akarnak-e változtatni.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
Akartam már kérdezni, hogy vasárnap óta kinek lett vitályos eszter szája a sok vigyorgástól? 😀
2 hónapja
Ő mondjuk 65 fölött van és remeg a keze rendesen. De amúgy őt adnám. Sok mindenben nem ért egyet MP-vel ami kell.Tölgyessy Péter? Szerintem eladható lenne.Valóban.Amúgy a legjobb, akit találtam Habsburg György.A neve óriási piros zászló.
gabokocka
szaba
De nem tudok egy értelmezhető jelöltet mondani.
Itt tart az ország.
gabokocka
szaba
2 hónapja
De amúgy viccet félretéve, olyat lenne jó fogni, aki nem volt része az eddigi politikai közegnek. Kíváncsi leszek, kit fognak találni.
2 hónapja
Vagy Sobri, vagy a változatosság kedvéért egy nő 😎Tölgyessy Péter? Szerintem eladható lenne.Valóban.Amúgy a legjobb, akit találtam Habsburg György.A neve óriási piros zászló.
gabokocka
szaba
De nem tudok egy értelmezhető jelöltet mondani.
Itt tart az ország.
gabokocka
szaba

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Én először MC Istit gondoltam, de igen, Alekosz is jó lesz
Poloska vagyok.
2 hónapja
Tölgyessy Péter? Szerintem eladható lenne.Valóban.Amúgy a legjobb, akit találtam Habsburg György.A neve óriási piros zászló.
gabokocka
szaba
De nem tudok egy értelmezhető jelöltet mondani.
Itt tart az ország.
gabokocka
