Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 895
Sulyok úr megfontolja az érveket a lemondás mellett = lemond.
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 350 — WHO DAT!!!!
Direkt odaküldték az összes kalapáló gondnokot 😂


2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 860 — Sworn to the Dark
Gyurcsány, nála ideálisabb jelölt nem lehet!!!!

ChatGPT-t megkérdeztem, aranyos volt, kiadta Majtényit (ő még egyébként talán adható is lenne, csak ő is már 75), Balázs Pétert (ő már 84) és.... dobpergés.... Varga Juditot 😀 😀
StormST
nekem egész jókat ír, bár az életkor itt is necces. Paczolay Péter, Bod Péter Ákos, Freund Tamás.

built for this shit

2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 895
MP tájékoztatót tart, háttérben meg állványt bontanak, ez óriási.
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondok én is egy nevet, ha már ő volt a közszolgálat évekig: Gulyás Marci.
iktriad
Engedd már el ezt az agendát.
szaba
Legalább ha nincs balos a parlamentben, legyen az a köztársasági elnök. 😀
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 317 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
„Nem lesz. Majd Gulyás Gergely fogja önöket tájékoztatni” – mondta telefonálás közben Vitályos Eszter leköszönő kormányszóvivő arról, hogy lesz-e még kormányinfó.

😱


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 895
Mondok én is egy nevet, ha már ő volt a közszolgálat évekig: Gulyás Marci.
iktriad
Engedd már el ezt az agendát.
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondok én is egy nevet, ha már ő volt a közszolgálat évekig: Gulyás Marci.
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
What year is it!!? 😱😱

 telex.hu/zacc/2026/04/15/metropol-cimlap-tisza-part-program-beszamolo

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
Gyurcsány, nála ideálisabb jelölt nem lehet!!!!

ChatGPT-t megkérdeztem, aranyos volt, kiadta Majtényit (ő még egyébként talán adható is lenne, csak ő is már 75), Balázs Pétert (ő már 84) és.... dobpergés.... Varga Juditot 😀 😀
StormST
Nekem első helyen az MTA jelenlegi és volt elnökét adta be (Freund Tamás és Lovász László).
warr_b
Ők mondjuk jobb jelöltek lennének, mint akiket nekem adott 😀

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 895
Az én jelöltem Karikó Katalin lenne, bár fogalmam sincs mennyire érdekelné.
Sebii
Azért a Pfizer körül rendesen ég a talaj. Bár itthon ez nem köztudott. Meg szerintem ő teljesen táj idegen is lenne ebben a pozícióban.
2 hónapja
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
Gyurcsány, nála ideálisabb jelölt nem lehet!!!!

ChatGPT-t megkérdeztem, aranyos volt, kiadta Majtényit (ő még egyébként talán adható is lenne, csak ő is már 75), Balázs Pétert (ő már 84) és.... dobpergés.... Varga Juditot 😀 😀
StormST
Varga Juditot én már itt hétfőn bemondtam. A személyes érintettséget és a kegyelmi aláírást leszámítva tökéletes lenne.
szaba
Meg azon kívül, hogy konkrétan egy agyatlan náci?

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 317 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Gyurcsány, nála ideálisabb jelölt nem lehet!!!!

ChatGPT-t megkérdeztem, aranyos volt, kiadta Majtényit (ő még egyébként talán adható is lenne, csak ő is már 75), Balázs Pétert (ő már 84) és.... dobpergés.... Varga Juditot 😀 😀
StormST
Nekem első helyen az MTA jelenlegi és volt elnökét adta be (Freund Tamás és Lovász László).


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Az én jelöltem Karikó Katalin lenne, bár fogalmam sincs mennyire érdekelné.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 895
Gyurcsány, nála ideálisabb jelölt nem lehet!!!!

ChatGPT-t megkérdeztem, aranyos volt, kiadta Majtényit (ő még egyébként talán adható is lenne, csak ő is már 75), Balázs Pétert (ő már 84) és.... dobpergés.... Varga Juditot 😀 😀
StormST
Varga Juditot én már itt hétfőn bemondtam. A személyes érintettséget és a kegyelmi aláírást leszámítva tökéletes lenne.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 020 — nabege2@yahoo.com
Gyurcsány, nála ideálisabb jelölt nem lehet!!!!

ChatGPT-t megkérdeztem, aranyos volt, kiadta Majtényit (ő még egyébként talán adható is lenne, csak ő is már 75), Balázs Pétert (ő már 84) és.... dobpergés.... Varga Juditot 😀 😀
StormST
😀😀😀
2 hónapja
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
Gyurcsány, nála ideálisabb jelölt nem lehet!!!!

ChatGPT-t megkérdeztem, aranyos volt, kiadta Majtényit (ő még egyébként talán adható is lenne, csak ő is már 75), Balázs Pétert (ő már 84) és.... dobpergés.... Varga Juditot 😀 😀

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
2 hónapja
VanillaSky 1 696
Amúgy a legjobb, akit találtam Habsburg György.
gabokocka
A neve óriási piros zászló.
szaba
Valóban.
De nem tudok egy értelmezhető jelöltet mondani.
Itt tart az ország.
gabokocka
Tölgyessy Péter? Szerintem eladható lenne.
szaba
Ő mondjuk 65 fölött van és remeg a keze rendesen. De amúgy őt adnám. Sok mindenben nem ért egyet MP-vel ami kell.
Sixo
MP-nek is olyan kell majd aki nem ért egyet vele? Igazi stand up délelőtt ez a nap.

Szerkesztette: VanillaSky

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Amúgy a legjobb, akit találtam Habsburg György.
gabokocka
A neve óriási piros zászló.
szaba
Valóban.
De nem tudok egy értelmezhető jelöltet mondani.
Itt tart az ország.
gabokocka
Tölgyessy Péter? Szerintem eladható lenne.
szaba
Hát meglepne, ha egy full jobbos parlament benne gondolkodna, és azért ő is erős pártpolitikai múlttal rendelkezik.
Emgem az is érdekel, hogy a választás módján, és a szerepén akarnak-e változtatni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 715
Akartam már kérdezni, hogy vasárnap óta kinek lett vitályos eszter szája a sok vigyorgástól? 😀

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Amúgy a legjobb, akit találtam Habsburg György.
gabokocka
A neve óriási piros zászló.
szaba
Valóban.
De nem tudok egy értelmezhető jelöltet mondani.
Itt tart az ország.
gabokocka
Tölgyessy Péter? Szerintem eladható lenne.
szaba
Ő mondjuk 65 fölött van és remeg a keze rendesen. De amúgy őt adnám. Sok mindenben nem ért egyet MP-vel ami kell.

2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 895
De amúgy viccet félretéve, olyat lenne jó fogni, aki nem volt része az eddigi politikai közegnek. Kíváncsi leszek, kit fognak találni.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 317 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy a legjobb, akit találtam Habsburg György.
gabokocka
A neve óriási piros zászló.
szaba
Valóban.
De nem tudok egy értelmezhető jelöltet mondani.
Itt tart az ország.
gabokocka
Tölgyessy Péter? Szerintem eladható lenne.
szaba
Vagy Sobri, vagy a változatosság kedvéért egy nő 😎


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Én először MC Istit gondoltam, de igen, Alekosz is jó lesz

Poloska vagyok.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 895
Amúgy a legjobb, akit találtam Habsburg György.
gabokocka
A neve óriási piros zászló.
szaba
Valóban.
De nem tudok egy értelmezhető jelöltet mondani.
Itt tart az ország.
gabokocka
Tölgyessy Péter? Szerintem eladható lenne.