Politika
68 feliratkozó
2 hónapja
ha van igazság, akkor Kunhalmi Ágnes leszDávid Ibolya aktív még? 😁Lendvai Ildiko 😉
warr_b
vagy meg jobb:
SZILI KATALIN
csebi

2 hónapja
Sztem nem ezen a tételen múlik a magyar gazdaság sorsa. Nyilván bicskanyitogatóan sok, de pont leszarom, sztem mi leszünk a legboldogabbak, ha már csak ez lesz a fölősnek tűnő költekezés az országban.Én mondjuk nagyon remélem, hogy innentől a távozó köztársasági elnök kap egy átlagnyugdíj x4 juttatást, aztán csá, nem havi 6 gurigát, titkárságot, autót meg még a bánat tudja, mit.A sulyok szerelt jól élni, láthatóan imád utazgatni az asszonykájával.Ez is fog történni.
Megkap minden juttatást élete végéig, nem fogják támadni tovább, arany élete lenne ha elsomfordálna csöndesen.
ozibozi
gabokocka
somoskovig
Szerkesztette: gabokocka
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
Dávid Ibolya aktív még? 😁Lendvai Ildiko 😉
warr_b
vagy meg jobb:
SZILI KATALIN
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Én azoknak, akik nem hozzák le a teljes 5 évet, legalább levenném arányosan juttatását, 1 évnél 20%, 2-nél 40%, stb....Én mondjuk nagyon remélem, hogy innentől a távozó köztársasági elnök kap egy átlagnyugdíj x4 juttatást, aztán csá, nem havi 6 gurigát, titkárságot, autót meg még a bánat tudja, mit.A sulyok szerelt jól élni, láthatóan imád utazgatni az asszonykájával.Ez is fog történni.
Megkap minden juttatást élete végéig, nem fogják támadni tovább, arany élete lenne ha elsomfordálna csöndesen.
ozibozi
gabokocka
somoskovig
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
2 hónapja
Ha úgy végezte, akkor megél előadások tartásából, meg ilyesmikből utána is.Vagy akkor kaphat annyit, mint most, ha úgy végzi a feladatát, mint Göncz vagy Sólyom tette.Én mondjuk nagyon remélem, hogy innentől a távozó köztársasági elnök kap egy átlagnyugdíj x4 juttatást, aztán csá, nem havi 6 gurigát, titkárságot, autót meg még a bánat tudja, mit.A sulyok szerelt jól élni, láthatóan imád utazgatni az asszonykájával.Ez is fog történni.
Megkap minden juttatást élete végéig, nem fogják támadni tovább, arany élete lenne ha elsomfordálna csöndesen.
ozibozi
gabokocka
somoskovig
iktriad
2 hónapja
Vagy akkor kaphat annyit, mint most, ha úgy végzi a feladatát, mint Göncz vagy Sólyom tette.Én mondjuk nagyon remélem, hogy innentől a távozó köztársasági elnök kap egy átlagnyugdíj x4 juttatást, aztán csá, nem havi 6 gurigát, titkárságot, autót meg még a bánat tudja, mit.A sulyok szerelt jól élni, láthatóan imád utazgatni az asszonykájával.Ez is fog történni.
Megkap minden juttatást élete végéig, nem fogják támadni tovább, arany élete lenne ha elsomfordálna csöndesen.
ozibozi
gabokocka
somoskovig
2 hónapja
Én mondjuk nagyon remélem, hogy innentől a távozó köztársasági elnök kap egy átlagnyugdíj x4 juttatást, aztán csá, nem havi 6 gurigát, titkárságot, autót meg még a bánat tudja, mit.A sulyok szerelt jól élni, láthatóan imád utazgatni az asszonykájával.Ez is fog történni.
Megkap minden juttatást élete végéig, nem fogják támadni tovább, arany élete lenne ha elsomfordálna csöndesen.
ozibozi
gabokocka
2 hónapja
Tóth Péter ideális jelölt lenne.Az o kapcsan most mashol megy egyeztetes, ugy tudom.
csi77
2 hónapja
Mondjuk az normális, hogy külön tárgyal a vezetőkkel Sulyok? Mèg vèletlenül se talalkoztak Orbán meg Magyar? Vagy ez most kemèny lenne...OV fixen nem megy MP kozelebe. Tovabbra is tul nagynak hiszi magat, hogy vele akarcsak egy levegot szivjon.
dande2
2 hónapja
Tóth Péter ideális jelölt lenne.
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
2 hónapja
HVG riporter a hülye kérdését nem tudta feltenni, ezért hangosan bazmegezett 😂
2 hónapja
Sajnos neki most szól MP, hogy a nehéz gazdasági helyzet miatt mégis be kellene fizetni a villanyszámlát.Ez a ki legyen a következő köztársasági elnök kérdés naponta háromszor előjön redditen, de nem sok értelmes megoldás születik. A teljesen nonsense MZP mellett Iványi és Arató Andárs (lol) akik állandóan előkerülnek.Iványi pl. nem lenne rossz, de szerintem őt egészségügyileg is megviselték az elmúlt évek.
Hanni
iktriad
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Dávid Ibolya aktív még? 😁

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Pontosan. Örülök, hogy sikerül dekódolni a viccet.Tehát azt leszámítva, hogy emberileg és szakmailag alkalmatlan, tökéletes jelölt lenne.Gyurcsány, nála ideálisabb jelölt nem lehet!!!!Varga Juditot én már itt hétfőn bemondtam. A személyes érintettséget és a kegyelmi aláírást leszámítva tökéletes lenne.
ChatGPT-t megkérdeztem, aranyos volt, kiadta Majtényit (ő még egyébként talán adható is lenne, csak ő is már 75), Balázs Pétert (ő már 84) és.... dobpergés.... Varga Juditot 😀 😀
StormST
szaba
Jakehomer
2 hónapja
A sulyok szerelt jól élni, láthatóan imád utazgatni az asszonykájával.Ez is fog történni.
Megkap minden juttatást élete végéig, nem fogják támadni tovább, arany élete lenne ha elsomfordálna csöndesen.
ozibozi
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
A sulyok szerelt jól élni, láthatóan imád utazgatni az asszonykájával. Megkap minden juttatást élete végéig, nem fogják támadni tovább, arany élete lenne ha elsomfordálna csöndesen.
2 hónapja
Ez a ki legyen a következő köztársasági elnök kérdés naponta háromszor előjön redditen, de nem sok értelmes megoldás születik. A teljesen nonsense MZP mellett Iványi és Arató Andárs (lol) akik állandóan előkerülnek.Iványi pl. nem lenne rossz, de szerintem őt egészségügyileg is megviselték az elmúlt évek.
Hanni
2 hónapja
Ez a ki legyen a következő köztársasági elnök kérdés naponta háromszor előjön redditen, de nem sok értelmes megoldás születik. A teljesen nonsense MZP mellett Iványi és Arató Andárs (lol) akik állandóan előkerülnek.
2 hónapja
Mondjuk az normális, hogy külön tárgyal a vezetőkkel Sulyok? Mèg vèletlenül se talalkoztak Orbán meg Magyar? Vagy ez most kemèny lenne...
2 hónapja
Tehát azt leszámítva, hogy emberileg és szakmailag alkalmatlan, tökéletes jelölt lenne.Gyurcsány, nála ideálisabb jelölt nem lehet!!!!Varga Juditot én már itt hétfőn bemondtam. A személyes érintettséget és a kegyelmi aláírást leszámítva tökéletes lenne.
ChatGPT-t megkérdeztem, aranyos volt, kiadta Majtényit (ő még egyébként talán adható is lenne, csak ő is már 75), Balázs Pétert (ő már 84) és.... dobpergés.... Varga Juditot 😀 😀
StormST
szaba
Tepper takarodj!
2 hónapja
Direkt odaküldték az összes kalapáló gondnokot 😂Viktor úgy távozik, ahogy jött: kordont bontva.
kapitnono
2 hónapja
Sulyok úr megfontolja az érveket a lemondás mellett = lemond.
2 hónapja
Gyurcsány, nála ideálisabb jelölt nem lehet!!!!nekem egész jókat ír, bár az életkor itt is necces. Paczolay Péter, Bod Péter Ákos, Freund Tamás.
ChatGPT-t megkérdeztem, aranyos volt, kiadta Majtényit (ő még egyébként talán adható is lenne, csak ő is már 75), Balázs Pétert (ő már 84) és.... dobpergés.... Varga Juditot 😀 😀
StormST
built for this shit
