Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/673045213_1296871982313890_4201223401337003010_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=Ds34Iobx3B4Q7kNvwHIxRuh&_nc_oc=AdrqrozZuKW0vjx1ERjct0378d3oso4Q442xmr3wTtCreUmO-ZEG9_-UivsadwiUKBM&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=eYmwytIO2mIYBEBBX1bOfQ&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-ihBInhK5luJYK-kgl85PAxyxFDAXDhTAfZ1YqyQdrPw&oe=6A3C59DF
10 Mio. Aufrufe · 273.528 Reaktionen | A élet a legnagyobb rendező. Miközben a köztársasági elnök épp megmutatta a hivatalát, ahonnan hamarosan távozni fog, a leköszönő miniszterelnökre lettem figyelmes a szomszéd terszon. Szerinted mit olvas Orbán Viktor? a) a búcsúbeszédét b) a Nemzeti Sportot c) Donald Trump amerikai elnök mai nyilatkozatát? | Péter Magyar
A élet a legnagyobb rendező. Miközben a köztársasági elnök épp megmutatta a hivatalát, ahonnan hamarosan távozni fog, a leköszönő miniszterelnökre lettem figyelmes a szomszéd terszon. Szerinted mit...
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
 telex.hu/belfold/2026/04/15/magyar-peter-sajtotajekoztato-sandor-palota-osszefoglalo
Ez is pozitív.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 895
ha vkit azert erdekel is a tenyleges melo:

 www.valaszonline.hu/2026/04/15/penz-eu-tisza-kormany-rrf-koltsegvetes-tamogatas/

azert az nagyon kemeny, hogy masfel eve hatterben dolgozik egy csapat az EUs penzek hazahozatalan. mikozben Navranak 4 ev sem volt eleg erre ...
csebi
Jó cikk, és nem tudok elmenni amellett hogy kormányzati feladatokban kompetensebbek voltak ellenzekbol 😀

Elég vicces tekintve hogy a tapasztalat hiánya volt a Fidesz egyik érve ellenük
Wester
Fidesz elleni érv erősebb: az akarat hiánya.
2 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 201 — Jó ötletnek tűnt!
ha vkit azert erdekel is a tenyleges melo:

 www.valaszonline.hu/2026/04/15/penz-eu-tisza-kormany-rrf-koltsegvetes-tamogatas/

azert az nagyon kemeny, hogy masfel eve hatterben dolgozik egy csapat az EUs penzek hazahozatalan. mikozben Navranak 4 ev sem volt eleg erre ...
csebi
Jó cikk, és nem tudok elmenni amellett hogy kormányzati feladatokban kompetensebbek voltak ellenzekbol 😀

Elég vicces tekintve hogy a tapasztalat hiánya volt a Fidesz egyik érve ellenük

Lesz ez még így se!
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 038 — zászló zászló szív

Matthew99
továbbra sem értik

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 934 — The Mathematician
Boharek tolják tovább

 youtu.be/zvX0JiPyk0M?is=s2m3x0k9-XddeZYd

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
ha vkit azert erdekel is a tenyleges melo:

 www.valaszonline.hu/2026/04/15/penz-eu-tisza-kormany-rrf-koltsegvetes-tamogatas/

azert az nagyon kemeny, hogy masfel eve hatterben dolgozik egy csapat az EUs penzek hazahozatalan. mikozben Navranak 4 ev sem volt eleg erre ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
„Mi soha nem voltunk Orbánnal barátok” – Dimitrij Peszkov Kreml-szóvivő a távozó magyar miniszterelnökről.

„Úgy gondolom, az új ember jó munkát fog végezni – ő jó ember” – Donald Trump Magyar Péterről.
ozibozi
Ha a hasznos idióta már nem hasznos, akkor csak idióta marad. Azzal meg minek barátkozni?
somoskovig
Azert szegeny foni nem eleg, hogy mekkora arcul csapast kapott vasarnap, de azota kb barmelyik haverja megszolalt, akar kulfoldrol, akar belfoldrol, ugy kapja pluszban az arcosokat.

2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 563 — Chiefs GM
„Mi soha nem voltunk Orbánnal barátok” – Dimitrij Peszkov Kreml-szóvivő a távozó magyar miniszterelnökről.

„Úgy gondolom, az új ember jó munkát fog végezni – ő jó ember” – Donald Trump Magyar Péterről.
ozibozi
Ha a hasznos idióta már nem hasznos, akkor csak idióta marad. Azzal meg minek barátkozni?

2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
„Mi soha nem voltunk Orbánnal barátok” – Dimitrij Peszkov Kreml-szóvivő a távozó magyar miniszterelnökről.

„Úgy gondolom, az új ember jó munkát fog végezni – ő jó ember” – Donald Trump Magyar Péterről.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Szóval Magyar Péternél van a



Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
szerintem legyen OV


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 934 — The Mathematician
Fradi Felcsút partizán
 youtu.be/z6DDsRtkxHE?is=2qonJ9H5vXbyNSw0

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
nah Külügyben csinálják a videókat képeket az ott dolgozók, elindult a mindig is partizán voltam mozgalom és az önigazolás 😀 de nem baj
remélem Orbán Anita és csapata emlékezni fog kik voltak azok a karrierdiplomaták akik nem szolgálták ki a rendszert, vagy akik ezért álltak fel, vagy rúgták ki őket mert nem úgy ugráltak ahogy Petya fütyült..

Szerkesztette: Josszi

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 934 — The Mathematician
Sztem legyen Bartos Cs István

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 563 — Chiefs GM
Eckü vótmár? nemvótmár, ijen konszenzusos jelöltnek tökéletes
sutianap
Ő kormányszóvívő lesz deréktől felfelé, deréktől lefelé meg gulyásgeri új sapija.

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Azért jöjjön releváns jelölt is: Nyakkendős Macska.
Tactful Cactus
Kis kék faszira leszavaznék
zacknorb
Törp papa?
bcsarli, Udvari Főkóstoló

Poloska vagyok.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy a Hont Bandi meg Jaber tippek is jók xdd

Poloska vagyok.
2 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
MP tájékoztatót tart, háttérben meg állványt bontanak, ez óriási.
szaba
épül-szépül az ország. Ez folyamatos.

2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 625
Eckü vótmár? nemvótmár, ijen konszenzusos jelöltnek tökéletes
sutianap
Eskü, nem volt még.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 894 — capitaine du château de Vienne 1487
Eckü vótmár? nemvótmár, ijen konszenzusos jelöltnek tökéletes


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.vg.hu/kozelet/2026/04/honvedseg-pancelozott-harcjarmu-lynx

Na tessék, lehet pakolni, irány a front!!!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 520 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Azért jöjjön releváns jelölt is: Nyakkendős Macska.
Tactful Cactus
Kis kék faszira leszavaznék
zacknorb
Törp papa?

2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 860 — Sworn to the Dark
Mondjuk azt is megkérdezném, hogy melyik általános iskola 3. osztálya számolja újra a szavazatokat Zalában?
Gyurma Pappa
tegnap én is kérdeztem, állítólag nincsenek ott az bizottság tagjai, mert dolgoznak és ezért megy lassan
de tényleg vicc, hogy vasárnap 2 óra alatt megvolt kb, ezzel meg már 2. napja tökölnek
mondjuk nem értem faxé nem szereztek 3 embert tegnap, aztán 3 óra alatt lezavarhatták volna
NB2
ugyanazoknak az embereknek kell ujra szamolni minden egyes szavazo kort, ahol van 7-8 ember legalabb. na most egyeztess idopontot erre azonnal. tokre ertheto, hogy ez ennyire lassuan megy.

btw: szombatig amugysem lesz vegeredmeny, aznap at fog fordulni sztem Tolna 3, Szabolcs 6, Zala 2, Tolna 2,
csebi
az kemény lenne, ha Tolna, Zala, Baranya, Somogy megyében mindenhol tarolna a Tisza. még a végén büszke leszek Dél-Dunántúlra (Somogy megyére így is az vagyok).

built for this shit

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
Azért jöjjön releváns jelölt is: Nyakkendős Macska.
Tactful Cactus
Kis kék faszira leszavaznék

Poloska vagyok.