Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.

és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
Toroczkai sem igazán érti.

A mai nap tanulsága, hogy nem értik. Továbbra sem értik. Nincs ott Apa, hogy megmondja mit csináljanak, és nem értik.

Kicsit segítek, így látatlanban: erre szavazott 3+ millió ember. Pontosan erre. Hogy a Szatyor Fing takarodjon el, hogy a M1-et meg a Kossuth Rádiót basszák meg szárazon. Pontosan erre. Minél lassabban értik meg, annál szánalmasabb lesz a vergődésük.

PONTOSAN ezt kérték az emberek. És szerintem azzal, hogy MP azt mondja a nemzetközi sajtótájékoztatón, hogy nem egy politikus, hanem a bíróságok dolga elítélni a korrupt politikusokat, már demokratikusabb, mint bárki (persze, ettől még csinálhatja másképp, de neki próbálunk hinni). Toro-t ezek a dolgok sem érdekli, ő megy, és jogszabályokat sértve, videóra veszik, ahogy kilakoltatnak embereket.

Laci, 10-ed annyi szavazótok van, mint a Tiszának. Ennek megfelelő súllyal lenne szükséges viselkedni.
Gyurma Pappa
Jó hát mert a feribók beleszólt...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 934 — The Mathematician
Nekem még mindig az nem Tisz(t)a, h egyéniben h verhették agyon a Fideszt, miközben pártlistán annyira nem.
Ki az a hülye aki szavaz a Tiszás emberre, de közben meg a Fideszre.
Ez kicsit ilyen bűnös élvezet dolog.
steelwolf
gyakorlatilag a Fidesz a saját csapdájába dőlt
4 éve emlékeim szerint maga a Fidesz kevesebbet kapott mint a többiek, de mivel felszalámizta az ellenzéket, ott eloszlottak a szavazatok és mindenhol nyert a Fidesz
most a Tisza nyert szinte mindenhol, valahol kevéssel, de volt, hogy többel és ahogy írta szaba, azért 700e szavazat eloszlik
NB2
4éve 50pár százalék volt
de '14 és '18ban 50 alatt maradtak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Az alkotmányjogász csaj azt valaszolta Marci kérdésére a Partizánban, hogy sehol nincs olyan törvény ami egy parlamentet letöltött ciklusok miatt korlátozna abban, hogy kit választ miniszterelnöknek, egyetlen demokratikus országban sem.
Viszont ha nálunk lesz, az lehet jogszerű, mivel akkor lenne visszamenőleges hatály, ha pl. Orbán harmadik, negyedik, ötödik ciklusát jogszerűtlennek minősítené. Marci nehezen értette ezt meg. De majd ha lesz ilyen alkotmanymódosítástervezet, akkor lehet konkrétan diskurálni róla.

2 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
köztársasági elnöknek valami értelmes, olimpia bajnok vagy legalább érdemi helyezett sportolót tudnék elképzelni jelenleg. az a baj, hogy akik eszembe jutnak és elég kvalifikáltkak mint pl baji balázs, gyurta dani azok mind összefideszezték magukat az elmúlt években. meg mondjuk túl fiatalok is.
másik vonalon esetleg csányi sándor?

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Annyira alap



2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ennyi kiváló tipp érkezett az elnöki posztra és Puzsér még elő se került? Ejj-Ejj........
StormST
Nekem Kunhalmi bejönne és meghát....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 965 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ok, köszi mindenkinek.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 020 — nabege2@yahoo.com
Nekem még mindig az nem Tisz(t)a, h egyéniben h verhették agyon a Fideszt, miközben pártlistán annyira nem.
Ki az a hülye aki szavaz a Tiszás emberre, de közben meg a Fideszre.
Ez kicsit ilyen bűnös élvezet dolog.
steelwolf
gyakorlatilag a Fidesz a saját csapdájába dőlt
4 éve emlékeim szerint maga a Fidesz kevesebbet kapott mint a többiek, de mivel felszalámizta az ellenzéket, ott eloszlottak a szavazatok és mindenhol nyert a Fidesz
most a Tisza nyert szinte mindenhol, valahol kevéssel, de volt, hogy többel és ahogy írta szaba, azért 700e szavazat eloszlik
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Nekem még mindig az nem Tisz(t)a, h egyéniben h verhették agyon a Fideszt, miközben pártlistán annyira nem.
Ki az a hülye aki szavaz a Tiszás emberre, de közben meg a Fideszre.
Ez kicsit ilyen bűnös élvezet dolog.
steelwolf
Egyéni győzelemhez elég +1 szavazat megszerzése, tehát simán lehetne 106 Tiszás győztes jelölt, míg a pártszavazatok között meg <1% különbség van.

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 895
Nekem még mindig az nem Tisz(t)a, h egyéniben h verhették agyon a Fideszt, miközben pártlistán annyira nem.
Ki az a hülye aki szavaz a Tiszás emberre, de közben meg a Fideszre.
Ez kicsit ilyen bűnös élvezet dolog.
steelwolf
Listás szavazatokban 750.000rel többen szavaztak a Tiszára. Ha ezt elosztod a választókerületek között, akkor azért nincs olyan hatalmas eltérés.
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 965 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nekem még mindig az nem Tisz(t)a, h egyéniben h verhették agyon a Fideszt, miközben pártlistán annyira nem.
Ki az a hülye aki szavaz a Tiszás emberre, de közben meg a Fideszre.
Ez kicsit ilyen bűnös élvezet dolog.
2 hónapja
Beki New York Jets 2 881
 444.hu/2026/04/15/szijjarto-peter-a-karmelitaban-jart
megvan még az orosz nyalinger
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 824
Gondolod, hogy Torót ez érdekli? Ő régóta abból él a Novák-Duró párossal, hogy van 5% hülye, konteohívő alusapkás trianon-károsult ebben az országban, akiknek kereslet-kínálati alapon egy pártot szolgáltat. Ha van ember, aki forintosította a hülyeséget ebben az országban, akkor az Toroczkai és Duró Dóra.

Jó a szavazóinak is, mert van kire szavazni két trianontagadás és világkormányozás között, meg jó nekik is, mert mégiscsak keresnek vele havi X millió forintot + cafetéria. Közben meg pörög a biznisz, veszik a kis turulmadaras bőrtatyókat, árpádsávos ruhákat, sámán talizmánokat meg még mit tudom én mit.

Nem lepne meg, ha a faszi konkrétan az X-Aktákból venné az ötleteit. Majd szépen engedni fogják neki, hogy mindenféle indítványai, meg kezdeményezései legyenek oltástilalom, meg Facebook témában, amit el tud adni a szavazóinak, aztán a Tisza meg 2/3-dal elkormányozgat szépen.

Közben meg talán román/cigány felesége van és egy kommunista hadbíró volt a nagyapja. Nincs itt semmi látnivaló.
resistance is futile
nagy részével egyetértek, tűpontos
mondjuk a 2006-os eseményekben végzett "munkáját" megúszta az is érdekes volt, és hát csak kéne bolygatni az orosz vonalat is, mert a jobbik és hát az MH is néha abból a kottából játszott (gondolom nem gyalog).

a román/cigány feleség + kommunista vérbíró vonal viszont nem tetszik,
egyik simán rasszista megjegyzés még ha igaz is ez mit számít? a másik meg a kinek mi volt az apja dédapja szerintem nem bűn, ez is milyenmár... ne menj erre a szintre pls
Josszi
Pont ugyanaz a problémám vele, mint Szájerrel, aki az Alaptörvény homofób rendelkezéseit jegyezte.
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Azt néztem, hogy szombaton még fordulhat:

Tolna 03 - 138 Fidesz előny és még érkezik 2337 szavazat.

Szabolcs-Szatmár-Bereg 06 - 174 Fidesz előny és még érkezik 3416 szavazat.

Tolna 02 - 422 Fidesz előny és még érkezik 2534 szavazat.

Somogy 03 - 500 Tisza előny és még érkezik 3307 szavazat.

Somogy 02 - 874 Tisza előny és még érkezik 2796 szavazat.

Baranya 03 - 889 Tisza előny és még érkezik 3001 szavazat.

Vas 02 - 1269 Fidesz előny és még érkezik 2251 szavazat.

Ahol Tisza előny van, nem igazán hiszem hogy fordulhat a helyzet és Vas megyében sem fog szerintem megfordulni, de az első 2 helyen felsorolt azért sanszos, Tolna 02 meg so-so
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Nálunk helyben 2 ève nem èrtik a figyeszesek, hogy hogyan kaphattak akkora pofont egy gyakorlatilag iskolázatlan embertől, ès mèg mindig ők vannak megsèrtődve. Úgy látom a nagyobb pályán is lassan megy az èbredès.....🤷🤦 De valóban, addig jó....hátha vègkèpp el erodálják magukat ès soha többè nem jön vissza egy ilyen rendszer....
dande2
Azért lassacskán mindenkinek (a legelvetemültebbek és legbutábbak kivételével) le fog esni, hogy az elmúlt 10+ évben teljesen át lettek verve és hülyének lettek nézve. Beismerni csak azért nem fogják sokan, mert nagyon fájni fog nekik a felismerés.

Amit 10+ év propagandájával el lehetett érni, azt 10+ év korrekt, lehetőségekhez mérten pártatlan tájékoztatással is meg lehet csinálni. Az átlag Marika néni vagy Pista bácsi fogja még sokkal kevésbé utálni az ukránokat, de még Brüsszelt is.
Mikey
Èn most a politikusokra gondoltam első sorban, akik továbbra sem kèpesek önreflexióra ès mèg mindig a hülyesèget tolják. Az átlagember szintjèn persze, persze az van amit írsz.
dande2
Jah okés, az nem volt egyértelmű számomra.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nálunk helyben 2 ève nem èrtik a figyeszesek, hogy hogyan kaphattak akkora pofont egy gyakorlatilag iskolázatlan embertől, ès mèg mindig ők vannak megsèrtődve. Úgy látom a nagyobb pályán is lassan megy az èbredès.....🤷🤦 De valóban, addig jó....hátha vègkèpp el erodálják magukat ès soha többè nem jön vissza egy ilyen rendszer....
dande2
Azért lassacskán mindenkinek (a legelvetemültebbek és legbutábbak kivételével) le fog esni, hogy az elmúlt 10+ évben teljesen át lettek verve és hülyének lettek nézve. Beismerni csak azért nem fogják sokan, mert nagyon fájni fog nekik a felismerés.

Amit 10+ év propagandájával el lehetett érni, azt 10+ év korrekt, lehetőségekhez mérten pártatlan tájékoztatással is meg lehet csinálni. Az átlag Marika néni vagy Pista bácsi fogja még sokkal kevésbé utálni az ukránokat, de még Brüsszelt is.
Mikey
Èn most a politikusokra gondoltam első sorban, akik továbbra sem kèpesek önreflexióra ès mèg mindig a hülyesèget tolják. Az átlagember szintjèn persze, persze az van amit írsz.
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
KL Csaba le is lépett, szerintem megpályázom a pozit


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 490
Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.

és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
majd rakuldi a bunvadaszokat?

sok sikert.
csebi
Hirtelen a Mi Hazank meg a Fidesz lesz a legdemokratabb part vagy mi? 😀

Ejj, ejj, Toro, nem figyeltel MP beszedeire, sajttajara.

Amit te most ugy gondolsz h a te temad, azt o ugyanugy elveszi majd toled, mint ahogy a Fidesz tette.

Ott fogtok allni letolt gatyaval, program nelkul.
Lúdas Solymi
Gondolod, hogy Torót ez érdekli? Ő régóta abból él a Novák-Duró párossal, hogy van 5% hülye, konteohívő alusapkás trianon-károsult ebben az országban, akiknek kereslet-kínálati alapon egy pártot szolgáltat. Ha van ember, aki forintosította a hülyeséget ebben az országban, akkor az Toroczkai és Duró Dóra.

Jó a szavazóinak is, mert van kire szavazni két trianontagadás és világkormányozás között, meg jó nekik is, mert mégiscsak keresnek vele havi X millió forintot + cafetéria. Közben meg pörög a biznisz, veszik a kis turulmadaras bőrtatyókat, árpádsávos ruhákat, sámán talizmánokat meg még mit tudom én mit.

Nem lepne meg, ha a faszi konkrétan az X-Aktákból venné az ötleteit. Majd szépen engedni fogják neki, hogy mindenféle indítványai, meg kezdeményezései legyenek oltástilalom, meg Facebook témában, amit el tud adni a szavazóinak, aztán a Tisza meg 2/3-dal elkormányozgat szépen.

Közben meg talán román/cigány felesége van és egy kommunista hadbíró volt a nagyapja. Nincs itt semmi látnivaló.
resistance is futile
Ofkorsz, lehet ez a hosszútávú terve, hogy ugyanazt csinálja amit eddig is, de én itt Gyurmával vagyok abban, hogy Toró nem érti meg azt, hogy itt más lesz a felállás (remélhetőleg) és Mp átveszi tőle a maradék témát is, amíg Toróéknak nem marad az alufóliás oltásellenesség meg a hardcore nácizás.

Persze, ezekre is mindig lesz vevő és nem véletlen a konteózás se, csak 4 év alatt sok minden változhat, aztán nehogy le legyenek addigra szalámizva.
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Zala már megfordult hamarosan véget is ér a számlálás.
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Nálunk helyben 2 ève nem èrtik a figyeszesek, hogy hogyan kaphattak akkora pofont egy gyakorlatilag iskolázatlan embertől, ès mèg mindig ők vannak megsèrtődve. Úgy látom a nagyobb pályán is lassan megy az èbredès.....🤷🤦 De valóban, addig jó....hátha vègkèpp el erodálják magukat ès soha többè nem jön vissza egy ilyen rendszer....
dande2
Azért lassacskán mindenkinek (a legelvetemültebbek és legbutábbak kivételével) le fog esni, hogy az elmúlt 10+ évben teljesen át lettek verve és hülyének lettek nézve. Beismerni csak azért nem fogják sokan, mert nagyon fájni fog nekik a felismerés.

Amit 10+ év propagandájával el lehetett érni, azt 10+ év korrekt, lehetőségekhez mérten pártatlan tájékoztatással is meg lehet csinálni. Az átlag Marika néni vagy Pista bácsi fogja még sokkal kevésbé utálni az ukránokat, de még Brüsszelt is.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 934 — The Mathematician
közben Zala 2ben fordult az állás 83%nál

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Gondolod, hogy Torót ez érdekli? Ő régóta abból él a Novák-Duró párossal, hogy van 5% hülye, konteohívő alusapkás trianon-károsult ebben az országban, akiknek kereslet-kínálati alapon egy pártot szolgáltat. Ha van ember, aki forintosította a hülyeséget ebben az országban, akkor az Toroczkai és Duró Dóra.

Jó a szavazóinak is, mert van kire szavazni két trianontagadás és világkormányozás között, meg jó nekik is, mert mégiscsak keresnek vele havi X millió forintot + cafetéria. Közben meg pörög a biznisz, veszik a kis turulmadaras bőrtatyókat, árpádsávos ruhákat, sámán talizmánokat meg még mit tudom én mit.

Nem lepne meg, ha a faszi konkrétan az X-Aktákból venné az ötleteit. Majd szépen engedni fogják neki, hogy mindenféle indítványai, meg kezdeményezései legyenek oltástilalom, meg Facebook témában, amit el tud adni a szavazóinak, aztán a Tisza meg 2/3-dal elkormányozgat szépen.

Közben meg talán román/cigány felesége van és egy kommunista hadbíró volt a nagyapja. Nincs itt semmi látnivaló.
resistance is futile
nagy részével egyetértek, tűpontos
mondjuk a 2006-os eseményekben végzett "munkáját" megúszta az is érdekes volt, és hát csak kéne bolygatni az orosz vonalat is, mert a jobbik és hát az MH is néha abból a kottából játszott (gondolom nem gyalog).

a román/cigány feleség + kommunista vérbíró vonal viszont nem tetszik,
egyik simán rasszista megjegyzés még ha igaz is ez mit számít? a másik meg a kinek mi volt az apja dédapja szerintem nem bűn, ez is milyenmár... ne menj erre a szintre pls

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nálunk helyben 2 ève nem èrtik a figyeszesek, hogy hogyan kaphattak akkora pofont egy gyakorlatilag iskolázatlan embertől, ès mèg mindig ők vannak megsèrtődve. Úgy látom a nagyobb pályán is lassan megy az èbredès.....🤷🤦 De valóban, addig jó....hátha vègkèpp el erodálják magukat ès soha többè nem jön vissza egy ilyen rendszer....

Szerkesztette: dande2
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
T. László már elvállt román feleségétől, most elv valami francia nőt kurogat.
A nagyapja tenyleg az volt.

Poloska vagyok.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 895
Román cigány felesége van ? A nagyapja meg komcsi bíró volt ? 🤯
Dagobert bácsi