Politika
68 feliratkozó
2 hónapja
De, hasznos.Rá is igaz a hasznos idióta. Csak már lassan nincs, akinek hasznos legyen. 😊Toroczkai hőbörög Orbán helyett az olyan dolgokban és módokon amik számára cikik, kisstílűek vagy alantasak. Ez a feladata.Laci, 10-ed annyi szavazótok van, mint a Tiszának. Ennek megfelelő súllyal lenne szükséges viselkedni.Jó hát mert a feribók beleszólt...
Gyurma Pappa
Heisman nádor
Tiszta 2006 vibe.
Őszentsége Sobri Jóska
somoskovig
Levezeti a feszkót, tud annyira lent artikulálni, narrálni, ahova Orbán nem mehet, illetve mindenkinek jobb, hogy nem megy.
A posztmodernben egy nemzeti radikális (echte náci) pártnak egy erre fogékony prosztó/roncstársadalomban (ahol homofóbiára, rasszizmusra, konteózasra, stb. azért valós és komoly igény mutatkozik) ez a funkciója. Villámhárító.
2 hónapja
köztársasági elnöknek valami értelmes, olimpia bajnok vagy legalább érdemi helyezett sportolót tudnék elképzelni jelenleg. az a baj, hogy akik eszembe jutnak és elég kvalifikáltkak mint pl baji balázs, gyurta dani azok mind összefideszezték magukat az elmúlt években. meg mondjuk túl fiatalok is.Én csak egy valamit nem értek. Miért kellene olimpiai bajnok/helyezett sportolónak lennie?
másik vonalon esetleg csányi sándor?
peach
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Rá is igaz a hasznos idióta. Csak már lassan nincs, akinek hasznos legyen. 😊Toroczkai hőbörög Orbán helyett az olyan dolgokban és módokon amik számára cikik, kisstílűek vagy alantasak. Ez a feladata.Laci, 10-ed annyi szavazótok van, mint a Tiszának. Ennek megfelelő súllyal lenne szükséges viselkedni.Jó hát mert a feribók beleszólt...
Gyurma Pappa
Heisman nádor
Tiszta 2006 vibe.
Őszentsége Sobri Jóska
2 hónapja
köztársasági elnöknek valami értelmes, olimpia bajnok vagy legalább érdemi helyezett sportolót tudnék elképzelni jelenleg. az a baj, hogy akik eszembe jutnak és elég kvalifikáltkak mint pl baji balázs, gyurta dani azok mind összefideszezték magukat az elmúlt években. meg mondjuk túl fiatalok is.Milák. For. Prezident.
másik vonalon esetleg csányi sándor?
peach
2 hónapja
Ez mindent erárul a közmédia állapotáról.444.hu/2026/04/15/tapsot-kapott-a-kozmedia-folyosojan-magyar-peter
2 hónapja
Toroczkai hőbörög Orbán helyett az olyan dolgokban és módokon amik számára cikik, kisstílűek vagy alantasak. Ez a feladata.Laci, 10-ed annyi szavazótok van, mint a Tiszának. Ennek megfelelő súllyal lenne szükséges viselkedni.Jó hát mert a feribók beleszólt...
Gyurma Pappa
Heisman nádor
Tiszta 2006 vibe.
2 hónapja
köztársasági elnöknek valami értelmes, olimpia bajnok vagy legalább érdemi helyezett sportolót tudnék elképzelni jelenleg. az a baj, hogy akik eszembe jutnak és elég kvalifikáltkak mint pl baji balázs, gyurta dani azok mind összefideszezték magukat az elmúlt években. meg mondjuk túl fiatalok is.én kultúr vonalon próbáltam gondolkozni mint pl egy Krasznahorkai
másik vonalon esetleg csányi sándor?
peach
de nyilván ő is offos és nincs is jobb ötletem
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Toro ugyanolyan mint a Fidesz még nem jutott túl a gyász fázisain.Ofkorsz, lehet ez a hosszútávú terve, hogy ugyanazt csinálja amit eddig is, de én itt Gyurmával vagyok abban, hogy Toró nem érti meg azt, hogy itt más lesz a felállás (remélhetőleg) és Mp átveszi tőle a maradék témát is, amíg Toróéknak nem marad az alufóliás oltásellenesség meg a hardcore nácizás.Gondolod, hogy Torót ez érdekli? Ő régóta abból él a Novák-Duró párossal, hogy van 5% hülye, konteohívő alusapkás trianon-károsult ebben az országban, akiknek kereslet-kínálati alapon egy pártot szolgáltat. Ha van ember, aki forintosította a hülyeséget ebben az országban, akkor az Toroczkai és Duró Dóra.Hirtelen a Mi Hazank meg a Fidesz lesz a legdemokratabb part vagy mi? 😀Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.majd rakuldi a bunvadaszokat?
és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
sok sikert.
csebi
Ejj, ejj, Toro, nem figyeltel MP beszedeire, sajttajara.
Amit te most ugy gondolsz h a te temad, azt o ugyanugy elveszi majd toled, mint ahogy a Fidesz tette.
Ott fogtok allni letolt gatyaval, program nelkul.
Lúdas Solymi
Jó a szavazóinak is, mert van kire szavazni két trianontagadás és világkormányozás között, meg jó nekik is, mert mégiscsak keresnek vele havi X millió forintot + cafetéria. Közben meg pörög a biznisz, veszik a kis turulmadaras bőrtatyókat, árpádsávos ruhákat, sámán talizmánokat meg még mit tudom én mit.
Nem lepne meg, ha a faszi konkrétan az X-Aktákból venné az ötleteit. Majd szépen engedni fogják neki, hogy mindenféle indítványai, meg kezdeményezései legyenek oltástilalom, meg Facebook témában, amit el tud adni a szavazóinak, aztán a Tisza meg 2/3-dal elkormányozgat szépen.
Közben meg talán román/cigány felesége van és egy kommunista hadbíró volt a nagyapja. Nincs itt semmi látnivaló.
resistance is futile
Persze, ezekre is mindig lesz vevő és nem véletlen a konteózás se, csak 4 év alatt sok minden változhat, aztán nehogy le legyenek addigra szalámizva.
Lúdas Solymi
1. Nem érti, hogy lehet kétharmad. -Biztos a meta miatt 😀
2. Elfejtette az elsőt és még mindig azt hiszi, hogy kell bárkinek is vagy számít is az a pár mandátum száma.
- köztársasági elnök.
3. Nem érti ebből kifolyólag mi a jó politikai üzenet a táborának. Ezért próbál látszólag erősnek mutatkozni a tábor előtt.
Majd elmúlik ez a feltűnési viszketettség, miután rájött, hogy aki lemarad kimarad és visszamegy vadászni.
2 hónapja
Jó hát mert a feribók beleszólt...Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.Toroczkai sem igazán érti.
és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
A mai nap tanulsága, hogy nem értik. Továbbra sem értik. Nincs ott Apa, hogy megmondja mit csináljanak, és nem értik.
Kicsit segítek, így látatlanban: erre szavazott 3+ millió ember. Pontosan erre. Hogy a Szatyor Fing takarodjon el, hogy a M1-et meg a Kossuth Rádiót basszák meg szárazon. Pontosan erre. Minél lassabban értik meg, annál szánalmasabb lesz a vergődésük.
PONTOSAN ezt kérték az emberek. És szerintem azzal, hogy MP azt mondja a nemzetközi sajtótájékoztatón, hogy nem egy politikus, hanem a bíróságok dolga elítélni a korrupt politikusokat, már demokratikusabb, mint bárki (persze, ettől még csinálhatja másképp, de neki próbálunk hinni). Toro-t ezek a dolgok sem érdekli, ő megy, és jogszabályokat sértve, videóra veszik, ahogy kilakoltatnak embereket.
Laci, 10-ed annyi szavazótok van, mint a Tiszának. Ennek megfelelő súllyal lenne szükséges viselkedni.
Gyurma Pappa
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
4éve 50pár százalék voltNekem még mindig az nem Tisz(t)a, h egyéniben h verhették agyon a Fideszt, miközben pártlistán annyira nem.gyakorlatilag a Fidesz a saját csapdájába dőlt
Ki az a hülye aki szavaz a Tiszás emberre, de közben meg a Fideszre.
Ez kicsit ilyen bűnös élvezet dolog.
steelwolf
4 éve emlékeim szerint maga a Fidesz kevesebbet kapott mint a többiek, de mivel felszalámizta az ellenzéket, ott eloszlottak a szavazatok és mindenhol nyert a Fidesz
most a Tisza nyert szinte mindenhol, valahol kevéssel, de volt, hogy többel és ahogy írta szaba, azért 700e szavazat eloszlik
NB2
de '14 és '18ban 50 alatt maradtak
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Az alkotmányjogász csaj azt valaszolta Marci kérdésére a Partizánban, hogy sehol nincs olyan törvény ami egy parlamentet letöltött ciklusok miatt korlátozna abban, hogy kit választ miniszterelnöknek, egyetlen demokratikus országban sem.Viszont ha nálunk lesz, az lehet jogszerű, mivel akkor lenne visszamenőleges hatály, ha pl. Orbán harmadik, negyedik, ötödik ciklusát jogszerűtlennek minősítené. Marci nehezen értette ezt meg. De majd ha lesz ilyen alkotmanymódosítástervezet, akkor lehet konkrétan diskurálni róla.
2 hónapja
köztársasági elnöknek valami értelmes, olimpia bajnok vagy legalább érdemi helyezett sportolót tudnék elképzelni jelenleg. az a baj, hogy akik eszembe jutnak és elég kvalifikáltkak mint pl baji balázs, gyurta dani azok mind összefideszezték magukat az elmúlt években. meg mondjuk túl fiatalok is.másik vonalon esetleg csányi sándor?
Szerkesztette: peach
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
Ennyi kiváló tipp érkezett az elnöki posztra és Puzsér még elő se került? Ejj-Ejj........Nekem Kunhalmi bejönne és meghát....
StormST
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Ok, köszi mindenkinek.
2 hónapja
Nekem még mindig az nem Tisz(t)a, h egyéniben h verhették agyon a Fideszt, miközben pártlistán annyira nem.gyakorlatilag a Fidesz a saját csapdájába dőlt
Ki az a hülye aki szavaz a Tiszás emberre, de közben meg a Fideszre.
Ez kicsit ilyen bűnös élvezet dolog.
steelwolf
4 éve emlékeim szerint maga a Fidesz kevesebbet kapott mint a többiek, de mivel felszalámizta az ellenzéket, ott eloszlottak a szavazatok és mindenhol nyert a Fidesz
most a Tisza nyert szinte mindenhol, valahol kevéssel, de volt, hogy többel és ahogy írta szaba, azért 700e szavazat eloszlik
2 hónapja
Nekem még mindig az nem Tisz(t)a, h egyéniben h verhették agyon a Fideszt, miközben pártlistán annyira nem.Egyéni győzelemhez elég +1 szavazat megszerzése, tehát simán lehetne 106 Tiszás győztes jelölt, míg a pártszavazatok között meg <1% különbség van.
Ki az a hülye aki szavaz a Tiszás emberre, de közben meg a Fideszre.
Ez kicsit ilyen bűnös élvezet dolog.
steelwolf
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Nekem még mindig az nem Tisz(t)a, h egyéniben h verhették agyon a Fideszt, miközben pártlistán annyira nem.Listás szavazatokban 750.000rel többen szavaztak a Tiszára. Ha ezt elosztod a választókerületek között, akkor azért nincs olyan hatalmas eltérés.
Ki az a hülye aki szavaz a Tiszás emberre, de közben meg a Fideszre.
Ez kicsit ilyen bűnös élvezet dolog.
steelwolf
2 hónapja
Nekem még mindig az nem Tisz(t)a, h egyéniben h verhették agyon a Fideszt, miközben pártlistán annyira nem. Ki az a hülye aki szavaz a Tiszás emberre, de közben meg a Fideszre.
Ez kicsit ilyen bűnös élvezet dolog.
2 hónapja
Pont ugyanaz a problémám vele, mint Szájerrel, aki az Alaptörvény homofób rendelkezéseit jegyezte.Gondolod, hogy Torót ez érdekli? Ő régóta abból él a Novák-Duró párossal, hogy van 5% hülye, konteohívő alusapkás trianon-károsult ebben az országban, akiknek kereslet-kínálati alapon egy pártot szolgáltat. Ha van ember, aki forintosította a hülyeséget ebben az országban, akkor az Toroczkai és Duró Dóra.nagy részével egyetértek, tűpontos
Jó a szavazóinak is, mert van kire szavazni két trianontagadás és világkormányozás között, meg jó nekik is, mert mégiscsak keresnek vele havi X millió forintot + cafetéria. Közben meg pörög a biznisz, veszik a kis turulmadaras bőrtatyókat, árpádsávos ruhákat, sámán talizmánokat meg még mit tudom én mit.
Nem lepne meg, ha a faszi konkrétan az X-Aktákból venné az ötleteit. Majd szépen engedni fogják neki, hogy mindenféle indítványai, meg kezdeményezései legyenek oltástilalom, meg Facebook témában, amit el tud adni a szavazóinak, aztán a Tisza meg 2/3-dal elkormányozgat szépen.
Közben meg talán román/cigány felesége van és egy kommunista hadbíró volt a nagyapja. Nincs itt semmi látnivaló.
resistance is futile
mondjuk a 2006-os eseményekben végzett "munkáját" megúszta az is érdekes volt, és hát csak kéne bolygatni az orosz vonalat is, mert a jobbik és hát az MH is néha abból a kottából játszott (gondolom nem gyalog).
a román/cigány feleség + kommunista vérbíró vonal viszont nem tetszik,
egyik simán rasszista megjegyzés még ha igaz is ez mit számít? a másik meg a kinek mi volt az apja dédapja szerintem nem bűn, ez is milyenmár... ne menj erre a szintre pls
Josszi
2 hónapja
Azt néztem, hogy szombaton még fordulhat:Tolna 03 - 138 Fidesz előny és még érkezik 2337 szavazat.
Szabolcs-Szatmár-Bereg 06 - 174 Fidesz előny és még érkezik 3416 szavazat.
Tolna 02 - 422 Fidesz előny és még érkezik 2534 szavazat.
Somogy 03 - 500 Tisza előny és még érkezik 3307 szavazat.
Somogy 02 - 874 Tisza előny és még érkezik 2796 szavazat.
Baranya 03 - 889 Tisza előny és még érkezik 3001 szavazat.
Vas 02 - 1269 Fidesz előny és még érkezik 2251 szavazat.
Ahol Tisza előny van, nem igazán hiszem hogy fordulhat a helyzet és Vas megyében sem fog szerintem megfordulni, de az első 2 helyen felsorolt azért sanszos, Tolna 02 meg so-so
2 hónapja
Jah okés, az nem volt egyértelmű számomra.Èn most a politikusokra gondoltam első sorban, akik továbbra sem kèpesek önreflexióra ès mèg mindig a hülyesèget tolják. Az átlagember szintjèn persze, persze az van amit írsz.Nálunk helyben 2 ève nem èrtik a figyeszesek, hogy hogyan kaphattak akkora pofont egy gyakorlatilag iskolázatlan embertől, ès mèg mindig ők vannak megsèrtődve. Úgy látom a nagyobb pályán is lassan megy az èbredès.....🤷🤦 De valóban, addig jó....hátha vègkèpp el erodálják magukat ès soha többè nem jön vissza egy ilyen rendszer....Azért lassacskán mindenkinek (a legelvetemültebbek és legbutábbak kivételével) le fog esni, hogy az elmúlt 10+ évben teljesen át lettek verve és hülyének lettek nézve. Beismerni csak azért nem fogják sokan, mert nagyon fájni fog nekik a felismerés.
dande2
Amit 10+ év propagandájával el lehetett érni, azt 10+ év korrekt, lehetőségekhez mérten pártatlan tájékoztatással is meg lehet csinálni. Az átlag Marika néni vagy Pista bácsi fogja még sokkal kevésbé utálni az ukránokat, de még Brüsszelt is.
Mikey
dande2
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Èn most a politikusokra gondoltam első sorban, akik továbbra sem kèpesek önreflexióra ès mèg mindig a hülyesèget tolják. Az átlagember szintjèn persze, persze az van amit írsz.Nálunk helyben 2 ève nem èrtik a figyeszesek, hogy hogyan kaphattak akkora pofont egy gyakorlatilag iskolázatlan embertől, ès mèg mindig ők vannak megsèrtődve. Úgy látom a nagyobb pályán is lassan megy az èbredès.....🤷🤦 De valóban, addig jó....hátha vègkèpp el erodálják magukat ès soha többè nem jön vissza egy ilyen rendszer....Azért lassacskán mindenkinek (a legelvetemültebbek és legbutábbak kivételével) le fog esni, hogy az elmúlt 10+ évben teljesen át lettek verve és hülyének lettek nézve. Beismerni csak azért nem fogják sokan, mert nagyon fájni fog nekik a felismerés.
dande2
Amit 10+ év propagandájával el lehetett érni, azt 10+ év korrekt, lehetőségekhez mérten pártatlan tájékoztatással is meg lehet csinálni. Az átlag Marika néni vagy Pista bácsi fogja még sokkal kevésbé utálni az ukránokat, de még Brüsszelt is.
Mikey
2 hónapja
KL Csaba le is lépett, szerintem megpályázom a pozit

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!