Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Az alkotmányjogász csaj azt valaszolta Marci kérdésére a Partizánban, hogy sehol nincs olyan törvény ami egy parlamentet letöltött ciklusok miatt korlátozna abban, hogy kit választ miniszterelnöknek, egyetlen demokratikus országban sem.
Viszont ha nálunk lesz, az lehet jogszerű, mivel akkor lenne visszamenőleges hatály, ha pl. Orbán harmadik, negyedik, ötödik ciklusát jogszerűtlennek minősítené. Marci nehezen értette ezt meg. De majd ha lesz ilyen alkotmanymódosítástervezet, akkor lehet konkrétan diskurálni róla.
Őszentsége Sobri Jóska
tovabbra is mondom, hogy Tajfoldon van.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
vajon szted Otto erti mar?

 magyarnemzet.hu/velemeny/2026/04/veszely-magyarpeter-felelosseg-haboru-ukrajna
csebi
(Morgan Freeman hangja: ) Ottó sosem értette

Ennyi kiváló tipp érkezett az elnöki posztra és Puzsér még elő se került? Ejj-Ejj........
StormST
Nekem Kunhalmi bejönne és meghát....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
csak ne szólaljon meg.

köztársasági elnöknek valami értelmes, olimpia bajnok vagy legalább érdemi helyezett sportolót tudnék elképzelni jelenleg. az a baj, hogy akik eszembe jutnak és elég kvalifikáltkak mint pl baji balázs, gyurta dani azok mind összefideszezték magukat az elmúlt években. meg mondjuk túl fiatalok is.
másik vonalon esetleg csányi sándor?
peach
Milák. For. Prezident.
szaba
és ez azért megfontolandó ötlet, mert ki lehetne adni a Sándor palotát az év nagy részében, vagy fizetős túrák indulhatnának, MK-t nem zavarná, mert úgysem fodulna elő ott túl sokat. még némi pénz is állna a házhoz.

Szerkesztette: slowmotion
2 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 442 — je suis poloska
Nekem még mindig az nem Tisz(t)a, h egyéniben h verhették agyon a Fideszt, miközben pártlistán annyira nem.
Ki az a hülye aki szavaz a Tiszás emberre, de közben meg a Fideszre.
Ez kicsit ilyen bűnös élvezet dolog.
steelwolf
Egyéni győzelemhez elég +1 szavazat megszerzése, tehát simán lehetne 106 Tiszás győztes jelölt, míg a pártszavazatok között meg <1% különbség van.
bogjosi
Plusz a levélszavazatokban tarolt a fidesz, ami ugye csak listás.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Laci, 10-ed annyi szavazótok van, mint a Tiszának. Ennek megfelelő súllyal lenne szükséges viselkedni.
Gyurma Pappa
Jó hát mert a feribók beleszólt...
Heisman nádor
Toroczkai hőbörög Orbán helyett az olyan dolgokban és módokon amik számára cikik, kisstílűek vagy alantasak. Ez a feladata.
Tiszta 2006 vibe.
Őszentsége Sobri Jóska
Rá is igaz a hasznos idióta. Csak már lassan nincs, akinek hasznos legyen. 😊
somoskovig
De, hasznos.
Levezeti a feszkót, tud annyira lent artikulálni, narrálni, ahova Orbán nem mehet, illetve mindenkinek jobb, hogy nem megy.
A posztmodernben egy nemzeti radikális (echte náci) pártnak egy erre fogékony prosztó/roncstársadalomban (ahol homofóbiára, rasszizmusra, konteózasra, stb. azért valós és komoly igény mutatkozik) ez a funkciója. Villámhárító.

2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
köztársasági elnöknek valami értelmes, olimpia bajnok vagy legalább érdemi helyezett sportolót tudnék elképzelni jelenleg. az a baj, hogy akik eszembe jutnak és elég kvalifikáltkak mint pl baji balázs, gyurta dani azok mind összefideszezték magukat az elmúlt években. meg mondjuk túl fiatalok is.
másik vonalon esetleg csányi sándor?
peach
Én csak egy valamit nem értek. Miért kellene olimpiai bajnok/helyezett sportolónak lennie?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 562 — Chiefs GM
Laci, 10-ed annyi szavazótok van, mint a Tiszának. Ennek megfelelő súllyal lenne szükséges viselkedni.
Gyurma Pappa
Jó hát mert a feribók beleszólt...
Heisman nádor
Toroczkai hőbörög Orbán helyett az olyan dolgokban és módokon amik számára cikik, kisstílűek vagy alantasak. Ez a feladata.
Tiszta 2006 vibe.
Őszentsége Sobri Jóska
Rá is igaz a hasznos idióta. Csak már lassan nincs, akinek hasznos legyen. 😊

2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 892
köztársasági elnöknek valami értelmes, olimpia bajnok vagy legalább érdemi helyezett sportolót tudnék elképzelni jelenleg. az a baj, hogy akik eszembe jutnak és elég kvalifikáltkak mint pl baji balázs, gyurta dani azok mind összefideszezték magukat az elmúlt években. meg mondjuk túl fiatalok is.
másik vonalon esetleg csányi sándor?
peach
Milák. For. Prezident.
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
Ez mindent erárul a közmédia állapotáról.

 444.hu/2026/04/15/tapsot-kapott-a-kozmedia-folyosojan-magyar-peter
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Laci, 10-ed annyi szavazótok van, mint a Tiszának. Ennek megfelelő súllyal lenne szükséges viselkedni.
Gyurma Pappa
Jó hát mert a feribók beleszólt...
Heisman nádor
Toroczkai hőbörög Orbán helyett az olyan dolgokban és módokon amik számára cikik, kisstílűek vagy alantasak. Ez a feladata.
Tiszta 2006 vibe.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 929 — The Mathematician
köztársasági elnöknek valami értelmes, olimpia bajnok vagy legalább érdemi helyezett sportolót tudnék elképzelni jelenleg. az a baj, hogy akik eszembe jutnak és elég kvalifikáltkak mint pl baji balázs, gyurta dani azok mind összefideszezték magukat az elmúlt években. meg mondjuk túl fiatalok is.
másik vonalon esetleg csányi sándor?
peach
én kultúr vonalon próbáltam gondolkozni mint pl egy Krasznahorkai
de nyilván ő is offos és nincs is jobb ötletem

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.

és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
majd rakuldi a bunvadaszokat?

sok sikert.
csebi
Hirtelen a Mi Hazank meg a Fidesz lesz a legdemokratabb part vagy mi? 😀

Ejj, ejj, Toro, nem figyeltel MP beszedeire, sajttajara.

Amit te most ugy gondolsz h a te temad, azt o ugyanugy elveszi majd toled, mint ahogy a Fidesz tette.

Ott fogtok allni letolt gatyaval, program nelkul.
Lúdas Solymi
Gondolod, hogy Torót ez érdekli? Ő régóta abból él a Novák-Duró párossal, hogy van 5% hülye, konteohívő alusapkás trianon-károsult ebben az országban, akiknek kereslet-kínálati alapon egy pártot szolgáltat. Ha van ember, aki forintosította a hülyeséget ebben az országban, akkor az Toroczkai és Duró Dóra.

Jó a szavazóinak is, mert van kire szavazni két trianontagadás és világkormányozás között, meg jó nekik is, mert mégiscsak keresnek vele havi X millió forintot + cafetéria. Közben meg pörög a biznisz, veszik a kis turulmadaras bőrtatyókat, árpádsávos ruhákat, sámán talizmánokat meg még mit tudom én mit.

Nem lepne meg, ha a faszi konkrétan az X-Aktákból venné az ötleteit. Majd szépen engedni fogják neki, hogy mindenféle indítványai, meg kezdeményezései legyenek oltástilalom, meg Facebook témában, amit el tud adni a szavazóinak, aztán a Tisza meg 2/3-dal elkormányozgat szépen.

Közben meg talán román/cigány felesége van és egy kommunista hadbíró volt a nagyapja. Nincs itt semmi látnivaló.
resistance is futile
Ofkorsz, lehet ez a hosszútávú terve, hogy ugyanazt csinálja amit eddig is, de én itt Gyurmával vagyok abban, hogy Toró nem érti meg azt, hogy itt más lesz a felállás (remélhetőleg) és Mp átveszi tőle a maradék témát is, amíg Toróéknak nem marad az alufóliás oltásellenesség meg a hardcore nácizás.

Persze, ezekre is mindig lesz vevő és nem véletlen a konteózás se, csak 4 év alatt sok minden változhat, aztán nehogy le legyenek addigra szalámizva.
Lúdas Solymi
Toro ugyanolyan mint a Fidesz még nem jutott túl a gyász fázisain.
1. Nem érti, hogy lehet kétharmad. -Biztos a meta miatt 😀
2. Elfejtette az elsőt és még mindig azt hiszi, hogy kell bárkinek is vagy számít is az a pár mandátum száma.
- köztársasági elnök.
3. Nem érti ebből kifolyólag mi a jó politikai üzenet a táborának. Ezért próbál látszólag erősnek mutatkozni a tábor előtt.

Majd elmúlik ez a feltűnési viszketettség, miután rájött, hogy aki lemarad kimarad és visszamegy vadászni.
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.

és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
Toroczkai sem igazán érti.

A mai nap tanulsága, hogy nem értik. Továbbra sem értik. Nincs ott Apa, hogy megmondja mit csináljanak, és nem értik.

Kicsit segítek, így látatlanban: erre szavazott 3+ millió ember. Pontosan erre. Hogy a Szatyor Fing takarodjon el, hogy a M1-et meg a Kossuth Rádiót basszák meg szárazon. Pontosan erre. Minél lassabban értik meg, annál szánalmasabb lesz a vergődésük.

PONTOSAN ezt kérték az emberek. És szerintem azzal, hogy MP azt mondja a nemzetközi sajtótájékoztatón, hogy nem egy politikus, hanem a bíróságok dolga elítélni a korrupt politikusokat, már demokratikusabb, mint bárki (persze, ettől még csinálhatja másképp, de neki próbálunk hinni). Toro-t ezek a dolgok sem érdekli, ő megy, és jogszabályokat sértve, videóra veszik, ahogy kilakoltatnak embereket.

Laci, 10-ed annyi szavazótok van, mint a Tiszának. Ennek megfelelő súllyal lenne szükséges viselkedni.
Gyurma Pappa
Jó hát mert a feribók beleszólt...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 929 — The Mathematician
Nekem még mindig az nem Tisz(t)a, h egyéniben h verhették agyon a Fideszt, miközben pártlistán annyira nem.
Ki az a hülye aki szavaz a Tiszás emberre, de közben meg a Fideszre.
Ez kicsit ilyen bűnös élvezet dolog.
steelwolf
gyakorlatilag a Fidesz a saját csapdájába dőlt
4 éve emlékeim szerint maga a Fidesz kevesebbet kapott mint a többiek, de mivel felszalámizta az ellenzéket, ott eloszlottak a szavazatok és mindenhol nyert a Fidesz
most a Tisza nyert szinte mindenhol, valahol kevéssel, de volt, hogy többel és ahogy írta szaba, azért 700e szavazat eloszlik
NB2
4éve 50pár százalék volt
de '14 és '18ban 50 alatt maradtak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Az alkotmányjogász csaj azt valaszolta Marci kérdésére a Partizánban, hogy sehol nincs olyan törvény ami egy parlamentet letöltött ciklusok miatt korlátozna abban, hogy kit választ miniszterelnöknek, egyetlen demokratikus országban sem.
Viszont ha nálunk lesz, az lehet jogszerű, mivel akkor lenne visszamenőleges hatály, ha pl. Orbán harmadik, negyedik, ötödik ciklusát jogszerűtlennek minősítené. Marci nehezen értette ezt meg. De majd ha lesz ilyen alkotmanymódosítástervezet, akkor lehet konkrétan diskurálni róla.

2 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
köztársasági elnöknek valami értelmes, olimpia bajnok vagy legalább érdemi helyezett sportolót tudnék elképzelni jelenleg. az a baj, hogy akik eszembe jutnak és elég kvalifikáltkak mint pl baji balázs, gyurta dani azok mind összefideszezték magukat az elmúlt években. meg mondjuk túl fiatalok is.
másik vonalon esetleg csányi sándor?

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Annyira alap



2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ennyi kiváló tipp érkezett az elnöki posztra és Puzsér még elő se került? Ejj-Ejj........
StormST
Nekem Kunhalmi bejönne és meghát....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 965 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ok, köszi mindenkinek.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 019 — nabege2@yahoo.com
Nekem még mindig az nem Tisz(t)a, h egyéniben h verhették agyon a Fideszt, miközben pártlistán annyira nem.
Ki az a hülye aki szavaz a Tiszás emberre, de közben meg a Fideszre.
Ez kicsit ilyen bűnös élvezet dolog.
steelwolf
gyakorlatilag a Fidesz a saját csapdájába dőlt
4 éve emlékeim szerint maga a Fidesz kevesebbet kapott mint a többiek, de mivel felszalámizta az ellenzéket, ott eloszlottak a szavazatok és mindenhol nyert a Fidesz
most a Tisza nyert szinte mindenhol, valahol kevéssel, de volt, hogy többel és ahogy írta szaba, azért 700e szavazat eloszlik
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Nekem még mindig az nem Tisz(t)a, h egyéniben h verhették agyon a Fideszt, miközben pártlistán annyira nem.
Ki az a hülye aki szavaz a Tiszás emberre, de közben meg a Fideszre.
Ez kicsit ilyen bűnös élvezet dolog.
steelwolf
Egyéni győzelemhez elég +1 szavazat megszerzése, tehát simán lehetne 106 Tiszás győztes jelölt, míg a pártszavazatok között meg <1% különbség van.

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 892
Nekem még mindig az nem Tisz(t)a, h egyéniben h verhették agyon a Fideszt, miközben pártlistán annyira nem.
Ki az a hülye aki szavaz a Tiszás emberre, de közben meg a Fideszre.
Ez kicsit ilyen bűnös élvezet dolog.
steelwolf
Listás szavazatokban 750.000rel többen szavaztak a Tiszára. Ha ezt elosztod a választókerületek között, akkor azért nincs olyan hatalmas eltérés.
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 965 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nekem még mindig az nem Tisz(t)a, h egyéniben h verhették agyon a Fideszt, miközben pártlistán annyira nem.
Ki az a hülye aki szavaz a Tiszás emberre, de közben meg a Fideszre.
Ez kicsit ilyen bűnös élvezet dolog.
2 hónapja
Beki New York Jets 2 881
 444.hu/2026/04/15/szijjarto-peter-a-karmelitaban-jart
megvan még az orosz nyalinger
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 823
Gondolod, hogy Torót ez érdekli? Ő régóta abból él a Novák-Duró párossal, hogy van 5% hülye, konteohívő alusapkás trianon-károsult ebben az országban, akiknek kereslet-kínálati alapon egy pártot szolgáltat. Ha van ember, aki forintosította a hülyeséget ebben az országban, akkor az Toroczkai és Duró Dóra.

Jó a szavazóinak is, mert van kire szavazni két trianontagadás és világkormányozás között, meg jó nekik is, mert mégiscsak keresnek vele havi X millió forintot + cafetéria. Közben meg pörög a biznisz, veszik a kis turulmadaras bőrtatyókat, árpádsávos ruhákat, sámán talizmánokat meg még mit tudom én mit.

Nem lepne meg, ha a faszi konkrétan az X-Aktákból venné az ötleteit. Majd szépen engedni fogják neki, hogy mindenféle indítványai, meg kezdeményezései legyenek oltástilalom, meg Facebook témában, amit el tud adni a szavazóinak, aztán a Tisza meg 2/3-dal elkormányozgat szépen.

Közben meg talán román/cigány felesége van és egy kommunista hadbíró volt a nagyapja. Nincs itt semmi látnivaló.
resistance is futile
nagy részével egyetértek, tűpontos
mondjuk a 2006-os eseményekben végzett "munkáját" megúszta az is érdekes volt, és hát csak kéne bolygatni az orosz vonalat is, mert a jobbik és hát az MH is néha abból a kottából játszott (gondolom nem gyalog).

a román/cigány feleség + kommunista vérbíró vonal viszont nem tetszik,
egyik simán rasszista megjegyzés még ha igaz is ez mit számít? a másik meg a kinek mi volt az apja dédapja szerintem nem bűn, ez is milyenmár... ne menj erre a szintre pls
Josszi
Pont ugyanaz a problémám vele, mint Szájerrel, aki az Alaptörvény homofób rendelkezéseit jegyezte.
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Azt néztem, hogy szombaton még fordulhat:

Tolna 03 - 138 Fidesz előny és még érkezik 2337 szavazat.

Szabolcs-Szatmár-Bereg 06 - 174 Fidesz előny és még érkezik 3416 szavazat.

Tolna 02 - 422 Fidesz előny és még érkezik 2534 szavazat.

Somogy 03 - 500 Tisza előny és még érkezik 3307 szavazat.

Somogy 02 - 874 Tisza előny és még érkezik 2796 szavazat.

Baranya 03 - 889 Tisza előny és még érkezik 3001 szavazat.

Vas 02 - 1269 Fidesz előny és még érkezik 2251 szavazat.

Ahol Tisza előny van, nem igazán hiszem hogy fordulhat a helyzet és Vas megyében sem fog szerintem megfordulni, de az első 2 helyen felsorolt azért sanszos, Tolna 02 meg so-so