Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 493
Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.

és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
majd rakuldi a bunvadaszokat?

sok sikert.
csebi
Hirtelen a Mi Hazank meg a Fidesz lesz a legdemokratabb part vagy mi? 😀

Ejj, ejj, Toro, nem figyeltel MP beszedeire, sajttajara.

Amit te most ugy gondolsz h a te temad, azt o ugyanugy elveszi majd toled, mint ahogy a Fidesz tette.

Ott fogtok allni letolt gatyaval, program nelkul.
Lúdas Solymi
Gondolod, hogy Torót ez érdekli? Ő régóta abból él a Novák-Duró párossal, hogy van 5% hülye, konteohívő alusapkás trianon-károsult ebben az országban, akiknek kereslet-kínálati alapon egy pártot szolgáltat. Ha van ember, aki forintosította a hülyeséget ebben az országban, akkor az Toroczkai és Duró Dóra.

Jó a szavazóinak is, mert van kire szavazni két trianontagadás és világkormányozás között, meg jó nekik is, mert mégiscsak keresnek vele havi X millió forintot + cafetéria. Közben meg pörög a biznisz, veszik a kis turulmadaras bőrtatyókat, árpádsávos ruhákat, sámán talizmánokat meg még mit tudom én mit.

Nem lepne meg, ha a faszi konkrétan az X-Aktákból venné az ötleteit. Majd szépen engedni fogják neki, hogy mindenféle indítványai, meg kezdeményezései legyenek oltástilalom, meg Facebook témában, amit el tud adni a szavazóinak, aztán a Tisza meg 2/3-dal elkormányozgat szépen.

Közben meg talán román/cigány felesége van és egy kommunista hadbíró volt a nagyapja. Nincs itt semmi látnivaló.
resistance is futile
Ofkorsz, lehet ez a hosszútávú terve, hogy ugyanazt csinálja amit eddig is, de én itt Gyurmával vagyok abban, hogy Toró nem érti meg azt, hogy itt más lesz a felállás (remélhetőleg) és Mp átveszi tőle a maradék témát is, amíg Toróéknak nem marad az alufóliás oltásellenesség meg a hardcore nácizás.

Persze, ezekre is mindig lesz vevő és nem véletlen a konteózás se, csak 4 év alatt sok minden változhat, aztán nehogy le legyenek addigra szalámizva.
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Zala már megfordult hamarosan véget is ér a számlálás.
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 821
Nálunk helyben 2 ève nem èrtik a figyeszesek, hogy hogyan kaphattak akkora pofont egy gyakorlatilag iskolázatlan embertől, ès mèg mindig ők vannak megsèrtődve. Úgy látom a nagyobb pályán is lassan megy az èbredès.....🤷🤦 De valóban, addig jó....hátha vègkèpp el erodálják magukat ès soha többè nem jön vissza egy ilyen rendszer....
dande2
Azért lassacskán mindenkinek (a legelvetemültebbek és legbutábbak kivételével) le fog esni, hogy az elmúlt 10+ évben teljesen át lettek verve és hülyének lettek nézve. Beismerni csak azért nem fogják sokan, mert nagyon fájni fog nekik a felismerés.

Amit 10+ év propagandájával el lehetett érni, azt 10+ év korrekt, lehetőségekhez mérten pártatlan tájékoztatással is meg lehet csinálni. Az átlag Marika néni vagy Pista bácsi fogja még sokkal kevésbé utálni az ukránokat, de még Brüsszelt is.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 934 — The Mathematician
közben Zala 2ben fordult az állás 83%nál

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Gondolod, hogy Torót ez érdekli? Ő régóta abból él a Novák-Duró párossal, hogy van 5% hülye, konteohívő alusapkás trianon-károsult ebben az országban, akiknek kereslet-kínálati alapon egy pártot szolgáltat. Ha van ember, aki forintosította a hülyeséget ebben az országban, akkor az Toroczkai és Duró Dóra.

Jó a szavazóinak is, mert van kire szavazni két trianontagadás és világkormányozás között, meg jó nekik is, mert mégiscsak keresnek vele havi X millió forintot + cafetéria. Közben meg pörög a biznisz, veszik a kis turulmadaras bőrtatyókat, árpádsávos ruhákat, sámán talizmánokat meg még mit tudom én mit.

Nem lepne meg, ha a faszi konkrétan az X-Aktákból venné az ötleteit. Majd szépen engedni fogják neki, hogy mindenféle indítványai, meg kezdeményezései legyenek oltástilalom, meg Facebook témában, amit el tud adni a szavazóinak, aztán a Tisza meg 2/3-dal elkormányozgat szépen.

Közben meg talán román/cigány felesége van és egy kommunista hadbíró volt a nagyapja. Nincs itt semmi látnivaló.
resistance is futile
nagy részével egyetértek, tűpontos
mondjuk a 2006-os eseményekben végzett "munkáját" megúszta az is érdekes volt, és hát csak kéne bolygatni az orosz vonalat is, mert a jobbik és hát az MH is néha abból a kottából játszott (gondolom nem gyalog).

a román/cigány feleség + kommunista vérbíró vonal viszont nem tetszik,
egyik simán rasszista megjegyzés még ha igaz is ez mit számít? a másik meg a kinek mi volt az apja dédapja szerintem nem bűn, ez is milyenmár... ne menj erre a szintre pls

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nálunk helyben 2 ève nem èrtik a figyeszesek, hogy hogyan kaphattak akkora pofont egy gyakorlatilag iskolázatlan embertől, ès mèg mindig ők vannak megsèrtődve. Úgy látom a nagyobb pályán is lassan megy az èbredès.....🤷🤦 De valóban, addig jó....hátha vègkèpp el erodálják magukat ès soha többè nem jön vissza egy ilyen rendszer....

Szerkesztette: dande2
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 631 — Kinek mit intézett a kormánya
T. László már elvállt román feleségétől, most elv valami francia nőt kurogat.
A nagyapja tenyleg az volt.

Poloska vagyok.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 895
Román cigány felesége van ? A nagyapja meg komcsi bíró volt ? 🤯
Dagobert bácsi
2 hónapja
Dagobert bácsi 333
Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.

és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
majd rakuldi a bunvadaszokat?

sok sikert.
csebi
Hirtelen a Mi Hazank meg a Fidesz lesz a legdemokratabb part vagy mi? 😀

Ejj, ejj, Toro, nem figyeltel MP beszedeire, sajttajara.

Amit te most ugy gondolsz h a te temad, azt o ugyanugy elveszi majd toled, mint ahogy a Fidesz tette.

Ott fogtok allni letolt gatyaval, program nelkul.
Lúdas Solymi
Gondolod, hogy Torót ez érdekli? Ő régóta abból él a Novák-Duró párossal, hogy van 5% hülye, konteohívő alusapkás trianon-károsult ebben az országban, akiknek kereslet-kínálati alapon egy pártot szolgáltat. Ha van ember, aki forintosította a hülyeséget ebben az országban, akkor az Toroczkai és Duró Dóra.

Jó a szavazóinak is, mert van kire szavazni két trianontagadás és világkormányozás között, meg jó nekik is, mert mégiscsak keresnek vele havi X millió forintot + cafetéria. Közben meg pörög a biznisz, veszik a kis turulmadaras bőrtatyókat, árpádsávos ruhákat, sámán talizmánokat meg még mit tudom én mit.

Nem lepne meg, ha a faszi konkrétan az X-Aktákból venné az ötleteit. Majd szépen engedni fogják neki, hogy mindenféle indítványai, meg kezdeményezései legyenek oltástilalom, meg Facebook témában, amit el tud adni a szavazóinak, aztán a Tisza meg 2/3-dal elkormányozgat szépen.

Közben meg talán román/cigány felesége van és egy kommunista hadbíró volt a nagyapja. Nincs itt semmi látnivaló.
resistance is futile
Román cigány felesége van ? A nagyapja meg komcsi bíró volt ? 🤯
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
Az oke. Csak amit viszont jo latni, hogy az o sajat buborekja is, mert valoszinuleg mar o is elhitte, hogy mekkora ember. Es ez azert fog neki okozni szerencsere jo sok almatlan ejszakat. O elhitte.
Stez
Ja, én az övére gondoltam.
szaba
Akkor felreertettem. 🙂
Mindenesetre jo latni, es minden pofon jo helyre megy.

2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 895
Az oke. Csak amit viszont jo latni, hogy az o sajat buborekja is, mert valoszinuleg mar o is elhitte, hogy mekkora ember. Es ez azert fog neki okozni szerencsere jo sok almatlan ejszakat. O elhitte.
Stez
Ja, én az övére gondoltam.
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
„Mi soha nem voltunk Orbánnal barátok” – Dimitrij Peszkov Kreml-szóvivő a távozó magyar miniszterelnökről.

„Úgy gondolom, az új ember jó munkát fog végezni – ő jó ember” – Donald Trump Magyar Péterről.
ozibozi
Ha a hasznos idióta már nem hasznos, akkor csak idióta marad. Azzal meg minek barátkozni?
somoskovig
Azert szegeny foni nem eleg, hogy mekkora arcul csapast kapott vasarnap, de azota kb barmelyik haverja megszolalt, akar kulfoldrol, akar belfoldrol, ugy kapja pluszban az arcosokat.
Stez
Kipukkadt a buborék. Azért most elég sokan talán azzal is szembesülnek, hogy Viktor egy felépített mítosz volt, nem pedig a valóság.
szaba
Az oke. Csak amit viszont jo latni, hogy az o sajat buborekja is, mert valoszinuleg mar o is elhitte, hogy mekkora ember. Es ez azert fog neki okozni szerencsere jo sok almatlan ejszakat. O elhitte.

2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.

és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
Toroczkai sem igazán érti.

A mai nap tanulsága, hogy nem értik. Továbbra sem értik. Nincs ott Apa, hogy megmondja mit csináljanak, és nem értik.

Kicsit segítek, így látatlanban: erre szavazott 3+ millió ember. Pontosan erre. Hogy a Szatyor Fing takarodjon el, hogy a M1-et meg a Kossuth Rádiót basszák meg szárazon. Pontosan erre. Minél lassabban értik meg, annál szánalmasabb lesz a vergődésük.

PONTOSAN ezt kérték az emberek. És szerintem azzal, hogy MP azt mondja a nemzetközi sajtótájékoztatón, hogy nem egy politikus, hanem a bíróságok dolga elítélni a korrupt politikusokat, már demokratikusabb, mint bárki (persze, ettől még csinálhatja másképp, de neki próbálunk hinni). Toro-t ezek a dolgok sem érdekli, ő megy, és jogszabályokat sértve, videóra veszik, ahogy kilakoltatnak embereket.

Laci, 10-ed annyi szavazótok van, mint a Tiszának. Ennek megfelelő súllyal lenne szükséges viselkedni.
Gyurma Pappa
vajon szted Otto erti mar?

 magyarnemzet.hu/velemeny/2026/04/veszely-magyarpeter-felelosseg-haboru-ukrajna
csebi
Nem. Hülyézzék csak tovább a választókat. Ebből mi baj lehet?

Feri? Gordon? Ati?
Gyurma Pappa
amugy tenyleg oszinten gondolom, hogy addig jo amig ez az irany. amig meg sem akarjak ezt erteni.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 039 — zászló zászló szív
Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.

és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
Toroczkai sem igazán érti.

A mai nap tanulsága, hogy nem értik. Továbbra sem értik. Nincs ott Apa, hogy megmondja mit csináljanak, és nem értik.

Kicsit segítek, így látatlanban: erre szavazott 3+ millió ember. Pontosan erre. Hogy a Szatyor Fing takarodjon el, hogy a M1-et meg a Kossuth Rádiót basszák meg szárazon. Pontosan erre. Minél lassabban értik meg, annál szánalmasabb lesz a vergődésük.

PONTOSAN ezt kérték az emberek. És szerintem azzal, hogy MP azt mondja a nemzetközi sajtótájékoztatón, hogy nem egy politikus, hanem a bíróságok dolga elítélni a korrupt politikusokat, már demokratikusabb, mint bárki (persze, ettől még csinálhatja másképp, de neki próbálunk hinni). Toro-t ezek a dolgok sem érdekli, ő megy, és jogszabályokat sértve, videóra veszik, ahogy kilakoltatnak embereket.

Laci, 10-ed annyi szavazótok van, mint a Tiszának. Ennek megfelelő súllyal lenne szükséges viselkedni.
Gyurma Pappa
vajon szted Otto erti mar?

 magyarnemzet.hu/velemeny/2026/04/veszely-magyarpeter-felelosseg-haboru-ukrajna
csebi
Nem. Hülyézzék csak tovább a választókat. Ebből mi baj lehet?

Feri? Gordon? Ati?

2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 826
Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.

és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
majd rakuldi a bunvadaszokat?

sok sikert.
csebi
Hirtelen a Mi Hazank meg a Fidesz lesz a legdemokratabb part vagy mi? 😀

Ejj, ejj, Toro, nem figyeltel MP beszedeire, sajttajara.

Amit te most ugy gondolsz h a te temad, azt o ugyanugy elveszi majd toled, mint ahogy a Fidesz tette.

Ott fogtok allni letolt gatyaval, program nelkul.
Lúdas Solymi
Gondolod, hogy Torót ez érdekli? Ő régóta abból él a Novák-Duró párossal, hogy van 5% hülye, konteohívő alusapkás trianon-károsult ebben az országban, akiknek kereslet-kínálati alapon egy pártot szolgáltat. Ha van ember, aki forintosította a hülyeséget ebben az országban, akkor az Toroczkai és Duró Dóra.

Jó a szavazóinak is, mert van kire szavazni két trianontagadás és világkormányozás között, meg jó nekik is, mert mégiscsak keresnek vele havi X millió forintot + cafetéria. Közben meg pörög a biznisz, veszik a kis turulmadaras bőrtatyókat, árpádsávos ruhákat, sámán talizmánokat meg még mit tudom én mit.

Nem lepne meg, ha a faszi konkrétan az X-Aktákból venné az ötleteit. Majd szépen engedni fogják neki, hogy mindenféle indítványai, meg kezdeményezései legyenek oltástilalom, meg Facebook témában, amit el tud adni a szavazóinak, aztán a Tisza meg 2/3-dal elkormányozgat szépen.

Közben meg talán román/cigány felesége van és egy kommunista hadbíró volt a nagyapja. Nincs itt semmi látnivaló.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.

és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
Toroczkai sem igazán érti.

A mai nap tanulsága, hogy nem értik. Továbbra sem értik. Nincs ott Apa, hogy megmondja mit csináljanak, és nem értik.

Kicsit segítek, így látatlanban: erre szavazott 3+ millió ember. Pontosan erre. Hogy a Szatyor Fing takarodjon el, hogy a M1-et meg a Kossuth Rádiót basszák meg szárazon. Pontosan erre. Minél lassabban értik meg, annál szánalmasabb lesz a vergődésük.

PONTOSAN ezt kérték az emberek. És szerintem azzal, hogy MP azt mondja a nemzetközi sajtótájékoztatón, hogy nem egy politikus, hanem a bíróságok dolga elítélni a korrupt politikusokat, már demokratikusabb, mint bárki (persze, ettől még csinálhatja másképp, de neki próbálunk hinni). Toro-t ezek a dolgok sem érdekli, ő megy, és jogszabályokat sértve, videóra veszik, ahogy kilakoltatnak embereket.

Laci, 10-ed annyi szavazótok van, mint a Tiszának. Ennek megfelelő súllyal lenne szükséges viselkedni.
Gyurma Pappa
vajon szted Otto erti mar?

 magyarnemzet.hu/velemeny/2026/04/veszely-magyarpeter-felelosseg-haboru-ukrajna

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 039 — zászló zászló szív
Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.

és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
Toroczkai sem igazán érti.

A mai nap tanulsága, hogy nem értik. Továbbra sem értik. Nincs ott Apa, hogy megmondja mit csináljanak, és nem értik.

Kicsit segítek, így látatlanban: erre szavazott 3+ millió ember. Pontosan erre. Hogy a Szatyor Fing takarodjon el, hogy a M1-et meg a Kossuth Rádiót basszák meg szárazon. Pontosan erre. Minél lassabban értik meg, annál szánalmasabb lesz a vergődésük.

PONTOSAN ezt kérték az emberek. És szerintem azzal, hogy MP azt mondja a nemzetközi sajtótájékoztatón, hogy nem egy politikus, hanem a bíróságok dolga elítélni a korrupt politikusokat, már demokratikusabb, mint bárki (persze, ettől még csinálhatja másképp, de neki próbálunk hinni). Toro-t ezek a dolgok sem érdekli, ő megy, és jogszabályokat sértve, videóra veszik, ahogy kilakoltatnak embereket.

Laci, 10-ed annyi szavazótok van, mint a Tiszának. Ennek megfelelő súllyal lenne szükséges viselkedni.

2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 895
Ennyi kiváló tipp érkezett az elnöki posztra és Puzsér még elő se került? Ejj-Ejj........
StormST
Akkor már inkább Oszi.
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 039 — zászló zászló szív
 telex.hu/velemeny/2026/04/15/kozmedia-magyar-peter-interju-kossuth-radio-m1-kaosz-pokol

Klág az egyik kedvenc újságíróm, és annyira telibe találta, amit érzek. Csak így lehet beszélni a "köz"média emberivel.

Mondjuk, ők sem értik.

2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 493
Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.

és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
majd rakuldi a bunvadaszokat?

sok sikert.
csebi
Hirtelen a Mi Hazank meg a Fidesz lesz a legdemokratabb part vagy mi? 😀

Ejj, ejj, Toro, nem figyeltel MP beszedeire, sajttajara.

Amit te most ugy gondolsz h a te temad, azt o ugyanugy elveszi majd toled, mint ahogy a Fidesz tette.

Ott fogtok allni letolt gatyaval, program nelkul.
2 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ennyi kiváló tipp érkezett az elnöki posztra és Puzsér még elő se került? Ejj-Ejj........
StormST
polymarketre vele

2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 826
Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.

és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
Ez olyan aranyos. Miért, mit fognak csinálni?
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.

és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
majd rakuldi a bunvadaszokat?

sok sikert.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 860 — Sworn to the Dark
Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.

és akkor nem Fidesz csicskapárt.

built for this shit

2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 821
 www.facebook.com/share/r/1J1W4ap65m/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
Ez kurva jó. 😀😀😀

Mondjuk szerzett egy pirospontot azzal, hogy Linkin Park szól alatta.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May