Politika
68 feliratkozó
2 hónapja
Ofkorsz, lehet ez a hosszútávú terve, hogy ugyanazt csinálja amit eddig is, de én itt Gyurmával vagyok abban, hogy Toró nem érti meg azt, hogy itt más lesz a felállás (remélhetőleg) és Mp átveszi tőle a maradék témát is, amíg Toróéknak nem marad az alufóliás oltásellenesség meg a hardcore nácizás.Gondolod, hogy Torót ez érdekli? Ő régóta abból él a Novák-Duró párossal, hogy van 5% hülye, konteohívő alusapkás trianon-károsult ebben az országban, akiknek kereslet-kínálati alapon egy pártot szolgáltat. Ha van ember, aki forintosította a hülyeséget ebben az országban, akkor az Toroczkai és Duró Dóra.Hirtelen a Mi Hazank meg a Fidesz lesz a legdemokratabb part vagy mi? 😀Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.majd rakuldi a bunvadaszokat?
és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
sok sikert.
csebi
Ejj, ejj, Toro, nem figyeltel MP beszedeire, sajttajara.
Amit te most ugy gondolsz h a te temad, azt o ugyanugy elveszi majd toled, mint ahogy a Fidesz tette.
Ott fogtok allni letolt gatyaval, program nelkul.
Lúdas Solymi
Jó a szavazóinak is, mert van kire szavazni két trianontagadás és világkormányozás között, meg jó nekik is, mert mégiscsak keresnek vele havi X millió forintot + cafetéria. Közben meg pörög a biznisz, veszik a kis turulmadaras bőrtatyókat, árpádsávos ruhákat, sámán talizmánokat meg még mit tudom én mit.
Nem lepne meg, ha a faszi konkrétan az X-Aktákból venné az ötleteit. Majd szépen engedni fogják neki, hogy mindenféle indítványai, meg kezdeményezései legyenek oltástilalom, meg Facebook témában, amit el tud adni a szavazóinak, aztán a Tisza meg 2/3-dal elkormányozgat szépen.
Közben meg talán román/cigány felesége van és egy kommunista hadbíró volt a nagyapja. Nincs itt semmi látnivaló.
resistance is futile
Persze, ezekre is mindig lesz vevő és nem véletlen a konteózás se, csak 4 év alatt sok minden változhat, aztán nehogy le legyenek addigra szalámizva.
2 hónapja
Zala már megfordult hamarosan véget is ér a számlálás.
2 hónapja
Nálunk helyben 2 ève nem èrtik a figyeszesek, hogy hogyan kaphattak akkora pofont egy gyakorlatilag iskolázatlan embertől, ès mèg mindig ők vannak megsèrtődve. Úgy látom a nagyobb pályán is lassan megy az èbredès.....🤷🤦 De valóban, addig jó....hátha vègkèpp el erodálják magukat ès soha többè nem jön vissza egy ilyen rendszer....Azért lassacskán mindenkinek (a legelvetemültebbek és legbutábbak kivételével) le fog esni, hogy az elmúlt 10+ évben teljesen át lettek verve és hülyének lettek nézve. Beismerni csak azért nem fogják sokan, mert nagyon fájni fog nekik a felismerés.
dande2
Amit 10+ év propagandájával el lehetett érni, azt 10+ év korrekt, lehetőségekhez mérten pártatlan tájékoztatással is meg lehet csinálni. Az átlag Marika néni vagy Pista bácsi fogja még sokkal kevésbé utálni az ukránokat, de még Brüsszelt is.
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
közben Zala 2ben fordult az állás 83%nál
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Gondolod, hogy Torót ez érdekli? Ő régóta abból él a Novák-Duró párossal, hogy van 5% hülye, konteohívő alusapkás trianon-károsult ebben az országban, akiknek kereslet-kínálati alapon egy pártot szolgáltat. Ha van ember, aki forintosította a hülyeséget ebben az országban, akkor az Toroczkai és Duró Dóra.nagy részével egyetértek, tűpontos
Jó a szavazóinak is, mert van kire szavazni két trianontagadás és világkormányozás között, meg jó nekik is, mert mégiscsak keresnek vele havi X millió forintot + cafetéria. Közben meg pörög a biznisz, veszik a kis turulmadaras bőrtatyókat, árpádsávos ruhákat, sámán talizmánokat meg még mit tudom én mit.
Nem lepne meg, ha a faszi konkrétan az X-Aktákból venné az ötleteit. Majd szépen engedni fogják neki, hogy mindenféle indítványai, meg kezdeményezései legyenek oltástilalom, meg Facebook témában, amit el tud adni a szavazóinak, aztán a Tisza meg 2/3-dal elkormányozgat szépen.
Közben meg talán román/cigány felesége van és egy kommunista hadbíró volt a nagyapja. Nincs itt semmi látnivaló.
resistance is futile
mondjuk a 2006-os eseményekben végzett "munkáját" megúszta az is érdekes volt, és hát csak kéne bolygatni az orosz vonalat is, mert a jobbik és hát az MH is néha abból a kottából játszott (gondolom nem gyalog).
a román/cigány feleség + kommunista vérbíró vonal viszont nem tetszik,
egyik simán rasszista megjegyzés még ha igaz is ez mit számít? a másik meg a kinek mi volt az apja dédapja szerintem nem bűn, ez is milyenmár... ne menj erre a szintre pls
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Nálunk helyben 2 ève nem èrtik a figyeszesek, hogy hogyan kaphattak akkora pofont egy gyakorlatilag iskolázatlan embertől, ès mèg mindig ők vannak megsèrtődve. Úgy látom a nagyobb pályán is lassan megy az èbredès.....🤷🤦 De valóban, addig jó....hátha vègkèpp el erodálják magukat ès soha többè nem jön vissza egy ilyen rendszer....
Szerkesztette: dande2
2 hónapja
T. László már elvállt román feleségétől, most elv valami francia nőt kurogat.A nagyapja tenyleg az volt.
Poloska vagyok.
2 hónapja
Dagobert bácsi
333
Román cigány felesége van ? A nagyapja meg komcsi bíró volt ? 🤯Gondolod, hogy Torót ez érdekli? Ő régóta abból él a Novák-Duró párossal, hogy van 5% hülye, konteohívő alusapkás trianon-károsult ebben az országban, akiknek kereslet-kínálati alapon egy pártot szolgáltat. Ha van ember, aki forintosította a hülyeséget ebben az országban, akkor az Toroczkai és Duró Dóra.Hirtelen a Mi Hazank meg a Fidesz lesz a legdemokratabb part vagy mi? 😀Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.majd rakuldi a bunvadaszokat?
és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
sok sikert.
csebi
Ejj, ejj, Toro, nem figyeltel MP beszedeire, sajttajara.
Amit te most ugy gondolsz h a te temad, azt o ugyanugy elveszi majd toled, mint ahogy a Fidesz tette.
Ott fogtok allni letolt gatyaval, program nelkul.
Lúdas Solymi
Jó a szavazóinak is, mert van kire szavazni két trianontagadás és világkormányozás között, meg jó nekik is, mert mégiscsak keresnek vele havi X millió forintot + cafetéria. Közben meg pörög a biznisz, veszik a kis turulmadaras bőrtatyókat, árpádsávos ruhákat, sámán talizmánokat meg még mit tudom én mit.
Nem lepne meg, ha a faszi konkrétan az X-Aktákból venné az ötleteit. Majd szépen engedni fogják neki, hogy mindenféle indítványai, meg kezdeményezései legyenek oltástilalom, meg Facebook témában, amit el tud adni a szavazóinak, aztán a Tisza meg 2/3-dal elkormányozgat szépen.
Közben meg talán román/cigány felesége van és egy kommunista hadbíró volt a nagyapja. Nincs itt semmi látnivaló.
resistance is futile
2 hónapja
Akkor felreertettem. 🙂Az oke. Csak amit viszont jo latni, hogy az o sajat buborekja is, mert valoszinuleg mar o is elhitte, hogy mekkora ember. Es ez azert fog neki okozni szerencsere jo sok almatlan ejszakat. O elhitte.Ja, én az övére gondoltam.
Stez
szaba
Mindenesetre jo latni, es minden pofon jo helyre megy.
2 hónapja
Az oke. Csak amit viszont jo latni, hogy az o sajat buborekja is, mert valoszinuleg mar o is elhitte, hogy mekkora ember. Es ez azert fog neki okozni szerencsere jo sok almatlan ejszakat. O elhitte.Ja, én az övére gondoltam.
Stez
2 hónapja
Az oke. Csak amit viszont jo latni, hogy az o sajat buborekja is, mert valoszinuleg mar o is elhitte, hogy mekkora ember. Es ez azert fog neki okozni szerencsere jo sok almatlan ejszakat. O elhitte.Kipukkadt a buborék. Azért most elég sokan talán azzal is szembesülnek, hogy Viktor egy felépített mítosz volt, nem pedig a valóság.Azert szegeny foni nem eleg, hogy mekkora arcul csapast kapott vasarnap, de azota kb barmelyik haverja megszolalt, akar kulfoldrol, akar belfoldrol, ugy kapja pluszban az arcosokat.„Mi soha nem voltunk Orbánnal barátok” – Dimitrij Peszkov Kreml-szóvivő a távozó magyar miniszterelnökről.Ha a hasznos idióta már nem hasznos, akkor csak idióta marad. Azzal meg minek barátkozni?
„Úgy gondolom, az új ember jó munkát fog végezni – ő jó ember” – Donald Trump Magyar Péterről.
ozibozi
somoskovig
Stez
szaba
2 hónapja
amugy tenyleg oszinten gondolom, hogy addig jo amig ez az irany. amig meg sem akarjak ezt erteni.Nem. Hülyézzék csak tovább a választókat. Ebből mi baj lehet?vajon szted Otto erti mar?Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.Toroczkai sem igazán érti.
és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
A mai nap tanulsága, hogy nem értik. Továbbra sem értik. Nincs ott Apa, hogy megmondja mit csináljanak, és nem értik.
Kicsit segítek, így látatlanban: erre szavazott 3+ millió ember. Pontosan erre. Hogy a Szatyor Fing takarodjon el, hogy a M1-et meg a Kossuth Rádiót basszák meg szárazon. Pontosan erre. Minél lassabban értik meg, annál szánalmasabb lesz a vergődésük.
PONTOSAN ezt kérték az emberek. És szerintem azzal, hogy MP azt mondja a nemzetközi sajtótájékoztatón, hogy nem egy politikus, hanem a bíróságok dolga elítélni a korrupt politikusokat, már demokratikusabb, mint bárki (persze, ettől még csinálhatja másképp, de neki próbálunk hinni). Toro-t ezek a dolgok sem érdekli, ő megy, és jogszabályokat sértve, videóra veszik, ahogy kilakoltatnak embereket.
Laci, 10-ed annyi szavazótok van, mint a Tiszának. Ennek megfelelő súllyal lenne szükséges viselkedni.
Gyurma Pappa
magyarnemzet.hu/velemeny/2026/04/veszely-magyarpeter-felelosseg-haboru-ukrajna
csebi
Feri? Gordon? Ati?
Gyurma Pappa
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Nem. Hülyézzék csak tovább a választókat. Ebből mi baj lehet?vajon szted Otto erti mar?Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.Toroczkai sem igazán érti.
és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
A mai nap tanulsága, hogy nem értik. Továbbra sem értik. Nincs ott Apa, hogy megmondja mit csináljanak, és nem értik.
Kicsit segítek, így látatlanban: erre szavazott 3+ millió ember. Pontosan erre. Hogy a Szatyor Fing takarodjon el, hogy a M1-et meg a Kossuth Rádiót basszák meg szárazon. Pontosan erre. Minél lassabban értik meg, annál szánalmasabb lesz a vergődésük.
PONTOSAN ezt kérték az emberek. És szerintem azzal, hogy MP azt mondja a nemzetközi sajtótájékoztatón, hogy nem egy politikus, hanem a bíróságok dolga elítélni a korrupt politikusokat, már demokratikusabb, mint bárki (persze, ettől még csinálhatja másképp, de neki próbálunk hinni). Toro-t ezek a dolgok sem érdekli, ő megy, és jogszabályokat sértve, videóra veszik, ahogy kilakoltatnak embereket.
Laci, 10-ed annyi szavazótok van, mint a Tiszának. Ennek megfelelő súllyal lenne szükséges viselkedni.
Gyurma Pappa
magyarnemzet.hu/velemeny/2026/04/veszely-magyarpeter-felelosseg-haboru-ukrajna
csebi
Feri? Gordon? Ati?

2 hónapja
Gondolod, hogy Torót ez érdekli? Ő régóta abból él a Novák-Duró párossal, hogy van 5% hülye, konteohívő alusapkás trianon-károsult ebben az országban, akiknek kereslet-kínálati alapon egy pártot szolgáltat. Ha van ember, aki forintosította a hülyeséget ebben az országban, akkor az Toroczkai és Duró Dóra.Hirtelen a Mi Hazank meg a Fidesz lesz a legdemokratabb part vagy mi? 😀Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.majd rakuldi a bunvadaszokat?
és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
sok sikert.
csebi
Ejj, ejj, Toro, nem figyeltel MP beszedeire, sajttajara.
Amit te most ugy gondolsz h a te temad, azt o ugyanugy elveszi majd toled, mint ahogy a Fidesz tette.
Ott fogtok allni letolt gatyaval, program nelkul.
Lúdas Solymi
Jó a szavazóinak is, mert van kire szavazni két trianontagadás és világkormányozás között, meg jó nekik is, mert mégiscsak keresnek vele havi X millió forintot + cafetéria. Közben meg pörög a biznisz, veszik a kis turulmadaras bőrtatyókat, árpádsávos ruhákat, sámán talizmánokat meg még mit tudom én mit.
Nem lepne meg, ha a faszi konkrétan az X-Aktákból venné az ötleteit. Majd szépen engedni fogják neki, hogy mindenféle indítványai, meg kezdeményezései legyenek oltástilalom, meg Facebook témában, amit el tud adni a szavazóinak, aztán a Tisza meg 2/3-dal elkormányozgat szépen.
Közben meg talán román/cigány felesége van és egy kommunista hadbíró volt a nagyapja. Nincs itt semmi látnivaló.
2 hónapja
vajon szted Otto erti mar?Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.Toroczkai sem igazán érti.
és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
A mai nap tanulsága, hogy nem értik. Továbbra sem értik. Nincs ott Apa, hogy megmondja mit csináljanak, és nem értik.
Kicsit segítek, így látatlanban: erre szavazott 3+ millió ember. Pontosan erre. Hogy a Szatyor Fing takarodjon el, hogy a M1-et meg a Kossuth Rádiót basszák meg szárazon. Pontosan erre. Minél lassabban értik meg, annál szánalmasabb lesz a vergődésük.
PONTOSAN ezt kérték az emberek. És szerintem azzal, hogy MP azt mondja a nemzetközi sajtótájékoztatón, hogy nem egy politikus, hanem a bíróságok dolga elítélni a korrupt politikusokat, már demokratikusabb, mint bárki (persze, ettől még csinálhatja másképp, de neki próbálunk hinni). Toro-t ezek a dolgok sem érdekli, ő megy, és jogszabályokat sértve, videóra veszik, ahogy kilakoltatnak embereket.
Laci, 10-ed annyi szavazótok van, mint a Tiszának. Ennek megfelelő súllyal lenne szükséges viselkedni.
Gyurma Pappa
magyarnemzet.hu/velemeny/2026/04/veszely-magyarpeter-felelosseg-haboru-ukrajna
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.Toroczkai sem igazán érti.
és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
A mai nap tanulsága, hogy nem értik. Továbbra sem értik. Nincs ott Apa, hogy megmondja mit csináljanak, és nem értik.
Kicsit segítek, így látatlanban: erre szavazott 3+ millió ember. Pontosan erre. Hogy a Szatyor Fing takarodjon el, hogy a M1-et meg a Kossuth Rádiót basszák meg szárazon. Pontosan erre. Minél lassabban értik meg, annál szánalmasabb lesz a vergődésük.
PONTOSAN ezt kérték az emberek. És szerintem azzal, hogy MP azt mondja a nemzetközi sajtótájékoztatón, hogy nem egy politikus, hanem a bíróságok dolga elítélni a korrupt politikusokat, már demokratikusabb, mint bárki (persze, ettől még csinálhatja másképp, de neki próbálunk hinni). Toro-t ezek a dolgok sem érdekli, ő megy, és jogszabályokat sértve, videóra veszik, ahogy kilakoltatnak embereket.
Laci, 10-ed annyi szavazótok van, mint a Tiszának. Ennek megfelelő súllyal lenne szükséges viselkedni.

2 hónapja
Ennyi kiváló tipp érkezett az elnöki posztra és Puzsér még elő se került? Ejj-Ejj........Akkor már inkább Oszi.
StormST
2 hónapja
telex.hu/velemeny/2026/04/15/kozmedia-magyar-peter-interju-kossuth-radio-m1-kaosz-pokolKlág az egyik kedvenc újságíróm, és annyira telibe találta, amit érzek. Csak így lehet beszélni a "köz"média emberivel.
Mondjuk, ők sem értik.

2 hónapja
Hirtelen a Mi Hazank meg a Fidesz lesz a legdemokratabb part vagy mi? 😀Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.majd rakuldi a bunvadaszokat?
és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
sok sikert.
csebi
Ejj, ejj, Toro, nem figyeltel MP beszedeire, sajttajara.
Amit te most ugy gondolsz h a te temad, azt o ugyanugy elveszi majd toled, mint ahogy a Fidesz tette.
Ott fogtok allni letolt gatyaval, program nelkul.
2 hónapja
Ennyi kiváló tipp érkezett az elnöki posztra és Puzsér még elő se került? Ejj-Ejj........polymarketre vele
StormST
2 hónapja
Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.Ez olyan aranyos. Miért, mit fognak csinálni?
és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
2 hónapja
Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.majd rakuldi a bunvadaszokat?
és akkor nem Fidesz csicskapárt.
deyell
sok sikert.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Toroczkai László azt mondta, hogy ők nem fogadják el azt, hogy a kétharmados többséggel visszaélve lerövidítsék a köztársasági elnök mandátumát.és akkor nem Fidesz csicskapárt.
built for this shit
2 hónapja
www.facebook.com/share/r/1J1W4ap65m/?mibextid=wwXIfrEz kurva jó. 😀😀😀
ozibozi
Mondjuk szerzett egy pirospontot azzal, hogy Linkin Park szól alatta.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
