Politika
68 feliratkozó
2 hónapja
Trumpot nem aggasztja Orbán veresége, és kedveli Magyar Pétert, az amerikai elnök az ABC News-nak beszélt erről kedden – írja a Reuters.„Úgy gondolom, az új ember jó munkát fog végezni – ő egy jó ember”
– mondta Trump Jonathan Karl riporternek. Trump azt mondta, hogy nem tudja, másképp alakult-e volna, ha ő maga ment volna Magyarországra Orbán mellett kampányolni J. D. Vance alelnök helyett.
2 hónapja
Igazi populista a gyerek a dzsungel meg a néger esete, látszik honnan jött. Nameg az is, hogy ugyanolyan szektája lesz/van, mint az előzőnek.Nagyon helyes, mert ha az nincs még mindig nézhetnénk zorbán undorító pofáját ahogy bájolog ott.
VanillaSky
“Sárkány ellen sárkányfű” működött, és csak ez működik láthatóan, mert a “magyar embereknek” ez kell.
A demokrácia így működik 2026-ban, vagy sehogy—ezt láthattuk idáig
2 hónapja
Nekem az jött le ebből a reggelből, hogy magára valamit adó, hozzáértő és felkészült riporter már nem dolgozik a közmédiában. Nincs semmi meglepetés ebben.Kemény döntés lehetett tegnap, hogy ki megy interjúztatni ide-oda. Aztakurva.
Klaci79
2 hónapja
nagy márton jó meg van reccsenve. telex riport élő a karmeltiánál.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
2 hónapja
Nagy Marci megint hasít, a Telexen!
2 hónapja
Már tiszások.Nekem az jött le ebből a reggelből, hogy magára valamit adó, hozzáértő és felkészült riporter már nem dolgozik a közmédiában. Nincs semmi meglepetés ebben.mondjuk megkerdeznem, hogy vol van ilyenkor az a no meg az a viszonylag fiatal srac, akik felvaltva kerdeztek fel OV-t minden penteken a Kossuthon. hol bujkalnak?
Klaci79
csebi
2 hónapja
LinkedIn-enNekem az jött le ebből a reggelből, hogy magára valamit adó, hozzáértő és felkészült riporter már nem dolgozik a közmédiában. Nincs semmi meglepetés ebben.mondjuk megkerdeznem, hogy vol van ilyenkor az a no meg az a viszonylag fiatal srac, akik felvaltva kerdeztek fel OV-t minden penteken a Kossuthon. hol bujkalnak?
Klaci79
csebi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Nekem az jött le ebből a reggelből, hogy magára valamit adó, hozzáértő és felkészült riporter már nem dolgozik a közmédiában. Nincs semmi meglepetés ebben.mondjuk megkerdeznem, hogy vol van ilyenkor az a no meg az a viszonylag fiatal srac, akik felvaltva kerdeztek fel OV-t minden penteken a Kossuthon. hol bujkalnak?
Klaci79
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Jo ez kijart szerintem, de ennyi eleg volt ebbol. Kezdodjon a melo.
2 hónapja
VanillaSky
1 696
Igazi populista a gyerek a dzsungel meg a néger esete, látszik honnan jött. Nameg az is, hogy ugyanolyan szektája lesz/van, mint az előzőnek.
"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
2 hónapja
Sajnos nem láttam, hallottam egyiket sem, de mondjuk nem bánom ha nem csak előre megírt baráti kérdéseket kap az aktuális miniszterelnök.Úgy vettem észre az elmúlt években, hogy ezekre is azonnal, és megfelelően tud reagálni, válaszolni. Nem nagyon tudták még sarokba szorítani.
Aztán majd este megnézem, meghallgatom...
2 hónapja
Nekem az jött le ebből a reggelből, hogy magára valamit adó, hozzáértő és felkészült riporter már nem dolgozik a közmédiában. Nincs semmi meglepetés ebben.
2 hónapja
A vasárnap esti video mellé lehet majd a mai reggelből is best of
Poloska vagyok.
2 hónapja
Szívesen fizetnek vmi BBC szerű cuccertEgyetértek, egy normális közmédiára lenne szükség!Amúgy én nem bánnám, ha ezt az egészet beszántanák. Nincs szükség semmilyen közmédiára.ez nem helyes megkozelites amugy. van szukseg kozmediara.
szaba
csebi
Klaci79
Ahogy a partizánnak is szívesen adom az 1%ot
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Valahogy úgy érzem hogy ez az m1 műsorvezető nem sokáig lesz itt 😂Figyi, meg egy honapig a Fityisz van hatalmon, fizeteseert meg esetleges bonuszert kuzd a nyomorek.
kapitnono
2 hónapja
Valahogy úgy érzem hogy ez az m1 műsorvezető nem sokáig lesz itt 😂OnlyFans mindenkit befogad.
kapitnono
2 hónapja
Egyetértek, egy normális közmédiára lenne szükség!Amúgy én nem bánnám, ha ezt az egészet beszántanák. Nincs szükség semmilyen közmédiára.ez nem helyes megkozelites amugy. van szukseg kozmediara.
szaba
csebi
2 hónapja
Amúgy én nem bánnám, ha ezt az egészet beszántanák. Nincs szükség semmilyen közmédiára.ez nem helyes megkozelites amugy. van szukseg kozmediara.
szaba
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Valahogy úgy érzem hogy ez az m1 műsorvezető nem sokáig lesz itt 😂

2 hónapja
Vége 🥺
2 hónapja
Amúgy én nem bánnám, ha ezt az egészet beszántanák. Nincs szükség semmilyen közmédiára.
2 hónapja
- system error.- Onnel.
ovoda.
ez mar tenyleg az a szint mikor Trump azt mondta, hogy de a Ted Cruz felesege ronda.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Ukrajnaban irjak?
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Magyar MÁV az olyan mint a bacon szalonna? 😊
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Hol a tehén eleje, vagy a vége. 😂