Politika
68 feliratkozó
2 hónapja
tátott szájjal abba a bizonyos erdőben mélytorokig a két szerencsétlen?
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Valakinek nem lesz sokaig munkaja itt😀
2 hónapja
Erre hivatkozva lehet majd végkielegites nelkul, rendkivulivel kibaszni az osszeset, folytatolagos torvenyszeges. 😊Szegény nő, most nem tudja h keressen munkát vagy sem.milyen fontos lett hirtelen neki a mediatorveny kotelezettsegei, hehe ...
steelwolf
csebi
2 hónapja
felteszi a kerdest, megalazza erre a no: biztos ez erdekli a valasztokat???hat baszki te kerdezted ezt.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Amikor nem működnek a dolgok és nem csak előre meggírt kérdésre bólogatnak, szegény nő is mehet munkát keresni.
2 hónapja
Szegény nő, most nem tudja h keressen munkát vagy sem.milyen fontos lett hirtelen neki a mediatorveny kotelezettsegei, hehe ...
steelwolf
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Szegény nő, most nem tudja h keressen munkát vagy sem.
2 hónapja
Ez a riporter okosabb, nem akar kardozni vele, engedi beszélni.Mert a kard nem nála van 😉
Nomac
2 hónapja
ezt majd az ido eldonti, hogy igaz-e vagy nem 😀
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Lekoszono koztarsasagi elnok 😀Semmi spoiler jó!!! Én telexen nézem kicsit lassabban, de ne kiabáld be a gólt! 😂
Lúdas Solymi
2 hónapja
Ez a riporter okosabb, nem akar kardozni vele, engedi beszélni.
2 hónapja
Lekoszono koztarsasagi elnok 😀hatalmas 😀
Lúdas Solymi
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Lekoszono koztarsasagi elnok 😀
2 hónapja
És BAZ+ az M1 folytatja…ezek mennyire amatőrök!!!
2 hónapja
Ezt a csávót instant átvenném a Vileda helyeben, jobban mostak fel vele a padlot, mint barmelyik moppal. 😊most a nemi egyenloseg jegyeben jon egy holgy is melle.
somoskovig
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Ezt a csávót instant átvenném a Vileda helyeben, jobban mostak fel vele a padlot, mint barmelyik moppal. 😊
2 hónapja
Ezek szerint az a talalkozas se sikerult jol. Azota is be van feszulve a “szerkeszto ur”.Kossuth radion a riporter tudja h mi a helyzet?kioktatta a csavo a szolgalatrol baszki. mert o talalkozott Antall-lal. ez hol van.
Arccal nagyon mas iranyban van.
Lúdas Solymi
csebi
2 hónapja
Na jöhet a TV is.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
Vissza lehet valahol hallgatni a kossuth rádiós interjút?Én a telex élőt néztem, ott vissza lehet hallgatni, adták az egészet.
peterk2005 udvari bolond
2 hónapja
MP - Kossuth csörtét vissza kell hallgatnom,mert csak a végét hallottam.Nem volt semmi csörte, MP inasba rakta a fideszes majmot.
Ott elég 🌶 volt a hangulat!
steelwolf
2 hónapja
Vissza lehet valahol hallgatni a kossuth rádiós interjút?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
MP - Kossuth csörtét vissza kell hallgatnom,mert csak a végét hallottam.Ott elég 🌶 volt a hangulat!
2 hónapja
Lehet ő arra fogadott, hogy átveszi a Mediaworks 😊nem baj, elérte ez a "szerkesztő", hogy egy egész ország fogja megismerni és közutálat tárgya leszsztem o meg nem volt tisztaban az eredmenyekkel, es a Nezopont legfrissebb kutatasa alapjan tolta le ezt az interjut.
Pep71
csebi
2 hónapja
Baszki, mit kellett evekig ennek az embernek kibirnia ilyen nyaloncoktol.Csodálom, hogy nem zavar le neki egyet Petya.Ez a szerkesztő úr szerintem már munkakereső.helyes, igazi fideszes mintapéldány..lebukott, hogy hazudott, de még ő van felháborodva..
szaba
Pep71
szaba
Riporter is ilyet nyog, hogy a part miniszterelnoke.
Bazz, ezek tenyleg azt hiszik h majd itt OV folytatni fogja, hogy ok egy ilyen bazis lesznek, mert van penz, hisz minden le can papirozva?
Ez most ki van adva nekik, hogy akkor most ellenallas van vagy maguktol ilyen hulyek?
Dobbenet h milyen stilusba toljak.
Tenyleg azt gondoljak h igy kell ellenzekist jatszani vagy megvedeni a kormanyt?
2 hónapja
nem baj, elérte ez a "szerkesztő", hogy egy egész ország fogja megismerni és közutálat tárgya leszsztem o meg nem volt tisztaban az eredmenyekkel, es a Nezopont legfrissebb kutatasa alapjan tolta le ezt az interjut.
Pep71
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.