Politika
68 feliratkozó
2 hónapja
Ez a szerkesztő úr szerintem már munkakereső.helyes, igazi fideszes mintapéldány..lebukott, hogy hazudott, de még ő van felháborodva..
szaba
2 hónapja
Ez a szerkesztő úr szerintem már munkakereső.
2 hónapja
Toroczkai 2030
2 hónapja
Ha be is jut, az új parlament örömmel fogja megszavazni a mentelmi jog felfüggesztését.Az a körzet nagyon kéne, a fideszes csávó csak azért nincs börtönben, mert védi a mentelmi joga.amúgy máshol nem várható újraszámlálás?Szabolcs 6ba 1900 külképviseleti szavazatot várnak. Ha annak az 55 százalékát behuzza a tiszás akkor megfordítja.
Tolna 3 meg Szabolcs 6 is 200on belül
vagy csak ilyen 50 számít?
Negritis, a vajda
Nemes samu09
dancogo
Ebben az esetben börtön és új választás? Ha így van a Fidesz ezt is nagyon benézte.
2 hónapja
ezazzzz, adjad nekik
2 hónapja
24.hu/belfold/2026/04/14/kovacs-gergely-felszamolas-mkkp-tartozas/A MP-t lebuzizó jegyzőt meg kirúgták.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Az a körzet nagyon kéne, a fideszes csávó csak azért nincs börtönben, mert védi a mentelmi joga.amúgy máshol nem várható újraszámlálás?Szabolcs 6ba 1900 külképviseleti szavazatot várnak. Ha annak az 55 százalékát behuzza a tiszás akkor megfordítja.
Tolna 3 meg Szabolcs 6 is 200on belül
vagy csak ilyen 50 számít?
Negritis, a vajda
Nemes samu09
2 hónapja
Nem vagyok hajlandó időt szánni volt Fideszes majmokra, de ezt most reggel olvastam hogy lebőgött a Telex."Lehet azon vitatkozni, hogy ezeket a pártcsinovnyikokat egyáltalán be kell-e engedni a médiába nyilatkozni, vagy várjuk meg az ügyészséget. Én amellett vagyok, hogy ha erre van lehetőség, akkor persze, menjenek adjanak interjút. De az nem történhet meg többet, ami ma a Telexen történt. Ferencz egy sokadik vonalas politikus, nem is valami hétpróbás g3ci, a fidesz frontjából. Ennek ellenére nagyon gyorsan uralta a szituációt. Legyen ez éles figyelmeztetés a sajtó munkatársainak, hogy gondolják végig, alkalmasak-e interjú készítésére, vagy még sokat kell a fal mellett fel-alá járkálniuk, hogy dörzsölődjenek egy kicsit.
A mellébeszélés és a bullshitelés ideje kétharmados többséggel lejárt. A szabad sajtó képviselőinek egészen biztosan nehéz levetni a régi reflexeket, amikor az állampárt nyíltan fenyegette őket és ennek valódi következményei lehettek. De mégegyszer, ennek vasárnap kétharmaddal vége lett.
Ferencz Orsolyát, miután a harmadik kérdésre sem volt hajlandó egyenesen válaszolni és beindította a bullshit generátort, egyszerűen ki kellett volna rakni az interjúszobából, mint a közmondásos Cirmos cicát. Természetesen közben megköszönve, hogy ide fáradt és felhívni rá a figyelmét, hogy ne pocsékolja itt senkinek az idejét.
És innentől ennek kellene lennie a sztenderdnek, ha a ner egyik korábbi kiszolgálója interjút akar adni a szabad sajtónak."
Szerkesztette: Nomac
2 hónapja
MKKP nagyon kapja redditen, egy támogató kommentet nem látsz, pedig ott volt a legnagyobb bázisuk.
2 hónapja
Gorbacsov mondta a Csernobilban: az erőnk az erőnk látszatában rejlik.Nem saját gondolat, de találó az, hogy ezek a Fideszes influenszer, 2-3. vonalbeli emberek interjúi, az M1-es, Kossuth Rádiós interjú ez simán csak narratíva, hogy mutassák azt, hogy itt demokrácia van és hogyha elkezdik a propagandára szánt pénzcsapokat elzárni, propagandistákat elküldeni, intézményeket bezárni, akkor mutogathassák, hogy ők az áldozatok.Nézd, ezek úgy nem tudtak megnyerni egy választást, hogy minden előny az ő oldalukon volt. Korlátlan média megjelenés, korlátlan anyagi háttér, minden intézményben, minden létező fontos poszton az ő embereik, külföldi támogatás, illegális módszerek használata, bakker mindenük megvolt, és innen nem tudták megoldani. Ezek kormányt buktatnak? 😀
Van még bőven lóvé a Fidesz körnél és ha ott nem is lesz akkora keret, de ne feledjük el, hogy a nemzetközi Patrióta közösségtől, CPAC-tól, Putyintól, stb., akár még jöhetnek bújtatottan pénzek azért, hogy a nehéz gazdasági helyzetben akár zűrzavart kelthessenek a médiában és megkíséreljenek egy esetleges kormánybuktatást.
Esély nincs olyan sok rá, de megpróbálkozhatnak vele.
Plusz még ott vannak még a külföldi szavazatok is és amíg az nem fejeződik be, addig még lehet esélyük arra, hogy a Tisza bukja a 2/3-ot vagy ha vmi miatt veszítenének 2-3 mandátumot, akkor már elég lesz azt nézniük, hogy mely körzetekben, helyzetekben tudnák a maradék 1-3 mandátumot is eltüntetni.
Mindezeket nem tartom annyira reálisnak, mert nem látom sehol se, hogy nyugalomra intenének minket vagy valószínűnek tartanák, elvégre a megfelelő elemzők értenek a számokhoz, csak én még nem írnám le a Fideszt és megvárnám a hétvégét.
Persze lehet, hogy ez is felesleges, de akkor nyugodtabb leszek.
Meg azért is gondolom ezeket, mert annyira elbizakodottak voltak és most annyira nem találják magukat, hogy ez nekem gyanús. Ennyire benézték volna? Ugyanúgy mint '22-ben az ellenzék?
Lúdas Solymi
Ha elzárják a pénzcsapot, atomjaira fog hullani az egész kóceráj. Putykó, Trump már elengedte őket, a Patriotáknak lesz elég bajuk, többen választások előtt állnak, nekik jobban fog kelleni a pénz... ez itt game over.
Kezdem elhinni, amit itt többen mondtak: túlbecsültük őket.
Jan
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
@Lúdas Solymi hallgasd meg a tegnap előtti reggeli Szigetvári Viktor interjút a Partizánban, csodálatosan elmondja,, hogy a Fidesz miért került ebbe a helyzetbe, és számomra orr volt nyilvánvalóvá, hogy miért is ugrott mindenki olyan gyorsan le a vonatról.A lényeg, amit Szigetvári mond, hogy a Fidesznek tábor problémái vannak és, ami még fontosabb, hogy elfogytak az aktivistáo és az önként segítők.
Azt már én teszem most hozzá, hogy a rettegés és a szavazatvásárlás nélkül a maradék tábor is el fog fogyni. Idő kell a gyógyuláshoz. Sok idő.
Amit nem baszhat el a Tisza, hogy nem tartja be az ígéreteit. Ők arra kaptak felhatalmazást, hogy elszámolás legyen és helyre állított közélet. Kormányt buktatni nagyon nehéz, főleg egy kétharmados parlamentet, de egy közel kétharmadost is.
Világosan látszik, és igaza van Laknernek is, meg Jámbor előre is ezt írta, hogy az országjárás, főleg Győr után, egyértelműen már a Tisza kétharmad megakadályozása céljából ment.
Szerkesztette: Gyurma Pappa

2 hónapja
Tolna 2 > 400 a diffi, külk. és átjelentk. száma: 2.000Remélem jó felé fordul🤞🤞🤞🤞
Tolna 3 > 140 a diffi, külk. és átjelentk. száma: 2.000
Szabolcs 6 > 170 a diffi, külk. és átjelentk. száma: 2.300
Zala 2 > ha meg is fordul Fidesz vezetésre, külk. és átjelentk. száma: 3.600
esanders10
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Bocs ha volt már: Hann Endre leleplezése. Minden másodperce arany, de a vége, az valami fergeteges
www.youtube.com/watch?v=E3ErclOgBLs
Szerkesztette: Jan
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
www.facebook.com/share/v/1E42rmNx2A/?mibextid=wwXIfrmég 500x linkeljétek be lécc 😀
ozibozi
2 hónapja
Nem saját gondolat, de találó az, hogy ezek a Fideszes influenszer, 2-3. vonalbeli emberek interjúi, az M1-es, Kossuth Rádiós interjú ez simán csak narratíva, hogy mutassák azt, hogy itt demokrácia van és hogyha elkezdik a propagandára szánt pénzcsapokat elzárni, propagandistákat elküldeni, intézményeket bezárni, akkor mutogathassák, hogy ők az áldozatok.Nézd, ezek úgy nem tudtak megnyerni egy választást, hogy minden előny az ő oldalukon volt. Korlátlan média megjelenés, korlátlan anyagi háttér, minden intézményben, minden létező fontos poszton az ő embereik, külföldi támogatás, illegális módszerek használata, bakker mindenük megvolt, és innen nem tudták megoldani. Ezek kormányt buktatnak? 😀
Van még bőven lóvé a Fidesz körnél és ha ott nem is lesz akkora keret, de ne feledjük el, hogy a nemzetközi Patrióta közösségtől, CPAC-tól, Putyintól, stb., akár még jöhetnek bújtatottan pénzek azért, hogy a nehéz gazdasági helyzetben akár zűrzavart kelthessenek a médiában és megkíséreljenek egy esetleges kormánybuktatást.
Esély nincs olyan sok rá, de megpróbálkozhatnak vele.
Plusz még ott vannak még a külföldi szavazatok is és amíg az nem fejeződik be, addig még lehet esélyük arra, hogy a Tisza bukja a 2/3-ot vagy ha vmi miatt veszítenének 2-3 mandátumot, akkor már elég lesz azt nézniük, hogy mely körzetekben, helyzetekben tudnák a maradék 1-3 mandátumot is eltüntetni.
Mindezeket nem tartom annyira reálisnak, mert nem látom sehol se, hogy nyugalomra intenének minket vagy valószínűnek tartanák, elvégre a megfelelő elemzők értenek a számokhoz, csak én még nem írnám le a Fideszt és megvárnám a hétvégét.
Persze lehet, hogy ez is felesleges, de akkor nyugodtabb leszek.
Meg azért is gondolom ezeket, mert annyira elbizakodottak voltak és most annyira nem találják magukat, hogy ez nekem gyanús. Ennyire benézték volna? Ugyanúgy mint '22-ben az ellenzék?
Lúdas Solymi
Ha elzárják a pénzcsapot, atomjaira fog hullani az egész kóceráj. Putykó, Trump már elengedte őket, a Patriotáknak lesz elég bajuk, többen választások előtt állnak, nekik jobban fog kelleni a pénz... ez itt game over.
Kezdem elhinni, amit itt többen mondtak: túlbecsültük őket.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
Tolna 2 > 400 a diffi, külk. és átjelentk. száma: 2.000Tolna 3 > 140 a diffi, külk. és átjelentk. száma: 2.000
Szabolcs 6 > 170 a diffi, külk. és átjelentk. száma: 2.300
Zala 2 > ha meg is fordul Fidesz vezetésre, külk. és átjelentk. száma: 3.600
2 hónapja
2 hónapja
ZÁRÓAKKORDKözt Árt A Sági Elnök!
Prüntyimókusaim, csupaszcsigáim lássátok lehettek szőrösek vagy mezítelenek, íme most némi kényszert èrzek abba az irányba, hogy visszatérhessek a dohanyfüstös kultúrházakba, má nem szeretitek MC Dózent?! A here essen belétek! Mögpujkázlak möglásdd!
....
Mancika a faszba vannak a papírjaim?
Ahh
Szó val! 145ezerhatszá.. PiCS! kurva rezsiszámla eleje..
Nahh, akko fejből..
Khmm ööö
Jocó mikor mán nem leszek itt, tudd rádhagyoma béjeggyűjteményem, a Bartosat nekeresd, Teca a kis szoba piros ágyhuzatot teheted a jobb emlékeim közé, a többi úgysejér semmit, mitmodhatnék személyneveket, más pártok neveit bazmeg mit gondoltok rullam?! Mi vagyok én ringilspíl?! MC Dózen, a fassza gyerek, akkirájj. Âáá
De most tényleg nem hallottatok a szpikés disleksiáró? Neme?! Nem tudom, kimondani és kész. Há próbálom...
PppPé
Pét
Pétfürdő
... Pééé
Nem megy
ERRR... zsikke kávét csupaszon! Nemide...
Na jó, fölaggyátok? a végit tudomkivürű!
"Mikor má föllifteztél vagy tíz emeletet, kitekinc az ablakon..
Eléd tárul a táj
Az tűnhet akár kietlennek
Vagy
Kiesnek"
Csőőőőő

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
A levélszavazatok stb után van esély arra, hogy a MH 5% alá csúszik, és/vagy hogy a DK 1% alá?Nincs.
warr_b
2 hónapja
A levélszavazatok stb után van esély arra, hogy a MH 5% alá csúszik, és/vagy hogy a DK 1% alá?

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
csak próbállak felkészíteni a szezonunkra, így lelkileg erősebb leszelhubazdmeg, hát kellett ez nekem?www.facebook.com/groups/597786365174351emelem a tétet
hát.. rátaláltam az alusisakos mozgalomra, de figyelem megrázó tartalom!
Josszi
www.facebook.com/vekkerur
de eddig ez a legjobb: www.facebook.com/groups/316524094007926
petey
Josszi
2 hónapja
Nem saját gondolat, de találó az, hogy ezek a Fideszes influenszer, 2-3. vonalbeli emberek interjúi, az M1-es, Kossuth Rádiós interjú ez simán csak narratíva, hogy mutassák azt, hogy itt demokrácia van és hogyha elkezdik a propagandára szánt pénzcsapokat elzárni, propagandistákat elküldeni, intézményeket bezárni, akkor mutogathassák, hogy ők az áldozatok.Nem gondolnám, hogy lenne esélyük. Nagyon magabiztos most MP, régóta mondja, hogy forgatókönyvet csináltak 2/3-os győzelem esetére, hogy minél gyorsabban haladjanak. Nem úgy tűnik, hogy kamuzott volna. Itt olyan gyorsan lesz takarítás, hogy esélye sem lesz a Fidesznek. Plusz teljesen alkalmatlan már az első vonala is a pártnak, semmihez nem fognak tudni kezdeni hatalom nélkül.
Van még bőven lóvé a Fidesz körnél és ha ott nem is lesz akkora keret, de ne feledjük el, hogy a nemzetközi Patrióta közösségtől, CPAC-tól, Putyintól, stb., akár még jöhetnek bújtatottan pénzek azért, hogy a nehéz gazdasági helyzetben akár zűrzavart kelthessenek a médiában és megkíséreljenek egy esetleges kormánybuktatást.
Esély nincs olyan sok rá, de megpróbálkozhatnak vele.
Plusz még ott vannak még a külföldi szavazatok is és amíg az nem fejeződik be, addig még lehet esélyük arra, hogy a Tisza bukja a 2/3-ot vagy ha vmi miatt veszítenének 2-3 mandátumot, akkor már elég lesz azt nézniük, hogy mely körzetekben, helyzetekben tudnák a maradék 1-3 mandátumot is eltüntetni.
Mindezeket nem tartom annyira reálisnak, mert nem látom sehol se, hogy nyugalomra intenének minket vagy valószínűnek tartanák, elvégre a megfelelő elemzők értenek a számokhoz, csak én még nem írnám le a Fideszt és megvárnám a hétvégét.
Persze lehet, hogy ez is felesleges, de akkor nyugodtabb leszek.
Meg azért is gondolom ezeket, mert annyira elbizakodottak voltak és most annyira nem találják magukat, hogy ez nekem gyanús. Ennyire benézték volna? Ugyanúgy mint '22-ben az ellenzék?
Lúdas Solymi
2 hónapja
Eddig tartott a nagy haversag.Általában az ember nem hagyja cserben a barátját a bajban sem.
444.hu/2026/04/14/trump-orbanrol-a-baratom-volt
- Heti ket alkalom havi 50.000 dollar…
- Szep kis barat
Blevi
Dehát Trumpnál látszik, hogyha lentebb kerültél egy pozícióból, akkor te egy senki vagy.
Ov nem tudta megnyerni, így gyenge, Trampli ilyenekkel nem barátkozik.
2 hónapja
Eddig tartott a nagy haversag.444.hu/2026/04/14/trump-orbanrol-a-baratom-volt
- Heti ket alkalom havi 50.000 dollar…
- Szep kis barat
2 hónapja
hubazdmeg, hát kellett ez nekem?www.facebook.com/groups/597786365174351emelem a tétet
hát.. rátaláltam az alusisakos mozgalomra, de figyelem megrázó tartalom!
Josszi
www.facebook.com/vekkerur
de eddig ez a legjobb: www.facebook.com/groups/316524094007926
petey
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!

