Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

2 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Ez a szerkesztő úr szerintem már munkakereső.
szaba
helyes, igazi fideszes mintapéldány..lebukott, hogy hazudott, de még ő van felháborodva..
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 897
Ez a szerkesztő úr szerintem már munkakereső.
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 966 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Toroczkai 2030
2 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 900
amúgy máshol nem várható újraszámlálás?
Tolna 3 meg Szabolcs 6 is 200on belül
vagy csak ilyen 50 számít?
Negritis, a vajda
Szabolcs 6ba 1900 külképviseleti szavazatot várnak. Ha annak az 55 százalékát behuzza a tiszás akkor megfordítja.
Nemes samu09
Az a körzet nagyon kéne, a fideszes csávó csak azért nincs börtönben, mert védi a mentelmi joga.
dancogo
Ha be is jut, az új parlament örömmel fogja megszavazni a mentelmi jog felfüggesztését.
Ebben az esetben börtön és új választás? Ha így van a Fidesz ezt is nagyon benézte.
2 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
ezazzzz, adjad nekik
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 321 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 24.hu/belfold/2026/04/14/kovacs-gergely-felszamolas-mkkp-tartozas/

A MP-t lebuzizó jegyzőt meg kirúgták.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
dancogo Minnesota Vikings Iowa Hawkeyes 2 678 — Big Penix Energy
amúgy máshol nem várható újraszámlálás?
Tolna 3 meg Szabolcs 6 is 200on belül
vagy csak ilyen 50 számít?
Negritis, a vajda
Szabolcs 6ba 1900 külképviseleti szavazatot várnak. Ha annak az 55 százalékát behuzza a tiszás akkor megfordítja.
Nemes samu09
Az a körzet nagyon kéne, a fideszes csávó csak azért nincs börtönben, mert védi a mentelmi joga.
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 546 — balazs.t85@gmail.com
Nem vagyok hajlandó időt szánni volt Fideszes majmokra, de ezt most reggel olvastam hogy lebőgött a Telex.

"Lehet azon vitatkozni, hogy ezeket a pártcsinovnyikokat egyáltalán be kell-e engedni a médiába nyilatkozni, vagy várjuk meg az ügyészséget. Én amellett vagyok, hogy ha erre van lehetőség, akkor persze, menjenek adjanak interjút. De az nem történhet meg többet, ami ma a Telexen történt. Ferencz egy sokadik vonalas politikus, nem is valami hétpróbás g3ci, a fidesz frontjából. Ennek ellenére nagyon gyorsan uralta a szituációt. Legyen ez éles figyelmeztetés a sajtó munkatársainak, hogy gondolják végig, alkalmasak-e interjú készítésére, vagy még sokat kell a fal mellett fel-alá járkálniuk, hogy dörzsölődjenek egy kicsit.

A mellébeszélés és a bullshitelés ideje kétharmados többséggel lejárt. A szabad sajtó képviselőinek egészen biztosan nehéz levetni a régi reflexeket, amikor az állampárt nyíltan fenyegette őket és ennek valódi következményei lehettek. De mégegyszer, ennek vasárnap kétharmaddal vége lett.

Ferencz Orsolyát, miután a harmadik kérdésre sem volt hajlandó egyenesen válaszolni és beindította a bullshit generátort, egyszerűen ki kellett volna rakni az interjúszobából, mint a közmondásos Cirmos cicát. Természetesen közben megköszönve, hogy ide fáradt és felhívni rá a figyelmét, hogy ne pocsékolja itt senkinek az idejét.

És innentől ennek kellene lennie a sztenderdnek, ha a ner egyik korábbi kiszolgálója interjút akar adni a szabad sajtónak."



https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/670902043_1304208871841216_663089392243239907_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx1373x762&ctp=p600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=cae128&_nc_ohc=7TE-yVUItoUQ7kNvwEEAK2W&_nc_oc=AdqtrFCPcVcbOZhV1EP4AI0xlxwYGoJlh2LIwDBjj-ZVj--ejmg5t5E_DFcS-bYVpCE&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=aUGkXSJOSVP_aNFD8rrjnQ&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af9FBayKOdFD62_QgpxT-72Nvv8jMgbUOpqILYsnIy5iaw&oe=6A3ECAD9
KARD
A Telexen volt ma egy interjú Ferencz Orsolyával, akit leginkább onnan ismer a közvélemény, hogy Orbán "kinevezte" űrispánnak, aminek ő nagyon örült. Ferencz egyébként 2018 óta volt a Űrkutatásért...


Szerkesztette: Nomac
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 546 — balazs.t85@gmail.com
MKKP nagyon kapja redditen, egy támogató kommentet nem látsz, pedig ott volt a legnagyobb bázisuk.
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 075 — Saturday Night Lights
Nem saját gondolat, de találó az, hogy ezek a Fideszes influenszer, 2-3. vonalbeli emberek interjúi, az M1-es, Kossuth Rádiós interjú ez simán csak narratíva, hogy mutassák azt, hogy itt demokrácia van és hogyha elkezdik a propagandára szánt pénzcsapokat elzárni, propagandistákat elküldeni, intézményeket bezárni, akkor mutogathassák, hogy ők az áldozatok.

Van még bőven lóvé a Fidesz körnél és ha ott nem is lesz akkora keret, de ne feledjük el, hogy a nemzetközi Patrióta közösségtől, CPAC-tól, Putyintól, stb., akár még jöhetnek bújtatottan pénzek azért, hogy a nehéz gazdasági helyzetben akár zűrzavart kelthessenek a médiában és megkíséreljenek egy esetleges kormánybuktatást.

Esély nincs olyan sok rá, de megpróbálkozhatnak vele.

Plusz még ott vannak még a külföldi szavazatok is és amíg az nem fejeződik be, addig még lehet esélyük arra, hogy a Tisza bukja a 2/3-ot vagy ha vmi miatt veszítenének 2-3 mandátumot, akkor már elég lesz azt nézniük, hogy mely körzetekben, helyzetekben tudnák a maradék 1-3 mandátumot is eltüntetni.

Mindezeket nem tartom annyira reálisnak, mert nem látom sehol se, hogy nyugalomra intenének minket vagy valószínűnek tartanák, elvégre a megfelelő elemzők értenek a számokhoz, csak én még nem írnám le a Fideszt és megvárnám a hétvégét.

Persze lehet, hogy ez is felesleges, de akkor nyugodtabb leszek.

Meg azért is gondolom ezeket, mert annyira elbizakodottak voltak és most annyira nem találják magukat, hogy ez nekem gyanús. Ennyire benézték volna? Ugyanúgy mint '22-ben az ellenzék?
Lúdas Solymi
Nézd, ezek úgy nem tudtak megnyerni egy választást, hogy minden előny az ő oldalukon volt. Korlátlan média megjelenés, korlátlan anyagi háttér, minden intézményben, minden létező fontos poszton az ő embereik, külföldi támogatás, illegális módszerek használata, bakker mindenük megvolt, és innen nem tudták megoldani. Ezek kormányt buktatnak? 😀

Ha elzárják a pénzcsapot, atomjaira fog hullani az egész kóceráj. Putykó, Trump már elengedte őket, a Patriotáknak lesz elég bajuk, többen választások előtt állnak, nekik jobban fog kelleni a pénz... ez itt game over.

Kezdem elhinni, amit itt többen mondtak: túlbecsültük őket.
Jan
Gorbacsov mondta a Csernobilban: az erőnk az erőnk látszatában rejlik.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
@Lúdas Solymi hallgasd meg a tegnap előtti reggeli Szigetvári Viktor interjút a Partizánban, csodálatosan elmondja,, hogy a Fidesz miért került ebbe a helyzetbe, és számomra orr volt nyilvánvalóvá, hogy miért is ugrott mindenki olyan gyorsan le a vonatról.

A lényeg, amit Szigetvári mond, hogy a Fidesznek tábor problémái vannak és, ami még fontosabb, hogy elfogytak az aktivistáo és az önként segítők.

Azt már én teszem most hozzá, hogy a rettegés és a szavazatvásárlás nélkül a maradék tábor is el fog fogyni. Idő kell a gyógyuláshoz. Sok idő.

Amit nem baszhat el a Tisza, hogy nem tartja be az ígéreteit. Ők arra kaptak felhatalmazást, hogy elszámolás legyen és helyre állított közélet. Kormányt buktatni nagyon nehéz, főleg egy kétharmados parlamentet, de egy közel kétharmadost is.

Világosan látszik, és igaza van Laknernek is, meg Jámbor előre is ezt írta, hogy az országjárás, főleg Győr után, egyértelműen már a Tisza kétharmad megakadályozása céljából ment.

Szerkesztette: Gyurma Pappa

2 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 247 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Tolna 2 > 400 a diffi, külk. és átjelentk. száma: 2.000

Tolna 3 > 140 a diffi, külk. és átjelentk. száma: 2.000

Szabolcs 6 > 170 a diffi, külk. és átjelentk. száma: 2.300

Zala 2 > ha meg is fordul Fidesz vezetésre, külk. és átjelentk. száma: 3.600
esanders10
Remélem jó felé fordul🤞🤞🤞🤞

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Bocs ha volt már: Hann Endre leleplezése.
Minden másodperce arany, de a vége, az valami fergeteges

 www.youtube.com/watch?v=E3ErclOgBLs

Szerkesztette: Jan

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
 www.facebook.com/share/v/1E42rmNx2A/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
még 500x linkeljétek be lécc 😀

2 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Nem saját gondolat, de találó az, hogy ezek a Fideszes influenszer, 2-3. vonalbeli emberek interjúi, az M1-es, Kossuth Rádiós interjú ez simán csak narratíva, hogy mutassák azt, hogy itt demokrácia van és hogyha elkezdik a propagandára szánt pénzcsapokat elzárni, propagandistákat elküldeni, intézményeket bezárni, akkor mutogathassák, hogy ők az áldozatok.

Van még bőven lóvé a Fidesz körnél és ha ott nem is lesz akkora keret, de ne feledjük el, hogy a nemzetközi Patrióta közösségtől, CPAC-tól, Putyintól, stb., akár még jöhetnek bújtatottan pénzek azért, hogy a nehéz gazdasági helyzetben akár zűrzavart kelthessenek a médiában és megkíséreljenek egy esetleges kormánybuktatást.

Esély nincs olyan sok rá, de megpróbálkozhatnak vele.

Plusz még ott vannak még a külföldi szavazatok is és amíg az nem fejeződik be, addig még lehet esélyük arra, hogy a Tisza bukja a 2/3-ot vagy ha vmi miatt veszítenének 2-3 mandátumot, akkor már elég lesz azt nézniük, hogy mely körzetekben, helyzetekben tudnák a maradék 1-3 mandátumot is eltüntetni.

Mindezeket nem tartom annyira reálisnak, mert nem látom sehol se, hogy nyugalomra intenének minket vagy valószínűnek tartanák, elvégre a megfelelő elemzők értenek a számokhoz, csak én még nem írnám le a Fideszt és megvárnám a hétvégét.

Persze lehet, hogy ez is felesleges, de akkor nyugodtabb leszek.

Meg azért is gondolom ezeket, mert annyira elbizakodottak voltak és most annyira nem találják magukat, hogy ez nekem gyanús. Ennyire benézték volna? Ugyanúgy mint '22-ben az ellenzék?
Lúdas Solymi
Nézd, ezek úgy nem tudtak megnyerni egy választást, hogy minden előny az ő oldalukon volt. Korlátlan média megjelenés, korlátlan anyagi háttér, minden intézményben, minden létező fontos poszton az ő embereik, külföldi támogatás, illegális módszerek használata, bakker mindenük megvolt, és innen nem tudták megoldani. Ezek kormányt buktatnak? 😀

Ha elzárják a pénzcsapot, atomjaira fog hullani az egész kóceráj. Putykó, Trump már elengedte őket, a Patriotáknak lesz elég bajuk, többen választások előtt állnak, nekik jobban fog kelleni a pénz... ez itt game over.

Kezdem elhinni, amit itt többen mondtak: túlbecsültük őket.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
esanders10 Denver Broncos 1 006
Tolna 2 > 400 a diffi, külk. és átjelentk. száma: 2.000

Tolna 3 > 140 a diffi, külk. és átjelentk. száma: 2.000

Szabolcs 6 > 170 a diffi, külk. és átjelentk. száma: 2.300

Zala 2 > ha meg is fordul Fidesz vezetésre, külk. és átjelentk. száma: 3.600
2 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/670586667_1655000962071671_2283603325171501340_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=nocFU1z3zkkQ7kNvwF_SDfY&_nc_oc=AdqGblDndSv-J2ynjybpwAlXNCBZcEKT32OchWsAXBk1tZaHXwYKlkrsAFLQumT2W0Y&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=s7Ml1stEQ7q4U0woQBiZsw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af_swu_CfNFz56YZkX8fWxS2RNED6GPHr0A4gL0B7DGHFg&oe=6A3EADD5
82.756 Aufrufe · 1.043 Reaktionen | Nem akarok én senkit hergelni, de ha valami blamázs, akkor ez, az volt! 😊 | Horváth Ferenc
Nem akarok én senkit hergelni, de ha valami blamázs, akkor ez, az volt! 😊
2 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 896 — capitaine du château de Vienne 1487
ZÁRÓAKKORD
Közt Árt A Sági Elnök!

Prüntyimókusaim, csupaszcsigáim lássátok lehettek szőrösek vagy mezítelenek, íme most némi kényszert èrzek abba az irányba, hogy visszatérhessek a dohanyfüstös kultúrházakba, má nem szeretitek MC Dózent?! A here essen belétek! Mögpujkázlak möglásdd!
....
Mancika a faszba vannak a papírjaim?
Ahh
Szó val! 145ezerhatszá.. PiCS! kurva rezsiszámla eleje..
Nahh, akko fejből..
Khmm ööö
Jocó mikor mán nem leszek itt, tudd rádhagyoma béjeggyűjteményem, a Bartosat nekeresd, Teca a kis szoba piros ágyhuzatot teheted a jobb emlékeim közé, a többi úgysejér semmit, mitmodhatnék személyneveket, más pártok neveit bazmeg mit gondoltok rullam?! Mi vagyok én ringilspíl?! MC Dózen, a fassza gyerek, akkirájj. Âáá

De most tényleg nem hallottatok a szpikés disleksiáró? Neme?! Nem tudom, kimondani és kész. Há próbálom...
PppPé
Pét
Pétfürdő
... Pééé
Nem megy
ERRR... zsikke kávét csupaszon! Nemide...

Na jó, fölaggyátok? a végit tudomkivürű!
"Mikor má föllifteztél vagy tíz emeletet, kitekinc az ablakon..
Eléd tárul a táj
Az tűnhet akár kietlennek
Vagy
Kiesnek"

Csőőőőő


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
A levélszavazatok stb után van esély arra, hogy a MH 5% alá csúszik, és/vagy hogy a DK 1% alá?
warr_b
Nincs.

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 321 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A levélszavazatok stb után van esély arra, hogy a MH 5% alá csúszik, és/vagy hogy a DK 1% alá?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
 www.facebook.com/groups/597786365174351

hát.. rátaláltam az alusisakos mozgalomra, de figyelem megrázó tartalom!
Josszi
emelem a tétet
 www.facebook.com/vekkerur

de eddig ez a legjobb:  www.facebook.com/groups/316524094007926
petey
hubazdmeg, hát kellett ez nekem?
Josszi
csak próbállak felkészíteni a szezonunkra, így lelkileg erősebb leszel

2 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Nem saját gondolat, de találó az, hogy ezek a Fideszes influenszer, 2-3. vonalbeli emberek interjúi, az M1-es, Kossuth Rádiós interjú ez simán csak narratíva, hogy mutassák azt, hogy itt demokrácia van és hogyha elkezdik a propagandára szánt pénzcsapokat elzárni, propagandistákat elküldeni, intézményeket bezárni, akkor mutogathassák, hogy ők az áldozatok.

Van még bőven lóvé a Fidesz körnél és ha ott nem is lesz akkora keret, de ne feledjük el, hogy a nemzetközi Patrióta közösségtől, CPAC-tól, Putyintól, stb., akár még jöhetnek bújtatottan pénzek azért, hogy a nehéz gazdasági helyzetben akár zűrzavart kelthessenek a médiában és megkíséreljenek egy esetleges kormánybuktatást.

Esély nincs olyan sok rá, de megpróbálkozhatnak vele.

Plusz még ott vannak még a külföldi szavazatok is és amíg az nem fejeződik be, addig még lehet esélyük arra, hogy a Tisza bukja a 2/3-ot vagy ha vmi miatt veszítenének 2-3 mandátumot, akkor már elég lesz azt nézniük, hogy mely körzetekben, helyzetekben tudnák a maradék 1-3 mandátumot is eltüntetni.

Mindezeket nem tartom annyira reálisnak, mert nem látom sehol se, hogy nyugalomra intenének minket vagy valószínűnek tartanák, elvégre a megfelelő elemzők értenek a számokhoz, csak én még nem írnám le a Fideszt és megvárnám a hétvégét.

Persze lehet, hogy ez is felesleges, de akkor nyugodtabb leszek.

Meg azért is gondolom ezeket, mert annyira elbizakodottak voltak és most annyira nem találják magukat, hogy ez nekem gyanús. Ennyire benézték volna? Ugyanúgy mint '22-ben az ellenzék?
Lúdas Solymi
Nem gondolnám, hogy lenne esélyük. Nagyon magabiztos most MP, régóta mondja, hogy forgatókönyvet csináltak 2/3-os győzelem esetére, hogy minél gyorsabban haladjanak. Nem úgy tűnik, hogy kamuzott volna. Itt olyan gyorsan lesz takarítás, hogy esélye sem lesz a Fidesznek. Plusz teljesen alkalmatlan már az első vonala is a pártnak, semmihez nem fognak tudni kezdeni hatalom nélkül.
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 494
Eddig tartott a nagy haversag.

 444.hu/2026/04/14/trump-orbanrol-a-baratom-volt

- Heti ket alkalom havi 50.000 dollar…
- Szep kis barat
Blevi
Általában az ember nem hagyja cserben a barátját a bajban sem.
Dehát Trumpnál látszik, hogyha lentebb kerültél egy pozícióból, akkor te egy senki vagy.
Ov nem tudta megnyerni, így gyenge, Trampli ilyenekkel nem barátkozik.
2 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Eddig tartott a nagy haversag.

 444.hu/2026/04/14/trump-orbanrol-a-baratom-volt

- Heti ket alkalom havi 50.000 dollar…
- Szep kis barat
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
 www.facebook.com/groups/597786365174351

hát.. rátaláltam az alusisakos mozgalomra, de figyelem megrázó tartalom!
Josszi
emelem a tétet
 www.facebook.com/vekkerur

de eddig ez a legjobb:  www.facebook.com/groups/316524094007926
petey
hubazdmeg, hát kellett ez nekem?

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!