Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Jé! Eltűnt az nso nyitó oldaláról a "Petíció a magyar sportélet jövőjéért". Mi történhetett vajon?
nagylaza, főpohárnok
Szöllösi editálás közben férenyelte a pogácsát?

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 565 — Chiefs GM
 www.portfolio.hu/gazdasag/20260414/zelenszkij-ket-heten-belul-ujraindul-az-olajszallitas-a-baratsag-koolajvezeteken-830510
zinedine5
mino veletlen.
csebi
Magyar Péter hazahozta az olajunkat.
resistance is futile
Egyik kezével megemeli a forintot. A másikkal megjavitja a vezetéket. Ha lenne harmadik keze rendbe rakná a termékenységi rátát.
Brouwerij van de Vrij
Ahhoz nem kell a keze 😊

2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 565 — Chiefs GM
az oroszok nagyjából elérték már amit akartak.
davemayer
Ez új, mit értek el?
somoskovig
Ukrajna nemzeti identitást kapott és az EU elkezdett felébredni
Negritis, a vajda
Plusz a NATO bővítésről se feledkezzünk meg
gamerkr
Big wins, huge wins, ahogy a művelt angol ostoba amerikai mondaná.
somoskovig
Meg ugye Ukrajna demilitarizálása, mint az egyik legfontosabb day one objectivejük.

Na ez is olyan jól sikerült, hogy Ukrajna rendelkezik jelenleg Európa egyik legerősebb és kétségkívűl legharcedzettebb hadseregével.

De nyilván így gondoltál vologyáék is ezt.
Cowboykarcsi90
Az 5D sakk az ilyen népi hobbi lehet Putyin meg a csatlósok körében.

2 hónapja
Cowboykarcsi90 3 584 — …not me…Im in my prime!
az oroszok nagyjából elérték már amit akartak.
davemayer
Ez új, mit értek el?
somoskovig
Ukrajna nemzeti identitást kapott és az EU elkezdett felébredni
Negritis, a vajda
Plusz a NATO bővítésről se feledkezzünk meg
gamerkr
Big wins, huge wins, ahogy a művelt angol ostoba amerikai mondaná.
somoskovig
Meg ugye Ukrajna demilitarizálása, mint az egyik legfontosabb day one objectivejük.

Na ez is olyan jól sikerült, hogy Ukrajna rendelkezik jelenleg Európa egyik legerősebb és kétségkívűl legharcedzettebb hadseregével.

De nyilván így gondoltál vologyáék is ezt.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 946 — The Mathematician
Gyerekek, ne törzsi alapon beszéljünk egymással.
Sixo
Mocskos Broncos!
szaba
khm, óvatosan nehogy a torkodjon akadjon valami és megfulladj 😉

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 632 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy jó lenne egy olyan oldal, ahol kiírnák hogy valaki matematikailag is megnyerte már az OEVK-ját
Heisman nádor
Ezt én megmondom tes 1 perc alatt xdd, ma ezzel funoltam ebédszünetben, általános iskola 4. osztályos matek.

Poloska vagyok.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 632 — Kinek mit intézett a kormánya
A külképviseleti szavazatok a Levélszavazás fül alatt van a valasztas.hu-n amúgy?
gamerkr
Nem.
Azok az átjelentkezettekkel lesznek együtt, de azt csak hét második felében bontják.

Poloska vagyok.
2 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 291 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
 www.portfolio.hu/gazdasag/20260414/zelenszkij-ket-heten-belul-ujraindul-az-olajszallitas-a-baratsag-koolajvezeteken-830510
zinedine5
mino veletlen.
csebi
Magyar Péter hazahozta az olajunkat.
resistance is futile
Egyik kezével megemeli a forintot. A másikkal megjavitja a vezetéket. Ha lenne harmadik keze rendbe rakná a termékenységi rátát.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 897
Gyerekek, ne törzsi alapon beszéljünk egymással.
Sixo
Mocskos Broncos!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 946 — The Mathematician
 hvg.hu/elet/20260413_nagy-fero-trump-30-ezer-tengereszgyalogos

a beatrice mikor lesz az év zenekara?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A külképviseleti szavazatok a Levélszavazás fül alatt van a valasztas.hu-n amúgy?

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Gyerekek, ne törzsi alapon beszéljünk egymással.

2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Amúgy jó lenne egy olyan oldal, ahol kiírnák hogy valaki matematikailag is megnyerte már az OEVK-ját
Heisman nádor
Én utánanéztem h hány helyen fér bele fordítás reálisan (azokat kizártam ahol kb 90% felett kellett volna ugyanolyan szavazat), olyan kb 10 hely volt de ebben volt ami nem valoszeru amúgy. Maximum 2-3 fordulhat meg.
csebi
Választás utáni napon ha jól rémlik 18 körül volt ami matematikailag nem dőlt el. De ennek is nekem kellett utánanézni. Viszont nem úgy értettem hogy melyik körzetekre van esély, azt a Partizán kiszámolta már tegnap, hanem hogy így nagyon gagyi hogy nem lehetett ezt már vasárnap se követni, hogy a választás.hu-n ott lenne hogy xyz már megnyerte. Most akárhol tart a szavazás, ott van az első mellett hogy mandátum.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 601 — Bowl Winner
az oroszok nagyjából elérték már amit akartak.
davemayer
Ez új, mit értek el?
somoskovig
Azokat a területeket amiket akartak már nagyjából megszerezték. Vagy szerinted európa meghódítása a céljuk?
davemayer
Amúgy te nem jártál be töri órákra, vagy mi? A ruszkik folyton-folyvást terjeszkednének (ha hagynák őket), és igen, Európa felé is. A DNS-ükbe van kódolva.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Amúgy jó lenne egy olyan oldal, ahol kiírnák hogy valaki matematikailag is megnyerte már az OEVK-ját
Heisman nádor
Én utánanéztem h hány helyen fér bele fordítás reálisan (azokat kizártam ahol kb 90% felett kellett volna ugyanolyan szavazat), olyan kb 10 hely volt de ebben volt ami nem valoszeru amúgy. Maximum 2-3 fordulhat meg.
csebi
De ugye a fellebbezések miatt, a feltételezett szabálytalanságok miatt, nem lehet végeredmény, ha eldőlt akkor se. Sajnos ennek ez a módja.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Amúgy jó lenne egy olyan oldal, ahol kiírnák hogy valaki matematikailag is megnyerte már az OEVK-ját
Heisman nádor
Én utánanéztem h hány helyen fér bele fordítás reálisan (azokat kizártam ahol kb 90% felett kellett volna ugyanolyan szavazat), olyan kb 10 hely volt de ebben volt ami nem valoszeru amúgy. Maximum 2-3 fordulhat meg.

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 565 — Chiefs GM
az oroszok nagyjából elérték már amit akartak.
davemayer
Ez új, mit értek el?
somoskovig
Ukrajna nemzeti identitást kapott és az EU elkezdett felébredni
Negritis, a vajda
Plusz a NATO bővítésről se feledkezzünk meg
gamerkr
Big wins, huge wins, ahogy a művelt angol ostoba amerikai mondaná.

2 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
az oroszok nagyjából elérték már amit akartak.
davemayer
Ez új, mit értek el?
somoskovig
Ukrajna nemzeti identitást kapott és az EU elkezdett felébredni
Negritis, a vajda
Plusz a NATO bővítésről se feledkezzünk meg

2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
 youtu.be/hWKFTjVM_wc?is=medDFbRBwFa34JF1

Itt mondja emberünk a szájával. Vagy ez mind kamu?!
davemayer
Tényleg nem rosszból, de amúgy meg is hallgatod hogy mit mond? igen, szerintem egyértelmű hogy fizetett katonák (nem a random Józsi Baranyából) békefenntartónak kell hogy odamenjenek, hogy. Putyin ne tudja MÉGEGYSZER megtámadni Ukrajnát ha vége a háborúnak.

"Semmi békefenntartásról nincs szó ebben, eleve senki nem beszélt itt kéksapkás békefenntartókról"
Wéber mit mond: "Nálam a kiindulópont a BÉKEFENNTARTÓK lennének Ukrajna számára."
Heisman nádor
Ok, tegyük fel hogy ez igaz. Milyen béke?! Dolgoznak ezen a békén vagy egyszercsak bemondják hogy menjetek akár van tűzszünet akár béke?
Az 4 év alatt egyszer nem hallottam tőlük a béke szót...
davemayer
A jelek szerint pl. azt hallottad, hogy megyünk a háborúba, pedig azt pont nem mondták.
somoskovig
Azt pl hallottam, amikor már 22ben azt mondta az akkori német külügyminiszter hogy "we are at war with russia" (steznek angolul, hátha így nem ferdités...)
davemayer
Miért szted lényegében nem vagyunk ott? Mármint nem az eredeti értelemben de lényegében háborúban vagyunk az oroszokkal mint NATO.
csebi
Europa jelenleg inkább gazdasagi haborúban van az oroszokkal mint egy tényleges haborúban szvsz. A jelen állás szerint. Ez azonban a könnyen át fog csapni abba hogy katonakat fognak küldeni ukrajnába, pláne ha tenyleg elfogynak az ukránok.
davemayer
Ja azért van annyi kibervedelmi incidens ugye.
Vagy hogy az általad migranshordanak hívott külföldiek korábbi szisztematikus oroszok általi kényszerítése hogy rohamozzak meg az EU határait.
csebi
Ezt komolyan irtad vagy viccelni akartál?
davemayer
Ugyanannyira komolyan mint te
csebi
Na pont így lehet veletek itt beszélni, gratulálok.
davemayer
Dave. Feltettél egy kérdést, válaszoltam. Ezzel mi a baj?
Ha nincs igazam, cafold akkor.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 946 — The Mathematician
az oroszok nagyjából elérték már amit akartak.
davemayer
Ez új, mit értek el?
somoskovig
Ukrajna nemzeti identitást kapott és az EU elkezdett felébredni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ismét 136 a Tisza. Megint a levélszavazatok vihették el, Zalában még messze a vége.
Klaci79
136 már tegnap óta, pont Zala 2 miatt.
Heisman nádor
Ma 2-3 órára átbillent, a nvb honlapján is így szerepelt. Nemrég lett ismét 136. A levelszavazatokat is számolják közben.
Egyébként ebben a zalai körben vagy 110 település van. Nagyon durva.
Klaci79
Ha Zala 2 még végül bukó is lenne, ott van a Szabolcs (Nyírbátor) és a kettő Tolna megyei. Akik meg külképviseleten adták le a levelet, még ott is a Tisza lesz megtolva imho. Az mandátumon nem tudom mennyit ér, de azért nagyon szurkolok hogy a DK meglehet még 1% alatt
Heisman nádor
Tolna 2-ben szerinted van esély a fordításra?
deyell
Esély van, de a legnehezebb körzet a maradékból. Egy körzet, ami nyilván városi nincs megszámolva, az Dombóvár 21-es. Kérdés ott nyer e a Tisza mondjuk egy 70-80 szavazattal.
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 565 — Chiefs GM
az oroszok nagyjából elérték már amit akartak.
davemayer
Ez új, mit értek el?
somoskovig
Azokat a területeket amiket akartak már nagyjából megszerezték. Vagy szerinted európa meghódítása a céljuk?
davemayer
Egyrészt tudtommal még sehol sincsenek a 4 donbaszi megye teljes elfoglalásához sem, másrészt elméletileg az #ukránnácik elűzése a szent küldetés célja, azt nem tudom, hogy ez mennyire támogatja.

2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Amúgy jó lenne egy olyan oldal, ahol kiírnák hogy valaki matematikailag is megnyerte már az OEVK-ját

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 565 — Chiefs GM
 telex.hu/belfold/2026/04/14/mszp-uj-kezdet

Na, evezzünk komolyabb vizekre, amiről délelőtt beszéltünk megújult baloldali ajánlat kapcsán, nekik pont ezeket a kriptaszagú ó-baloldaliakat kell messziről elkerülni.

2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Ismét 136 a Tisza. Megint a levélszavazatok vihették el, Zalában még messze a vége.
Klaci79
136 már tegnap óta, pont Zala 2 miatt.
Heisman nádor
Ma 2-3 órára átbillent, a nvb honlapján is így szerepelt. Nemrég lett ismét 136. A levelszavazatokat is számolják közben.
Egyébként ebben a zalai körben vagy 110 település van. Nagyon durva.
Klaci79
Ha Zala 2 még végül bukó is lenne, ott van a Szabolcs (Nyírbátor) és a kettő Tolna megyei. Akik meg külképviseleten adták le a levelet, még ott is a Tisza lesz megtolva imho. Az mandátumon nem tudom mennyit ér, de azért nagyon szurkolok hogy a DK meglehet még 1% alatt
Heisman nádor
Tolna 2-ben szerinted van esély a fordításra?
deyell
hát én csak azt mondtam mint az adatos tag a Partizánról, fogalmam sincs hogy szerintem ott mi lehet még 😀
99,11% feldolgozottságnál 422 közte, ennyit lehet tudni a választás.hu-ról

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz