Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 946 — The Mathematician
Most Tölgyessy de Majka is lesz Marcinal

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
 youtu.be/hWKFTjVM_wc?is=medDFbRBwFa34JF1

Itt mondja emberünk a szájával. Vagy ez mind kamu?!
davemayer
Tényleg nem rosszból, de amúgy meg is hallgatod hogy mit mond? igen, szerintem egyértelmű hogy fizetett katonák (nem a random Józsi Baranyából) békefenntartónak kell hogy odamenjenek, hogy. Putyin ne tudja MÉGEGYSZER megtámadni Ukrajnát ha vége a háborúnak.

"Semmi békefenntartásról nincs szó ebben, eleve senki nem beszélt itt kéksapkás békefenntartókról"
Wéber mit mond: "Nálam a kiindulópont a BÉKEFENNTARTÓK lennének Ukrajna számára."
Heisman nádor
Ok, tegyük fel hogy ez igaz. Milyen béke?! Dolgoznak ezen a békén vagy egyszercsak bemondják hogy menjetek akár van tűzszünet akár béke?
Az 4 év alatt egyszer nem hallottam tőlük a béke szót...
davemayer
A jelek szerint pl. azt hallottad, hogy megyünk a háborúba, pedig azt pont nem mondták.
somoskovig
Azt pl hallottam, amikor már 22ben azt mondta az akkori német külügyminiszter hogy "we are at war with russia" (steznek angolul, hátha így nem ferdités...)
davemayer
Miért szted lényegében nem vagyunk ott? Mármint nem az eredeti értelemben de lényegében háborúban vagyunk az oroszokkal mint NATO.
csebi
Europa jelenleg inkább gazdasagi haborúban van az oroszokkal mint egy tényleges haborúban szvsz. A jelen állás szerint. Ez azonban a könnyen át fog csapni abba hogy katonakat fognak küldeni ukrajnába, pláne ha tenyleg elfogynak az ukránok.
davemayer
Ja azért van annyi kibervedelmi incidens ugye.
Vagy hogy az általad migranshordanak hívott külföldiek korábbi szisztematikus oroszok általi kényszerítése hogy rohamozzak meg az EU határait.
csebi
Ezt komolyan irtad vagy viccelni akartál?
davemayer
Ugyanannyira komolyan mint te
csebi
Na pont így lehet veletek itt beszélni, gratulálok.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Na bocs mindenkitől, de engem komolyan érdekel hogy ti ezeket hogyan magyarázzátok. Ha jól értem akkor két variáció van, a hivatásosok bemennek ha kész vannak es legyakják az oroszokat vagy bemennek de már legyakni sem kell senkit mert béke van.
davemayer
Nem ertem pontosan, ha Vitya marad, akkor mi leszunk az uj Svajc? Vagy mit tett volna?
Blevi
Ki a faszt érdekel ez már, engem a fidesz kurvára nem izgat. Engem az izgat h ne legyen háborúban europa illetve a masik meg a migransok de az egy masik történet.

Amúgy ha érdekel az én vélemenyem erről ha nem akarsz részt venni ebben a haboruban ELVILEG megtehetnéd, ugyanis ha a nato keretein belul mennek ukrajnába én úgy tudom h opcionális lenne, ha új eu-s hadsereg alakul akkor pedig eleve bemondtam volna hogy ok, de a magyarok nelkul.
davemayer
Nehogy már a szent nép bármiből is kivegye a részét ha a világvége közeledne. Mindenki más mentse meg. Ez így a normális ugye?

Senki nem akar háborút, azonnal belebukna politikailag. De muszáj hadsereget felállítani, hogy ne jusson eszébe senkinek megtámadni európai országot. Ráadásul amíg Trump azzal fenyeget, hogy kilép a NATO-ból, nincs is más út, mint ez. Európának meg kell tudnia védenie magát önállóan. Ehhez kell egy hadsereg.
topin
Ok, nekem ezzel nincs bajom, pláne ha lefektetik hogy ki irányítja, milyen bizottság felügyelje stb.
Amit nem értek, és eddig sem értettem hogy ki mire vár, mi fog történni ami békét hoz. Az első nap leírtam anno hogy sztem hogy lehetne, akkor is egyből előrángatták trianont meg hogy zsarnoknak nem engedünk stb. Ok, elfogadom, de más értelmes opciót én a 4 év alatt nem láttam senkitől felvázolni, várni a békét meg ebben a helyzetben elég vicces, tekintve hogy az oroszok nagyjából elérték már amit akartak. Ha nem lesznek onnan kirugdalva (márpedig az ukránok által már nem lesznek, ezt azért remélem látjuk már) de ukrajna nem mond le területekről akkor mégis mi alapján lenne VALAHA béke? Vagy arra várunk hogy Putyin meghaljon és akkor az oroszok azt mondják majd hogy bocs, aztán visszavonulnak? Azt hiszem ez nem reális.

Ezért zavar ez az egész, mert ha feláll ez a hadsereg és mindezt lefuttatod, akkor a végső következtetés lehet simán az hogy "mentsük meg ukrán testvéreinket és tegyünk pontot erre a konfliktusra úgy hogy gyorsan odamegyünk és kiverjük az oroszokat". Na ez pedig sejtjük hova eszkalálódhat.

Vagy ez, vagy belátják hogy le kell mondani területekről, és akkor bèke lesz. A békébe pedig aztán bele lehet írni ukrajnáról amit szeretnének (eu, nato, békefenntartók). De ugye ez meg trianon, köcsög vagyok hogy egyaltalan felvetem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 565 — Chiefs GM
Popcorngép eladó. Csak szólok. Meg kell lovagolni az áradást.
Tactful Cactus
Olyan kellene, ahol felül bemegy az irat, alul kijön a popcorn. 😊

2 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 537
Semmi egyéb nem hangzik el a videóban, ezt hogy sikerült úgy értelmezni, hogy megyünk a frontra harcolni?
Jughead
Valszeg kimaradt az általános iskola egy pár éve, amikor a szövegértés volt tananyag.

Szerkesztette: Duff
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Ismét 136 a Tisza. Megint a levélszavazatok vihették el, Zalában még messze a vége.
Klaci79
itt milyen eszközökkel számolnak ma, hogy ennyire lassú? 😮
gamerkr
Szíjjártó számol egyedül. Ha az egyik szavazat nem tetszik neki akkor ott van az iratmegsemmisítő.

2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 988 — "Montoya por favor!"
Ismét 136 a Tisza. Megint a levélszavazatok vihették el, Zalában még messze a vége.
Klaci79
136 már tegnap óta, pont Zala 2 miatt.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ismét 136 a Tisza. Megint a levélszavazatok vihették el, Zalában még messze a vége.
Klaci79
itt milyen eszközökkel számolnak ma, hogy ennyire lassú? 😮

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 946 — The Mathematician
Csak nem bírja befogni a száját. Valaki nem ér rá?
 www.facebook.com/share/p/18mvP1dkcP/
Matthew99
Stez már úton

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 759
Egészen szürreális volt ez a vita. A Hír TV konkrétan tényszerűen beszámolt arról, hogy Weber szeretne egy európai hadsereget (ezt amúgy Orbán javasolta az elsők között), ami pl. békefenntartóként szavatolhatna azért, hogy a béke után Putyin ne támadja meg újra Ukrajnát.

Semmi egyéb nem hangzik el a videóban, ezt hogy sikerült úgy értelmezni, hogy megyünk a frontra harcolni? Tényleg szürreális, hogy ezt hogyan lehet ennyire félreértelmezni, legalább a HírTV hamisított volna valamit, de nem, még ők se nyúltak bele.

Szerkesztette: Jughead
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ismét 136 a Tisza. Megint a levélszavazatok vihették el, Zalában még messze a vége.

Szerkesztette: Klaci79
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 633 — Kinek mit intézett a kormánya
Csak nem bírja befogni a száját. Valaki nem ér rá?
 www.facebook.com/share/p/18mvP1dkcP/
Matthew99
10 centis rombolót izzítsuk, azt mondod?

Poloska vagyok.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
 youtu.be/hWKFTjVM_wc?is=medDFbRBwFa34JF1

Itt mondja emberünk a szájával. Vagy ez mind kamu?!
davemayer
Tényleg nem rosszból, de amúgy meg is hallgatod hogy mit mond? igen, szerintem egyértelmű hogy fizetett katonák (nem a random Józsi Baranyából) békefenntartónak kell hogy odamenjenek, hogy. Putyin ne tudja MÉGEGYSZER megtámadni Ukrajnát ha vége a háborúnak.

"Semmi békefenntartásról nincs szó ebben, eleve senki nem beszélt itt kéksapkás békefenntartókról"
Wéber mit mond: "Nálam a kiindulópont a BÉKEFENNTARTÓK lennének Ukrajna számára."
Heisman nádor
Ok, tegyük fel hogy ez igaz. Milyen béke?! Dolgoznak ezen a békén vagy egyszercsak bemondják hogy menjetek akár van tűzszünet akár béke?
Az 4 év alatt egyszer nem hallottam tőlük a béke szót...
davemayer
A jelek szerint pl. azt hallottad, hogy megyünk a háborúba, pedig azt pont nem mondták.
somoskovig
Azt pl hallottam, amikor már 22ben azt mondta az akkori német külügyminiszter hogy "we are at war with russia" (steznek angolul, hátha így nem ferdités...)
davemayer
Miért szted lényegében nem vagyunk ott? Mármint nem az eredeti értelemben de lényegében háborúban vagyunk az oroszokkal mint NATO.
csebi
Europa jelenleg inkább gazdasagi haborúban van az oroszokkal mint egy tényleges haborúban szvsz. A jelen állás szerint. Ez azonban a könnyen át fog csapni abba hogy katonakat fognak küldeni ukrajnába, pláne ha tenyleg elfogynak az ukránok.
davemayer
Ja azért van annyi kibervedelmi incidens ugye.
Vagy hogy az általad migranshordanak hívott külföldiek korábbi szisztematikus oroszok általi kényszerítése hogy rohamozzak meg az EU határait.
csebi
Ezt komolyan irtad vagy viccelni akartál?
davemayer
Ugyanannyira komolyan mint te

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Na bocs mindenkitől, de engem komolyan érdekel hogy ti ezeket hogyan magyarázzátok. Ha jól értem akkor két variáció van, a hivatásosok bemennek ha kész vannak es legyakják az oroszokat vagy bemennek de már legyakni sem kell senkit mert béke van.
davemayer
Nem ertem pontosan, ha Vitya marad, akkor mi leszunk az uj Svajc? Vagy mit tett volna?
Blevi
Ki a faszt érdekel ez már, engem a fidesz kurvára nem izgat. Engem az izgat h ne legyen háborúban europa illetve a masik meg a migransok de az egy masik történet.

Amúgy ha érdekel az én vélemenyem erről ha nem akarsz részt venni ebben a haboruban ELVILEG megtehetnéd, ugyanis ha a nato keretein belul mennek ukrajnába én úgy tudom h opcionális lenne, ha új eu-s hadsereg alakul akkor pedig eleve bemondtam volna hogy ok, de a magyarok nelkul.
davemayer
Egyébként követted az elmúlt négy évben az Ukrajnával kapcsolatos rendezési tervezeteket, vagy csak amit a zorbán mondott?
Nem érdekel a politika, de érdekes módon akkor jelentél meg a világvége gondolataiddal, amikor az a Fidesz bukta a választást, ami azzal kampányolt, hogy háború lesz, ha bukják a választást. Mintha egyébként pár tízezer fős hadsereggel rendelkező ország parlamenti választásán múlna egy európai háború. Azt akarod mondani, hogy a német és francia hadsereg csak arra várt, hogy az unióban legelmaradottabb magyar hadsereg végre szandekozzon harcolni menni?

A NATO-tól kezdve valamennyi európai ország, ami tényező lehet a rendezésben, kijelentette az elején, hogy semmilyen fegyveres alakulatot nem küldenek Ukrajnába amíg nem zárták le békekötessel a háborút. Ha pedig az megvan, annak biztosítására allomasoztatnának ott egységeket, hogy az oroszok kétszer meggondolják majd, hogy megint bele akarnak e vágni ebbe.
Nem csak azért küldenek egyes országokba más nemzetek hadseregének egységeit, hogy harcoljanak, hanem elrettentésképpen. US army évtizedek óta ott van Romániában, Sibiu környékén, meg Lengyelországban, pont azért, hogy az oroszoknak üzenjenek, ne baszakodjatok.
Szóval nem kell itt a felesleges hangulatkeltés. Civileket Magyarországon nem lehet azzal az indokkal besorozni, hogy na megyünk segítünk egy másik országnak. Csakis szükségállapot kihirdetése után és kizárólag az ország védelmében, tehát nem idegen országban. Arra ott van a hadsereg és a NATO.
Mivel nincs sorkatonaság, elég nehéz lenne megfelelő harcertekkel rendelkező civilekbol összeállított alakulatot kiallitani 2-3 hónap alatt, de még fél év alatt is.
Kényszer sorozás itthon csak akkor lesz, ha az oroszok úgy döntenek megpróbálják nyugat Európa felé is. De olyan gatya állapotban vannak, hogy ezt ebben az évtizedben hülyeség lenne megpróbálni. A NATO évtizedekkel bombázná vissza az egészet pár nap alatt. Nincs miről beszélni.
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 485 — Invisible man
Csak nem bírja befogni a száját. Valaki nem ér rá?
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/671228074_1612202860910556_3403626730060431296_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx720x901&ctp=p600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=b96d88&_nc_ohc=i5fvN32R1IwQ7kNvwGkb1Sh&_nc_oc=AdpNs32KggBq5Z7nbc1JeyKSWbaWY6r0Bit-XjEUDeA0vW3APav8Ew9EpCGIl9ET8Dk&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=N7j6bT2zSesZZEE0uBgZHg&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-LARjJKUgukskDrtk8lragw9jx0tM1ajm2wo7PeWS4-w&oe=6A3A7BDD
Szentkirályi Alexandra
Két világos ajánlat állt egymással szemben a választáson. Az egyik a változás ígéretét hordozta, azt, hogy mindegy mi, csak jöjjön valami más. A másik arra figyelmeztetett, hogy egy veszélyes,...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 047 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
 youtu.be/hWKFTjVM_wc?is=medDFbRBwFa34JF1

Itt mondja emberünk a szájával. Vagy ez mind kamu?!
davemayer
Azt mondja az emberünk, hogy békefenntartókat küldene Ukrajnába.

Magyar békefenntartókat a fidesz is küldött ki, nem is keveset. Ha jól tudom pillanatnyilag Boszniában, Koszovoban és Libanonban is vannak. Ez mennyire zavar?

Itt meg azt mondja az emberünk a szájával, hogy a tisza polgárháborút akar Magyarországon vasárnap este vagy hétfőn.

 www.youtube.com/shorts/xXGQk-0FaSA

Sok volt a melóm tegnap, nem értem rá követni, ez végül lezajlott?
Jan
Igen. Codoztam, tele volt a lobbi. Mocsok eroszakosan voltak az emberek, lodoztek egymasra.

2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 625
Ez is tetszik
 www.facebook.com/share/p/17K23xYHx6/

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
dankodavid San Francisco 49ers 2 634
Na bocs mindenkitől, de engem komolyan érdekel hogy ti ezeket hogyan magyarázzátok. Ha jól értem akkor két variáció van, a hivatásosok bemennek ha kész vannak es legyakják az oroszokat vagy bemennek de már legyakni sem kell senkit mert béke van.
davemayer
Egy opció van, a második.
somoskovig
Ok. Hogy lesz béke?
davemayer
Ne aggodj ennyire, teged sokkal kozvetlenebbul fog erinteni az, amikor elzarjak a fradika allami penzcsapjat es egy nyar alatt el kell adni a keret haromnegyedet😊

Pulvis et umbra sumus.
2 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
 youtu.be/hWKFTjVM_wc?is=medDFbRBwFa34JF1

Itt mondja emberünk a szájával. Vagy ez mind kamu?!
davemayer
Azt mondja az emberünk, hogy békefenntartókat küldene Ukrajnába.

Magyar békefenntartókat a fidesz is küldött ki, nem is keveset. Ha jól tudom pillanatnyilag Boszniában, Koszovoban és Libanonban is vannak. Ez mennyire zavar?

Itt meg azt mondja az emberünk a szájával, hogy a tisza polgárháborút akar Magyarországon vasárnap este vagy hétfőn.

 www.youtube.com/shorts/xXGQk-0FaSA

Sok volt a melóm tegnap, nem értem rá követni, ez végül lezajlott?

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
2 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
A lengyelek sokkal komolyabban tartanak/készülnek a háború(tól/ra) mint mi, de NEM Ukrajnába készülnek, hanem egy általuk valószínűbbnek tartott honvédő háborúra Putyin és az oroszai ellen, ugyanez valszeg igaz a Baltikumra...
Egyszerűen a mai napig nem értem, hogy lehetett beszopni ( nem elhinni, beszopni) hogy magyar katonák Ukrajnába mennek harcolni... hogyan, mi alapján, miért, mikor, mennyien, milyen alapon, hadüzenettel, meglepetésből, EU/magyar zászló alatt?????
Legalább egy kérdés felmerülhetne bennük halvány kétség/kétely formájában...
Érthetetlen...

Szerkesztette: gyurczi

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
 444.hu/2026/04/14/kezdodik-trombitas-kristof-allamparti-influenszer-hirtelen-mar-bilincsben-szeretne-latni-matolcsyekat
 444.hu/2026/04/14/a-liraban-a-tortenelem-polcra-kerultek-az-orban-rendszer-politikai-konyvei

közben inkább megint megnézem a Pócs interjút Marcival, talűn egy fokkal jobb, mint dave-vel való vitatkozás 😊

eltelt 2 nap és baszki nem bírom feldolgozni a sok információt amik itt történnek 😀 elképesztő hogy omlik össze a ner kommunizmusa.

Szerkesztette: petey

2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 565 — Chiefs GM
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
 youtu.be/hWKFTjVM_wc?is=medDFbRBwFa34JF1

Itt mondja emberünk a szájával. Vagy ez mind kamu?!
davemayer
Te még Hollandiában nyomod? Mert akkor nem kell befosni, mi közelebbről indulunk. 😀
somoskovig
Ejj de viccesek vagyunk... nevetgéljetek csak
davemayer
Nagyon fáj, hogy felszabadult a hangulat?

De ezennel ünnepélyesen megígérem, hogy egy szakaszba kérem majd magam veled, és viszem a puskádat, amikor menetelünk, jó?
somoskovig
Akkor az enyémet is, lécci!
nagylaza, főpohárnok
Te háborúpárti vagy, a tiedet nem.
somoskovig
Jól van. Én meg nem fogok adni az uzsimból.
nagylaza, főpohárnok
Norbi szerint 3 hónap múlva úgyis éhen halunk. Mondjuk előtte két hétig olyan sovány nép leszünk, hogy öröm lesz nézni.

2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 625
Popcorngép eladó. Csak szólok. Meg kell lovagolni az áradást.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 799 — beers & Packers
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
 youtu.be/hWKFTjVM_wc?is=medDFbRBwFa34JF1

Itt mondja emberünk a szájával. Vagy ez mind kamu?!
davemayer
Te még Hollandiában nyomod? Mert akkor nem kell befosni, mi közelebbről indulunk. 😀
somoskovig
Ejj de viccesek vagyunk... nevetgéljetek csak
davemayer
Nagyon fáj, hogy felszabadult a hangulat?

De ezennel ünnepélyesen megígérem, hogy egy szakaszba kérem majd magam veled, és viszem a puskádat, amikor menetelünk, jó?
somoskovig
Akkor az enyémet is, lécci!
nagylaza, főpohárnok
Te háborúpárti vagy, a tiedet nem.
somoskovig
Jól van. Én meg nem fogok adni az uzsimból.
2 hónapja
topin New England Patriots 2 386
Na bocs mindenkitől, de engem komolyan érdekel hogy ti ezeket hogyan magyarázzátok. Ha jól értem akkor két variáció van, a hivatásosok bemennek ha kész vannak es legyakják az oroszokat vagy bemennek de már legyakni sem kell senkit mert béke van.
davemayer
Nem ertem pontosan, ha Vitya marad, akkor mi leszunk az uj Svajc? Vagy mit tett volna?
Blevi
Ki a faszt érdekel ez már, engem a fidesz kurvára nem izgat. Engem az izgat h ne legyen háborúban europa illetve a masik meg a migransok de az egy masik történet.

Amúgy ha érdekel az én vélemenyem erről ha nem akarsz részt venni ebben a haboruban ELVILEG megtehetnéd, ugyanis ha a nato keretein belul mennek ukrajnába én úgy tudom h opcionális lenne, ha új eu-s hadsereg alakul akkor pedig eleve bemondtam volna hogy ok, de a magyarok nelkul.
davemayer
Nehogy már a szent nép bármiből is kivegye a részét ha a világvége közeledne. Mindenki más mentse meg. Ez így a normális ugye?

Senki nem akar háborút, azonnal belebukna politikailag. De muszáj hadsereget felállítani, hogy ne jusson eszébe senkinek megtámadni európai országot. Ráadásul amíg Trump azzal fenyeget, hogy kilép a NATO-ból, nincs is más út, mint ez. Európának meg kell tudnia védenie magát önállóan. Ehhez kell egy hadsereg.