Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 988 — "Montoya por favor!"
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
 youtu.be/hWKFTjVM_wc?is=medDFbRBwFa34JF1

Itt mondja emberünk a szájával. Vagy ez mind kamu?!
davemayer
Tényleg nem rosszból, de amúgy meg is hallgatod hogy mit mond? igen, szerintem egyértelmű hogy fizetett katonák (nem a random Józsi Baranyából) békefenntartónak kell hogy odamenjenek, hogy. Putyin ne tudja MÉGEGYSZER megtámadni Ukrajnát ha vége a háborúnak.

"Semmi békefenntartásról nincs szó ebben, eleve senki nem beszélt itt kéksapkás békefenntartókról"
Wéber mit mond: "Nálam a kiindulópont a BÉKEFENNTARTÓK lennének Ukrajna számára."
Heisman nádor
Ok, tegyük fel hogy ez igaz. Milyen béke?! Dolgoznak ezen a békén vagy egyszercsak bemondják hogy menjetek akár van tűzszünet akár béke?
Az 4 év alatt egyszer nem hallottam tőlük a béke szót...
davemayer
Én értem hogy az emberek fosnak a háborútól. Volt egy kettő VH, meg lehet oldani hogy elszökik az ember USÁba, Afrikába, Ausztráliába. Ukrajnából is mennyi ember elmenekült aki Európában él férfiak. Ezen kívül nem tudom hogy a Fideszt meg Orbánt mivel lehet védeni. Aki pedofilsegítőket enged szabadon. Aki megnyomorított annyi embert, tönkretette őket. Azon kívül hogy nekem ez lett a csapatom 98-ban, és az én csapatom örök, velük vagyok.

Emellett miért beszélnének békéről, amikor egyik oldal se menne bele amit a másik akar. Így hogyan legyen lezárás? Ukrajna épp Európa helyett van proxiháború.
Én értem hogy remekül hangzik a PEACE, LOVE, NER, nagyon jó hogy kimondja Orbán hogy BÉKE BÉKE BÉKE, beljebb is lettünk vele. Mert hát az aurája megvédi a határt, a magyar vaskupola.

Miért van európai hadsereg? Azért hogy legyen egy fizetett alakulat, összeurópai, akik el tudnak látni pl békefenntartást. Legyen egy ütőképes alakulat, amit nem tudsz csak megtámadni, mert legyalul a picsába. Amerikában is van egy nagy fizetett hadsereg, itt is ez a lényeg hogy legyen, mert akkor nem a Jóska-Pista fog menni harcolni, hanem menjen a jólfelszerelt, létszámban meglévő katonai alakulat a frontra.
De attól még hogy van hadsereg, nem az a lényeg hogy akkor most megyünk azt TÁMADÁS.


Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
 youtu.be/hWKFTjVM_wc?is=medDFbRBwFa34JF1

Itt mondja emberünk a szájával. Vagy ez mind kamu?!
davemayer
Tényleg nem rosszból, de amúgy meg is hallgatod hogy mit mond? igen, szerintem egyértelmű hogy fizetett katonák (nem a random Józsi Baranyából) békefenntartónak kell hogy odamenjenek, hogy. Putyin ne tudja MÉGEGYSZER megtámadni Ukrajnát ha vége a háborúnak.

"Semmi békefenntartásról nincs szó ebben, eleve senki nem beszélt itt kéksapkás békefenntartókról"
Wéber mit mond: "Nálam a kiindulópont a BÉKEFENNTARTÓK lennének Ukrajna számára."
Heisman nádor
Ok, tegyük fel hogy ez igaz. Milyen béke?! Dolgoznak ezen a békén vagy egyszercsak bemondják hogy menjetek akár van tűzszünet akár béke?
Az 4 év alatt egyszer nem hallottam tőlük a béke szót...
davemayer
A jelek szerint pl. azt hallottad, hogy megyünk a háborúba, pedig azt pont nem mondták.
somoskovig
Azt pl hallottam, amikor már 22ben azt mondta az akkori német külügyminiszter hogy "we are at war with russia" (steznek angolul, hátha így nem ferdités...)
davemayer
Háborúban vannak az európai értékek az oroszokékkal. Vége a Merkelizmusnak. Meg kell védeni Európát és az értékeit. Nekünk a szavazatunkkal hogy nem oroszszopanc viszi az országot, és olyanok kapjanak meghatalmazást, akik felkészítenek egy hadsereget arra hogy ne neked vagy nekem kelljen a frontra menni. Igen, elindult újra a történelem, lehet háború. Lehetséges. Épp ezért kell rá felkészülni hadsereggel, amit Weber és Rutte mond. De a hadsereg nem olyan hogy lesz, és aztán jön "so i started to blast anyway"

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 565 — Chiefs GM
Azt pl hallottam, amikor már 22ben azt mondta az akkori német külügyminiszter hogy "we are at war with russia" (steznek angolul, hátha így nem ferdités...)
davemayer
Mondjuk akkor a németek rohadt jól csinálják, mert 4 év alatt meghalt/megnyomorodott 1 millió orosz katona 0 német ellenében. Ha ezt a módszert bajszos bácsi tudta volna '41-ben, akkor ma németül beszélnénk.

2 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Na akkor döntsétek el hogy most "békefenntartók" vagy hadsereg? Már nem ugyanazt mondjátok.
Ok, tegyük fel hivatalosok csak - és utána? Vagy azok bemennek és legyalulják az oroszokat és vége is?
davemayer
Ez valamiért most szórakoztat, szóval próbálkozom még.

Nincs olyan, hogy békefenntartók. Hivatásos hadsereg van (illetve még nincs, de tételezzük fel, hogy az EU rendkívüli módon felgyorsul, és még az én életemben erre sor kerül), akik ebbe az esetben békefenntartási feladatot látnának el.

És mivel a béke fenntartásához szükséges, de nem elégséges feltétel a béke, így ebben az esetben már nincsenek legyakni való oroszok Ukrajnában.
somoskovig
Azt érted hogy a békefenntartókat nem én citaltam ide hanem egyik "kollégád" magyarázta így.

Tehát ezek szerint hivatalos katonák megvárnák a békét, majd a megmaradt ukrán területekre harc nélkül bevonulnának? Akkor hogy tervezik a haború végét? Hogy lesz béke? Mi alapján jutunk el idaig es ugye mi az a helyzet ahol ezt megtehetnék úgy hogy az oroszok is beleegyeznek (gondolom a béke megallapodasnak ez is része lenne)?

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Könyörgöm, ne idézzétek már, hiába x-eltem ki, így látom a faszságait.
gabokocka
Szerintem érdekes kísérlet lesz, hogy mennyi ideig tart, amíg kimosódik valakiből a propaganda.
somoskovig
De baszki, mintha tudnátok hogy erre 0 esély van, vicc

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 565 — Chiefs GM
Na akkor döntsétek el hogy most "békefenntartók" vagy hadsereg? Már nem ugyanazt mondjátok.
Ok, tegyük fel hivatalosok csak - és utána? Vagy azok bemennek és legyalulják az oroszokat és vége is?
davemayer
Ez valamiért most szórakoztat, szóval próbálkozom még.

Nincs olyan, hogy békefenntartók. Hivatásos hadsereg van (illetve még nincs, de tételezzük fel, hogy az EU rendkívüli módon felgyorsul, és még az én életemben erre sor kerül), akik ebbe az esetben békefenntartási feladatot látnának el.

És mivel a béke fenntartásához szükséges, de nem elégséges feltétel a béke, így ebben az esetben már nincsenek legyakni való oroszok Ukrajnában.

2 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
 youtu.be/hWKFTjVM_wc?is=medDFbRBwFa34JF1

Itt mondja emberünk a szájával. Vagy ez mind kamu?!
davemayer
Te még Hollandiában nyomod? Mert akkor nem kell befosni, mi közelebbről indulunk. 😀
somoskovig
Ejj de viccesek vagyunk... nevetgéljetek csak
davemayer
Nagyon fáj, hogy felszabadult a hangulat?

De ezennel ünnepélyesen megígérem, hogy egy szakaszba kérem majd magam veled, és viszem a puskádat, amikor menetelünk, jó?
somoskovig
Értem én hogy elvicceled, de ezt kérlek akkor indokold is meg hogy miért nem érdemes komolyan venni.
davemayer
Alattam lévő hsz-ekben kifejtették, hogy mit mondott valójában Weber.

Egy (ma még nem is létező) közös európai professzionális (tehát hivatásos, nem random sorozott) hadsereg békefenntartóként történő ukrajnai szerepvállalásáról beszélt, a békekötés után. Ettől azért elég messze van, hogy szomszéd Jocóval fogjuk magunkat, bepakoljuk a szimatszatyrot, azt' holnap elindulunk a frontra, mert csak.

Egyébként ha megkötötték a békét, akkor elég furán venné ki magát, ha random kényszersorozottak meg önkéntesek megtámadnák azokat az oroszokat, akik akkor már nem is lesznek Ukrajnában.
somoskovig
Ezt értem is, Weberék is 2029et tűzték ki kb anno, már csak ezért is kurva gáz ma azon nevetgélni hogy akkor induljunk... mert ma ugye 100% hogy nem indulunk, de térjünk erre vissza 2-3 év múlva.

Na mindegy, bocs h beleronditottam a győzelmi eufóriába, csak gondoltam erre azért rákerdezek. Annyira nem nyugtattatok meg hogy a hivatásosok után mi jönne... meg hogy eleve ha bevetnek egy ilyen hadsereget az nem jelent-e instant 3.vh-t, mert az oroszok szemében kb tuti.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
 youtu.be/hWKFTjVM_wc?is=medDFbRBwFa34JF1

Itt mondja emberünk a szájával. Vagy ez mind kamu?!
davemayer
Te még Hollandiában nyomod? Mert akkor nem kell befosni, mi közelebbről indulunk. 😀
somoskovig
Ejj de viccesek vagyunk... nevetgéljetek csak
davemayer
de áruld már el kérlek, hogy ha kitör a harmadik vh akkor a magyar katonáknak, mint a nato katonáinak miért nem kellene hadba vonulnia attól, hogy a dagadt és sleppje maradt volna kormányon?
peach
Nato védelmi szövetség, más országot megtámadni tudtommal opcionális. Ez így van?
davemayer
de ez h jön ide? a nato miért támadna meg bárkit is? arról beszéltem, hogy ha eszkalálódna a helyzet akkor a magyaroknak mint nato tagoknak hadba kellene vonulnia akkor is ha a fidesz maradt volna kormányon. ha megtagadják, mert béke, akkor kibasznak minket a szövetségből mint macskát szarni és akkor már másnap nekünk jóccakát. ilyenbe senki nem megy bele. azt értsd meg, hogy ha bejön ez a forgatókönyv akkor tökm1 ki a miniszterelnök.a dagadt azt adta be neked, hogy ez nem így van.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
 youtu.be/hWKFTjVM_wc?is=medDFbRBwFa34JF1

Itt mondja emberünk a szájával. Vagy ez mind kamu?!
davemayer
Tényleg nem rosszból, de amúgy meg is hallgatod hogy mit mond? igen, szerintem egyértelmű hogy fizetett katonák (nem a random Józsi Baranyából) békefenntartónak kell hogy odamenjenek, hogy. Putyin ne tudja MÉGEGYSZER megtámadni Ukrajnát ha vége a háborúnak.

"Semmi békefenntartásról nincs szó ebben, eleve senki nem beszélt itt kéksapkás békefenntartókról"
Wéber mit mond: "Nálam a kiindulópont a BÉKEFENNTARTÓK lennének Ukrajna számára."
Heisman nádor
Ok, tegyük fel hogy ez igaz. Milyen béke?! Dolgoznak ezen a békén vagy egyszercsak bemondják hogy menjetek akár van tűzszünet akár béke?
Az 4 év alatt egyszer nem hallottam tőlük a béke szót...
davemayer
A jelek szerint pl. azt hallottad, hogy megyünk a háborúba, pedig azt pont nem mondták.
somoskovig
Azt pl hallottam, amikor már 22ben azt mondta az akkori német külügyminiszter hogy "we are at war with russia" (steznek angolul, hátha így nem ferdités...)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
X evnyi agymosas nem tunik el ket nap alatt. Talan meg ket honap, ev alatt sem.
Stez
Tényleg agymosás az amikor nyíltan ilyeneket nyilatkoznak mint amit linkeltem?! Nekem meg az agymosás hogy ti ezekkel egyáltalán nem foglalkoztok, se azzal amit Rutte mondott a háborúról, se azzal amit a francia parancsnok magyarázott - van 7-8 jel illetve konkrét példa ("geci nagy háború lesz"), ez mind agymosás akkor?
davemayer
O egy fizetett, kozos europai hadsereg felallitasarol beszel, amit szerinte akar Ukrajnaban is le lehetne tesztelni, es nem arrol, hogy random akkor minden orszag kotelezoen kuldjon x civilt. Ez nem az Ehezok viadala.

Ez a video tokeletes peldaja a megfelemlitesnek, hogy ala van mondva magyarul, elferditve a foni kedve szerint, a valodi beszede meg le van halkitva, hogy ne igazan ertsd, mi a valosag.
Stez
Na akkor döntsétek el hogy most "békefenntartók" vagy hadsereg? Már nem ugyanazt mondjátok.
Ok, tegyük fel hivatalosok csak - és utána? Vagy azok bemennek és legyalulják az oroszokat és vége is?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 565 — Chiefs GM
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
 youtu.be/hWKFTjVM_wc?is=medDFbRBwFa34JF1

Itt mondja emberünk a szájával. Vagy ez mind kamu?!
davemayer
Tényleg nem rosszból, de amúgy meg is hallgatod hogy mit mond? igen, szerintem egyértelmű hogy fizetett katonák (nem a random Józsi Baranyából) békefenntartónak kell hogy odamenjenek, hogy. Putyin ne tudja MÉGEGYSZER megtámadni Ukrajnát ha vége a háborúnak.

"Semmi békefenntartásról nincs szó ebben, eleve senki nem beszélt itt kéksapkás békefenntartókról"
Wéber mit mond: "Nálam a kiindulópont a BÉKEFENNTARTÓK lennének Ukrajna számára."
Heisman nádor
Ok, tegyük fel hogy ez igaz. Milyen béke?! Dolgoznak ezen a békén vagy egyszercsak bemondják hogy menjetek akár van tűzszünet akár béke?
Az 4 év alatt egyszer nem hallottam tőlük a béke szót...
davemayer
A jelek szerint pl. azt hallottad, hogy megyünk a háborúba, pedig azt pont nem mondták.

2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 565 — Chiefs GM
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
 youtu.be/hWKFTjVM_wc?is=medDFbRBwFa34JF1

Itt mondja emberünk a szájával. Vagy ez mind kamu?!
davemayer
Te még Hollandiában nyomod? Mert akkor nem kell befosni, mi közelebbről indulunk. 😀
somoskovig
Ejj de viccesek vagyunk... nevetgéljetek csak
davemayer
Nagyon fáj, hogy felszabadult a hangulat?

De ezennel ünnepélyesen megígérem, hogy egy szakaszba kérem majd magam veled, és viszem a puskádat, amikor menetelünk, jó?
somoskovig
Akkor az enyémet is, lécci!
nagylaza, főpohárnok
Te háborúpárti vagy, a tiedet nem.

2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 565 — Chiefs GM
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
 youtu.be/hWKFTjVM_wc?is=medDFbRBwFa34JF1

Itt mondja emberünk a szájával. Vagy ez mind kamu?!
davemayer
Te még Hollandiában nyomod? Mert akkor nem kell befosni, mi közelebbről indulunk. 😀
somoskovig
Ejj de viccesek vagyunk... nevetgéljetek csak
davemayer
Nagyon fáj, hogy felszabadult a hangulat?

De ezennel ünnepélyesen megígérem, hogy egy szakaszba kérem majd magam veled, és viszem a puskádat, amikor menetelünk, jó?
somoskovig
Értem én hogy elvicceled, de ezt kérlek akkor indokold is meg hogy miért nem érdemes komolyan venni.
davemayer
Alattam lévő hsz-ekben kifejtették, hogy mit mondott valójában Weber.

Egy (ma még nem is létező) közös európai professzionális (tehát hivatásos, nem random sorozott) hadsereg békefenntartóként történő ukrajnai szerepvállalásáról beszélt, a békekötés után. Ettől azért elég messze van, hogy szomszéd Jocóval fogjuk magunkat, bepakoljuk a szimatszatyrot, azt' holnap elindulunk a frontra, mert csak.

Egyébként ha megkötötték a békét, akkor elég furán venné ki magát, ha random kényszersorozottak meg önkéntesek megtámadnák azokat az oroszokat, akik akkor már nem is lesznek Ukrajnában.

2 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
 youtu.be/hWKFTjVM_wc?is=medDFbRBwFa34JF1

Itt mondja emberünk a szájával. Vagy ez mind kamu?!
davemayer
Tényleg nem rosszból, de amúgy meg is hallgatod hogy mit mond? igen, szerintem egyértelmű hogy fizetett katonák (nem a random Józsi Baranyából) békefenntartónak kell hogy odamenjenek, hogy. Putyin ne tudja MÉGEGYSZER megtámadni Ukrajnát ha vége a háborúnak.

"Semmi békefenntartásról nincs szó ebben, eleve senki nem beszélt itt kéksapkás békefenntartókról"
Wéber mit mond: "Nálam a kiindulópont a BÉKEFENNTARTÓK lennének Ukrajna számára."
Heisman nádor
Ok, tegyük fel hogy ez igaz. Milyen béke?! Dolgoznak ezen a békén vagy egyszercsak bemondják hogy menjetek akár van tűzszünet akár béke?
Az 4 év alatt egyszer nem hallottam tőlük a béke szót...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
X evnyi agymosas nem tunik el ket nap alatt. Talan meg ket honap, ev alatt sem.
Stez
Tényleg agymosás az amikor nyíltan ilyeneket nyilatkoznak mint amit linkeltem?! Nekem meg az agymosás hogy ti ezekkel egyáltalán nem foglalkoztok, se azzal amit Rutte mondott a háborúról, se azzal amit a francia parancsnok magyarázott - van 7-8 jel illetve konkrét példa ("geci nagy háború lesz"), ez mind agymosás akkor?
davemayer
ennyire nem vagy te sem hülye mint amit itt megjátszol. Pontosan tudod, hogy miről beszélt és nem arról, hogy harcoló alakulatokat küldene ukrajnába. Békefenntartók és harcoló katonák nagyon más dolgok.
2 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
X evnyi agymosas nem tunik el ket nap alatt. Talan meg ket honap, ev alatt sem.
Stez
Tényleg agymosás az amikor nyíltan ilyeneket nyilatkoznak mint amit linkeltem?! Nekem meg az agymosás hogy ti ezekkel egyáltalán nem foglalkoztok, se azzal amit Rutte mondott a háborúról, se azzal amit a francia parancsnok magyarázott - van 7-8 jel illetve konkrét példa ("geci nagy háború lesz"), ez mind agymosás akkor?
davemayer
O egy fizetett, kozos europai hadsereg felallitasarol beszel, amit szerinte akar Ukrajnaban is le lehetne tesztelni, es nem arrol, hogy random akkor minden orszag kotelezoen kuldjon x civilt. Ez nem az Ehezok viadala.
Stez



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
 youtu.be/hWKFTjVM_wc?is=medDFbRBwFa34JF1

Itt mondja emberünk a szájával. Vagy ez mind kamu?!
davemayer
Te még Hollandiában nyomod? Mert akkor nem kell befosni, mi közelebbről indulunk. 😀
somoskovig
Ejj de viccesek vagyunk... nevetgéljetek csak
davemayer
de áruld már el kérlek, hogy ha kitör a harmadik vh akkor a magyar katonáknak, mint a nato katonáinak miért nem kellene hadba vonulnia attól, hogy a dagadt és sleppje maradt volna kormányon?
peach
Nato védelmi szövetség, más országot megtámadni tudtommal opcionális. Ez így van?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 799 — beers & Packers
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
 youtu.be/hWKFTjVM_wc?is=medDFbRBwFa34JF1

Itt mondja emberünk a szájával. Vagy ez mind kamu?!
davemayer
Te még Hollandiában nyomod? Mert akkor nem kell befosni, mi közelebbről indulunk. 😀
somoskovig
Ejj de viccesek vagyunk... nevetgéljetek csak
davemayer
Nagyon fáj, hogy felszabadult a hangulat?

De ezennel ünnepélyesen megígérem, hogy egy szakaszba kérem majd magam veled, és viszem a puskádat, amikor menetelünk, jó?
somoskovig
Akkor az enyémet is, lécci!
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
 youtu.be/hWKFTjVM_wc?is=medDFbRBwFa34JF1

Itt mondja emberünk a szájával. Vagy ez mind kamu?!
davemayer
Te még Hollandiában nyomod? Mert akkor nem kell befosni, mi közelebbről indulunk. 😀
somoskovig
Ejj de viccesek vagyunk... nevetgéljetek csak
davemayer
Nagyon fáj, hogy felszabadult a hangulat?

De ezennel ünnepélyesen megígérem, hogy egy szakaszba kérem majd magam veled, és viszem a puskádat, amikor menetelünk, jó?
somoskovig
Értem én hogy elvicceled, de ezt kérlek akkor indokold is meg hogy miért nem érdemes komolyan venni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 565 — Chiefs GM
Könyörgöm, ne idézzétek már, hiába x-eltem ki, így látom a faszságait.
gabokocka
Szerintem érdekes kísérlet lesz, hogy mennyi ideig tart, amíg kimosódik valakiből a propaganda.

2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 799 — beers & Packers
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
 youtu.be/hWKFTjVM_wc?is=medDFbRBwFa34JF1

Itt mondja emberünk a szájával. Vagy ez mind kamu?!
davemayer
Hallottál a felvételen olyat, hogy a "frontra" küldene katonákat? Vagy szerinted a békefenntartó és a harcoló alakulat között nincs különbség?
nagylaza, főpohárnok
Semmi békefenntartásról nincs szó ebben, eleve senki nem beszélt itt kéksapkás békefenntartókról ukrajnával kapcsolatban sosem + Putyin megmondta az elején h bármilyen külföldi hivatalos katonai beavatkozást háborús cselekedetnek vesznek, ergo a békefenntartók is azok
davemayer
Nyilván egy békemegállapodás utáni helyzetről van szó, amelynek része az EU-katonák részvétele a békefenntartásában. Ez nem holnap lesz, hisz még nincs béke, ahogyan nincs EU-hadsereg sem, ami a felvételen álomként kerül szóba.
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 047 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
X evnyi agymosas nem tunik el ket nap alatt. Talan meg ket honap, ev alatt sem.
Stez
Tényleg agymosás az amikor nyíltan ilyeneket nyilatkoznak mint amit linkeltem?! Nekem meg az agymosás hogy ti ezekkel egyáltalán nem foglalkoztok, se azzal amit Rutte mondott a háborúról, se azzal amit a francia parancsnok magyarázott - van 7-8 jel illetve konkrét példa ("geci nagy háború lesz"), ez mind agymosás akkor?
davemayer
O egy fizetett, kozos europai hadsereg felallitasarol beszel, amit szerinte akar Ukrajnaban is le lehetne tesztelni, es nem arrol, hogy random akkor minden orszag kotelezoen kuldjon x civilt. Ez nem az Ehezok viadala.

Ez a video tokeletes peldaja a megfelemlitesnek, hogy ala van mondva magyarul, elferditve a foni kedve szerint, a valodi beszede meg le van halkitva, hogy ne igazan ertsd, mi a valosag.

Szerkesztette: Stez

2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Könyörgöm, ne idézzétek már, hiába x-eltem ki, így látom a faszságait.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
 youtu.be/hWKFTjVM_wc?is=medDFbRBwFa34JF1

Itt mondja emberünk a szájával. Vagy ez mind kamu?!
davemayer
Te még Hollandiában nyomod? Mert akkor nem kell befosni, mi közelebbről indulunk. 😀
somoskovig
Ejj de viccesek vagyunk... nevetgéljetek csak
davemayer
de áruld már el kérlek, hogy ha kitör a harmadik vh akkor a magyar katonáknak, mint a nato katonáinak miért nem kellene hadba vonulnia attól, hogy a dagadt és sleppje maradt volna kormányon?
peach
Akkor is bevonultunk volna, csak az oroszok színeiben.
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 988 — "Montoya por favor!"
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
 youtu.be/hWKFTjVM_wc?is=medDFbRBwFa34JF1

Itt mondja emberünk a szájával. Vagy ez mind kamu?!
davemayer
Tényleg nem rosszból, de amúgy meg is hallgatod hogy mit mond? igen, szerintem egyértelmű hogy fizetett katonák (nem a random Józsi Baranyából) békefenntartónak kell hogy odamenjenek, hogy. Putyin ne tudja MÉGEGYSZER megtámadni Ukrajnát ha vége a háborúnak.

"Semmi békefenntartásról nincs szó ebben, eleve senki nem beszélt itt kéksapkás békefenntartókról"
Wéber mit mond: "Nálam a kiindulópont a BÉKEFENNTARTÓK lennének Ukrajna számára."

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 768
Jó ez az m1 híradó, tiszta győzelmi jelentés hangulata van. Bezzeg a hirTV még kitart 😊
somoskovig
Sokan kitartanak még. Most néztem rá, pár ismertebb narancsos youtube csatorna kommentjeire. Hát te atya úr isten ami ott van. Állítólag a Somkúti már megint bemondta, hogy megyünk a frontra. Nem is értem, hogy ez alapból, hogy merülhet fel, amikor senki sem küldött oda sereget az EU-ból soha.
Sixo
 youtu.be/hWKFTjVM_wc?is=medDFbRBwFa34JF1

Itt mondja emberünk a szájával. Vagy ez mind kamu?!
davemayer
Jól olvasol szájról... 😀 Én egy nőt hallottam beszélni, a (rém)HírTV bemondóját, 2 hónappal ezelőttről.