Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 042 — zászló zászló szív
Mondjuk a MKKP tarháló poszt alatti kommentek nem túl kedvesek.

Olyan szépen elmondta nekik mindenki, hogy nyugodtan ki lehet hagyni ezt a választást...

2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
 www.portfolio.hu/gazdasag/20260414/zelenszkij-ket-heten-belul-ujraindul-az-olajszallitas-a-baratsag-koolajvezeteken-830510
zinedine5
mino veletlen.
csebi
Magyar Péter hazahozta az olajunkat.
resistance is futile
ORBÁN VIKTORNAK MEGINT IGAZA LETTTTTT!!!!!!!!!

2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Ördög Nóra viselkedése számomra azérz sokkal visszataszítóbb. Mondjuk mindig is az volt, de ez a megvilágosodás tőle kb. a legalja.eaglesmcnabb
Mit mondott? És amúgy ő mennyire volt benne a sleppben? Nincsenek róla emlékeim, hogy valaha megnyilvánult volna politikai / közéleti témában.
peterk2005 udvari bolond
Sosem nyilvanult meg nagyon, de Lolo bulijain mindig musort vezetett, plusz februarban, amikor valami gyermekvedelmi koncertre/tuntetesre hivtak, elbol nemet mondott, mert hogy nem politizal. Rola koztudott, hogy igy gazdagodott meg.
Stez
pedig hát végre örülhet, mert lekerült róla az a teher, hogy bizonytalan volt a jövője.

most már tudja, hova kell tartania a markát.
slowmotion
Igazabol o mar az RTL-t is leszedte gondolom eleg csunyan, mert szetrakta a labat valami ottani fejesnek, akihez aztan hozza is ment, hogy nagyhamar megcsalja (asszem ilyesmi a sztori, es nem csak ugy valtott, de ez nem tuti 😀), azota meg valami neves fotossal nyomja.

Nyilvan a penzert elhuzott arra, amerre, ami nyilvan kerdojeles, mert az RTL-nel annal idejen top musorvezeto volt, gondolom jol kitomve. Marmint penzzel is, nem csak penisszel.
Stez
Nem gondoltam volna, hogy Nórika ilyen laza elvű...
Mikey
Ebben a celebvilagban nagyon tisztelet a kivetelnek, aki „nem laza elvu” no (vagy akar ferfi). Szinte mindenki lyuksogora a masiknak, ezert vannak ennyire joban. 😀
Stez
Jó hát nem vagyok naiv, a "hétköznapi" emberek szintjén sem jellemző a hűség... a celebek pedig mindig sokkal rosszabbak voltak ilyen szempontból. De azért ez most egy kicsit meglepett.
Mikey
Ne irigykedj 😀
ender1112
Hát na, lebuktam. 😕

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 048 — Whoops, looks like something went wrong.
Belsős info
Sárvár Gagyi Levente letartóztatva választási csalás
Dagobert bácsi
Ő ki?
SBL
Ágh Péter titkára 20évesen 1.5 milliárdért van palotája Sárváron
Itt indult Magyar Péter nevezetű képviselő ((ők pénzelték ezért )
Buszból vették a szavazatokat videó van róla
Dagobert bácsi
Mondjuk nagy ikubajnok lehet, ha 20 evesen villantott egy 1.5 milliardos villat, feltetelezem, a sajat neven. Meg egy ferrari is kene, hatha ugy feltunobb, hogy valami nem koser.

2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.theguardian.com/world/2026/apr/14/hungary-new-era-russia-back-foot-vladimir-putin-viktor-orban
NB2
Na igen, most nem 56 van, bár a szívük szerint most is az csinálnák...........ennyit érsz Viktor meg, Szíjjas...
2 hónapja
NB2 New England Patriots 29 027 — nabege2@yahoo.com
 www.theguardian.com/world/2026/apr/14/hungary-new-era-russia-back-foot-vladimir-putin-viktor-orban
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Belsős info
Sárvár Gagyi Levente letartóztatva választási csalás
Dagobert bácsi
Ő ki?
SBL
Ágh Péter titkára 20évesen 1.5 milliárdért van palotája Sárváron
Itt indult Magyar Péter nevezetű képviselő ((ők pénzelték ezért )
Buszból vették a szavazatokat videó van róla
Dagobert bácsi
meg is lepődtem Ágh Péteren, hogy így túlélte a NER-t, anno Simicska mellett pózolt a G-nap előtt.
2 hónapja
Dagobert bácsi 333
Belsős info
Sárvár Gagyi Levente letartóztatva választási csalás
Dagobert bácsi
Ő ki?
SBL
Ágh Péter titkára 20évesen 1.5 milliárdért van palotája Sárváron
Itt indult Magyar Péter nevezetű képviselő ((ők pénzelték ezért )
Buszból vették a szavazatokat videó van róla
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 565 — Chiefs GM
 www.portfolio.hu/gazdasag/20260414/zelenszkij-ket-heten-belul-ujraindul-az-olajszallitas-a-baratsag-koolajvezeteken-830510
zinedine5
mino veletlen.
csebi
Magyar Péter hazahozta az olajunkat.
resistance is futile
majd ha a mizsei ásványvizem borrá változtatja akkor szóljatok
Josszi
Azt lehet, hogy nem, de ha meglegyinti a pálcájával Szentkirályit, az biztos átváltozik. 😀

2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
 www.portfolio.hu/gazdasag/20260414/zelenszkij-ket-heten-belul-ujraindul-az-olajszallitas-a-baratsag-koolajvezeteken-830510
zinedine5
mino veletlen.
csebi
Magyar Péter hazahozta az olajunkat.
resistance is futile
majd ha a mizsei ásványvizem borrá változtatja akkor szóljatok

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 048 — Whoops, looks like something went wrong.
Ördög Nóra viselkedése számomra azérz sokkal visszataszítóbb. Mondjuk mindig is az volt, de ez a megvilágosodás tőle kb. a legalja.eaglesmcnabb
Mit mondott? És amúgy ő mennyire volt benne a sleppben? Nincsenek róla emlékeim, hogy valaha megnyilvánult volna politikai / közéleti témában.
peterk2005 udvari bolond
Sosem nyilvanult meg nagyon, de Lolo bulijain mindig musort vezetett, plusz februarban, amikor valami gyermekvedelmi koncertre/tuntetesre hivtak, elbol nemet mondott, mert hogy nem politizal. Rola koztudott, hogy igy gazdagodott meg.
Stez
pedig hát végre örülhet, mert lekerült róla az a teher, hogy bizonytalan volt a jövője.

most már tudja, hova kell tartania a markát.
slowmotion
Igazabol o mar az RTL-t is leszedte gondolom eleg csunyan, mert szetrakta a labat valami ottani fejesnek, akihez aztan hozza is ment, hogy nagyhamar megcsalja (asszem ilyesmi a sztori, es nem csak ugy valtott, de ez nem tuti 😀), azota meg valami neves fotossal nyomja.

Nyilvan a penzert elhuzott arra, amerre, ami nyilvan kerdojeles, mert az RTL-nel annal idejen top musorvezeto volt, gondolom jol kitomve. Marmint penzzel is, nem csak penisszel.
Stez
Nem gondoltam volna, hogy Nórika ilyen laza elvű...
Mikey
Ebben a celebvilagban nagyon tisztelet a kivetelnek, aki „nem laza elvu” no (vagy akar ferfi). Szinte mindenki lyuksogora a masiknak, ezert vannak ennyire joban. 😀
Stez
Jó hát nem vagyok naiv, a "hétköznapi" emberek szintjén sem jellemző a hűség... a celebek pedig mindig sokkal rosszabbak voltak ilyen szempontból. De azért ez most egy kicsit meglepett.
Mikey
Hat ugye eleg sok celeb no kurva, es ugy kerulnek be ebbe a vilagba, hogy valaki mellett kikotnek, mint "nem munka". Egykori osztalytarsam faterjanak jo par ejszakai klubja volt Budapesten, anno mutatott konkret listat is, eleg sok nev volt ott, akik a a celebvilagban "jelenlevo" holgyek. Csak regen jobban megerte nekik a dubajozas, viszont az elmult tizenpar evben meg divatta valt, hogy ezek a kurvak nem csak kefepenzt kapnak, hanem ezeken felul kulonbozo allami tamogatast a vallalkozasukhoz. Borkai iszonyat csunya hajos lotyoja, meg az ikertestvere peldaul valami kormos szalont nyitottak a tamogatasbol. Xd

En a listabol sokat nem lattam, de amit igen, azon playmate-ek mellett jo par musorvezeto, meg reality szereplo is volt peldaul.

Szerkesztette: Stez

2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 966 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.portfolio.hu/gazdasag/20260414/zelenszkij-ket-heten-belul-ujraindul-az-olajszallitas-a-baratsag-koolajvezeteken-830510
zinedine5
mino veletlen.
csebi
Magyar Péter hazahozta az olajunkat.
resistance is futile
Árad az olaj.
2 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Ördög Nóra viselkedése számomra azérz sokkal visszataszítóbb. Mondjuk mindig is az volt, de ez a megvilágosodás tőle kb. a legalja.eaglesmcnabb
Mit mondott? És amúgy ő mennyire volt benne a sleppben? Nincsenek róla emlékeim, hogy valaha megnyilvánult volna politikai / közéleti témában.
peterk2005 udvari bolond
Sosem nyilvanult meg nagyon, de Lolo bulijain mindig musort vezetett, plusz februarban, amikor valami gyermekvedelmi koncertre/tuntetesre hivtak, elbol nemet mondott, mert hogy nem politizal. Rola koztudott, hogy igy gazdagodott meg.
Stez
pedig hát végre örülhet, mert lekerült róla az a teher, hogy bizonytalan volt a jövője.

most már tudja, hova kell tartania a markát.
slowmotion
Igazabol o mar az RTL-t is leszedte gondolom eleg csunyan, mert szetrakta a labat valami ottani fejesnek, akihez aztan hozza is ment, hogy nagyhamar megcsalja (asszem ilyesmi a sztori, es nem csak ugy valtott, de ez nem tuti 😀), azota meg valami neves fotossal nyomja.

Nyilvan a penzert elhuzott arra, amerre, ami nyilvan kerdojeles, mert az RTL-nel annal idejen top musorvezeto volt, gondolom jol kitomve. Marmint penzzel is, nem csak penisszel.
Stez
Nem gondoltam volna, hogy Nórika ilyen laza elvű...
Mikey
Ebben a celebvilagban nagyon tisztelet a kivetelnek, aki „nem laza elvu” no (vagy akar ferfi). Szinte mindenki lyuksogora a masiknak, ezert vannak ennyire joban. 😀
Stez
Jó hát nem vagyok naiv, a "hétköznapi" emberek szintjén sem jellemző a hűség... a celebek pedig mindig sokkal rosszabbak voltak ilyen szempontból. De azért ez most egy kicsit meglepett.
Mikey
Ne irigykedj 😀
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
 www.portfolio.hu/gazdasag/20260414/zelenszkij-ket-heten-belul-ujraindul-az-olajszallitas-a-baratsag-koolajvezeteken-830510
zinedine5
mino veletlen.
csebi
Magyar Péter hazahozta az olajunkat.
2 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 900
 www.youtube.com/watch?v=tE8vv44nsuk
HírtTV+Mandíner választások Best of
SBL
Motva vagy 3x szerintem, de tudod mit. Vegignezem meg egyszer ha mar itt van.
Duff
Csak azért tettem be újra, mert nem lehet elégszer látni!

És, hogy ezt a top kommentet el tudjam sütni.😉😂
@norrito.
5 órával ezelőtt
>Gajdics Ottó megemlíti a kognitív disszonanciát
>Gajdics Ottó megtapasztalja a kognitív disszonanciát
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
A győzelem kulcsa:

 telex.hu/belfold/2026/04/14/telepulesmeret-szavazas-falvak-varosok-republikon
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Ördög Nóra viselkedése számomra azérz sokkal visszataszítóbb. Mondjuk mindig is az volt, de ez a megvilágosodás tőle kb. a legalja.eaglesmcnabb
Mit mondott? És amúgy ő mennyire volt benne a sleppben? Nincsenek róla emlékeim, hogy valaha megnyilvánult volna politikai / közéleti témában.
peterk2005 udvari bolond
Sosem nyilvanult meg nagyon, de Lolo bulijain mindig musort vezetett, plusz februarban, amikor valami gyermekvedelmi koncertre/tuntetesre hivtak, elbol nemet mondott, mert hogy nem politizal. Rola koztudott, hogy igy gazdagodott meg.
Stez
pedig hát végre örülhet, mert lekerült róla az a teher, hogy bizonytalan volt a jövője.

most már tudja, hova kell tartania a markát.
slowmotion
Igazabol o mar az RTL-t is leszedte gondolom eleg csunyan, mert szetrakta a labat valami ottani fejesnek, akihez aztan hozza is ment, hogy nagyhamar megcsalja (asszem ilyesmi a sztori, es nem csak ugy valtott, de ez nem tuti 😀), azota meg valami neves fotossal nyomja.

Nyilvan a penzert elhuzott arra, amerre, ami nyilvan kerdojeles, mert az RTL-nel annal idejen top musorvezeto volt, gondolom jol kitomve. Marmint penzzel is, nem csak penisszel.
Stez
Nem gondoltam volna, hogy Nórika ilyen laza elvű...
Mikey
Ebben a celebvilagban nagyon tisztelet a kivetelnek, aki „nem laza elvu” no (vagy akar ferfi). Szinte mindenki lyuksogora a masiknak, ezert vannak ennyire joban. 😀
Stez
Jó hát nem vagyok naiv, a "hétköznapi" emberek szintjén sem jellemző a hűség... a celebek pedig mindig sokkal rosszabbak voltak ilyen szempontból. De azért ez most egy kicsit meglepett.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
 www.portfolio.hu/gazdasag/20260414/zelenszkij-ket-heten-belul-ujraindul-az-olajszallitas-a-baratsag-koolajvezeteken-830510
zinedine5
mino veletlen.
csebi
téged ez meglep?
Josszi
egy picit igen. egy politikus megigert vmi, es ugy nez ki betartja.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
 www.portfolio.hu/gazdasag/20260414/zelenszkij-ket-heten-belul-ujraindul-az-olajszallitas-a-baratsag-koolajvezeteken-830510
zinedine5
mino veletlen.
csebi
téged ez meglep?

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
 www.portfolio.hu/gazdasag/20260414/zelenszkij-ket-heten-belul-ujraindul-az-olajszallitas-a-baratsag-koolajvezeteken-830510
zinedine5
mino veletlen.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
mondjuk ilyen Hadházy interjúnak mi értelme van? senkit nem érdekelsz haver, húzzál vissza Szekszárdra, viszlát és köszi a halakat
Löfli
Sztem nem.
Sokat dolgozott a rendszerváltásért, nyilván hogy hogyan, milyen hatékonysággal, az más kérdés, ezt mindenki ítélje meg maga. Ugyanakkor MP tehetne gesztusokat, pl a vagyonvisszaszerzési hivatalban vmi pozíciót felajánlani, az illene hozzá. Nem fogadná el sztem, de vhogy el kéne kezdeni dolgozni az országért, pártállástól függetlenül, közösen.
gabokocka
csak lehetne borítana bilit a sok új hirtelen feltünt kádernek jelentkező NER szopó-ról.. és AKADÁLYOZNÁ A RENCERVÁLTÁST!!

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 048 — Whoops, looks like something went wrong.
Ördög Nóra viselkedése számomra azérz sokkal visszataszítóbb. Mondjuk mindig is az volt, de ez a megvilágosodás tőle kb. a legalja.eaglesmcnabb
Mit mondott? És amúgy ő mennyire volt benne a sleppben? Nincsenek róla emlékeim, hogy valaha megnyilvánult volna politikai / közéleti témában.
peterk2005 udvari bolond
Sosem nyilvanult meg nagyon, de Lolo bulijain mindig musort vezetett, plusz februarban, amikor valami gyermekvedelmi koncertre/tuntetesre hivtak, elbol nemet mondott, mert hogy nem politizal. Rola koztudott, hogy igy gazdagodott meg.
Stez
pedig hát végre örülhet, mert lekerült róla az a teher, hogy bizonytalan volt a jövője.

most már tudja, hova kell tartania a markát.
slowmotion
Igazabol o mar az RTL-t is leszedte gondolom eleg csunyan, mert szetrakta a labat valami ottani fejesnek, akihez aztan hozza is ment, hogy nagyhamar megcsalja (asszem ilyesmi a sztori, es nem csak ugy valtott, de ez nem tuti 😀), azota meg valami neves fotossal nyomja.

Nyilvan a penzert elhuzott arra, amerre, ami nyilvan kerdojeles, mert az RTL-nel annal idejen top musorvezeto volt, gondolom jol kitomve. Marmint penzzel is, nem csak penisszel.
Stez
Nem gondoltam volna, hogy Nórika ilyen laza elvű...
Mikey
Ebben a celebvilagban nagyon tisztelet a kivetelnek, aki „nem laza elvu” no (vagy akar ferfi). Szinte mindenki lyuksogora a masiknak, ezert vannak ennyire joban. 😀

2 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 537
 www.youtube.com/watch?v=tE8vv44nsuk
HírtTV+Mandíner választások Best of
SBL
Motva vagy 3x szerintem, de tudod mit. Vegignezem meg egyszer ha mar itt van.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
 telex.hu/belfold/2026/04/14/mkkp-baranya-kampanytamogatas-visszafizetes-gyujtes

🤦🤦 mindet fizesse vissza maga Nagy Dávid, ha már ilyen "ügyes" volt
dande2
bírom ezeket a szektás kommenteket, mintha nem történt volna semmi vasárnap este
Löfli
????? Ezt most nem èrtem....èn aztán vègkèpp nem vagyok "Kutyás" közöm nincs hozzájuk, de annyit láttam hogy Nagy Dávid mindent megtett azèrt hogy 1%alatti párt legyenek, elkölti a pènzt, de ezek után ő kuncsorog, hogy lècci segítsetek már? Ha valamit fèlreèrtttem, vagy szerinted ez rendben van, akkor jó.....
dande2
a fb-s kommentekre értettem bocsi 😀
Löfli
Okkè, azt már nem nèztem. 🙂
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 249 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
 telex.hu/belfold/2026/04/14/mkkp-baranya-kampanytamogatas-visszafizetes-gyujtes

🤦🤦 mindet fizesse vissza maga Nagy Dávid, ha már ilyen "ügyes" volt
dande2
bírom ezeket a szektás kommenteket, mintha nem történt volna semmi vasárnap este
Löfli
????? Ezt most nem èrtem....èn aztán vègkèpp nem vagyok "Kutyás" közöm nincs hozzájuk, de annyit láttam hogy Nagy Dávid mindent megtett azèrt hogy 1%alatti párt legyenek, elkölti a pènzt, de ezek után ő kuncsorog, hogy lècci segítsetek már? Ha valamit fèlreèrtttem, vagy szerinted ez rendben van, akkor jó.....
dande2
a fb-s kommentekre értettem bocsi 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!