Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Mondjuk a MKKP tarháló poszt alatti kommentek nem túl kedvesek. Olyan szépen elmondta nekik mindenki, hogy nyugodtan ki lehet hagyni ezt a választást...

2 hónapja
ORBÁN VIKTORNAK MEGINT IGAZA LETTTTTT!!!!!!!!!Magyar Péter hazahozta az olajunkat.www.portfolio.hu/gazdasag/20260414/zelenszkij-ket-heten-belul-ujraindul-az-olajszallitas-a-baratsag-koolajvezeteken-830510mino veletlen.
zinedine5
csebi
resistance is futile
2 hónapja
Hát na, lebuktam. 😕Ne irigykedj 😀Jó hát nem vagyok naiv, a "hétköznapi" emberek szintjén sem jellemző a hűség... a celebek pedig mindig sokkal rosszabbak voltak ilyen szempontból. De azért ez most egy kicsit meglepett.Ebben a celebvilagban nagyon tisztelet a kivetelnek, aki „nem laza elvu” no (vagy akar ferfi). Szinte mindenki lyuksogora a masiknak, ezert vannak ennyire joban. 😀Nem gondoltam volna, hogy Nórika ilyen laza elvű...Igazabol o mar az RTL-t is leszedte gondolom eleg csunyan, mert szetrakta a labat valami ottani fejesnek, akihez aztan hozza is ment, hogy nagyhamar megcsalja (asszem ilyesmi a sztori, es nem csak ugy valtott, de ez nem tuti 😀), azota meg valami neves fotossal nyomja.pedig hát végre örülhet, mert lekerült róla az a teher, hogy bizonytalan volt a jövője.Sosem nyilvanult meg nagyon, de Lolo bulijain mindig musort vezetett, plusz februarban, amikor valami gyermekvedelmi koncertre/tuntetesre hivtak, elbol nemet mondott, mert hogy nem politizal. Rola koztudott, hogy igy gazdagodott meg.Ördög Nóra viselkedése számomra azérz sokkal visszataszítóbb. Mondjuk mindig is az volt, de ez a megvilágosodás tőle kb. a legalja.eaglesmcnabbMit mondott? És amúgy ő mennyire volt benne a sleppben? Nincsenek róla emlékeim, hogy valaha megnyilvánult volna politikai / közéleti témában.
peterk2005 udvari bolond
Stez
most már tudja, hova kell tartania a markát.
slowmotion
Nyilvan a penzert elhuzott arra, amerre, ami nyilvan kerdojeles, mert az RTL-nel annal idejen top musorvezeto volt, gondolom jol kitomve. Marmint penzzel is, nem csak penisszel.
Stez
Mikey
Stez
Mikey
ender1112
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Mondjuk nagy ikubajnok lehet, ha 20 evesen villantott egy 1.5 milliardos villat, feltetelezem, a sajat neven. Meg egy ferrari is kene, hatha ugy feltunobb, hogy valami nem koser.Ágh Péter titkára 20évesen 1.5 milliárdért van palotája SárváronBelsős infoŐ ki?
Sárvár Gagyi Levente letartóztatva választási csalás
Dagobert bácsi
SBL
Itt indult Magyar Péter nevezetű képviselő ((ők pénzelték ezért )
Buszból vették a szavazatokat videó van róla
Dagobert bácsi
2 hónapja
www.theguardian.com/world/2026/apr/14/hungary-new-era-russia-back-foot-vladimir-putin-viktor-orbanNa igen, most nem 56 van, bár a szívük szerint most is az csinálnák...........ennyit érsz Viktor meg, Szíjjas...
NB2
2 hónapja
meg is lepődtem Ágh Péteren, hogy így túlélte a NER-t, anno Simicska mellett pózolt a G-nap előtt.Ágh Péter titkára 20évesen 1.5 milliárdért van palotája SárváronBelsős infoŐ ki?
Sárvár Gagyi Levente letartóztatva választási csalás
Dagobert bácsi
SBL
Itt indult Magyar Péter nevezetű képviselő ((ők pénzelték ezért )
Buszból vették a szavazatokat videó van róla
Dagobert bácsi
2 hónapja
Dagobert bácsi
333
Ágh Péter titkára 20évesen 1.5 milliárdért van palotája SárváronBelsős infoŐ ki?
Sárvár Gagyi Levente letartóztatva választási csalás
Dagobert bácsi
SBL
Itt indult Magyar Péter nevezetű képviselő ((ők pénzelték ezért )
Buszból vették a szavazatokat videó van róla
2 hónapja
Azt lehet, hogy nem, de ha meglegyinti a pálcájával Szentkirályit, az biztos átváltozik. 😀majd ha a mizsei ásványvizem borrá változtatja akkor szóljatokMagyar Péter hazahozta az olajunkat.www.portfolio.hu/gazdasag/20260414/zelenszkij-ket-heten-belul-ujraindul-az-olajszallitas-a-baratsag-koolajvezeteken-830510mino veletlen.
zinedine5
csebi
resistance is futile
Josszi
2 hónapja
majd ha a mizsei ásványvizem borrá változtatja akkor szóljatokMagyar Péter hazahozta az olajunkat.www.portfolio.hu/gazdasag/20260414/zelenszkij-ket-heten-belul-ujraindul-az-olajszallitas-a-baratsag-koolajvezeteken-830510mino veletlen.
zinedine5
csebi
resistance is futile
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Hat ugye eleg sok celeb no kurva, es ugy kerulnek be ebbe a vilagba, hogy valaki mellett kikotnek, mint "nem munka". Egykori osztalytarsam faterjanak jo par ejszakai klubja volt Budapesten, anno mutatott konkret listat is, eleg sok nev volt ott, akik a a celebvilagban "jelenlevo" holgyek. Csak regen jobban megerte nekik a dubajozas, viszont az elmult tizenpar evben meg divatta valt, hogy ezek a kurvak nem csak kefepenzt kapnak, hanem ezeken felul kulonbozo allami tamogatast a vallalkozasukhoz. Borkai iszonyat csunya hajos lotyoja, meg az ikertestvere peldaul valami kormos szalont nyitottak a tamogatasbol. XdJó hát nem vagyok naiv, a "hétköznapi" emberek szintjén sem jellemző a hűség... a celebek pedig mindig sokkal rosszabbak voltak ilyen szempontból. De azért ez most egy kicsit meglepett.Ebben a celebvilagban nagyon tisztelet a kivetelnek, aki „nem laza elvu” no (vagy akar ferfi). Szinte mindenki lyuksogora a masiknak, ezert vannak ennyire joban. 😀Nem gondoltam volna, hogy Nórika ilyen laza elvű...Igazabol o mar az RTL-t is leszedte gondolom eleg csunyan, mert szetrakta a labat valami ottani fejesnek, akihez aztan hozza is ment, hogy nagyhamar megcsalja (asszem ilyesmi a sztori, es nem csak ugy valtott, de ez nem tuti 😀), azota meg valami neves fotossal nyomja.pedig hát végre örülhet, mert lekerült róla az a teher, hogy bizonytalan volt a jövője.Sosem nyilvanult meg nagyon, de Lolo bulijain mindig musort vezetett, plusz februarban, amikor valami gyermekvedelmi koncertre/tuntetesre hivtak, elbol nemet mondott, mert hogy nem politizal. Rola koztudott, hogy igy gazdagodott meg.Ördög Nóra viselkedése számomra azérz sokkal visszataszítóbb. Mondjuk mindig is az volt, de ez a megvilágosodás tőle kb. a legalja.eaglesmcnabbMit mondott? És amúgy ő mennyire volt benne a sleppben? Nincsenek róla emlékeim, hogy valaha megnyilvánult volna politikai / közéleti témában.
peterk2005 udvari bolond
Stez
most már tudja, hova kell tartania a markát.
slowmotion
Nyilvan a penzert elhuzott arra, amerre, ami nyilvan kerdojeles, mert az RTL-nel annal idejen top musorvezeto volt, gondolom jol kitomve. Marmint penzzel is, nem csak penisszel.
Stez
Mikey
Stez
Mikey
En a listabol sokat nem lattam, de amit igen, azon playmate-ek mellett jo par musorvezeto, meg reality szereplo is volt peldaul.
Szerkesztette: Stez
2 hónapja
Árad az olaj.Magyar Péter hazahozta az olajunkat.www.portfolio.hu/gazdasag/20260414/zelenszkij-ket-heten-belul-ujraindul-az-olajszallitas-a-baratsag-koolajvezeteken-830510mino veletlen.
zinedine5
csebi
resistance is futile
2 hónapja
Ne irigykedj 😀Jó hát nem vagyok naiv, a "hétköznapi" emberek szintjén sem jellemző a hűség... a celebek pedig mindig sokkal rosszabbak voltak ilyen szempontból. De azért ez most egy kicsit meglepett.Ebben a celebvilagban nagyon tisztelet a kivetelnek, aki „nem laza elvu” no (vagy akar ferfi). Szinte mindenki lyuksogora a masiknak, ezert vannak ennyire joban. 😀Nem gondoltam volna, hogy Nórika ilyen laza elvű...Igazabol o mar az RTL-t is leszedte gondolom eleg csunyan, mert szetrakta a labat valami ottani fejesnek, akihez aztan hozza is ment, hogy nagyhamar megcsalja (asszem ilyesmi a sztori, es nem csak ugy valtott, de ez nem tuti 😀), azota meg valami neves fotossal nyomja.pedig hát végre örülhet, mert lekerült róla az a teher, hogy bizonytalan volt a jövője.Sosem nyilvanult meg nagyon, de Lolo bulijain mindig musort vezetett, plusz februarban, amikor valami gyermekvedelmi koncertre/tuntetesre hivtak, elbol nemet mondott, mert hogy nem politizal. Rola koztudott, hogy igy gazdagodott meg.Ördög Nóra viselkedése számomra azérz sokkal visszataszítóbb. Mondjuk mindig is az volt, de ez a megvilágosodás tőle kb. a legalja.eaglesmcnabbMit mondott? És amúgy ő mennyire volt benne a sleppben? Nincsenek róla emlékeim, hogy valaha megnyilvánult volna politikai / közéleti témában.
peterk2005 udvari bolond
Stez
most már tudja, hova kell tartania a markát.
slowmotion
Nyilvan a penzert elhuzott arra, amerre, ami nyilvan kerdojeles, mert az RTL-nel annal idejen top musorvezeto volt, gondolom jol kitomve. Marmint penzzel is, nem csak penisszel.
Stez
Mikey
Stez
Mikey
2 hónapja
Magyar Péter hazahozta az olajunkat.www.portfolio.hu/gazdasag/20260414/zelenszkij-ket-heten-belul-ujraindul-az-olajszallitas-a-baratsag-koolajvezeteken-830510mino veletlen.
zinedine5
csebi
2 hónapja
Csak azért tettem be újra, mert nem lehet elégszer látni!www.youtube.com/watch?v=tE8vv44nsukMotva vagy 3x szerintem, de tudod mit. Vegignezem meg egyszer ha mar itt van.
HírtTV+Mandíner választások Best of
SBL
Duff
És, hogy ezt a top kommentet el tudjam sütni.😉😂
@norrito.
5 órával ezelőtt
>Gajdics Ottó megemlíti a kognitív disszonanciát
>Gajdics Ottó megtapasztalja a kognitív disszonanciát
2 hónapja
A győzelem kulcsa:telex.hu/belfold/2026/04/14/telepulesmeret-szavazas-falvak-varosok-republikon
2 hónapja
Jó hát nem vagyok naiv, a "hétköznapi" emberek szintjén sem jellemző a hűség... a celebek pedig mindig sokkal rosszabbak voltak ilyen szempontból. De azért ez most egy kicsit meglepett.Ebben a celebvilagban nagyon tisztelet a kivetelnek, aki „nem laza elvu” no (vagy akar ferfi). Szinte mindenki lyuksogora a masiknak, ezert vannak ennyire joban. 😀Nem gondoltam volna, hogy Nórika ilyen laza elvű...Igazabol o mar az RTL-t is leszedte gondolom eleg csunyan, mert szetrakta a labat valami ottani fejesnek, akihez aztan hozza is ment, hogy nagyhamar megcsalja (asszem ilyesmi a sztori, es nem csak ugy valtott, de ez nem tuti 😀), azota meg valami neves fotossal nyomja.pedig hát végre örülhet, mert lekerült róla az a teher, hogy bizonytalan volt a jövője.Sosem nyilvanult meg nagyon, de Lolo bulijain mindig musort vezetett, plusz februarban, amikor valami gyermekvedelmi koncertre/tuntetesre hivtak, elbol nemet mondott, mert hogy nem politizal. Rola koztudott, hogy igy gazdagodott meg.Ördög Nóra viselkedése számomra azérz sokkal visszataszítóbb. Mondjuk mindig is az volt, de ez a megvilágosodás tőle kb. a legalja.eaglesmcnabbMit mondott? És amúgy ő mennyire volt benne a sleppben? Nincsenek róla emlékeim, hogy valaha megnyilvánult volna politikai / közéleti témában.
peterk2005 udvari bolond
Stez
most már tudja, hova kell tartania a markát.
slowmotion
Nyilvan a penzert elhuzott arra, amerre, ami nyilvan kerdojeles, mert az RTL-nel annal idejen top musorvezeto volt, gondolom jol kitomve. Marmint penzzel is, nem csak penisszel.
Stez
Mikey
Stez
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
egy picit igen. egy politikus megigert vmi, es ugy nez ki betartja.téged ez meglep?www.portfolio.hu/gazdasag/20260414/zelenszkij-ket-heten-belul-ujraindul-az-olajszallitas-a-baratsag-koolajvezeteken-830510mino veletlen.
zinedine5
csebi
Josszi
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
téged ez meglep?www.portfolio.hu/gazdasag/20260414/zelenszkij-ket-heten-belul-ujraindul-az-olajszallitas-a-baratsag-koolajvezeteken-830510mino veletlen.
zinedine5
csebi
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
www.portfolio.hu/gazdasag/20260414/zelenszkij-ket-heten-belul-ujraindul-az-olajszallitas-a-baratsag-koolajvezeteken-830510mino veletlen.
zinedine5
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
csak lehetne borítana bilit a sok új hirtelen feltünt kádernek jelentkező NER szopó-ról.. és AKADÁLYOZNÁ A RENCERVÁLTÁST!!mondjuk ilyen Hadházy interjúnak mi értelme van? senkit nem érdekelsz haver, húzzál vissza Szekszárdra, viszlát és köszi a halakatSztem nem.
Löfli
Sokat dolgozott a rendszerváltásért, nyilván hogy hogyan, milyen hatékonysággal, az más kérdés, ezt mindenki ítélje meg maga. Ugyanakkor MP tehetne gesztusokat, pl a vagyonvisszaszerzési hivatalban vmi pozíciót felajánlani, az illene hozzá. Nem fogadná el sztem, de vhogy el kéne kezdeni dolgozni az országért, pártállástól függetlenül, közösen.
gabokocka
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Ebben a celebvilagban nagyon tisztelet a kivetelnek, aki „nem laza elvu” no (vagy akar ferfi). Szinte mindenki lyuksogora a masiknak, ezert vannak ennyire joban. 😀Nem gondoltam volna, hogy Nórika ilyen laza elvű...Igazabol o mar az RTL-t is leszedte gondolom eleg csunyan, mert szetrakta a labat valami ottani fejesnek, akihez aztan hozza is ment, hogy nagyhamar megcsalja (asszem ilyesmi a sztori, es nem csak ugy valtott, de ez nem tuti 😀), azota meg valami neves fotossal nyomja.pedig hát végre örülhet, mert lekerült róla az a teher, hogy bizonytalan volt a jövője.Sosem nyilvanult meg nagyon, de Lolo bulijain mindig musort vezetett, plusz februarban, amikor valami gyermekvedelmi koncertre/tuntetesre hivtak, elbol nemet mondott, mert hogy nem politizal. Rola koztudott, hogy igy gazdagodott meg.Ördög Nóra viselkedése számomra azérz sokkal visszataszítóbb. Mondjuk mindig is az volt, de ez a megvilágosodás tőle kb. a legalja.eaglesmcnabbMit mondott? És amúgy ő mennyire volt benne a sleppben? Nincsenek róla emlékeim, hogy valaha megnyilvánult volna politikai / közéleti témában.
peterk2005 udvari bolond
Stez
most már tudja, hova kell tartania a markát.
slowmotion
Nyilvan a penzert elhuzott arra, amerre, ami nyilvan kerdojeles, mert az RTL-nel annal idejen top musorvezeto volt, gondolom jol kitomve. Marmint penzzel is, nem csak penisszel.
Stez
Mikey
2 hónapja
www.youtube.com/watch?v=tE8vv44nsukMotva vagy 3x szerintem, de tudod mit. Vegignezem meg egyszer ha mar itt van.
HírtTV+Mandíner választások Best of
SBL
2 hónapja
Okkè, azt már nem nèztem. 🙂a fb-s kommentekre értettem bocsi 😀????? Ezt most nem èrtem....èn aztán vègkèpp nem vagyok "Kutyás" közöm nincs hozzájuk, de annyit láttam hogy Nagy Dávid mindent megtett azèrt hogy 1%alatti párt legyenek, elkölti a pènzt, de ezek után ő kuncsorog, hogy lècci segítsetek már? Ha valamit fèlreèrtttem, vagy szerinted ez rendben van, akkor jó.....telex.hu/belfold/2026/04/14/mkkp-baranya-kampanytamogatas-visszafizetes-gyujtesbírom ezeket a szektás kommenteket, mintha nem történt volna semmi vasárnap este
🤦🤦 mindet fizesse vissza maga Nagy Dávid, ha már ilyen "ügyes" volt
dande2
Löfli
dande2
Löfli
2 hónapja
a fb-s kommentekre értettem bocsi 😀????? Ezt most nem èrtem....èn aztán vègkèpp nem vagyok "Kutyás" közöm nincs hozzájuk, de annyit láttam hogy Nagy Dávid mindent megtett azèrt hogy 1%alatti párt legyenek, elkölti a pènzt, de ezek után ő kuncsorog, hogy lècci segítsetek már? Ha valamit fèlreèrtttem, vagy szerinted ez rendben van, akkor jó.....telex.hu/belfold/2026/04/14/mkkp-baranya-kampanytamogatas-visszafizetes-gyujtesbírom ezeket a szektás kommenteket, mintha nem történt volna semmi vasárnap este
🤦🤦 mindet fizesse vissza maga Nagy Dávid, ha már ilyen "ügyes" volt
dande2
Löfli
dande2

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!