Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk kevés annál igazságtalanabb storyt tudnék elképzelni, hogy most kitalálnak valamit ami csak a nem fizetőkre vonatkozik.
Rengeteg olyan család van aki már pengeélen táncol, de még éppen tud fizetni. Őket nem kell megmenteni?
Nyugtassatok meg, hogy mindenkire vonatkozni fog az új megmentő csomag.
(devizahitelesekre gondolok természetesen)

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
 hirek.eco.hu/csanyi-kiszallt-az-otp-bol-zuhan-az-arfolyam/

Csányi kiszállt az OTP-ből, zuhan az árfolyamAmadeus91
Akor most kell venni. 😉Sobri Jóska
nem még, majd ha bejelentik az új devizahiteles storyt. ők is akkora fogják majd visszavásárolni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
 hirek.eco.hu/csanyi-kiszallt-az-otp-bol-zuhan-az-arfolyam/

Csányi kiszállt az OTP-ből, zuhan az árfolyamAmadeus91
Akor most kell venni. 😉Sobri Jóska
Még ne.

több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
 hirek.eco.hu/csanyi-kiszallt-az-otp-bol-zuhan-az-arfolyam/

Csányi kiszállt az OTP-ből, zuhan az árfolyamAmadeus91
Akor most kell venni. 😉Sobri Jóska
Új szelek... vagy a régiek csak más irányból? A postát az országosba az országost a... 😀
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
 hirek.eco.hu/csanyi-kiszallt-az-otp-bol-zuhan-az-arfolyam/

Csányi kiszállt az OTP-ből, zuhan az árfolyamAmadeus91
Akor most kell venni. 😉

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 hirek.eco.hu/csanyi-kiszallt-az-otp-bol-zuhan-az-arfolyam/

Csányi kiszállt az OTP-ből, zuhan az árfolyam

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.jarmunaplo.hu/henry-ford-elete/sutianap


a cikkben írtakból remélem sokat nem hittél el...jjncaa
nem, csak nagyhirtelen nem találtam rendes CV-t 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
 www.jarmunaplo.hu/henry-ford-elete/sutianap


a cikkben írtakból remélem sokat nem hittél el...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
vagy egy még könnyebben megérthető ábra

jjncaa
 www.jarmunaplo.hu/henry-ford-elete/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
vagy egy még könnyebben megérthető ábra

jjncaa
Akkor én győzelemre állok 😀
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
vagy egy még könnyebben megérthető ábra



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Erre is azt mondom, hogy nincs a világnak egy rossz fele Magyarországon, és egy jó fele akárhol máshol.
Kint is vannak hátráltató tényezők, kiszámíthatatlanság, káosz.
Ez amolyan világtrend, nem csak hazánkra jellemző.
Persze mindenhol más az, ami "baszhatja az ember csőrét".
Vagyis globálisan oly' mindegy hol van az ember, rajta múlik a boldogulása.Sobri Jóska
Igen; sok mindenben igazad van. Aki Magyarországon megpróbál boldogulni, az megedződik valamilyen szinten. Nagyon, de nagyon tisztelem azokat, akik mindenféle mutyis háttér nélkül tervezni mernek Magyarországgal és bele mernek fogni bármibe is. Talán az én vakságom, de én egy induló kis és középvállalkozásnak nem találok tervezhető relációt itthon. Mégis mit? Egy folyton és élesen változó jogi környezetet? Egy kizárólag haveri alapon leosztó vezetői réteget? Egy folyamatosan szűkülő felvevőpiacot? A mutyikkal leosztják a tervezhető felvevőpiacot (közüzemek, cigi, pia, hamarosan ilyen lehet pl. a kávé vagy akár a kocsmanyitás is 😊 ).
Az emberen az 50% múlik - szerintem. A másik fele a jogi / gazdasági / társadalmi környezet (+ a szerencse) amely körülveszi és folyton megszabja a lehetőségeit + elvileg szavatolná a jogbiztonságát. Ezt én így gondolom.toxique
Nem cáfolnám ezt, inkább árnyalnám.
Mutyik: a világon mindenhol működik az, hogy az embernek vannak ismerősei.
Senkise lóg bele a semmibe, jár gimibe, egyetemre, keletkeznek ismerősei, bulizik, azoknak ismerősei, és logikus, hogyha valaki vezető(bb) beosztásba kerül, akkor az ismerősét segíti.
Ez nem magyar dolog, "világtrend".
Tervezhető reláció: azokra a dolgokra érdemes fókuszálni, amelyek nem a magyar piacra vanna utalva. Egy ügyes weboldal, alkalmazás, stb.
Vagy vállalni a kockázatot, hogy Mo-ra nem a stabil 20%-os haszon a tervezhető, hanem a 0 vagy 200%. Vagy 2000%. Csak ügyesen el kell találni a valószínűségét, hogy mennyit teszel bele, milyen várható eredménnyel.
Egyébként meg nem értem miért vársz pl. el egy nem változó, kiszámítható jogi környezetet.
Magyarország, Kelet-Európa a 21. század Vadnyugata.
Nem egy 300 éves iparilag fejlett demokrácia, hanem egy igazi, örökös hadakozás sújtotta határvidék. A demokráciáé, a gazdaságé, a rablólovagoké, stb.
Mindenkinek abban a környezetben kell boldogulnia, ami adatott neki, ahhoz a valósághoz kell viszonyulnia ami van. (Vagy persze odébbállhat.)
Ezért, bár nem mondom, hogy nincs igazad, de kábé úgy érzem, hogy ez egyfajta magyarázkodás, siránkozás, kifogás keresés.

Tessék, egy kis motiváció:

Egy győztes tudja, hogy az ellenségesség a legjobb tanító.
Egy vesztes áldozatnak érzi magát az ellenségesség előtt.

Egy győztes tudja, hogy cselekvéseinek az eredményei tőle függnek.
Egy vesztes a balszerencse létezésében hisz.

Egy győztes a megoldásnak egy része.
Egy vesztes a problémának egy része.

A győztesnek mindig van egy terve,
A vesztesnek mindig van egy kifogása.

A győztes minden problémára talál megoldást,
A vesztes minden megoldásban talál problémát.

A győztes: “Ez nehéz, de nem lehetetlen.”
A vesztes: “Ez lehetséges, de túl nehéz.”

A győztes mindig egy része a válasznak,
A vesztes mindig egy része a kérdésnek.

több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Toxique, szerintem az itthoni pereket szarul adják be, úgy látom a szerződés felbontását vagy megsemmisítését akarják elérni. Ezt eleve öngólnak érzem, a lehúzásos pontokat kéne átvizsgáltatni és módosíttani nem pedig a lottóötösre utazni. De hát ez persze Mo. minek kéne bárkinek is visszafizetni valamit, amit nem akar. Így nem lehet nekimenni. Így nem is lesz nyert per.sutianap
Ezt mondom én is. Csak arra utaltam, hogy alapjában a pénzügyi szolgáltatók vannak jogsértő pozícióban a kellékhibás szerződéseik miatt (a jogtalan haszonszerzés ennek a következménye). A tőkét és a jogos kamatot nem vitatom én sem, de egy alapból érvénytelen szerződés alapján - jogilag - mindenképpen megkérdőjelezhetőek. Ha valaki átkúr valakit és lebukik, akkor a büntetés tényének nem "lottó ötösnek" kellene lennie, hanem... jogszerűnek? Fordítva minden olyan jogszerű és gördülékeny... mint a lottó-ötös?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Toxique, szerintem az itthoni pereket szarul adják be, úgy látom a szerződés felbontását vagy megsemmisítését akarják elérni. Ezt eleve öngólnak érzem, a lehúzásos pontokat kéne átvizsgáltatni és módosíttani nem pedig a lottóötösre utazni. De hát ez persze Mo. minek kéne bárkinek is visszafizetni valamit, amit nem akar. Így nem lehet nekimenni. Így nem is lesz nyert per.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Erre is azt mondom, hogy nincs a világnak egy rossz fele Magyarországon, és egy jó fele akárhol máshol.
Kint is vannak hátráltató tényezők, kiszámíthatatlanság, káosz.
Ez amolyan világtrend, nem csak hazánkra jellemző.
Persze mindenhol más az, ami "baszhatja az ember csőrét".
Vagyis globálisan oly' mindegy hol van az ember, rajta múlik a boldogulása.Sobri Jóska
Igen; sok mindenben igazad van. Aki Magyarországon megpróbál boldogulni, az megedződik valamilyen szinten. Nagyon, de nagyon tisztelem azokat, akik mindenféle mutyis háttér nélkül tervezni mernek Magyarországgal és bele mernek fogni bármibe is. Talán az én vakságom, de én egy induló kis és középvállalkozásnak nem találok tervezhető relációt itthon. Mégis mit? Egy folyton és élesen változó jogi környezetet? Egy kizárólag haveri alapon leosztó vezetői réteget? Egy folyamatosan szűkülő felvevőpiacot? A mutyikkal leosztják a tervezhető felvevőpiacot (közüzemek, cigi, pia, hamarosan ilyen lehet pl. a kávé vagy akár a kocsmanyitás is 😊 ).
Az emberen az 50% múlik - szerintem. A másik fele a jogi / gazdasági / társadalmi környezet (+ a szerencse) amely körülveszi és folyton megszabja a lehetőségeit + elvileg szavatolná a jogbiztonságát. Ezt én így gondolom.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ha valaki figyelgeti a trendeket a devizahitelekkel (horvátok, csehek), akkor észrevehetjük, hogy bizonyos események arra utalnak, hogy az élő szerződések tőke és jogos kamat-részét tarthatják meg feltételnek a pénzintézetek, a fiktív deviza-tranzakciók után mindennemű jogtalan pénzösszeg követelését illetve kompenzálását be kell nyelniük Roetchild-éknak veszteségként.

Mi a helyzet Magyarországon:
A szitu ugyanaz. Egy jogtalan szerződés azért jogtalan, mert szembe megy az adott jogi alapkörnyezet követelményeivel (tartalmi vagy formai kellékhibás). Itt nincs "vélelem", sem "szubjektív vélemény". Vagy belefér a keretek közé, vagy nem. Ha nem, akkor jogtalan, vagyis; érvénytelen. Gondolom; azt nem kell részleteznem, hogy miért. A jogorvoslat - adott módon - az eredeti helyzet visszaállítása lenne (pl. a Horvát példa) és a felelősök megbüntetése (pl. a Cseh példa). Mi a helyzet Mutyiland-ben? Az egy dolog, hogy a nyilvánvaló helyzet ellenére a kormány propagandát gyárt belőle (a nemzeti superman program - "Viktor a mindenkit segítő, mert mindenkit segít ő"), de az már durva, hogy közpénzen akarja "kártalanítani" a bankokat. Kár? Milyen kár? Tehát; meglopnak és fizetünk azért, hogy fejezzék már abba a lopást? A szituáció - lényegében - az, hogy Pistike pofánvágta Marikát a homokozóban és elvette az uzsiját, majd az Óvónéni közvetít abban, hogy Marika visszavásárolhatja azt Pistikétől... és ez mekkora királyság! WTF? És mit látsz az okos emberek között? A sok büdös paraszt a helyett, hogy rákérdezne erre az egészre: -"Most akkor hogy is van ez, vazze?" - ahelyett köpköd egymásra (most éppen: devizahiteles vs others) fűt fát. Mert hülye. Annyi esze nincs, hogy lássa: átkúrják és még hülyének is nézik. 😕
A gond az, hogy tavaly februárban lett egy olyan törvényünk, ami elismeri a költség jellegű díjat (hagyok időt). A saját szememmel láttam olyan szerződést, amely beépíti az esetleges behajtás (!) költségét a tőkébe (!)... mindegy. Csak egy észrevétel... egy jogállamban. Visszamenőleges hatállyal...
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 367 — Cowboys fan
Ezt Amadeus91, toxique, apeszos és a többi "itthon minden szar" feelingben élő kedvéért:

 velvet.hu/blogok/randi/2013/07/17/europaban_nalunk_elnek_a_legjobban_a_szinglik/
Sobri Jóska
Mi ez az általánosítás, kérem? Sose mondtam, hogy MINDEN szar.apeszos
Te azt mondtad, hogy pár hónap és lelépsz. (Sikerült?)
Gondolom nem azért mert MINDEN fasza. 😉
És nézz csak feljebb: feelingről van szó, nem idézetről.Sobri Jóska
Direkt nem akartam azzal foglalkozni, mert puszta személyeskedés. És mert te azt gondolod, akkor az biztos úgy is van. 😉
És igen, sikerült. Márciusban - áprilisban sokat ingáztam, és jelenleg (még) az ingatlanok miatt itthon vagyok, de a családom már ötödik hónapja kint van. És ha megbirkózom az itthoni bürokráciával végre, akkor csá...apeszos
Drukkolok neked (meg mindenkinek; akár megy, akár marad), hogy boldogulj! A végén úgyis az a lényeg, hogy milyen életet éltél, nem az, hogy hol sikerült elérni amit szeretnél.toxique
Köszönöm, bár itthon is boldogultam és elég jól... 😊 Csak unom, hogy lassan havonta kell keresgélni a boldogulás útját, kiszámíthatatlan az egész. Hasraütés szerűen jönnek törvények, szabályozások, új adók, forintgyalázás, stb....apeszos
reméljük, jövő februárban hazalátogatsz, és itt tekintheted meg a Tehenészek diadalmenetét a hatodik Lombardiig 😊
de ha nem, akkor is sok sikert!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezt Amadeus91, toxique, apeszos és a többi "itthon minden szar" feelingben élő kedvéért:

 velvet.hu/blogok/randi/2013/07/17/europaban_nalunk_elnek_a_legjobban_a_szinglik/
Sobri Jóska
Mi ez az általánosítás, kérem? Sose mondtam, hogy MINDEN szar.apeszos
Te azt mondtad, hogy pár hónap és lelépsz. (Sikerült?)
Gondolom nem azért mert MINDEN fasza. 😉
És nézz csak feljebb: feelingről van szó, nem idézetről.Sobri Jóska
Direkt nem akartam azzal foglalkozni, mert puszta személyeskedés. És mert te azt gondolod, akkor az biztos úgy is van. 😉
És igen, sikerült. Márciusban - áprilisban sokat ingáztam, és jelenleg (még) az ingatlanok miatt itthon vagyok, de a családom már ötödik hónapja kint van. És ha megbirkózom az itthoni bürokráciával végre, akkor csá...apeszos
Sok sikert, őszintén.
Bár nekem az az elméletem, hogy nem az országon, hanem az emberen múlnak a dolgok, de tudok ellenpéldákat és kivételeket is, szóval hajrá.

Köszönöm, bár itthon is boldogultam és elég jól... 😊 Csak unom, hogy lassan havonta kell keresgélni a boldogulás útját, kiszámíthatatlan az egész. Hasraütés szerűen jönnek törvények, szabályozások, új adók, forintgyalázás, stb....apeszos
Nekem mára már "anyagilag komplikáltabb" a helyzetem mint pár éve, de az okok ugyanazok mint neked. Remélem; hogy Sobri majd rákérdez a helyzetemre pár hónap múlva és akkor már egyenesben leszek a külföldi projektemmel én is.toxique
Erre is azt mondom, hogy nincs a világnak egy rossz fele Magyarországon, és egy jó fele akárhol máshol.
Kint is vannak hátráltató tényezők, kiszámíthatatlanság, káosz.
Ez amolyan világtrend, nem csak hazánkra jellemző.
Persze mindenhol más az, ami "baszhatja az ember csőrét".
Vagyis globálisan oly' mindegy hol van az ember, rajta múlik a boldogulása.Sobri Jóska
Nem szívesen teszem, 😛 de igazat kell adjak. Én nem közvetlenül anyagi gondok miatt költözöm, hanem a hozzá kapcsolódó egyéb dolgok miatt, amit jelenleg a Fidesz testesít meg, ám valójában pártfüggetlen. 2010-ig valamennyire még hagyták élni az embert. De manapság olyan káosz uralkodik, amiből nehéz lesz kilábalni, még ha lenne is kormányváltás 2014-ben. Az előzőek legalább a látszatra adtak, ha lopásról volt szó ( mármint 89-ig visszamenőleg mindenki ), a mostani szégyentelenül, és végtelenül cinikusan teszi. Rettentően visszaélve a hatalmukkal nincs biztonságban sem a jog sem a gazdaság, az embereik stratégiai helyekre ültetésével hosszú-hosszú évekre konzerválva a helyzetet. Ha valami mégsem klappolt, átszerveztek, hivatalokat hoztak létre, a fingásnak is külön államtitkára van. És ennek nem lesz vége, mert hiába akarja (a friss felmérések szerint) a választók 52%-a - nem beszélve az un. bizonytalanokról, vagy rejtőzködő szavazókról - ha nincs ellenzék, és ezeket a választókat szétforgácsolja.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Ezt Amadeus91, toxique, apeszos és a többi "itthon minden szar" feelingben élő kedvéért:

 velvet.hu/blogok/randi/2013/07/17/europaban_nalunk_elnek_a_legjobban_a_szinglik/
Sobri Jóska
Mi ez az általánosítás, kérem? Sose mondtam, hogy MINDEN szar.apeszos
Te azt mondtad, hogy pár hónap és lelépsz. (Sikerült?)
Gondolom nem azért mert MINDEN fasza. 😉
És nézz csak feljebb: feelingről van szó, nem idézetről.Sobri Jóska
Direkt nem akartam azzal foglalkozni, mert puszta személyeskedés. És mert te azt gondolod, akkor az biztos úgy is van. 😉
És igen, sikerült. Márciusban - áprilisban sokat ingáztam, és jelenleg (még) az ingatlanok miatt itthon vagyok, de a családom már ötödik hónapja kint van. És ha megbirkózom az itthoni bürokráciával végre, akkor csá...apeszos
Sok sikert, őszintén.
Bár nekem az az elméletem, hogy nem az országon, hanem az emberen múlnak a dolgok, de tudok ellenpéldákat és kivételeket is, szóval hajrá.

Köszönöm, bár itthon is boldogultam és elég jól... 😊 Csak unom, hogy lassan havonta kell keresgélni a boldogulás útját, kiszámíthatatlan az egész. Hasraütés szerűen jönnek törvények, szabályozások, új adók, forintgyalázás, stb....apeszos
Nekem mára már "anyagilag komplikáltabb" a helyzetem mint pár éve, de az okok ugyanazok mint neked. Remélem; hogy Sobri majd rákérdez a helyzetemre pár hónap múlva és akkor már egyenesben leszek a külföldi projektemmel én is.toxique
Erre is azt mondom, hogy nincs a világnak egy rossz fele Magyarországon, és egy jó fele akárhol máshol.
Kint is vannak hátráltató tényezők, kiszámíthatatlanság, káosz.
Ez amolyan világtrend, nem csak hazánkra jellemző.
Persze mindenhol más az, ami "baszhatja az ember csőrét".
Vagyis globálisan oly' mindegy hol van az ember, rajta múlik a boldogulása.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
 media.mandiner.hu/cikk/20130717_toroltek_a_kuruc_infot_a_facebookrol

hoppáAmadeus91
hoppábizony, 70ezer lájkolással. Várom a Jobbik nyilatkozatát a zsidó összeesküvésről.berger90
törölték az oldalt, lett belőle két új

 www.facebook.com/Kuruc.Info.Hivatalos
 www.facebook.com/pages/Kurucinfo-h%C3%ADrport%C3%A1l/161772764008662

osztódással szaporodnak, előbbi már 5000+ lájkolónál tart megint, ez a szomorú...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Köszönöm, bár itthon is boldogultam és elég jól... 😊 Csak unom, hogy lassan havonta kell keresgélni a boldogulás útját, kiszámíthatatlan az egész. Hasraütés szerűen jönnek törvények, szabályozások, új adók, forintgyalázás, stb....apeszos
Nekem mára már "anyagilag komplikáltabb" a helyzetem mint pár éve, de az okok ugyanazok mint neked. Remélem; hogy Sobri majd rákérdez a helyzetemre pár hónap múlva és akkor már egyenesben leszek a külföldi projektemmel én is.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
 media.mandiner.hu/cikk/20130717_toroltek_a_kuruc_infot_a_facebookrol

hoppáAmadeus91
hoppábizony, 70ezer lájkolással. Várom a Jobbik nyilatkozatát a zsidó összeesküvésről.berger90
 alfahir.hu/a_tett_es_vedelem_toroltette_a_kurucinfo_oldalat

És, meg is érkezett menetrendszerűen.laccoo74
Azta... nem is tudtam, hogy van zsidó gárda. Most mondják, hogy már cigó gárda is van. Magyar Gárda, Cigó Gárda, Zsidó Gárda... Óóó a jó faszért nem tarthatok apeszossal...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezt Amadeus91, toxique, apeszos és a többi "itthon minden szar" feelingben élő kedvéért:

 velvet.hu/blogok/randi/2013/07/17/europaban_nalunk_elnek_a_legjobban_a_szinglik/
Sobri Jóska
Mi ez az általánosítás, kérem? Sose mondtam, hogy MINDEN szar.apeszos
Te azt mondtad, hogy pár hónap és lelépsz. (Sikerült?)
Gondolom nem azért mert MINDEN fasza. 😉
És nézz csak feljebb: feelingről van szó, nem idézetről.Sobri Jóska
Direkt nem akartam azzal foglalkozni, mert puszta személyeskedés. És mert te azt gondolod, akkor az biztos úgy is van. 😉
És igen, sikerült. Márciusban - áprilisban sokat ingáztam, és jelenleg (még) az ingatlanok miatt itthon vagyok, de a családom már ötödik hónapja kint van. És ha megbirkózom az itthoni bürokráciával végre, akkor csá...apeszos
Drukkolok neked (meg mindenkinek; akár megy, akár marad), hogy boldogulj! A végén úgyis az a lényeg, hogy milyen életet éltél, nem az, hogy hol sikerült elérni amit szeretnél.toxique
Köszönöm, bár itthon is boldogultam és elég jól... 😊 Csak unom, hogy lassan havonta kell keresgélni a boldogulás útját, kiszámíthatatlan az egész. Hasraütés szerűen jönnek törvények, szabályozások, új adók, forintgyalázás, stb....
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 media.mandiner.hu/cikk/20130717_toroltek_a_kuruc_infot_a_facebookrol

hoppáAmadeus91
hoppábizony, 70ezer lájkolással. Várom a Jobbik nyilatkozatát a zsidó összeesküvésről.berger90
 alfahir.hu/a_tett_es_vedelem_toroltette_a_kurucinfo_oldalat

És, meg is érkezett menetrendszerűen.
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ezt Amadeus91, toxique, apeszos és a többi "itthon minden szar" feelingben élő kedvéért:

 velvet.hu/blogok/randi/2013/07/17/europaban_nalunk_elnek_a_legjobban_a_szinglik/
Sobri Jóska
Mi ez az általánosítás, kérem? Sose mondtam, hogy MINDEN szar.apeszos
Te azt mondtad, hogy pár hónap és lelépsz. (Sikerült?)
Gondolom nem azért mert MINDEN fasza. 😉
És nézz csak feljebb: feelingről van szó, nem idézetről.Sobri Jóska
Direkt nem akartam azzal foglalkozni, mert puszta személyeskedés. És mert te azt gondolod, akkor az biztos úgy is van. 😉
És igen, sikerült. Márciusban - áprilisban sokat ingáztam, és jelenleg (még) az ingatlanok miatt itthon vagyok, de a családom már ötödik hónapja kint van. És ha megbirkózom az itthoni bürokráciával végre, akkor csá...apeszos
Drukkolok neked (meg mindenkinek; akár megy, akár marad), hogy boldogulj! A végén úgyis az a lényeg, hogy milyen életet éltél, nem az, hogy hol sikerült elérni amit szeretnél.