Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Trafikozás után jöhet a kaszinózás.
Tíz vidéki városban várható kaszinó nyitás.laccoo74
nincs erről egy listád? Nagyon van egy megérzésem, hogy Békéscsabán hol fog megnyílni a kaszinó, ha meg fog.Amadeus91
Gondolom a legnagyobb trafikban.


több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 www.mnb.hu/Root/Dokumentumtar/MNB/Sajtoszoba/Sajtoszobakozlemenyek/mnbhu_sajtokozlemeny_20130715/096_130712_Matolcsy_to_Lagarde.pdf

Gyuri levelet írt az IMF-nek

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Trafikozás után jöhet a kaszinózás.
Tíz vidéki városban várható kaszinó nyitás.laccoo74
nincs erről egy listád? Nagyon van egy megérzésem, hogy Békéscsabán hol fog megnyílni a kaszinó, ha meg fog.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Persze, a trafikok is, meg a népegészségügyi termékdíj is azt a célt szolgálja, hogy az istenadta nép minél fittebb, és egészségesebb legyen.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
nyilván nagy biznisz, de van abban azért valami ráció is, hogy a szenvedélybetegek állami "felügyelet" alatt legyenek...jjncaa
Ezt ugye Te sem gondolod komolyan, hogy állami szinten ez bárkit is érdekel? 😊somoskovig
látatlanban jobb naivnak lenni, gyűlölködésre adnak elég okot


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Csak a tőlük befolyó adóforintok!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
nyilván nagy biznisz, de van abban azért valami ráció is, hogy a szenvedélybetegek állami "felügyelet" alatt legyenek...jjncaa
Ezt ugye Te sem gondolod komolyan, hogy állami szinten ez bárkit is érdekel? 😊

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
nyilván nagy biznisz, de van abban azért valami ráció is, hogy a szenvedélybetegek állami "felügyelet" alatt legyenek...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Trafikozás után jöhet a kaszinózás.
Tíz vidéki városban várható kaszinó nyitás.laccoo74
Na épp ideje volt, így is nehezebben álmodták meg, mint vártam.
Természetesen lesz még Nemzeti Kocsma is Nemzeti nyerőgéppel, nyilván a környék összes többi csehójára lakat kerül majd. Egy ilyen versenyelőny nagy álma minden igaz szívű kocsmárosnak.


több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Trafikozás után jöhet a kaszinózás.
Tíz vidéki városban várható kaszinó nyitás.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


a jobboldali srácot azóta már agyonlőhette a TEK.Amadeus91
Vagy testőr volt.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745


a jobboldali srácot azóta már agyonlőhette a TEK.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Látod, már meg is van a kétharmad.
Méghogy kormányváltás, hehe.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 hvg.hu/hvgfriss/2013.28/201328_egyetemistak_vilagkepe_harom_reszre_szakadv

"Az Aktív Fiatalok Magyarországon (AFM) kutatócsoport 2013 áprilisában, 1300 nappali tagozatos diák megkérdezésével készült, de csak most közzétett felmérése szerint közel egyharmaduk számára bizonyos körülmények között a diktatúra jobb, mint a demokrácia. A jövendő elit politikai érettségére nézve az sem túl biztató, hogy másik közel egyharmaduk szerint teljesen mindegy, hogy diktatúra vagy demokrácia van-e."

szerencsétlenek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Amadeus és Sobri mindjárt megmondja, hogy a kurucinfo egy vicc és olyat nem szabad linkelni...Asbee
Mint írtam korábban, én is mindig elolvasom a kuruc.info-t.
Mivel igen szórakoztató.
Vagyis linkelni adott esetben mókás is lehet, csak ha valaki komolyan veszi a poénjaikat, és hiteles forrásként hivatkozik rájuk, az valóban a vicc kategória sorolja be magát.

Valamint ha figyelmesen olvasgatnád amit más ír (pl. jómagam), akkor rájöhettél volna, hogy még senkinek se mondtam meg, hogy mit szabad és mit nem megtennie.
Csak véleményeztem, kijavítottam, pontosítottam, kiröhögtem, rávilágítottam következetlenségére, ostobaságára.
Mindenki úgy csinál magából hülyét, ahogy csak akar.
Ha azzal, hogy releváns hírforrásként tekint a kuruc.infora, akkor azzal.

És volt már korábban egy polémia az oldal betiltásáról.
Ahogy akkoris, úgy most is amellett állok ki markánsan, hogy nem a betiltás a megoldás, egy demokratikus, szabad, kapitalista országban helyük van az ilyen orgánumoknak is, ahogy egy jósnő is csak praktizáljon nyugodtad addig, amíg van olyan hülye, aki fizet neki pár ezer forintot, hogy megtudja a jövöjét.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 399 — Ajmo Vatreni
Van egy szép storym, he nem lennék kitiltva a gyűlölködőből akkor oda írnám:
A story főhőse egy vásárhelyi vállalkozó (három étterem/kocsma, rendezvénytermek) akinek volt 3 szép gyereke, meg egy kedves szép felesége.
Az asszonyka negyedszer is terhes lett és azt a meggondalatlan ötletet eszelte ki, hogy a vásárhelyi kórházban szüli meg a gyereket.
A feleség és a kisgyerek is meghalt szülés közben. 20óráig hagyták vajúdni, közben a 10.órától már belső vérzése volt amit nem vettek észre. Voltak más orvosi hibák is, de ezen ponton nem ez a lényeg.
Amiért a politika topikba tettem: Lázár János nagyurunk személyesen hívta fel a gyászoló férjet/apát. Na persze nem azért, hogy részvétét fejezze ki. Hanem azért, hogy megfenyegesse a vállalkozót amennyiben országos ügyet mer csinálni bezáratja mindenét és nem lesz maradása a városban...

Nem tudom, hogy meddig csinálhatja még ez a köcsög a szemétségeit, mutyijait az országban.Bazzani
minimum egy, de ahogy a dolgok állnak, valószínűleg öt-kilenc évigslowmotion
Vagy amíg valaki rá nem bassz oldalról a térdére egy ötkilós kalapáccsal.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 367 — Cowboys fan
Van egy szép storym, he nem lennék kitiltva a gyűlölködőből akkor oda írnám:
A story főhőse egy vásárhelyi vállalkozó (három étterem/kocsma, rendezvénytermek) akinek volt 3 szép gyereke, meg egy kedves szép felesége.
Az asszonyka negyedszer is terhes lett és azt a meggondalatlan ötletet eszelte ki, hogy a vásárhelyi kórházban szüli meg a gyereket.
A feleség és a kisgyerek is meghalt szülés közben. 20óráig hagyták vajúdni, közben a 10.órától már belső vérzése volt amit nem vettek észre. Voltak más orvosi hibák is, de ezen ponton nem ez a lényeg.
Amiért a politika topikba tettem: Lázár János nagyurunk személyesen hívta fel a gyászoló férjet/apát. Na persze nem azért, hogy részvétét fejezze ki. Hanem azért, hogy megfenyegesse a vállalkozót amennyiben országos ügyet mer csinálni bezáratja mindenét és nem lesz maradása a városban...

Nem tudom, hogy meddig csinálhatja még ez a köcsög a szemétségeit, mutyijait az országban.Bazzani
minimum egy, de ahogy a dolgok állnak, valószínűleg öt-kilenc évig
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van egy szép storym, he nem lennék kitiltva a gyűlölködőből akkor oda írnám:
A story főhőse egy vásárhelyi vállalkozó (három étterem/kocsma, rendezvénytermek) akinek volt 3 szép gyereke, meg egy kedves szép felesége.
Az asszonyka negyedszer is terhes lett és azt a meggondalatlan ötletet eszelte ki, hogy a vásárhelyi kórházban szüli meg a gyereket.
A feleség és a kisgyerek is meghalt szülés közben. 20óráig hagyták vajúdni, közben a 10.órától már belső vérzése volt amit nem vettek észre. Voltak más orvosi hibák is, de ezen ponton nem ez a lényeg.
Amiért a politika topikba tettem: Lázár János nagyurunk személyesen hívta fel a gyászoló férjet/apát. Na persze nem azért, hogy részvétét fejezze ki. Hanem azért, hogy megfenyegesse a vállalkozót amennyiben országos ügyet mer csinálni bezáratja mindenét és nem lesz maradása a városban...

Nem tudom, hogy meddig csinálhatja még ez a köcsög a szemétségeit, mutyijait az országban.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Amadeus és Sobri mindjárt megmondja, hogy a kurucinfo egy vicc és olyat nem szabad linkelni...Asbee
örülök, hogy fenntartások nélkül fogadod el azt amit a kurucz ír.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 399 — Ajmo Vatreni
 www.origo.hu/itthon/20130711-a-kormany-negyszazmilliot-ad-a-mezokovesdi-focinak.html

A legjobb helyre kerül.

Erre csak demagóg faszságokat tudnék írni.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Amadeus és Sobri mindjárt megmondja, hogy a kurucinfo egy vicc és olyat nem szabad linkelni...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 kuruc.info/r/6/114972/
Tekintve, hogy ilyet szerintem nem nagyon lehet kitalálni, legalábbis nem várnám el a kurucinfótól ezt a teljesítményt, ezért úgy veszem, hogy ezek tényleg ráakadtak valahogy az MSZP belsős levelezésére. Ha pedig így van, akkor nagyon röhögök. 😀

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 csullogferenc.blogspot.hu/2013/07/a-rabszolga-aki-semmi-masra-nem-jo.html

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Nem ismeritek a régi viccet:
- Lehet bibliaolvasás közben cigizni?
- Dehogy lehet, az szent foglalatosság!
- Lehet cigizés közben Bibliát olvasni?
- Persze, Bibliát mindig lehet és kell is olvasni.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.origo.hu/itthon/20130711-senki-nem-szamit-arra-hogy-valoban-lesz-nepszavazas-a-trafikokrol.html

"Legfeljebb majd módosítjuk a trafikszabályokat, a népszavazásról ne is álmodjon senki" - mondta nyugodtan az Origónak egy fideszes képviselő,

milyen közvetlen 😊Amadeus91
Közben kegytárgybolt helyén nyílt újabb trafik. Patika és orvosi rendelő helyén történt nyitás után igazán várható volt, hogy a hívek testi és lelki egészségére együtt ügyel a NER.

 index.hu/belfold/2013/07/11/a_katolikusok_remalman_is_tultesz_a_trafikbiznisz/Dzsokijuing
Csak betartják a dohányosok útvonalát: Trafik-Orvosi rendelő-Patika-Temető.