NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 948 — Saturday Night Lights
Engem már csak az zavar, hogy
Dzsokijuing
A NER-ben az a szép, hogy az összes poén valósággá válik.
 index.hu/belfold/2013/03/29/atirjak_az_alaptorveny_diszkoteteit_is/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Lehet tippelni, hogy a cím alapján miről szól a cikk, és hogy jön elő a fojtogatás:

 index.hu/kultur/2013/03/28/kalomista_sok_birot_ismer_de_nem_fojtogat/Sobri Jóska
A Blikk főszerkesztője már utasította is a HR-osztályt, hogy ezt a tehetséges újságírót szerezzék meg bármi áron

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Lehet tippelni, hogy a cím alapján miről szól a cikk, és hogy jön elő a fojtogatás:

 index.hu/kultur/2013/03/28/kalomista_sok_birot_ismer_de_nem_fojtogat/Sobri Jóska
Ja. Olvastam. A cikk írójának csak azt tudnám mondani, hogy "emmán oszt kultúra, bameg".

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Lehet tippelni, hogy a cím alapján miről szól a cikk, és hogy jön elő a fojtogatás:

 index.hu/kultur/2013/03/28/kalomista_sok_birot_ismer_de_nem_fojtogat/

több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Közben javában készül Széles Gábor Faukettője a magyarság megmentésére. Lehet, hogy már megelőlegezve kapta az állami kitüntetést.
Dzsokijuing
MLM-ben árulják majd? A garázsban szerintem elfér kettő is.

A Gyurcsányos fotót pedig megértem, a kisfiúk is annak örülnek a legjobban, ha a nagyi pisilteti őket 😀


több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 948 — Saturday Night Lights
A hét műtárgya:  alexdarkwater.tumblr.com/post/45188993453/a-rezsidemon-nem-engedi-felkelni-az-alelt-magyar

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Közben javában készül Széles Gábor Faukettője a magyarság megmentésére. Lehet, hogy már megelőlegezve kapta az állami kitüntetést.
Dzsokijuing
EgyeNlőre...

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
[Hogy kell ezt érteni????
Vagy hozzászólásodban a kiemelés is a vicces részhez tartozik?Atari
Bocs, de nincs kedvem bizonygatni, milyen különbségek vannak a jelenlegi kétharmad és az akkori pártállami körülmények között, aki vevő rá, az nyugodtan gondolja azt, hogy a kettő azonos.
Engem nem zavar.
atapapa
Csak az érdekelt, hogy hogyan értelmezzem az "akkor még"-et. Válaszod alapján máshogy, mint amit írtam.
Akkor talán úgy, hogy Kövért akkor még nem zavarta annyira a pártállam, ellenben most utólag zavarja a múlt rendszer. Ebből az is következhet, hogy ha megérjük, akkor jónéhány év múlva, majd már lesz olyan finnyás, hogy esetleg a jelen rendszer anomáliái (amik persze mások mint a Kádár-rendszeréi) is elkezdik majd zavarni. Most persze nem zavarják. Még. De az emberek változnak.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
 www.ksh.hu/docs/hun/xftp/idoszaki/nepsz2011/nepsz_sajto

a 11-a népszámlálás, több mint 700ezer nemzetiségi, abból 185 ezer sváb. 1/3-s kisebbségben a dolgozók.
"A magukat valamely hazai nemzetiséghez tartozónak vallók száma 2001 óta a legtöbb hazai
nemzetiséget tekintve jelentős mértékben emelkedett"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 948 — Saturday Night Lights
tegyük fel, ha Gyurcsány beleírja az önéletrajzába, hogy hazudtam éjjel-nappal, akkor számít valamit? nem
amúgy meg épp ezért mert neki amúgy nem csak kapcsolata volt, hanem tag volt, kellene leginkább csöndben maradni...csebi
Nagy különbség, hogy Gyurcsány már nem téma, végleg elásta magát. Kövér viszont itt kavarja a szagot a csúcs közelében.
Fletónak már nem csak az őszödi beszéddel, a lesifotósokkal is meg kell küzdenie:
 sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/483196_10200474809345148_1127347990_n.jpg (18+)

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Közben javában készül Széles Gábor Faukettője a magyarság megmentésére. Lehet, hogy már megelőlegezve kapta az állami kitüntetést.
Dzsokijuing
Végigolvastam pár hónapra visszamenőleg az oldalát, és ő tényleg beteg. Mindegy, ilyen is kell.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
tegyük fel, ha Gyurcsány beleírja az önéletrajzába, hogy hazudtam éjjel-nappal, akkor számít valamit? nem
csebi
Ha őszöd előtt teszi meg, akkor igen. De azt követően ennek is ugyanannyi lett a hírértéke, mint Kövér korábbi munkahelyének.

[Hogy kell ezt érteni????
Vagy hozzászólásodban a kiemelés is a vicces részhez tartozik?Atari
Bocs, de nincs kedvem bizonygatni, milyen különbségek vannak a jelenlegi kétharmad és az akkori pártállami körülmények között, aki vevő rá, az nyugodtan gondolja azt, hogy a kettő azonos.
Engem nem zavar.


Közben javában készül Széles Gábor Faukettője a magyarság megmentésére. Lehet, hogy már megelőlegezve kapta az állami kitüntetést.
Dzsokijuing
Lehet hogy a nagy rezsicsökkentés már ennek szellemében zajlik, Széles beindítja a csodamasinát és 100 forint lesz egy hónapban a fűtés 😀 (Ha nem működik, akkor is 😛)

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 948 — Saturday Night Lights
Közben javában készül Széles Gábor Faukettője a magyarság megmentésére. Lehet, hogy már megelőlegezve kapta az állami kitüntetést.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
... Kövér akkor még nem volt annyira finnyás, hogy ez zavarja.
... 😀 .atapapa
Ellenben most zavarja, hogy sok mindent a (2/3-os állam-) párt dominál. Hogy kell ezt érteni????
Vagy hozzászólásodban a kiemelés is a vicces részhez tartozik?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
mondjuk a kép ettől még igaz is lehetne, mert tény, hogy Kötéllaca a nevezett szervezet munkatársa volt, sőt, más ilyet is lehetne gyártani.slowmotion
Közszereplőként 25 éve ott van az önéletrajzában, de tényleg frappánsabb képpel illusztrálva 😊atapapa
ja ha ott van az önéletrajzában akkor az már mindjárt más... én kérek elnézést...csebi
Elnézéskérés elfogadva 😛
A mondatom félig arra az erőltetett poénodra volt válasz, hogy ezt is az index hamisította, 25 éve köztudomású tény nem szorul "leleplezésre".
BTW korábban már írtam, hogy Kövér munkahelyének jellegét mutatja az a tény, hogy a szerv jogutódja a jelenlegi MTA Politikatudományi Intézete. Csak hát a pártállamban a tudományos tevékenységet is jórészt az állampárt dominálta. Kövér akkor még nem volt annyira finnyás, hogy ez zavarja.
Az persze tipikus, hogy a fidesz alapítói közül az MSZMP-vel talán legjobban érintett személy kommunistázik a leghangosabban, nyilván azért, mert neki van a kérdésben a legközvetlenebb tapasztalata 😀 .atapapa
és innentől kezdve teszi ezt az egészet hiteltelenné... sajnos azt sem mondhatjuk, hogy egyedül neki van ilyen-olyan múltbéli kapcsolata...
tegyük fel, ha Gyurcsány beleírja az önéletrajzába, hogy hazudtam éjjel-nappal, akkor számít valamit? nem
amúgy meg épp ezért mert neki amúgy nem csak kapcsolata volt, hanem tag volt, kellene leginkább csöndben maradni...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
mondjuk a kép ettől még igaz is lehetne, mert tény, hogy Kötéllaca a nevezett szervezet munkatársa volt, sőt, más ilyet is lehetne gyártani.slowmotion
Közszereplőként 25 éve ott van az önéletrajzában, de tényleg frappánsabb képpel illusztrálva 😊atapapa
ja ha ott van az önéletrajzában akkor az már mindjárt más... én kérek elnézést...csebi
Elnézéskérés elfogadva 😛
A mondatom félig arra az erőltetett poénodra volt válasz, hogy ezt is az index hamisította, 25 éve köztudomású tény nem szorul "leleplezésre".
BTW korábban már írtam, hogy Kövér munkahelyének jellegét mutatja az a tény, hogy a szerv jogutódja a jelenlegi MTA Politikatudományi Intézete. Csak hát a pártállamban a tudományos tevékenységet is jórészt az állampárt dominálta. Kövér akkor még nem volt annyira finnyás, hogy ez zavarja.
Az persze tipikus, hogy a fidesz alapítói közül az MSZMP-vel talán legjobban érintett személy kommunistázik a leghangosabban, nyilván azért, mert neki van a kérdésben a legközvetlenebb tapasztalata 😀 .

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
mondjuk a kép ettől még igaz is lehetne, mert tény, hogy Kötéllaca a nevezett szervezet munkatársa volt, sőt, más ilyet is lehetne gyártani.slowmotion
Közszereplőként 25 éve ott van az önéletrajzában, de tényleg frappánsabb képpel illusztrálva 😊atapapa
ja ha ott van az önéletrajzában akkor az már mindjárt más... én kérek elnézést...csebi
Kövér Laci múltjának csak azért van/ lehet jelentősége, mert orrba-szájba kommunistázik állandóan.

"Ki is a demokrata? Én, aki szerint a nép szabad döntésén múlik az ország iránya, aztán négy év múlva lehet korrigálni, vagy az, aki a nép iránti bizalmatlanságában egy szűk grémiumtól várja, hogy a csillagok állásából, belekből és madárcsontokból olvassa ki, alkotmányosságisten mit üzen a földi halandóknak?"

Plusz, egy oltári nagy paraszt. (mégha van is abban valami amit mond)zinedine5
nekem nem azzal van a bajom, hogy vki megfordul a damaszkuszi úton, hanem hogy egyrészt miért tették (pénzért, hatalomért) másrészt utána hogyan viselkedtek... azokra köpködnek a legjobban, akikkel még előtte együtt meneteltek Damaszkusz felé, ez a nem mind1 hogyan lesz valaki Saulusból Laculus...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 368 — Ajmo Vatreni
mondjuk a kép ettől még igaz is lehetne, mert tény, hogy Kötéllaca a nevezett szervezet munkatársa volt, sőt, más ilyet is lehetne gyártani.slowmotion
Közszereplőként 25 éve ott van az önéletrajzában, de tényleg frappánsabb képpel illusztrálva 😊atapapa
ja ha ott van az önéletrajzában akkor az már mindjárt más... én kérek elnézést...csebi
Kövér Laci múltjának csak azért van/ lehet jelentősége, mert orrba-szájba kommunistázik állandóan.

"Ki is a demokrata? Én, aki szerint a nép szabad döntésén múlik az ország iránya, aztán négy év múlva lehet korrigálni, vagy az, aki a nép iránti bizalmatlanságában egy szűk grémiumtól várja, hogy a csillagok állásából, belekből és madárcsontokból olvassa ki, alkotmányosságisten mit üzen a földi halandóknak?"

Plusz, egy oltári nagy paraszt. (mégha van is abban valami amit mond)
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
mondjuk a kép ettől még igaz is lehetne, mert tény, hogy Kötéllaca a nevezett szervezet munkatársa volt, sőt, más ilyet is lehetne gyártani.slowmotion
Közszereplőként 25 éve ott van az önéletrajzában, de tényleg frappánsabb képpel illusztrálva 😊atapapa
ja ha ott van az önéletrajzában akkor az már mindjárt más... én kérek elnézést...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
 www.vg.hu/vallalatok/energia/vinne-a-gazprom-a-gonyui-eromuvet-400453

мы не будем стать колонией!!!!!!!!!444444444четыре44четыре!!!Amadeus91
ez szép és jó, de attól még kilóra meg tudnának minket venni, ha akarnak...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
 www.vg.hu/vallalatok/energia/vinne-a-gazprom-a-gonyui-eromuvet-400453

мы не будем стать колонией!!!!!!!!!444444444четыре44четыре!!!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
mondjuk a kép ettől még igaz is lehetne, mert tény, hogy Kötéllaca a nevezett szervezet munkatársa volt, sőt, más ilyet is lehetne gyártani.slowmotion
Közszereplőként 25 éve ott van az önéletrajzában, de tényleg frappánsabb képpel illusztrálva 😊

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
 magyarnarancs.hu/belpol/vissza-fog-hullani-a-fejere-interju-kis-janossal-az-orban-rezsimrol-es-az-ellenzek-lehetosegeirol-84151

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Hétvégi belépésre nem jogosít:
Dzsokijuing
földije Felencnek? hoppácska.Amadeus91
index hamisítvány...csebi
egészen pontosan nem index, csak az az alatt futó egyik blog.
nézzétek a pecsétet, ott van elrejtve minden.slowmotion
Na, ezt én sem szúrtam ki.Dzsokijuing
én is csak azért, mert hébe-hóba olvastam (amikor még nem állt Heti Hetes-pályára az orgánum), aztán ez egy ilyen trollmágnes poszt volt.
mondjuk a kép ettől még igaz is lehetne, mert tény, hogy Kötéllaca a nevezett szervezet munkatársa volt, sőt, más ilyet is lehetne gyártani.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 948 — Saturday Night Lights
Hétvégi belépésre nem jogosít:
Dzsokijuing
földije Felencnek? hoppácska.Amadeus91
index hamisítvány...csebi
egészen pontosan nem index, csak az az alatt futó egyik blog.
nézzétek a pecsétet, ott van elrejtve minden.slowmotion
Na, ezt én sem szúrtam ki.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)