Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ha eljárás indul, akkor lehet csinálni az ilyenkor szükséges procedúrákat. De most komolyan az ügyvédek facebook, twitter, blog és egyéb fiókjait kell nézegetni a Kamarának és aki egyszer elszólja magát keményebben az ellen eljárást indítani? Ez nonszensz, akármilyen primitív is Dániel ebben az esetben. Rajna
alapvetően jó ez a gondolat szerintem is; de azért ez nagyon nem egy elszólás volt, és nem is úgy folytatódott, másrészt egészen nagy médiafigyelmet is kapott, gondolom ez volt a célja is; sőt fel is szólították, hogy kérjen elnézést vonja vissza 'hülyeségeit', majd 'ökölpárbajra' hívták 😀 és csak utána kért miután a pártja is elhatárolódott ettől.
Azért valamire esküt tett, stb., nem olyan egyszerű bocsánatos dolognak tűnik ez. De úgysem lesz belőle semmi.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
igen, igazad van ezt nem gondoltam végig. Valószínű a Kamara is túl gyorsan elfelejti majd ezt..., pedig...sapka
Facebook-bejegyzések miatt kéne fenyítenie a Kamarának? Pláne, hogy nem is az igazságszolgáltatásról mondott csúnyákat.Rajna
miért szerinted etikus volt a bejegyzése, vagy rendben van hogy egy ügyvéd ellen becsületsértési/stb. eljárás fog indulni (valószínűleg)?
(részben mekkora visszhangja volt a VV-s ügyvéd, akármilyének, na akkor ennek is bőven lehetne!)sapka
Ha eljárás indul, akkor lehet csinálni az ilyenkor szükséges procedúrákat. De most komolyan az ügyvédek facebook, twitter, blog és egyéb fiókjait kell nézegetni a Kamarának és aki egyszer elszólja magát keményebben az ellen eljárást indítani? Ez nonszensz, akármilyen primitív is Dániel ebben az esetben.

VV Eszternél dettó ez a helyzet, miért ne csinálhatná azt, amit akar a Villában, ha ugyanezt két hónappal korábban csinálja, senki le sem szarja. Ráadásul ő jelenleg szünetelteti is a praxisát.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Szvsz Dániel alulmúlta. Már csak azért is, mert Wittnernek egy gimnáziumot se sikerült befejeznie, Dániel meg jogi diplomával a homlokán merült alá a mélybe. atapapa
igen, igazad van ezt nem gondoltam végig. Valószínű a Kamara is túl gyorsan elfelejti majd ezt..., pedig...sapka
Facebook-bejegyzések miatt kéne fenyítenie a Kamarának? Pláne, hogy nem is az igazságszolgáltatásról mondott csúnyákat.Rajna
miért szerinted etikus volt a bejegyzése, vagy rendben van hogy egy ügyvéd ellen becsületsértési/stb. eljárás fog indulni (valószínűleg)?
(részben mekkora visszhangja volt a VV-s ügyvéd, akármilyének, na akkor ennek is bőven lehetne!)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szvsz Dániel alulmúlta. Már csak azért is, mert Wittnernek egy gimnáziumot se sikerült befejeznie, Dániel meg jogi diplomával a homlokán merült alá a mélybe. atapapa
igen, igazad van ezt nem gondoltam végig. Valószínű a Kamara is túl gyorsan elfelejti majd ezt..., pedig...sapka
Facebook-bejegyzések miatt kéne fenyítenie a Kamarának? Pláne, hogy nem is az igazságszolgáltatásról mondott csúnyákat.Rajna
VV Eszter kizárása mennyivel jogosabb??

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szvsz Dániel alulmúlta. Már csak azért is, mert Wittnernek egy gimnáziumot se sikerült befejeznie, Dániel meg jogi diplomával a homlokán merült alá a mélybe. atapapa
igen, igazad van ezt nem gondoltam végig. Valószínű a Kamara is túl gyorsan elfelejti majd ezt..., pedig...sapka
Facebook-bejegyzések miatt kéne fenyítenie a Kamarának? Pláne, hogy nem is az igazságszolgáltatásról mondott csúnyákat.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Szvsz Dániel alulmúlta. Már csak azért is, mert Wittnernek egy gimnáziumot se sikerült befejeznie, Dániel meg jogi diplomával a homlokán merült alá a mélybe. atapapa
igen, igazad van ezt nem gondoltam végig. Valószínű a Kamara is túl gyorsan elfelejti majd ezt..., pedig...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Érdekes lehet azért Wittner valójában melyik oldalon állt 56-ban 😊; na meg az évek óta tartó stílusa is hagy maga után kivetni valót. Mondjuk ez nem kapcsolódott teljesen ehhez.sapka
ha halálra ítélték a kommancsok, akkor annyira nem lehet kétséges a dolog.
Primitív nőnek tartom, de Dánielnek most valahogy sikerült őt alulmúlnia.atapapa
emlékszem, az 56-os társaság is betámadta egyszer (lehet politikai érdekből), inkább bizonytalan nekem ez a dolog, és fura, hogy ilyen 'dicső' múlttal valaki ennyire primitív legyen. Nem alulmúlta csak kb. a szintjén szólt.sapka
Nem ismerem azt az esetet, de az ötvenhatosok szeretik egymást nyírni pártpolitikai alapon, Mécs Imre személyes élményei alapján erről doktori értekezést írhatna.
A bátorság, a politizálási hajlam és a primitívség egymást nem kizáró tulajdonságok 😊

Szvsz Dániel alulmúlta. Már csak azért is, mert Wittnernek egy gimnáziumot se sikerült befejeznie, Dániel meg jogi diplomával a homlokán merült alá a mélybe.
De végül is mindegy.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Tegnap Kerényi mellett is erős volt a mezőny, Papp Lajos szívsebész-sámán nyílt levélben ökölpárbajra hívta ki Dániel Pétert Wittner-ügyben 😂Dzsokijuing
Érdekes lehet azért Wittner valójában melyik oldalon állt 56-ban 😊; na meg az évek óta tartó stílusa is hagy maga után kivetni valót. Mondjuk ez nem kapcsolódott teljesen ehhez.sapka
ha halálra ítélték a kommancsok, akkor annyira nem lehet kétséges a dolog.
Primitív nőnek tartom, de Dánielnek most valahogy sikerült őt alulmúlnia.atapapa
emlékszem, az 56-os társaság is betámadta egyszer (lehet politikai érdekből), inkább bizonytalan nekem ez a dolog, és fura, hogy ilyen 'dicső' múlttal valaki ennyire primitív legyen. Nem alulmúlta csak kb. a szintjén szólt.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Tegnap Kerényi mellett is erős volt a mezőny, Papp Lajos szívsebész-sámán nyílt levélben ökölpárbajra hívta ki Dániel Pétert Wittner-ügyben 😂Dzsokijuing
Érdekes lehet azért Wittner valójában melyik oldalon állt 56-ban 😊; na meg az évek óta tartó stílusa is hagy maga után kivetni valót. Mondjuk ez nem kapcsolódott teljesen ehhez.sapka
ha halálra ítélték a kommancsok, akkor annyira nem lehet kétséges a dolog.
Primitív nőnek tartom, de Dánielnek most valahogy sikerült őt alulmúlnia.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Akkor logikusan az albérletek díja is magasabb lesz.... Mennyi hajléktalan lesz....apeszos
Lakóházakra nem fogják kivetni, ez szinte 100%.Schleck
Pontosítsd már légyszi ezt a lakóházat.
Társasházi lakásra gondolsz?Bazzani
Azaz főleg a kereskedelmi épületekre fogják kivetni, vagy max az üdölőházakra. Egyébként most is van ingatlanadó, annyi, hogy most 1.8% a felső határ nem 3%, de összesen négy(!) település használja, azok is a nyaralóövezetekben annak.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
állítólag az értébecslést is nekünk kell fizetni. :oBazzani
Akkor logikusan az albérletek díja is magasabb lesz.... Mennyi hajléktalan lesz....apeszos
Lakóházakra nem fogják kivetni, ez szinte 100%.Schleck
Pontosítsd már légyszi ezt a lakóházat.
Társasházi lakásra gondolsz?

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
a válaszok sorrendben: nem, igen, igen, nem
mondjuk az kellene ehhez, hogy az önkorm. minden lakásnál értékbecslést végezzen, ami esélytelen.Szobi22
állítólag az értébecslést is nekünk kell fizetni. :oBazzani
Akkor logikusan az albérletek díja is magasabb lesz.... Mennyi hajléktalan lesz....apeszos
Lakóházakra nem fogják kivetni, ez szinte 100%.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Valaki mondja már azt,hogy félreértem ezt az egész ingatlanadó tervezetet.
8milliós lakásra 240e Ft egy évre?
Ilyen létezik?
Ugye félreértettem!Bazzani
a válaszok sorrendben: nem, igen, igen, nem
mondjuk az kellene ehhez, hogy az önkorm. minden lakásnál értékbecslést végezzen, ami esélytelen.Szobi22
állítólag az értébecslést is nekünk kell fizetni. :oBazzani
Akkor logikusan az albérletek díja is magasabb lesz.... Mennyi hajléktalan lesz....
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki mondja már azt,hogy félreértem ezt az egész ingatlanadó tervezetet.
8milliós lakásra 240e Ft egy évre?
Ilyen létezik?
Ugye félreértettem!Bazzani
a válaszok sorrendben: nem, igen, igen, nem
mondjuk az kellene ehhez, hogy az önkorm. minden lakásnál értékbecslést végezzen, ami esélytelen.Szobi22
állítólag az értébecslést is nekünk kell fizetni. :o

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Valaki mondja már azt,hogy félreértem ezt az egész ingatlanadó tervezetet.
8milliós lakásra 240e Ft egy évre?
Ilyen létezik?
Ugye félreértettem!Bazzani
a válaszok sorrendben: nem, igen, igen, nem
mondjuk az kellene ehhez, hogy az önkorm. minden lakásnál értékbecslést végezzen, ami esélytelen.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki mondja már azt,hogy félreértem ezt az egész ingatlanadó tervezetet.
8milliós lakásra 240e Ft egy évre?
Ilyen létezik?
Ugye félreértettem!

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Tegnap Kerényi mellett is erős volt a mezőny, Papp Lajos szívsebész-sámán nyílt levélben ökölpárbajra hívta ki Dániel Pétert Wittner-ügyben 😂Dzsokijuing
Érdekes lehet azért Wittner valójában melyik oldalon állt 56-ban 😊; na meg az évek óta tartó stílusa is hagy maga után kivetni valót. Mondjuk ez nem kapcsolódott teljesen ehhez.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Tegnap Kerényi mellett is erős volt a mezőny, Papp Lajos szívsebész-sámán nyílt levélben ökölpárbajra hívta ki Dániel Pétert Wittner-ügyben 😂Dzsokijuing
Egy világhírű orvos (bár lehet, hogy nem feküdnék a kése alá), emellett egy futóbolond (ezért), és most már Budapest díszpolgára is. Mellesleg olyan villája van valamelyik Pécs környéki dombon, hogy az besz@rás (legalábbis 5-8 éve még megvolt, láttam a Szép Házakban 😛 ).

Kerényi pedig már jó ideje nem normális, én személy szerint jókat röhögök rajta

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Hát ez:
"Lovasroham, 2006. október 23. – többek között ezzel a címmel rendelt festményeket több mint húszmillió forintért Kerényi Imre miniszterelnöki megbízott a Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium pénzügyi keretéből. A Népszabadság információi szerint a festmények részben az új alaptörvény díszkiadásának illusztrációjaként fognak szolgálni, mint ahogy azt Kerényi Imre rendező lapunknak meg is erősítette. "
nol.huGogo
http://hirszerzo.hu/nyuzsi/2011/11/5/A_zaporozsjei_kozakok_levelet_irnak_Kerenyi_HSFX6L 😀 😀 😀
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Tegnap Kerényi mellett is erős volt a mezőny, Papp Lajos szívsebész-sámán nyílt levélben ökölpárbajra hívta ki Dániel Pétert Wittner-ügyben 😂Dzsokijuing
El is felejtettem ezt a formát, a kormányváltás óta nem látni, sőt, talán a Bajnai-kormány idején sem. Biztos nagy küzdősportképzésen ment keresztül, aztán most szétcsap a gaz liberálisok között.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 872 — Saturday Night Lights
Tegnap Kerényi mellett is erős volt a mezőny, Papp Lajos szívsebész-sámán nyílt levélben ökölpárbajra hívta ki Dániel Pétert Wittner-ügyben 😂

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ezt a Kerényit már lekapcsolhatnák, egy kulturális ámokfutó, nemtom kinek kell ő ilyen pozícióba.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 872 — Saturday Night Lights
Hát ez:
"Lovasroham, 2006. október 23. – többek között ezzel a címmel rendelt festményeket több mint húszmillió forintért Kerényi Imre miniszterelnöki megbízott a Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium pénzügyi keretéből. A Népszabadság információi szerint a festmények részben az új alaptörvény díszkiadásának illusztrációjaként fognak szolgálni, mint ahogy azt Kerényi Imre rendező lapunknak meg is erősítette. "
nol.huGogo
😂 😂

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Hát ez:
"Lovasroham, 2006. október 23. – többek között ezzel a címmel rendelt festményeket több mint húszmillió forintért Kerényi Imre miniszterelnöki megbízott a Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium pénzügyi keretéből. A Népszabadság információi szerint a festmények részben az új alaptörvény díszkiadásának illusztrációjaként fognak szolgálni, mint ahogy azt Kerényi Imre rendező lapunknak meg is erősítette. "
nol.hu

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
(...)
Az én véleményemet az egyetemi HÖK ugyanúgy nem kérdezte meg, hogy ez nekem tetszik-e, mint amennyire az ő véleményüket leszarta a kormány.
Érdekességként ajánlom mindenkinek a vik.hk-n lévő szavazást, azt hiszem ők nem ilyen eredményre számítottak:
http://vik.hk/mennyire-ertesz-egyet-a-keszuelo-ftv-koncepciojaval 😂Schleck
Ezt most találtam a témában, szerintem nem rossz. (Bár már nem vagyok érintett.)

Erre meg még így nem gondoltam:
Felvetés:"(...)a nagy reformok közepette kezdjenek valamit a pedagógusok képzésével és helyzetével, mert ha valami, akkor az, hogy a tanári hivatás devalválódása folytán az megy tanár szakra, akit máshová nem vesznek fel, igazán elszomorító és komoly következményei vannak a jövőre nézve."
Válasz:"Ha egy francia-orosz középiskolai tanári diplomával oktatási államtitkár lehet valaki, akkor még nagy jövő áll a kényszerből tanári pályát választók előtt. Csak jól kell helyezkedni."
😊

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."