NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
A második felét már én is végigéltem. Nem sírok, mert nálam vannak sokkal rosszabbul élő emberek, de a tényszerűség kedvéért kb. 3-4 havi bérrel van kevesebb mint 5 éve.
(Ruhapénzt nem is írtad ide, az is minusz.)zinedine5
kicsit kezdj el lefetyelni és még lehet belőled oszt.vez helyettes, rengeteg pótlékkal.Szesze
Ezt meghagyom annak, akinek van hozzá gusztusa.zinedine5
akkor meg ne rinyálj, inkább szervezd a névnapot
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Az a kemény, hogy vidéken tavaly is 200 volt már. Ez mindenképpen plusz pont Viktornak. (És nem a döglött tehén, hanem az igazságosság miatt.)
zinedine5
tovább látok a saját érdekemnél, én is jó döntésnek tartom. függetlenül attól, hogy a közszolgák számára nem volt sétagalopp a szocik 8 éve.

Kezdve azzal, hogy a 2002-es pénzszórásból is kihagyták őket, ekkor Medgyessyék emelték a közalkalmazottak fizetését vagy 50%-kal, majd a saját képviselői fizetésüket is megtolták 20%-kal, de mivel korábban a köztisztviselők bére és a képviselők tiszteletdíja együtt emelkedett, befagyasztották a köztisztviselők bérét, hogy a saját pénzükkel párhuzamosan ne emelkedjen a közszolgák fizuja.
Aztán a 13. havi fizetéssel nézték hülyének az állományt, amikor 0. havi fizetést csináltak belőle és áttették a kifizetését decemberről januárra, úgy csinálva, mintha ezzel nem nyúlnának le egy év kifizetést. Aztán az AB elmesélte nekik, hogy ez így nem frankó.
A következő körben nem szaroztak, el is vették a 13. havit, 2008 óta a bértábla be van fagyasztva, csak az keres többet, aki fizetési fokozatot ugrik.
Végül most nyáron Orbánék a jutalmakat is elvették.
Asszony munkahelyén tavaly maradt annyi pénz, hogy mindenki kaphatott volna még vagy nettó 100 rugó cafeteriát, mégis úgy döntöttek, hogy "visszaadják" az államnak a pénzt.atapapa
A második felét már én is végigéltem. Nem sírok, mert nálam vannak sokkal rosszabbul élő emberek, de a tényszerűség kedvéért kb. 3-4 havi bérrel van kevesebb mint 5 éve.
(Ruhapénzt nem is írtad ide, az is minusz.)zinedine5
valóban, az kimaradt.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 292 — Ajmo Vatreni
A második felét már én is végigéltem. Nem sírok, mert nálam vannak sokkal rosszabbul élő emberek, de a tényszerűség kedvéért kb. 3-4 havi bérrel van kevesebb mint 5 éve.
(Ruhapénzt nem is írtad ide, az is minusz.)zinedine5
kicsit kezdj el lefetyelni és még lehet belőled oszt.vez helyettes, rengeteg pótlékkal.Szesze
Ezt meghagyom annak, akinek van hozzá gusztusa.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Szerintetek a magyar titkosszolgálatnál bekapcsolnak a magnók, ha a miniszterelnökről és a tolvaj sleppről van szó? Egy haverral tegnap lementünk trágárba (3diplomával nem talál munkát már 8hónapja :/ (ebből az egyik Pázmány infó, ami azért nem rossz) - picit bedühödtünk), 37percig ecseteltük, hogy kivel mit és hogyan, milyen sorrendben, milyen segédeszközök használatával tennénk. Aztán üdvözöltük a lehallgatótiszteket, és az ő felmenőiket is felavattuk... Nagy KGB-irodalom fan a srác, így kínzási módszerek egész tárházát vonultattuk fel a legegyszerűbb "smirglipapír-só-forró olaj" beginner combo -tól (ettől még a legkeményebb S.A.S.-es seggfejnek is megeredt a nyelve, pedig; nem egy nagy "vaszizdasz" übertechnik) pl. a fixált koponyára való jeges víz csöpögtetésé-ig (vagy a "szivacs"-ig). 😂 :rolleyes:

Nos, az a "kopasz" kb. ennyire dühös (+2év Wing Tsun = ellene nem túl nagy életbiztosítás a rohamosztagos szerkó sem. Kiveszi a kezéből a gumibotot és pajzson át bassza le a fejéről a sisakot 😀 ).
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
A második felét már én is végigéltem. Nem sírok, mert nálam vannak sokkal rosszabbul élő emberek, de a tényszerűség kedvéért kb. 3-4 havi bérrel van kevesebb mint 5 éve.
(Ruhapénzt nem is írtad ide, az is minusz.)zinedine5
kicsit kezdj el lefetyelni és még lehet belőled oszt.vez helyettes, rengeteg pótlékkal.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 292 — Ajmo Vatreni
Ha a köztisztviselő feleségem tavalyi évi 650ezres cafeteriáját Orbánék nem vágták volna le 200ezerre.atapapa
Az a kemény, hogy vidéken tavaly is 200 volt már. Ez mindenképpen plusz pont Viktornak. (És nem a döglött tehén, hanem az igazságosság miatt.)
zinedine5
tovább látok a saját érdekemnél, én is jó döntésnek tartom. függetlenül attól, hogy a közszolgák számára nem volt sétagalopp a szocik 8 éve.

Kezdve azzal, hogy a 2002-es pénzszórásból is kihagyták őket, ekkor Medgyessyék emelték a közalkalmazottak fizetését vagy 50%-kal, majd a saját képviselői fizetésüket is megtolták 20%-kal, de mivel korábban a köztisztviselők bére és a képviselők tiszteletdíja együtt emelkedett, befagyasztották a köztisztviselők bérét, hogy a saját pénzükkel párhuzamosan ne emelkedjen a közszolgák fizuja.
Aztán a 13. havi fizetéssel nézték hülyének az állományt, amikor 0. havi fizetést csináltak belőle és áttették a kifizetését decemberről januárra, úgy csinálva, mintha ezzel nem nyúlnának le egy év kifizetést. Aztán az AB elmesélte nekik, hogy ez így nem frankó.
A következő körben nem szaroztak, el is vették a 13. havit, 2008 óta a bértábla be van fagyasztva, csak az keres többet, aki fizetési fokozatot ugrik.
Végül most nyáron Orbánék a jutalmakat is elvették.
Asszony munkahelyén tavaly maradt annyi pénz, hogy mindenki kaphatott volna még vagy nettó 100 rugó cafeteriát, mégis úgy döntöttek, hogy "visszaadják" az államnak a pénzt.atapapa
A második felét már én is végigéltem. Nem sírok, mert nálam vannak sokkal rosszabbul élő emberek, de a tényszerűség kedvéért kb. 3-4 havi bérrel van kevesebb mint 5 éve.
(Ruhapénzt nem is írtad ide, az is minusz.)
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ha a köztisztviselő feleségem tavalyi évi 650ezres cafeteriáját Orbánék nem vágták volna le 200ezerre.atapapa
Az a kemény, hogy vidéken tavaly is 200 volt már. Ez mindenképpen plusz pont Viktornak. (És nem a döglött tehén, hanem az igazságosság miatt.)
zinedine5
tovább látok a saját érdekemnél, én is jó döntésnek tartom. függetlenül attól, hogy a közszolgák számára nem volt sétagalopp a szocik 8 éve.

Kezdve azzal, hogy a 2002-es pénzszórásból is kihagyták őket, ekkor Medgyessyék emelték a közalkalmazottak fizetését vagy 50%-kal, majd a saját képviselői fizetésüket is megtolták 20%-kal, de mivel korábban a köztisztviselők bére és a képviselők tiszteletdíja együtt emelkedett, befagyasztották a köztisztviselők bérét, hogy a saját pénzükkel párhuzamosan ne emelkedjen a közszolgák fizuja.
Aztán a 13. havi fizetéssel nézték hülyének az állományt, amikor 0. havi fizetést csináltak belőle és áttették a kifizetését decemberről januárra, úgy csinálva, mintha ezzel nem nyúlnának le egy év kifizetést. Aztán az AB elmesélte nekik, hogy ez így nem frankó.
A következő körben nem szaroztak, el is vették a 13. havit, 2008 óta a bértábla be van fagyasztva, csak az keres többet, aki fizetési fokozatot ugrik.
Végül most nyáron Orbánék a jutalmakat is elvették.
Asszony munkahelyén tavaly maradt annyi pénz, hogy mindenki kaphatott volna még vagy nettó 100 rugó cafeteriát, mégis úgy döntöttek, hogy "visszaadják" az államnak a pénzt.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 292 — Ajmo Vatreni
Ha a köztisztviselő feleségem tavalyi évi 650ezres cafeteriáját Orbánék nem vágták volna le 200ezerre.atapapa
Az a kemény, hogy vidéken tavaly is 200 volt már. Ez mindenképpen plusz pont Viktornak. (És nem a döglött tehén, hanem az igazságosság miatt.)

Mi van eddig?haromt
Lehet pálinkát főzni otthon.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez miez?
http://egyenlito.blog.hu/2011/02/01/fut_a_polgarmester?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=index
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
A rokkantnyugdíjazás feltételeit még a szocik szigorították meg, jelzem helyesen. 2 évvel ezelőtthöz képest már kb. 100ezerrel kevesebb rokkantnyugdíjas van.

Demagóg vagy amúgy, mivel soha vagy alig nem dolgozó emberből nem lesz rokkantnyugdíjas, egy 30 éves embernek is kell 8 év szolgálati idő, hogy jogosult lehessen.

Én úgy hallottam, hogy a kiemelten szar közbiztonságú megyékben az ott élők tapasztaltak erősebb rendőri jelenlétet, de erről nincsenek első kézből információim. Azt tudom hogy a 20000 alatti lopások komolyabban vétele bizonyos helyeken eredménnyel járt.

Mi van eddig? Látszatintézkedések, törekvés a határontúli szavazatokra, a felső 10 000 seggének kinyalása, tovább dagadó politikus pénzttárcák, törekvés a sajtószabadság eltünésére, nehogy megjelenjenek a kritikus hangok
haromt
vigyázz el ne vigyenek 😂
Tele a közbeszéd kritikus hangokkal.
Különben mi nem vagyunk felső 10000, mégis idén érezhetően több pénz jönne a családi költségvetésbe, ha a köztisztviselő feleségem tavalyi évi 650ezres cafeteriáját Orbánék nem vágták volna le 200ezerre. vagyis igen, itt is takarít meg pénzt az állam.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hol vannak azok a költségcsökkentések amik a társadalom igazi eltartottjait érintik? Olyanokat akik soha semmit nem tettek a közösbe csak elvettek?
Nem az a megoldás hogy minden rokinyuggertől elvesszük, vagy hasraütésszerűen kihúzunk a listáról 200 000 nevet, hanem hogy felülvizsgáljuk. Mert így csak az lesz hogy, attól veszik el akinek levitte a lábát a vonat, míg jó magyar nemesember rokinyugger-vállalkozó meg a kamurokkant cigány továbbra is ebből fog élni.

Hol van a kormányzati, közigazgatási költségcsökkentés?

De hogy ne csak erről írjak. Hol van a nagy dérrel durral beharangozott közbiztonságjavítás?

Mi van eddig? Látszatintézkedések, törekvés a határontúli szavazatokra, a felső 10 000 seggének kinyalása, tovább dagadó politikus pénzttárcák, törekvés a sajtószabadság eltünésére, nehogy megjelenjenek a kritikus hangok, és az emberek pofánköpése szijjártókkal és kiflitolvajokkal.

Undorító hányás az egész.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
A rokonságban 2 rokkantnyugdíjas család is van, akiktől megvonták a támogatást (gerincsérv, áttétes rák - kezelés alatt (!!!), stb...). Akiket ők ismernek, azoktól mindtől elvették: ha igazuk volt, ha nem (mert voltak akik pénzért százalékoltatták le magukat, de a nagy többség nem ilyen), akkor is. A közmukások alkalmazása is változott. 4 órában foglalkoztathatók, havi 28 rongyért - ha van rá pénz. A segély is szigorodott: szintén 28 rongyért, kevesebb időre, durva feltételekkel. Mi ez, ha nem ktgcsökkentés? Verd a szegényt, mást nem tudsz... toxique
Ez költségcsökkentés és sajnos szükség van rá. Magyarország a bevételeihez képest nagyon sokat költ szociális kiadásokra, másfél-kétszeresét, mint amennyit a szomszédos (és nem mellékesen versenytárs) államok.

A LEGGANÉBB DOLOG AZ, HOGY KÜLFÖLDI SAJTÓT KELL OLVASNOM AHHOZ, HOGY OBJEKTÍV KÉPET KAPJAK ARRÓL, AMI A MAGYAR GAZDASÁGBAN ZAJLIK.
toxique
ez mindig is így volt.
Én állandó HVG-olvasó vagyok, és a 2006-os választások előtt úgy írtak a hazai gazdaságról, mintha más országban éltek volna, majd miután a szocik megnyerték a választást, felfedezték, hogy olyan helyzetben vagyunk, hogy reformok kellenek.
Megnyugtatásként mondom, hogy a külföldi lap se fog teljesen objektív képet adni, pl. a The Times egy héten belül képes volt ugyanazon magyar intézkedést rossznak majd jónak beállítani, csak a szerző személye volt más.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mivel anyámnak újabban nem kell adóznia, nekem tetszik az adórendszer 😀

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
komolyan bazmeg. gyúcsány annyit mondott hogy elkúrtuk, már lángolt a fél város, ezek meg mindent megtehetnek...haromt
Azért az elkúrtukat megelőzte egy apró dolog is. Konkrétan a választások előtt tett "kisebb reformokkal 5% lesz az államháztartás hiánya" kijelentés után nem éppen kisebb "reformnak" nevezhető Gyurcsány-csomaggal lett a tényleges hiány 9%.

Amúgy jobb lenne, ha Matolcsyék a bevételnövelés helyett a kiadáscsökkentésre koncentrálhatnának. Ne az áramon nyerészkedjenek már.atapapa
na és ebből szerinted mit értett meg a kopasz kukagyújtogató? semmit.

De ehhez már nem is vastagbőr kell hanem arcpáncél, hogy kijelentem hogy megvédtük a nyugdíjakat, aki nem lépett vissza az zsidónagytőkésmszpsliberálbolsevik.
És mellé mindenféle nagydobra verés nélkül emelem az áramot...
Komolyan nyílik a zsebemben a baseballütőharomt
A rokonságban 2 rokkantnyugdíjas család is van, akiktől megvonták a támogatást (gerincsérv, áttétes rák - kezelés alatt (!!!), stb...). Akiket ők ismernek, azoktól mindtől elvették: ha igazuk volt, ha nem (mert voltak akik pénzért százalékoltatták le magukat, de a nagy többség nem ilyen), akkor is. A közmukások alkalmazása is változott. 4 órában foglalkoztathatók, havi 28 rongyért - ha van rá pénz. A segély is szigorodott: szintén 28 rongyért, kevesebb időre, durva feltételekkel. Mi ez, ha nem ktgcsökkentés? Verd a szegényt, mást nem tudsz... OV is a szokásosat nyomja... a normál munkásokat/nincsteleneket tovább fejik az adókkal/árazásokkal/központi kamatlábak mozgatásával, amíg maguknak osztják a kedvezményt. Királyság!
Ja: életüket végigdolgozták, és most egyik családnak sincs jövedelme. Munkalehetőség sincs, és mivel 50 év felettiek, a kutya nem alkalmazza őket (nem mintha az 50év alattiak el tudnának helyezkedni). Köszönik a mindenkori vezetőknek és a sleppnek. Szép munka.
A LEGGANÉBB DOLOG AZ, HOGY KÜLFÖLDI SAJTÓT KELL OLVASNOM AHHOZ, HOGY OBJEKTÍV KÉPET KAPJAK ARRÓL, AMI A MAGYAR GAZDASÁGBAN ZAJLIK.
Nálam már nem a baseball ütő, hanem a vállról-indítható nyílik kifelé...

A kopasz kukagyújtogató azt értette meg, hogy az adóreformnak köszönhetően Viktor 400 000el többet visz haza, de neki továbbra sincs a pl. a drága diploma mellé munka, esély, jövő... egy rakat nyilvános FBI tanulmány szól az elkeserettség és a kilátástalanság pszichózisáról. Ha valaki elkeseredett, és bekattan, az erőszakossá válik a neveltetéstől, IQ szinttől, iskolázottságtól, társadalmi hovatartozástól, vagy - adott esetben - anyagiaktól függetlenül. Szerintem; a kopasz kukagyújtogató ha csak azt érzi, hogy neki nagyon szar, és azért hőzöng, az államnak már az is üzenet-értékű.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
komolyan bazmeg. gyúcsány annyit mondott hogy elkúrtuk, már lángolt a fél város, ezek meg mindent megtehetnek...haromt
Azért az elkúrtukat megelőzte egy apró dolog is. Konkrétan a választások előtt tett "kisebb reformokkal 5% lesz az államháztartás hiánya" kijelentés után nem éppen kisebb "reformnak" nevezhető Gyurcsány-csomaggal lett a tényleges hiány 9%.

Amúgy jobb lenne, ha Matolcsyék a bevételnövelés helyett a kiadáscsökkentésre koncentrálhatnának. Ne az áramon nyerészkedjenek már.atapapa
na és ebből szerinted mit értett meg a kopasz kukagyújtogató? semmit.
haromt
Ő nem ezt nézte, hanem ennek a hétköznapi lecsapódását, az is látványos volt.
Bár akik gyújtogatottak, azok szartak az egészre, őket konkrétan a balhé érdekelte.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
komolyan bazmeg. gyúcsány annyit mondott hogy elkúrtuk, már lángolt a fél város, ezek meg mindent megtehetnek...haromt
Azért az elkúrtukat megelőzte egy apró dolog is. Konkrétan a választások előtt tett "kisebb reformokkal 5% lesz az államháztartás hiánya" kijelentés után nem éppen kisebb "reformnak" nevezhető Gyurcsány-csomaggal lett a tényleges hiány 9%.

Amúgy jobb lenne, ha Matolcsyék a bevételnövelés helyett a kiadáscsökkentésre koncentrálhatnának. Ne az áramon nyerészkedjenek már.atapapa
na és ebből szerinted mit értett meg a kopasz kukagyújtogató? semmit.

De ehhez már nem is vastagbőr kell hanem arcpáncél, hogy kijelentem hogy megvédtük a nyugdíjakat, aki nem lépett vissza az zsidónagytőkésmszpsliberálbolsevik.
És mellé mindenféle nagydobra verés nélkül emelem az áramot...
Komolyan nyílik a zsebemben a baseballütő
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 292 — Ajmo Vatreni
http://vastagbor.blog.hu/2011/02/01/oriasi_sikerBruce
Ez szerintem is nevetséges. Az emberek többsége azért lépett vissza, mert gyakorlatilag kizárták az állami nyugdíjból, annak ellenére, hogy az eddig járuléknak nevezett (ezután majd adó lesz) lóvét fizette minden hónapban. A nyugdíj 75% elvesztésével megzsarolt emberek saját akaratukból nem maradtak a magánpénztárakban.

Ez aztán a baszom nagy siker. Aki nincs velem agyonlövöm, utána meg reklámozom, hogy milyen népszerű vagyok.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
komolyan bazmeg. gyúcsány annyit mondott hogy elkúrtuk, már lángolt a fél város, ezek meg mindent megtehetnek...haromt
Azért az elkúrtukat megelőzte egy apró dolog is. Konkrétan a választások előtt tett "kisebb reformokkal 5% lesz az államháztartás hiánya" kijelentés után nem éppen kisebb "reformnak" nevezhető Gyurcsány-csomaggal lett a tényleges hiány 9%.

Amúgy jobb lenne, ha Matolcsyék a bevételnövelés helyett a kiadáscsökkentésre koncentrálhatnának. Ne az áramon nyerészkedjenek már.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://vastagbor.blog.hu/2011/02/01/oriasi_sikerBruce
"Óriási siker, hogy a nyugdíjvédelmi program keretében a magán-nyugdíjpénztári tagok 96,8 százaléka választotta az állami nyugdíjrendszert.

Mindenki jól járt a nyugdíjvédelmi programmal. Minden magyar állampolgár válláról lekerül az az iszonyatos teher, amit a magánnyugdíjrendszer okozott, hiszen adó vagy járulék formájában mindenkinek fizetnie kellet.

Az emberek visszakapták a választás szabadságát, hiába próbálták az ellenzéki politikusok az emberek bizalmát megingatni.

A mai diadalmas nap árnyékában megbújik egy apró, szinte említésre sem méltó hírecske: Fellegi Tamás miniszter, aki saját hatáskörében dönthet az áram áráról, előzetes bejelentés vagy tájékoztatás nélkül, a legnagyobb kussban 6%-kal felemelte az áram árát. Tegnap megjelent a Magyar Közlönyben, és febr. 1-én, vagyis ma már hatályba is lépett az új ár. És ezt a +6%-ot az állam teszi zsebre."


komolyan bazmeg. gyúcsány annyit mondott hogy elkúrtuk, már lángolt a fél város, ezek meg mindent megtehetnek... lényegében úgy hazudik a pofádba hogy röhög, a birka fasz nép meg tűr. Ezek után ne mondja senki hogy nem volt köze OV-éknak a 2006-os hőzöngésekhez.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
http://vastagbor.blog.hu/2011/02/01/oriasi_siker
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
Az Európai Bizottság nagyon elégedett a médiatörvénnyel.

A Médiatanács csak kormánypárti tagjairól az illetékes elvtárs aszonta, hogy "a szóban forgó uniós irányelv csupán a médiahatóság függetlenségének a követelményét fogalmazza meg, de nem sorolja fel e függetlenség meglétének kritériumait, így a bizottság nem tud olyan EU-előírásra hivatkozni, amely alapján megkérdőjelezhetné a magyar törvényi szabályozást."

Magyarra fordítva: ha kétharmadod van, de nem rendelkezel a hozzávaló politikai kultúrával és csak a saját embereidnek csinálsz helyet, a Zunió csak néz mint Rozi a moziban.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 008 — #NoStress
Pláne, ha a diktátor kvázi egy másik kormányzat bábja.
De nem attól lesz valaki diktátor, hogy az index mit mond róla.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Kérdés: Amíg csak a seggüket süttetni jártak oda a riportereik, addig miért nem diktátorozta az index Mubarakot?F.Schleck
Mert amely diktátor az USA érdekeinek megfelel, azzal nem menő kikezdeni. Egészen addig, amíg a nép fel nem kell ellene.

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Kérdés: Amíg csak a seggüket süttetni jártak oda a riportereik, addig miért nem diktátorozta az index Mubarakot?F.Schleck
kettős mérce
"nem érdemlik meg a demokrácia adományát, nem nőttek fel a feladathoz. különben is hozzák csak a szódát meg napernyőt addig sem tömik a fejüket mindenféle szarral"
😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kérdés: Amíg csak a seggüket süttetni jártak oda a riportereik, addig miért nem diktátorozta az index Mubarakot?