A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM

Negritis
A választás utáni pár hetes ámokfutas után azt hittem, már nincs lejjebb, de ez mindennek a legalja...

Szerkesztette: somoskovig

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Kb. ennyi. Ja, meg vízkereszt, és le lehet bontani a fát.
Gyurma Pappa
és az antifát?
empty taxi
azt diszíteni kell
Negritis
Az antifa egy gyenge utánzata a korai punk mozgalmaknak, valódi társadalmi háttér vagy cél, akár csak irány nélkül. Vannak ilyen ostoba laissez faire irányok meg anarchisták cél nélkül, de ez nem igazán életképes megoldások.

Szóval ha az antifa nem képes kinevelni egy szalonképes baloldali mozgalmat, akkor mehetnek a történelem szemétdombjára a többi szélsőségessel együtt.
Gyurma Pappa
Ezt nem tudtam volna ennyire jól megfogalmazni, köszi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 027 — Egyéb témák lakó
Kb. ennyi. Ja, meg vízkereszt, és le lehet bontani a fát.
Gyurma Pappa
és az antifát?
empty taxi
azt diszíteni kell
Negritis
Az antifa egy gyenge utánzata a korai punk mozgalmaknak, valódi társadalmi háttér vagy cél, akár csak irány nélkül. Vannak ilyen ostoba laissez faire irányok meg anarchisták cél nélkül, de ez nem igazán életképes megoldások.

Szóval ha az antifa nem képes kinevelni egy szalonképes baloldali mozgalmat, akkor mehetnek a történelem szemétdombjára a többi szélsőségessel együtt.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
Kb. ennyi. Ja, meg vízkereszt, és le lehet bontani a fát.
Gyurma Pappa
és az antifát?
empty taxi
azt diszíteni kell

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Kb. ennyi. Ja, meg vízkereszt, és le lehet bontani a fát.
Gyurma Pappa
és az antifát?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 027 — Egyéb témák lakó
kiváncsi vagyok 6.án mi lesz 😀
Negritis
Semmi. Pár ezer gyengeelméjű trumpista kimegy tüntetni, ott várják a antifa ellentüntetők, a rendőrök bevisznek 12 antifa tagok, ezen felháborodik a BLM, megírja a CNN, Biden meg elnök lesz pár óra késéssel, amit a néhány akadékoskodó repi szenátor okoz, szemben a frakcióvezető nyílt utasításával, amire jó eséllyel bukják majd a helyüket 2 év múlva a választásokon, mert a trumpi fordulattól nagyon szeretne megszabadulni a GOP.

Kb. ennyi. Ja, meg vízkereszt, és le lehet bontani a fát.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
kiváncsi vagyok 6.án mi lesz 😀
Negritis
Vízkereszt.
Sobri Jóska

Negritis

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
kiváncsi vagyok 6.án mi lesz 😀
Negritis
Vízkereszt.
Sobri Jóska

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
kiváncsi vagyok 6.án mi lesz 😀
Negritis
Vízkereszt.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
kiváncsi vagyok 6.án mi lesz 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=yRXUH8WEc0U

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
 index.hu/kulfold/2020/12/29/usa_kepviselohaz_tamogatas_donald_trump_szavazas/
warr_b
aztán a szenátus elutasította trump meg aláírta a 600$-t 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/kulfold/2020/12/29/usa_kepviselohaz_tamogatas_donald_trump_szavazas/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.portfolio.hu/global/20201218/itt-van-joe-biden-vilagraszolo-bejelentese-indian-szarmazasu-oslakost-jelol-miniszternek-amerika-torteneteben-eloszor-462340?amp


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=l6MyImeCKlk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
 hvg.hu/vilag/20201215_elektorok_joe_biden_szavazat_elnokvalasztas_donald_trump

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 027 — Egyéb témák lakó

Negritis
CSODÁLATOS!

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Putykó is gratulált, zárható a topik😊
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Trump az isten! Lehet erről vitatkozni, de felesleges.
Riverske
Isten halott.
Lehet, hogy ezt Nietzsche mondta, de felesleges erről vitázni.

több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Trump az isten! Lehet erről vitatkozni, de felesleges.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na Undi egy rossz hír Kínának:
 www.portfolio.hu/global/20201210/tajvani-kotodesu-kina-kritikus-no-lesz-joe-biden-kereskedelmi-vezetoje-461268
Klaci79
Csak a cimet olvastam el, de partolom.


Kozben a Supreme Court elutasitotta Texas es tobb mas allam beadvanyat arra vonatkozoan, hogy semmisitsek meg bizonyos allamok valasztasi eredmenyet.

Meg sem hallgattak oket, mert a testulet szerint nincs felismerheto jogi erdekuk ami alapjan ezt kerhetnek.

Az SC amugy sorban utasitotta el Trumpek beadvanyait is, azokat se hallgattak meg.

Ennyit arrol, amit eroltetett a media... a konzervativ tobbsegu SC majd odaadja Trumpnak a gyozelmet 😊

Az en szememben eddig nagyon jol vizsgaztak.
undisputedly
mondjuk ettől még az abortusz kérdésben támogathatják majd az ultrakonzervatív kisebbséget 😊

de egyébként ezt mondtam, hogy kizárt hogy ehhez adják a nevüket, az ultrakonzervatív elit megkapta, amit szertetett volna, és 3 bírójuk ott ül. végülis, akkor ki használt ki kit? ezt a kérdést (máshonnan megközelítve) hamarosan számos QAnon hívő is fel fogja tenni...
Gyurma Pappa
Pont arrol beszelek, hogy szerintem sosem volt realis lehetosege annak, hogy ok "a nevuket adjak" valamihez.
Szerintem a Trump pickek (mind a 3) es a teljes konzervativ resze a testuletnek (mind az 5-en, Roberts-et ne szamitsuk ide) sosem jatszott volna politikai jatszmakat.

Az en szememben mind igazi originalist, akik az elveik menten dontenek a kerdesekben es nem aszerint, hogy melyik elnok tette oket oda.

A liberalis biroktol (mind a 3+1) sem azert fazom, mert nekik nincs integritasuk, hanem mert az o biroi felfogasuk teljesen mas, ok sajat nezopontjukkal toltik ki a jogszabalyokat.

Eppen ezert az en ertelmezesemben sosem volt kerdes, hogy a mostani konzervativ szarny atmegy politikai operativba es Trumpnak fog "dolgozni". Mind, egytol egyig a generaciojuk legfelkeszultebb jogaszai, kifogastalan integrityvel (a liberalisokrol is ezt gondolom, kiveve Roberts-et).

Emlekeztetoul azoknak akik nincsenek annyira kepben ezzel:

Mivel a jogvitak nagyresze pont azert jut el jogvita fazisba, mert nem egyertelmu, hogy mi a helyes ertelmezes az alkalmazando jogszabalyoknak, ezert all ort az SC, akiknek az a feladata, hogy ertelmezzek a jogszabalyokat, de mivel ezalapjan sokszor nem dontheto el a jogvita, a jogalkotoi szandekot is ertelmezniuk kell.

Es ebben van qrva nagy kulonbseg, mert amig a konzervativok foleg abban hisznek, hogy a jogalkoto szandeka a jogalkotas pillanataban meglevo szandot jeloli, addig a liberalis szarny abban hisz, hogy a jogalkoto szandeko nem egzakt, az mozog, annak ertelmezesere hatassal van az ido mulasa, az alkotmany gyakorlatileg ezert egy mozgo, elo norma.

Es ez nagyon nagy kulonbseg, mert mig a konzervativok a fentiek szerint kotik magukat a jogszabalyokhoz, a liberalisok gyakorlatilag aktiv normakitolto szerepet, kb. a jogalkoto szerepet oltik magukra.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 027 — Egyéb témák lakó
Na Undi egy rossz hír Kínának:
 www.portfolio.hu/global/20201210/tajvani-kotodesu-kina-kritikus-no-lesz-joe-biden-kereskedelmi-vezetoje-461268
Klaci79
Csak a cimet olvastam el, de partolom.


Kozben a Supreme Court elutasitotta Texas es tobb mas allam beadvanyat arra vonatkozoan, hogy semmisitsek meg bizonyos allamok valasztasi eredmenyet.

Meg sem hallgattak oket, mert a testulet szerint nincs felismerheto jogi erdekuk ami alapjan ezt kerhetnek.

Az SC amugy sorban utasitotta el Trumpek beadvanyait is, azokat se hallgattak meg.

Ennyit arrol, amit eroltetett a media... a konzervativ tobbsegu SC majd odaadja Trumpnak a gyozelmet 😊

Az en szememben eddig nagyon jol vizsgaztak.
undisputedly
mondjuk ettől még az abortusz kérdésben támogathatják majd az ultrakonzervatív kisebbséget 😊

de egyébként ezt mondtam, hogy kizárt hogy ehhez adják a nevüket, az ultrakonzervatív elit megkapta, amit szertetett volna, és 3 bírójuk ott ül. végülis, akkor ki használt ki kit? ezt a kérdést (máshonnan megközelítve) hamarosan számos QAnon hívő is fel fogja tenni...

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na Undi egy rossz hír Kínának:
 www.portfolio.hu/global/20201210/tajvani-kotodesu-kina-kritikus-no-lesz-joe-biden-kereskedelmi-vezetoje-461268
Klaci79
Csak a cimet olvastam el, de partolom.


Kozben a Supreme Court elutasitotta Texas es tobb mas allam beadvanyat arra vonatkozoan, hogy semmisitsek meg bizonyos allamok valasztasi eredmenyet.

Meg sem hallgattak oket, mert a testulet szerint nincs felismerheto jogi erdekuk ami alapjan ezt kerhetnek.

Az SC amugy sorban utasitotta el Trumpek beadvanyait is, azokat se hallgattak meg.

Ennyit arrol, amit eroltetett a media... a konzervativ tobbsegu SC majd odaadja Trumpnak a gyozelmet 😊

Az en szememben eddig nagyon jol vizsgaztak.

Szerkesztette: undisputedly