Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

USA és a világ

32 feliratkozó

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Jelenleg sok forgatókönyv lehetséges, de úgymond a másik tengely elérte, hogy Amerikát kiugrasszák a zsákból és hadviselő fél legyen. Innentől HA lesz válaszcsapás márpedig lesz, oda jelentős amerikai erők, erőforrások fognak menni a másik két ütközőzóna az európai front és a tajvani front kárára idővel.
KeyG
Szárazföldi erőt biztos nem fognak bevetni, azt Izraelre hagyják. Addig is a hordózókkal és a gépekkel támogatnak minden műveletet majd. Ebben csak akkor lenne változás, ha Irán és a többi muzulmán csatlós ostromra indulna.
FLZOLI
Izrael hogy vet be szárazföldi erőt? Én azt sem látom.
Kérdés számomra továbbra is az h csak kizárólag levegőből tudsz-e egy ilyen rezsimet megbuktatni? Sztem amúgy nem.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jelenleg sok forgatókönyv lehetséges, de úgymond a másik tengely elérte, hogy Amerikát kiugrasszák a zsákból és hadviselő fél legyen. Innentől HA lesz válaszcsapás márpedig lesz, oda jelentős amerikai erők, erőforrások fognak menni a másik két ütközőzóna az európai front és a tajvani front kárára idővel.
KeyG
Szárazföldi erőt biztos nem fognak bevetni, azt Izraelre hagyják. Addig is a hordózókkal és a gépekkel támogatnak minden műveletet majd. Ebben csak akkor lenne változás, ha Irán és a többi muzulmán csatlós ostromra indulna.

több mint 1 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Kíváncsi vagyok a reakciókra.
Azért alapjábavéve értem, hogy Irán erősködik, de ha Izrael es USA együtt kezd el bombázni, környező országok a konfliktus lezárását akarják, Orosz barataid éppen Ukrajnában küzdenek akkor nem igazán látok reális lépést mint, hogy hátrébb lépnek a nyílt konfliktusból.
Toca
Egyébként erről kevesen beszélnek, talán itt is Süti írta csak, hogy azért az izraeliek szépen beültek az ukrajnai lövészárkokba infot gyűjteni az iráni technikáról. (Ezt október 7. Után az egyik likudos mókus meg is ígérte élő adásban az oroszoknak)

Meg is van a gyümölcse, valószínűleg rendszerváltásig fogják őket lőni.

Vajon megérte beállni a ruszkik mögé? Ugyanez fordítva, Szíria kampó, Irán kampó, Hamas kampó, Örményország és Kazahsztán kampó.

Elkezdenék gondolkodni Moszkvában, hogy az Ukrajnába való kapaszkodás közben visznek minden mást a családi ezüstből most már.

Ja bocs, ott van Belarusz.

Így válik végleg világhatalomból regionálissá Oroszország.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 714
Jelenleg sok forgatókönyv lehetséges, de úgymond a másik tengely elérte, hogy Amerikát kiugrasszák a zsákból és hadviselő fél legyen. Innentől HA lesz válaszcsapás márpedig lesz, oda jelentős amerikai erők, erőforrások fognak menni a másik két ütközőzóna az európai front és a tajvani front kárára idővel.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Kíváncsi vagyok a reakciókra.
Azért alapjábavéve értem, hogy Irán erősködik, de ha Izrael es USA együtt kezd el bombázni, környező országok a konfliktus lezárását akarják, Orosz barataid éppen Ukrajnában küzdenek akkor nem igazán látok reális lépést mint, hogy hátrébb lépnek a nyílt konfliktusból.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 552
Enyhén szürreális.


Mikey
BOMBS

NOW IS THE TIME FOR PEACE

Tényleg szürreális
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
Miután vagy 3 anyahajójuk ott van, kit lepett meg a dolog???
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Enyhén szürreális.


KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 290 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
A Parókás Náci látom nem bírt magával....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Amúgy meséltem a konzul haveromrol aki bárhova ment mindig történt ott vmi. Először 2010 szeptemberben került ki Egyiptomban, ott volt 2015 nyaráig, két forradalom miegymás.
Aztán 2016 elején ment ki Libanonba, tüntetések meg a hatalmas robbanás az öbölben amikor épp ott biciklizett. Hajszálon múlt h nem halt bele abba.
Na találjátok ki most hol van? Teherán. Kiment és utána pár hónappal öltek meg a lányt. Azóta csak szoporoller van ott neki. A srác nem jó ómen bárhova megy kulszolgalatra.
csebi
Azért nekem minimum gyanús, hogy mindenhol ott van, ahol fontos események történnek...
Mikey
Nem lehetne a karmelitaban találni neki valami melót?
Nemes samu09
Hülye vagy? 😀
Leírta csebi, hogy szopóroller lesz, az nem feltétlenül jelent nekünk jót.
Lúdas Solymi
Jó-jó, de azért csak bekapcsolnám a Tényeket hogy megnézzem, mi maradt a hatvanpusztai birtokból egy B2-es támadás után....
Tony Adams
Egy zebra!
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
Amúgy meséltem a konzul haveromrol aki bárhova ment mindig történt ott vmi. Először 2010 szeptemberben került ki Egyiptomban, ott volt 2015 nyaráig, két forradalom miegymás.
Aztán 2016 elején ment ki Libanonba, tüntetések meg a hatalmas robbanás az öbölben amikor épp ott biciklizett. Hajszálon múlt h nem halt bele abba.
Na találjátok ki most hol van? Teherán. Kiment és utána pár hónappal öltek meg a lányt. Azóta csak szoporoller van ott neki. A srác nem jó ómen bárhova megy kulszolgalatra.
csebi
Azért nekem minimum gyanús, hogy mindenhol ott van, ahol fontos események történnek...
Mikey
Nem lehetne a karmelitaban találni neki valami melót?
Nemes samu09
Hülye vagy? 😀
Leírta csebi, hogy szopóroller lesz, az nem feltétlenül jelent nekünk jót.
Lúdas Solymi
Jó-jó, de azért csak bekapcsolnám a Tényeket hogy megnézzem, mi maradt a hatvanpusztai birtokból egy B2-es támadás után....
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Amúgy meséltem a konzul haveromrol aki bárhova ment mindig történt ott vmi. Először 2010 szeptemberben került ki Egyiptomban, ott volt 2015 nyaráig, két forradalom miegymás.
Aztán 2016 elején ment ki Libanonba, tüntetések meg a hatalmas robbanás az öbölben amikor épp ott biciklizett. Hajszálon múlt h nem halt bele abba.
Na találjátok ki most hol van? Teherán. Kiment és utána pár hónappal öltek meg a lányt. Azóta csak szoporoller van ott neki. A srác nem jó ómen bárhova megy kulszolgalatra.
csebi
Azért nekem minimum gyanús, hogy mindenhol ott van, ahol fontos események történnek...
Mikey
Nem lehetne a karmelitaban találni neki valami melót?
Nemes samu09
Hülye vagy? 😀
Leírta csebi, hogy szopóroller lesz, az nem feltétlenül jelent nekünk jót.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Amúgy meséltem a konzul haveromrol aki bárhova ment mindig történt ott vmi. Először 2010 szeptemberben került ki Egyiptomban, ott volt 2015 nyaráig, két forradalom miegymás.
Aztán 2016 elején ment ki Libanonba, tüntetések meg a hatalmas robbanás az öbölben amikor épp ott biciklizett. Hajszálon múlt h nem halt bele abba.
Na találjátok ki most hol van? Teherán. Kiment és utána pár hónappal öltek meg a lányt. Azóta csak szoporoller van ott neki. A srác nem jó ómen bárhova megy kulszolgalatra.
csebi
Azért nekem minimum gyanús, hogy mindenhol ott van, ahol fontos események történnek...
Mikey
Nem lehetne a karmelitaban találni neki valami melót?
Nemes samu09
Jaja, aztán mehetne a Fehér Házba.
Mikey
Moszkva? 😊
Nomac
@csebi, szólj a haverodnak, hogy a következő pár évre találtunk neki feladatot!
Mikey
Volt ő a Nagy Imre terén is de Petiminiszter azóta is rendületlenül képviseli az érdekeinket.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Amúgy meséltem a konzul haveromrol aki bárhova ment mindig történt ott vmi. Először 2010 szeptemberben került ki Egyiptomban, ott volt 2015 nyaráig, két forradalom miegymás.
Aztán 2016 elején ment ki Libanonba, tüntetések meg a hatalmas robbanás az öbölben amikor épp ott biciklizett. Hajszálon múlt h nem halt bele abba.
Na találjátok ki most hol van? Teherán. Kiment és utána pár hónappal öltek meg a lányt. Azóta csak szoporoller van ott neki. A srác nem jó ómen bárhova megy kulszolgalatra.
csebi
Azért nekem minimum gyanús, hogy mindenhol ott van, ahol fontos események történnek...
Mikey
Nem lehetne a karmelitaban találni neki valami melót?
Nemes samu09
Jaja, aztán mehetne a Fehér Házba.
Mikey
Moszkva? 😊
Nomac
@csebi, szólj a haverodnak, hogy a következő pár évre találtunk neki feladatot!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 4 556 — balazs.t85@gmail.com
Amúgy meséltem a konzul haveromrol aki bárhova ment mindig történt ott vmi. Először 2010 szeptemberben került ki Egyiptomban, ott volt 2015 nyaráig, két forradalom miegymás.
Aztán 2016 elején ment ki Libanonba, tüntetések meg a hatalmas robbanás az öbölben amikor épp ott biciklizett. Hajszálon múlt h nem halt bele abba.
Na találjátok ki most hol van? Teherán. Kiment és utána pár hónappal öltek meg a lányt. Azóta csak szoporoller van ott neki. A srác nem jó ómen bárhova megy kulszolgalatra.
csebi
Azért nekem minimum gyanús, hogy mindenhol ott van, ahol fontos események történnek...
Mikey
Nem lehetne a karmelitaban találni neki valami melót?
Nemes samu09
Jaja, aztán mehetne a Fehér Házba.
Mikey
Moszkva? 😊
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Amúgy meséltem a konzul haveromrol aki bárhova ment mindig történt ott vmi. Először 2010 szeptemberben került ki Egyiptomban, ott volt 2015 nyaráig, két forradalom miegymás.
Aztán 2016 elején ment ki Libanonba, tüntetések meg a hatalmas robbanás az öbölben amikor épp ott biciklizett. Hajszálon múlt h nem halt bele abba.
Na találjátok ki most hol van? Teherán. Kiment és utána pár hónappal öltek meg a lányt. Azóta csak szoporoller van ott neki. A srác nem jó ómen bárhova megy kulszolgalatra.
csebi
Azért nekem minimum gyanús, hogy mindenhol ott van, ahol fontos események történnek...
Mikey
Nem lehetne a karmelitaban találni neki valami melót?
Nemes samu09
Jaja, aztán mehetne a Fehér Házba.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Amúgy meséltem a konzul haveromrol aki bárhova ment mindig történt ott vmi. Először 2010 szeptemberben került ki Egyiptomban, ott volt 2015 nyaráig, két forradalom miegymás.
Aztán 2016 elején ment ki Libanonba, tüntetések meg a hatalmas robbanás az öbölben amikor épp ott biciklizett. Hajszálon múlt h nem halt bele abba.
Na találjátok ki most hol van? Teherán. Kiment és utána pár hónappal öltek meg a lányt. Azóta csak szoporoller van ott neki. A srác nem jó ómen bárhova megy kulszolgalatra.
csebi
Azért nekem minimum gyanús, hogy mindenhol ott van, ahol fontos események történnek...
Mikey
Nem lehetne a karmelitaban találni neki valami melót?
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Amúgy meséltem a konzul haveromrol aki bárhova ment mindig történt ott vmi. Először 2010 szeptemberben került ki Egyiptomban, ott volt 2015 nyaráig, két forradalom miegymás.
Aztán 2016 elején ment ki Libanonba, tüntetések meg a hatalmas robbanás az öbölben amikor épp ott biciklizett. Hajszálon múlt h nem halt bele abba.
Na találjátok ki most hol van? Teherán. Kiment és utána pár hónappal öltek meg a lányt. Azóta csak szoporoller van ott neki. A srác nem jó ómen bárhova megy kulszolgalatra.
csebi
Azért nekem minimum gyanús, hogy mindenhol ott van, ahol fontos események történnek...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Közben donald “now its time for peace” felkiáltással megszórta iránt…
Lecsó
Pontosan, ahogy Orbán Viktor megjósolta, Trump elhozta a békét.

A MAGA bázis mit szól?
Gyurma Pappa
Én próbálom megközelíteni h nem vmi hirtelen ötlet ez (főleg h nem egyből mentek az izraeliekkel). Vszeg Irán túlságosan közel volt az atomhoz és azt nem engedhetik. Meg kell dönteni a rendszert. Kérdés h ez kizárólag levegőből megy-e?

Amúgy meséltem a konzul haveromrol aki bárhova ment mindig történt ott vmi. Először 2010 szeptemberben került ki Egyiptomban, ott volt 2015 nyaráig, két forradalom miegymás.
Aztán 2016 elején ment ki Libanonba, tüntetések meg a hatalmas robbanás az öbölben amikor épp ott biciklizett. Hajszálon múlt h nem halt bele abba.
Na találjátok ki most hol van? Teherán. Kiment és utána pár hónappal öltek meg a lányt. Azóta csak szoporoller van ott neki. A srác nem jó ómen bárhova megy kulszolgalatra.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Ilyen a béke.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 058 — zászló zászló szív
Közben donald “now its time for peace” felkiáltással megszórta iránt…
Lecsó
Pontosan, ahogy Orbán Viktor megjósolta, Trump elhozta a békét.

A MAGA bázis mit szól?

több mint 1 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 702 — Omar's Coming Yo!
Szep volt Donald, jol kibasztal az emberiseggel.

több mint 1 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
Közben donald “now its time for peace” felkiáltással megszórta iránt…

Szerkesztette: Lecsó
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
A saját megfigyelés nem jelent semmilyen tudományos bizonyítékot.

Gyík egyébként is azt állította, hogy az usákos kaják nagyobb arányban okozhatnak neurológiai eltéréseket. Ez nem az jelenti, hogy az usán kívül ez nem fordul elò, hanem azt hogy lehet-e összefüggés a food Inc. gyatrább szabályozása és a neurológiai problémák gyakoribb előfordulása közt.

 www.medicalnewstoday.com/articles/325546#What-is-the-link-between-PPA-and-autism
 www.ucf.edu/pegasus/processing-risk-childhood-autism/
 pmc.ncbi.nlm.nih.gov/articles/PMC8234602/
 neurosciencenews.com/pregnancy-siet-asd-adhd-28457/

Keresik az összefüggéseket, S találnak is - ezek az eddigi részeredmények. Az autizmus előfordulása nőtt, ennek okait feltárni a teljes populáció szintjén elég nehézkes - de logikai összefüggéseket lehet keresni. Ilyen volt az oltásos sztori is, ami nem bizonyosodott be. Most a Pharma inc.ről áthelyeződött a hangsúly a Food Inc.re.
sutianap
Teljesen igazad van. Bár gyeek is saját tapasztalatot írt, ezért reagáltam saját tapasztalattal.

Jelenleg Magyarországon 30% felett van az SNI-s diákok száma, ami kiugróan magas. Jelenleg meggyőző ok-okozati összefüggést itt sem találtak (kv. persze a rendszerbe kódolt rasszizmust, cigányellenességet), önmagában ez nem fedi le a valóságot.

A csatolt tanulmányok (nem olvastam végig, csak a konklúziót futottam át) inkább korrelációt mutatnak, mint egyértelmű ok-okozati összefüggést. Számomra az egyetlen meggyőző magyarázat a pszichológia és a fejlődéstan progressziója okán kialakult jobb diagnosztika.

Nyilván én ezzel foglalkozom többet (pszichológiát végzem levelezőn, bár ez a félév passzív), de nagyon szívesen olvasok többet, szóval ha látsz valamit, akkor szívesen fogadom
Gyurma Pappa
Hát amit én látok, hogy mindenkit leköt a Pharma Inc. - pedig lassan fasisztiod a szabályozás, mármár feketeautós az FDA gyógyszerrészlege. Amik ott kibuktak és nagyot durrant, az a valsartan - a kínai alapanyaggyártás ment a kukába, magával rántva a fél generikus iparágat, pölö a Tevát is. Órás gondok vannak a "másolatokkal", ahol a kvázi "jóhelyen" bejegyzett átcsomagolók nem értik a GMP minőségi alapelveket (például, hogy a törzskönyvi bejegyzésben nem lehet cserélgetni a segédanyagokat - merolcsóbb - két perc alatt kiszedni egy kromatogrammal) nem èrtik a szabadalmakat ( kvázi nem várja meg a patent lejártát, mer elírja a papíron, valami faszságra hivatkozva megpróbálja felülírni - Richter és a vészhelyzet). Olyan minősêgi patentokat nem tud megugrani ami régen simán sikerült, így szűkül a steril gyártás - Teva, Sanofi.

Ez a Pharma a Foodnál sokkal durvább - gyakorlatilag loholnak a hüjeötletekjegyzékeinek elòállítói után ( akínai hárompetákér megbaszomanyámat alapelv)

Sikerül a priont, ezen keresztül Creutzfeld-Jakobs szindrómát előállítani. Mindezt azáltal, hogy a vágómarhákat halliszttel etették. Vacoloco. Én láttam CJS boncolást mindencsutaklenejlonozottfertőtenítőbetocsogás egy élmény, gratulálok az ötlethez.

Asszem nem E.coli volt hanem valami eldugottab baci törzs, ami úgy tört ki, hogy a fejessalátát a terméshozam érdekében birkatrágyával permetezték

Nem komplexebb az sem mikor a kunhegyesi ovodások beállnak a mákosgubától vagy gyenge csattanómaszlagos ződbab és az anya rozsos reformkenyér. ez amikre mondjuk egy vizsgálatnal fel vannak készítve. Hogy saját példával éljek a hajnalkázás miatt ( életveszéjes tünetekkel kórhazba kerülő gyerekek) 30 éve keresték, hogy Mia pénisz is van benne, idén találták meg a lizergsavat - ugye 30 év, az az LSD nem mai találmány.
Ezek amikor ismert segédanyag vagy szennyezés, de az ismeretlenekkel az égbe lövöldöznek, hogy egy paragváji vagy tájföldi már feldolgozott cucc miafaszomat tartalmazhat...
sutianap
Hajnalkamagban nem LSA van LSD helyett?
KoporShow
Same - nem akartam kémiázni, elestét mindenki ösmeri


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 058 — zászló zászló szív
Nem tudom, hogy a saját buborékom torzítása-e, de ahova mi jártunk oviba, meg most általánosba, ott minden óvónő, pedagógus halkan panaszkodott, hogy az osztályok minimum harmada valamilyen három vagy négy betűs rövidítéssel rendelkezik (sni, adhd stb) de a java indokolatlanul. Egyszerűen a szülői nevelés hiányát egyszerűbb úgy kezelni, hogy a gyerek van “elromolva” és addig viszik orvoshoz, gyerekpiszichológushoz, amíg az egyik nem ad egy pecsétet, és onnantól a tanár kurva anyja, hogy nem képes az ő speciális gyerekét kezelni. Pesti agglomeráció.
MC12
Én pl. le sem adtam sehol a gyerek diagnózisát, egyiket se. Osztályfőnök tudja, és kész.

Ilyen papírt azért nem könnyű szerezni, és finoman szólva sem kellemes. Nem veszem magamra, amit írtál, de megvédeni szeretném szülő társaimat, a diagnózis előtti, minden porba hulló igyekezet és a szakember által támogatott, célzott fejlesztés utáni eredmények közti különbség felemelő. A gyerek is tudja, hogy valami nem stimmel, és óriási könnyebbséget ad egy tininek, hogy tudja hogy teljesen oké, amit tapasztal.
Gyurma Pappa
És mi volt a papírra írva? Mert az nem viccből van ám odaírva, hanem az kötelező rád is meg az iskolára is.
Assurbanapli
Természetesen jogszerűen jártunk el. (Minden gyerekem kitűnő tanuló, az autista fiamat most vették fel az ország egyik legjobb 6 osztályos gimijébe, arról, hogy szociálisan nehezen illeszkedik be, nem érti mások reakcióit és mindent a maga elleni személyes sértésként kezel, a fejlesztővel és az osztályfőnökkel egyeztetve, közösen döntöttünk így. A ADHDs gyerekem példás magatartást kap az iskolában, mert ennyire maszkol, otthon fáradt, és nehezen veszi rá magát az otthoni tanulásra, olvasásra, ezekkel kellett megküzdeni. Szintén így jártunk el, mindenkivel egyeztetve.)

Abbahagytam a témát, elnézést...

Szerkesztette: Gyurma Pappa