Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

USA és a világ

32 feliratkozó

5 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 402 — #NoStress
Trump azóta már nyilatkozott is: "az Egyesült Államok a jövőben erősen részt fog venni Venezuela olajiparában és továbbá bejelentette, hogy most döntenek Venezuela jövőbeli vezetéséről". Nesze neked demokrácia.
pfefe8
Inkább az amcsik döntsenek, mint Putyin vagy a kínaiak.
A legjobb opció sokszor a legkisebb rossz.

5 hónapja
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Trump azóta már nyilatkozott is: "az Egyesült Államok a jövőben erősen részt fog venni Venezuela olajiparában és továbbá bejelentette, hogy most döntenek Venezuela jövőbeli vezetéséről". Nesze neked demokrácia.

Steelers fan
5 hónapja
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
2020 ota vademeles van ervenyben Maduro ellen narco-terrorizmus/drogkereskedelem stb. miatt.

Ejjel behatoltak az amerikai hadsereg kulonleges egysegei (Army Delta Force) es elfogtak Madurot es feleseget, aztan szepen kireptettek oket az orszagbol.

A robbanasok az akcioban resztvevok vedelmeben (legvedelmi, radar, kommunikacios kepessegel) tortentek.

Nincs megszallas, vagy hosszantarto katonai muvelet, haboru.

Venezuela tul kozel kerult Kinahoz es Iranhoz, amerika ellensegeihez, ok pedig nem engedik, hogy a hatso udvarukban ott legyen az elobbi ketto.

Raadasul Maduro egy drogkereskedo szervezet feje akik az Usa-ba exportalnak es a Biden-fele nyitott hatarokat is arra hasznalta, hogy Usa-ba importalja a TdA bunbanda tagjait a bortonokbol.

A Monroe-doktrina el es virul. Fafo. Egy evig gyozkodtek, hogy menjen el bekeben messzire, hagyja hatra a hatalmat. O inkabb az oroszoktol es kinatol kert meg tobb egyuttmukodest.
undisputedly
Na, ha ebben kicseréled Madurot Zelenzskijre, USA-t az oroszokra, Kínát a NATOra, Venezuelát meg Ukrajnara, akkor meg is van Putyin beszéde a speciális katonai művelet okairól.
somoskovig
Maduro egy kvázidiktátor, Zelenszkij legitim demokratikusan választott legitim vezető, az USA nem egy országot, annak polgárait támadta böszme módon, hanem terroristákat precíziósan, Kína nem egy katonai védelmi szövetség, hanem egy invazívan fellépő birodalom, Venezuelat nem akarják elfoglalni, meghódítani, Ukrajnát igen.
A többi stimmel.
Őszentsége Sobri Jóska
Az usa precíziós bombázásairól beszélhetnének azok a százezrek, millió(k), akik a fejükre kapták a precíziós demokratikus bombákat az utóbbi 30, 40 évben. Biztos mind diktátor és terrorista volt. A bombázott országok azóta is imába foglalják az amerikaiakat. Persze a ruszkik sem jobbak.
pfefe8
Igazad van, mennyivel jobb, amikor azokat a milliókat a saját diktatoruk ölik meg, az biztos jobban tetszik. Furcsa látásmód, írhatnál kicsit bővebben, hogy mit kellene tenni mondjuk pl Izraelnek, hogy fennmaradjanak, vagy mi a véleményed a diktátorokról Venezuelától Líbiáig, hátha megérteném ezt a gondolkodást.
Klaci79
Nem jó az sem ha a diktátorok ölnek, és nem jó az sem ha egy demokratikus bomba öl. Milyen jogon dönt a nyugat arról hogy ki diktátor és ki nem? Szaudiak meg vannak? Egy picivel sem jobbak a többieknél. Majd el jön az ő idejük is. Sőt milyen jogon dönt bármiről is az amcsi, európa, ruszki , kínai négyes? Az erő jogán. Ahol ezek beavatkoztak csak rosszabb lett. És ekkor fel lehet tenni azt a nagyon kemény kérdést, hogy mi a jobb: egy diktátor vezette ország, vagy egy hadurak, minidiktátorok vezette széttagolt pöcegödör, ami régen egy ország volt. Jó példa szíria: volt egy szarházi, majd jött egy vég nagyobb, vérbeli terrorista. Ahol most ha rossz napja van egy "megtérített" terrorista csoportnak , akkor kedvtelésből mészárolják a drúzokat, keresztényeket, vagy a szomszéd falu terroristáit. A helyiek biztos tudják melyik a jobb opció. Izrael pedig jogos az önvédelemre és sok mindenre. De amit válaszként adtak arra ami őket érte az nem jogos(szerintem).

Steelers fan
5 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
2020 ota vademeles van ervenyben Maduro ellen narco-terrorizmus/drogkereskedelem stb. miatt.

Ejjel behatoltak az amerikai hadsereg kulonleges egysegei (Army Delta Force) es elfogtak Madurot es feleseget, aztan szepen kireptettek oket az orszagbol.

A robbanasok az akcioban resztvevok vedelmeben (legvedelmi, radar, kommunikacios kepessegel) tortentek.

Nincs megszallas, vagy hosszantarto katonai muvelet, haboru.

Venezuela tul kozel kerult Kinahoz es Iranhoz, amerika ellensegeihez, ok pedig nem engedik, hogy a hatso udvarukban ott legyen az elobbi ketto.

Raadasul Maduro egy drogkereskedo szervezet feje akik az Usa-ba exportalnak es a Biden-fele nyitott hatarokat is arra hasznalta, hogy Usa-ba importalja a TdA bunbanda tagjait a bortonokbol.

A Monroe-doktrina el es virul. Fafo. Egy evig gyozkodtek, hogy menjen el bekeben messzire, hagyja hatra a hatalmat. O inkabb az oroszoktol es kinatol kert meg tobb egyuttmukodest.
undisputedly
Na, ha ebben kicseréled Madurot Zelenzskijre, USA-t az oroszokra, Kínát a NATOra, Venezuelát meg Ukrajnara, akkor meg is van Putyin beszéde a speciális katonai művelet okairól.
somoskovig
Maduro egy kvázidiktátor, Zelenszkij legitim demokratikusan választott legitim vezető, az USA nem egy országot, annak polgárait támadta böszme módon, hanem terroristákat precíziósan, Kína nem egy katonai védelmi szövetség, hanem egy invazívan fellépő birodalom, Venezuelat nem akarják elfoglalni, meghódítani, Ukrajnát igen.
A többi stimmel.
Őszentsége Sobri Jóska
Az usa precíziós bombázásairól beszélhetnének azok a százezrek, millió(k), akik a fejükre kapták a precíziós demokratikus bombákat az utóbbi 30, 40 évben. Biztos mind diktátor és terrorista volt. A bombázott országok azóta is imába foglalják az amerikaiakat. Persze a ruszkik sem jobbak.
pfefe8
Igazad van, mennyivel jobb, amikor azokat a milliókat a saját diktatoruk ölik meg, az biztos jobban tetszik. Furcsa látásmód, írhatnál kicsit bővebben, hogy mit kellene tenni mondjuk pl Izraelnek, hogy fennmaradjanak, vagy mi a véleményed a diktátorokról Venezuelától Líbiáig, hátha megérteném ezt a gondolkodást.
5 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 402 — #NoStress
2020 ota vademeles van ervenyben Maduro ellen narco-terrorizmus/drogkereskedelem stb. miatt.

Ejjel behatoltak az amerikai hadsereg kulonleges egysegei (Army Delta Force) es elfogtak Madurot es feleseget, aztan szepen kireptettek oket az orszagbol.

A robbanasok az akcioban resztvevok vedelmeben (legvedelmi, radar, kommunikacios kepessegel) tortentek.

Nincs megszallas, vagy hosszantarto katonai muvelet, haboru.

Venezuela tul kozel kerult Kinahoz es Iranhoz, amerika ellensegeihez, ok pedig nem engedik, hogy a hatso udvarukban ott legyen az elobbi ketto.

Raadasul Maduro egy drogkereskedo szervezet feje akik az Usa-ba exportalnak es a Biden-fele nyitott hatarokat is arra hasznalta, hogy Usa-ba importalja a TdA bunbanda tagjait a bortonokbol.

A Monroe-doktrina el es virul. Fafo. Egy evig gyozkodtek, hogy menjen el bekeben messzire, hagyja hatra a hatalmat. O inkabb az oroszoktol es kinatol kert meg tobb egyuttmukodest.
undisputedly
Na, ha ebben kicseréled Madurot Zelenzskijre, USA-t az oroszokra, Kínát a NATOra, Venezuelát meg Ukrajnara, akkor meg is van Putyin beszéde a speciális katonai művelet okairól.
somoskovig
Maduro egy kvázidiktátor, Zelenszkij legitim demokratikusan választott legitim vezető, az USA nem egy országot, annak polgárait támadta böszme módon, hanem terroristákat precíziósan, Kína nem egy katonai védelmi szövetség, hanem egy invazívan fellépő birodalom, Venezuelat nem akarják elfoglalni, meghódítani, Ukrajnát igen.
A többi stimmel.
Őszentsége Sobri Jóska
Az usa precíziós bombázásairól beszélhetnének azok a százezrek, millió(k), akik a fejükre kapták a precíziós demokratikus bombákat az utóbbi 30, 40 évben. Biztos mind diktátor és terrorista volt. A bombázott országok azóta is imába foglalják az amerikaiakat. Persze a ruszkik sem jobbak.
pfefe8
Az akkor volt, ez meg most van.
Ostobaság általánosítani.
Ez az akció elég precíz és pöpec volt, és ez lett az orosz agresszióhoz hasonlítva - hibásan.

5 hónapja
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
2020 ota vademeles van ervenyben Maduro ellen narco-terrorizmus/drogkereskedelem stb. miatt.

Ejjel behatoltak az amerikai hadsereg kulonleges egysegei (Army Delta Force) es elfogtak Madurot es feleseget, aztan szepen kireptettek oket az orszagbol.

A robbanasok az akcioban resztvevok vedelmeben (legvedelmi, radar, kommunikacios kepessegel) tortentek.

Nincs megszallas, vagy hosszantarto katonai muvelet, haboru.

Venezuela tul kozel kerult Kinahoz es Iranhoz, amerika ellensegeihez, ok pedig nem engedik, hogy a hatso udvarukban ott legyen az elobbi ketto.

Raadasul Maduro egy drogkereskedo szervezet feje akik az Usa-ba exportalnak es a Biden-fele nyitott hatarokat is arra hasznalta, hogy Usa-ba importalja a TdA bunbanda tagjait a bortonokbol.

A Monroe-doktrina el es virul. Fafo. Egy evig gyozkodtek, hogy menjen el bekeben messzire, hagyja hatra a hatalmat. O inkabb az oroszoktol es kinatol kert meg tobb egyuttmukodest.
undisputedly
Na, ha ebben kicseréled Madurot Zelenzskijre, USA-t az oroszokra, Kínát a NATOra, Venezuelát meg Ukrajnara, akkor meg is van Putyin beszéde a speciális katonai művelet okairól.
somoskovig
Maduro egy kvázidiktátor, Zelenszkij legitim demokratikusan választott legitim vezető, az USA nem egy országot, annak polgárait támadta böszme módon, hanem terroristákat precíziósan, Kína nem egy katonai védelmi szövetség, hanem egy invazívan fellépő birodalom, Venezuelat nem akarják elfoglalni, meghódítani, Ukrajnát igen.
A többi stimmel.
Őszentsége Sobri Jóska
Az usa precíziós bombázásairól beszélhetnének azok a százezrek, millió(k), akik a fejükre kapták a precíziós demokratikus bombákat az utóbbi 30, 40 évben. Biztos mind diktátor és terrorista volt. A bombázott országok azóta is imába foglalják az amerikaiakat. Persze a ruszkik sem jobbak.

Steelers fan
5 hónapja
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
 telex.hu/kulfold/2026/01/03/oroszorszag-reakcio-venezuela-egyesult-allamok-tamadas-nicolas-maduro
De aranyos... rohadt nepirtok dumalnak
Beki
ilyenek ezek a népírtók, mindenbe beleugatnak. Szerencsére az űberdemokratikus usa, izrael kettős még hasonlókat sem tesz. Európán nem említem, mert nem tényező, így nem számít mit karattyol.

Steelers fan
5 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 402 — #NoStress
2020 ota vademeles van ervenyben Maduro ellen narco-terrorizmus/drogkereskedelem stb. miatt.

Ejjel behatoltak az amerikai hadsereg kulonleges egysegei (Army Delta Force) es elfogtak Madurot es feleseget, aztan szepen kireptettek oket az orszagbol.

A robbanasok az akcioban resztvevok vedelmeben (legvedelmi, radar, kommunikacios kepessegel) tortentek.

Nincs megszallas, vagy hosszantarto katonai muvelet, haboru.

Venezuela tul kozel kerult Kinahoz es Iranhoz, amerika ellensegeihez, ok pedig nem engedik, hogy a hatso udvarukban ott legyen az elobbi ketto.

Raadasul Maduro egy drogkereskedo szervezet feje akik az Usa-ba exportalnak es a Biden-fele nyitott hatarokat is arra hasznalta, hogy Usa-ba importalja a TdA bunbanda tagjait a bortonokbol.

A Monroe-doktrina el es virul. Fafo. Egy evig gyozkodtek, hogy menjen el bekeben messzire, hagyja hatra a hatalmat. O inkabb az oroszoktol es kinatol kert meg tobb egyuttmukodest.
undisputedly
Na, ha ebben kicseréled Madurot Zelenzskijre, USA-t az oroszokra, Kínát a NATOra, Venezuelát meg Ukrajnara, akkor meg is van Putyin beszéde a speciális katonai művelet okairól.
somoskovig
Maduro egy kvázidiktátor, Zelenszkij legitim demokratikusan választott legitim vezető, az USA nem egy országot, annak polgárait támadta böszme módon, hanem terroristákat precíziósan, Kína nem egy katonai védelmi szövetség, hanem egy invazívan fellépő birodalom, Venezuelat nem akarják elfoglalni, meghódítani, Ukrajnát igen.
A többi stimmel.

5 hónapja
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Én annyit tudok hogy az itteni venezueliak már alapoznak
Wester
Gondolom azért mert levették a tábláról madurót. Mindenhol öröm volt ahol levettek egy hasonló figurát a térképről: szíria irak líbia. A sírás csak ezután jön majd. a hadurak, drogkereskedők, önjelölt megváltók most szabad kezet kapnak. Nagy eséllyel keményebbek lesznek madurónál sajnos. Ettől még madurót le kellett vanni a tábláról, viszont a folytatásban jöhetne az első jó példa arra, hogy egy ilyen szarházi után jön a jólét és a rend. Egy fillért sem tennék rá hoyg ez bekövetkezik sajnos.
pfefe8
Igen és ugye kérdés még, hogy Trump bácsi nem-e rakja vissza majd őt, miután "kiegyeztek".
Wester
Őt már szerintem végleg levették. A kérdés az, hogy az űberdemokratikus trampli kit álmodik meg következő "Demokratikus vezetőnek" oda?

Steelers fan
5 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!

5 hónapja
Beki New York Jets 2 894
 telex.hu/kulfold/2026/01/03/oroszorszag-reakcio-venezuela-egyesult-allamok-tamadas-nicolas-maduro
De aranyos... rohadt nepirtok dumalnak
5 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Én annyit tudok hogy az itteni venezueliak már alapoznak
Wester
Gondolom azért mert levették a tábláról madurót. Mindenhol öröm volt ahol levettek egy hasonló figurát a térképről: szíria irak líbia. A sírás csak ezután jön majd. a hadurak, drogkereskedők, önjelölt megváltók most szabad kezet kapnak. Nagy eséllyel keményebbek lesznek madurónál sajnos. Ettől még madurót le kellett vanni a tábláról, viszont a folytatásban jöhetne az első jó példa arra, hogy egy ilyen szarházi után jön a jólét és a rend. Egy fillért sem tennék rá hoyg ez bekövetkezik sajnos.
pfefe8
Igen és ugye kérdés még, hogy Trump bácsi nem-e rakja vissza majd őt, miután "kiegyeztek".

Lesz ez még így se!
5 hónapja
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Én annyit tudok hogy az itteni venezueliak már alapoznak
Wester
Gondolom azért mert levették a tábláról madurót. Mindenhol öröm volt ahol levettek egy hasonló figurát a térképről: szíria irak líbia. A sírás csak ezután jön majd. a hadurak, drogkereskedők, önjelölt megváltók most szabad kezet kapnak. Nagy eséllyel keményebbek lesznek madurónál sajnos. Ettől még madurót le kellett vanni a tábláról, viszont a folytatásban jöhetne az első jó példa arra, hogy egy ilyen szarházi után jön a jólét és a rend. Egy fillért sem tennék rá hoyg ez bekövetkezik sajnos.

Steelers fan
5 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Én annyit tudok hogy az itteni venezueliak már alapoznak

Lesz ez még így se!
5 hónapja
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Azért már nem sok barátja maradt az amcsiknak. Aki még volt is(pl Európa) azokba is percenként belerúg. A katonai ereje már nem a régi. Bombázás, a mostanihoz hasonló sebészi akciók még mennek, szárazföldi nagyobb műveletek már nem mennek. A világ túlnyomó része gyűlöli őket és minden okuk meg van rá. Kérdés, hogy meddig tudják ezt az erőt fenntartani.
pfefe8
Ez valami wishful thinking, vagy mire alapozod? Nagyon nem mindegy, hogy a világ másik felén kell valami szarfészekben bohóckodni párezer emberrel, vagy télleg vérre megy a dolog a küszöbödön.
warr_b
Arra ahogy a világ mostani háborúi, konfliktusai mennek. A ruszkik az ukránokkal, az izraeliek a a palesztinokkal mit szenvednek ,jemen hasonló. lehet sorolni. A nagy szárazföldi akciók kora elmúlóban. Az usa nem jókedvében szorítkozik a jelenlegi hadviselésre. Melyik elnök vagy a mögötte lévő párt tudná még egyszer eladni a zászlóval letakart, hazahozottkoporsók tömkelegét? Egyik sem. Egyelőre a szarkavarás, precíziós csapások elegendőek. Viszont venezuela is a szír, irak, líbia, nemsokára irán mintát fogják követni. Ugyanaz a szarhalom lesz venezuela is mint a többi. 100% -os bizonyossággal kijelenthető, ahogy az előbbi esetekben , úgy Maduró kiiktatásával is nagyobb lesz a káosz. Az usának most ez jó üzletnek tűnik, viszont amikor eljön a káosz, az már az esetleges menekülthullámmal őket fogja érinteni.

Steelers fan
5 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
2020 ota vademeles van ervenyben Maduro ellen narco-terrorizmus/drogkereskedelem stb. miatt.

Ejjel behatoltak az amerikai hadsereg kulonleges egysegei (Army Delta Force) es elfogtak Madurot es feleseget, aztan szepen kireptettek oket az orszagbol.

A robbanasok az akcioban resztvevok vedelmeben (legvedelmi, radar, kommunikacios kepessegel) tortentek.

Nincs megszallas, vagy hosszantarto katonai muvelet, haboru.

Venezuela tul kozel kerult Kinahoz es Iranhoz, amerika ellensegeihez, ok pedig nem engedik, hogy a hatso udvarukban ott legyen az elobbi ketto.

Raadasul Maduro egy drogkereskedo szervezet feje akik az Usa-ba exportalnak es a Biden-fele nyitott hatarokat is arra hasznalta, hogy Usa-ba importalja a TdA bunbanda tagjait a bortonokbol.

A Monroe-doktrina el es virul. Fafo. Egy evig gyozkodtek, hogy menjen el bekeben messzire, hagyja hatra a hatalmat. O inkabb az oroszoktol es kinatol kert meg tobb egyuttmukodest.
undisputedly
Na, ha ebben kicseréled Madurot Zelenzskijre, USA-t az oroszokra, Kínát a NATOra, Venezuelát meg Ukrajnara, akkor meg is van Putyin beszéde a speciális katonai művelet okairól.

5 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért már nem sok barátja maradt az amcsiknak. Aki még volt is(pl Európa) azokba is percenként belerúg. A katonai ereje már nem a régi. Bombázás, a mostanihoz hasonló sebészi akciók még mennek, szárazföldi nagyobb műveletek már nem mennek. A világ túlnyomó része gyűlöli őket és minden okuk meg van rá. Kérdés, hogy meddig tudják ezt az erőt fenntartani.
pfefe8
Ez valami wishful thinking, vagy mire alapozod? Nagyon nem mindegy, hogy a világ másik felén kell valami szarfészekben bohóckodni párezer emberrel, vagy télleg vérre megy a dolog a küszöbödön.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
5 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
ugyanezt akartam kérdezni, mikor volt az, hogy nem az erősebb kutya baszott? 😊
Kína már lassan 15 éve terjeszkedik, övé fél Afrika és fél Dél-Amerika
NB2
Az nem amiatt volt, hogy erősebb, hanem mert jól alkalmazta a soft-powert.
Igaz, Afrikában nem volt nehéz az EU meg USA korábbi ténykedései miatt, de az is tény, hogy érdemesebb lett volna sokkal több erőforrást oda invesztálni.
Viszont az meg a másik, hogy az ottani politikai helyzetek miatt ez folyamatos kihívást jelentett volna az aktuális európai országok vezető pártjainak, a ruszkikat meg Kínát meg nem igazán izgatták az emberi jogok.

Bár valszeg van erről jó tanulmány vagy cikk vagy nálam sokkalta jártasabb a témában itt.
5 hónapja
andree Arizona Cardinals 1 800
Azért már nem sok barátja maradt az amcsiknak. Aki még volt is(pl Európa) azokba is percenként belerúg. A katonai ereje már nem a régi. Bombázás, a mostanihoz hasonló sebészi akciók még mennek, szárazföldi nagyobb műveletek már nem mennek. A világ túlnyomó része gyűlöli őket és minden okuk meg van rá. Kérdés, hogy meddig tudják ezt az erőt fenntartani.
pfefe8
Azért ez elég bilibe lóg az USA elleneseknek nézőpont.
NATOnak és EUnak kell USA az, hogy van egy hülye elnök aki most éppen éket ver nyilván nem jó, de majd jön egy másik aki meg kiszedi.
USA szempontjából egyedül Kína a kérdés annak terjeszkedését meg látjuk most Venzuelaban hogy oldja meg, ha szuksegesnek erzi.
Toca
Na ja. Amíg nem nagyon van világgazdaság az USA nélkül, nem nagyon számít ki mennyire utálja őket. Szerintem 5 európai Microsoft vagy Nvidia aggasztóbb lenne nekik mint 5 kínai anyahajó.
5 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Azért már nem sok barátja maradt az amcsiknak. Aki még volt is(pl Európa) azokba is percenként belerúg. A katonai ereje már nem a régi. Bombázás, a mostanihoz hasonló sebészi akciók még mennek, szárazföldi nagyobb műveletek már nem mennek. A világ túlnyomó része gyűlöli őket és minden okuk meg van rá. Kérdés, hogy meddig tudják ezt az erőt fenntartani.
pfefe8
Azért ez elég bilibe lóg az USA elleneseknek nézőpont.
NATOnak és EUnak kell USA az, hogy van egy hülye elnök aki most éppen éket ver nyilván nem jó, de majd jön egy másik aki meg kiszedi.
USA szempontjából egyedül Kína a kérdés annak terjeszkedését meg látjuk most Venzuelaban hogy oldja meg, ha szuksegesnek erzi.
5 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Azért már nem sok barátja maradt az amcsiknak. Aki még volt is(pl Európa) azokba is percenként belerúg. A katonai ereje már nem a régi. Bombázás, a mostanihoz hasonló sebészi akciók még mennek, szárazföldi nagyobb műveletek már nem mennek. A világ túlnyomó része gyűlöli őket és minden okuk meg van rá. Kérdés, hogy meddig tudják ezt az erőt fenntartani.
pfefe8
Mert eddig Venezuela a barátja volt? Az EU alig várja, hogy barátkozni akarjon, de nem akar. A többiek meg pont le vannak szarva mert sosem voltak tényezők vagy sosem voltak barátok. Nekik csak a saját érdekük számít. Meg tudnák ezt tenni szárazföldön is ha akarnák, de nem akarják. A ma háborúi már nem így működnek. Az oroszok lassan 4 éve szenvednek, azt nem értek el semmit.
Most jöhet Kína, bár szerintem ők jobban félnek attól, hogy utána megfulladnak a termékekben.
5 hónapja
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Azért már nem sok barátja maradt az amcsiknak. Aki még volt is(pl Európa) azokba is percenként belerúg. A katonai ereje már nem a régi. Bombázás, a mostanihoz hasonló sebészi akciók még mennek, szárazföldi nagyobb műveletek már nem mennek. A világ túlnyomó része gyűlöli őket és minden okuk meg van rá. Kérdés, hogy meddig tudják ezt az erőt fenntartani.

Steelers fan
5 hónapja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Semmi gond, ezen a hétvégén Schefter szolidalitásból spanyolul fogja leszopni elnökurat NFL coverage címén. Hola senoras y senores!
5 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 738
 www.aljazeera.com/news/2026/1/1/us-says-chinese-military-drills-around-taiwan-cause-unnecessary-tensions

"Chinese says US military drills in Venezuela cause unnecessary tensions"

Szerkesztette: Willie Parker
5 hónapja
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
ugyanezt akartam kérdezni, mikor volt az, hogy nem az erősebb kutya baszott? 😊
Kína már lassan 15 éve terjeszkedik, övé fél Afrika és fél Dél-Amerika