USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Jol lattam, hogy a svedek uzentek a tweetben hogy go fuck yourself? 😊
Vrij6
Az a Kígyó-szigeti 13 ukrán határőr volt, nem? 😊

Amúgy az megvan, hogy az a Kígyó-sziget román felségterület, csak volt ott egy ukrán támaszpont?
warr_b
Jah, pont erre volt a referansz 😉
Cowboykarcsi90
Nem csak arról van szó, hogy Románia is magának követeli? Mintha valami ilyesmit olvastam volna.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
oroszoknál másfél nap alatt 2800 halott.

A Financial Times közölte a részleteket, eszerint péntek délután 3 óráig eddig:

80 harckocsi,
516 különböző páncélozott jármű,
10 repülőgép,
7 helikopter,
2800 katona
került az orosz haderő veszteséglistájára.
Amadeus
az első kettő soknak tűnik
NB2
Egy Franciaország méretű országot intéztek el 2 nap alatt úgy, hogy vigyázni kellett. Gondolj Bele abba mi lenne ha az emberélet nem lenne fontos. Inkább bele se gondoljuk 😕
ozibozi
Nagyon messze van ez attól, hogy elintézett legyen.

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 943
Mi kell még történjen, hogy ezek felfogják hogy hol a helyük? Hány embernek kell még ártatlanul meghalnia mire ezeket a kifizetett milliomosokat akik megkapták a zsoldjukat végre észhez térnek?
Meddig lehet ezt még húzni???
Mint a bolond qrva akit kirúgtak, és nem kell vissza, de kiabál és felkeresi a régi ismerősöket akik sajnálkozva együttérzést mímelve le is rázzák azonnal.
Meddig még?
ozibozi
Te most Putyinról beszélsz, ugye?
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 974 — balazs.t85@gmail.com
CSEHEK IS LÉGTERET ZÁRNAK AZ OROSZOK ELŐTT ⚠️⛔️
Az Egyesült Királyság és Lengyelország példáját követve Csehország is kitiltja az orosz légi járatokat - jelentette be a cseh miniszterelnök a mai kormányülést követően.
A tiltás a prágai reptér közlése szerint ma éjféltől lép életbe.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 742
oroszoknál másfél nap alatt 2800 halott.

A Financial Times közölte a részleteket, eszerint péntek délután 3 óráig eddig:

80 harckocsi,
516 különböző páncélozott jármű,
10 repülőgép,
7 helikopter,
2800 katona
került az orosz haderő veszteséglistájára.
Amadeus
az első kettő soknak tűnik
NB2
Egy Franciaország méretű országot intéztek el 2 nap alatt úgy, hogy vigyázni kellett. Gondolj Bele abba mi lenne ha az emberélet nem lenne fontos. Inkább bele se gondoljuk 😕
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 173 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Most amúgy tényleg, ha Putinéknak annyira elmentek otthonról hogy reális lehetőségként kezelnek akármilyen katonai szankciót akár Finnország akár a Svédek ellen, az azért a teljes valóságérzet elvesztésére utal.

Az hogy lerohannak egy poszt szovjet éra legatyásodott Ukrajnát, és azért látjuk hogy ott se minden a tervek szerint megy, nagyon nem ugyan az lesz mint valamelyik északi országot megtámadni.

Ez kábé nekem ahhoz hasonló analógia, mint amikor 1940 körül Mussoliniék miután elbántak pár bennszülött törzzsel Észak Afrikában, úgy gondolták akkor miért is ne támadnák meg a Brit expedíciós erőket is. Adolfnak fájhatott is a feje miattuk...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 875
Nemzetközi cégnél melózom, ahol vannak orosz és ukrán kollégák is. Tegnap óta az oroszok nem jöhetnek be az irodába csak HO lehet nekik. Szerintem elég durva lehet most orosznak lenni, nem Oroszországban.
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 516 — Colts Fan
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 537 — nabege2@yahoo.com
oroszoknál másfél nap alatt 2800 halott.

A Financial Times közölte a részleteket, eszerint péntek délután 3 óráig eddig:

80 harckocsi,
516 különböző páncélozott jármű,
10 repülőgép,
7 helikopter,
2800 katona
került az orosz haderő veszteséglistájára.
Amadeus
az első kettő soknak tűnik
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
oroszoknál másfél nap alatt 2800 halott.
Amadeus
Más források szerint 0 azaz nulla
csebi
Ezt igazán senki nem hiszi el.

több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
oroszoknál másfél nap alatt 2800 halott.
Amadeus
Más források szerint 0 azaz nulla
csebi
Megint más forrás szerint -2. Putyin feltámasztott két halottat.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
Német pénzügyminiszter közben lenyilatkozta, hogy részükről mehet Oroszország lekapcsolása a switftről. Az Európa Tanácsban felfüggesztették Oroszország tagságát.
Amadeus
Akkor mi is rá fogunk bólintani. Bár nem tudom, hogy egyáltalán szükség van-e erre. Ez most EU hatáskör? Nem teljesen tiszta
Gyurma Pappa
Nem egészen világos, hogy mi ennek a módja. Minden esetre Biden azt mondta, hogy lekapcsolja az USA is, ha az EU-ban átmegy. Az azért combos lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 537 — nabege2@yahoo.com
azért a történelemben senkinek nem jött be ha nekiállt egyszerre több galerivel harcolni 😊
ráadásul ez a svéd-finn kontingens, pont nem fexik a muszkáknak 😊
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Mi kell még történjen, hogy ezek felfogják hogy hol a helyük? Hány embernek kell még ártatlanul meghalnia mire ezeket a kifizetett milliomosokat akik megkapták a zsoldjukat végre észhez térnek?
Meddig lehet ezt még húzni???
Mint a bolond qrva akit kirúgtak, és nem kell vissza, de kiabál és felkeresi a régi ismerősöket akik sajnálkozva együttérzést mímelve le is rázzák azonnal.
Meddig még?

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
oroszoknál másfél nap alatt 2800 halott.
Amadeus
Más források szerint 0 azaz nulla

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
Német pénzügyminiszter közben lenyilatkozta, hogy részükről mehet Oroszország lekapcsolása a switftről. Az Európa Tanácsban felfüggesztették Oroszország tagságát.
Amadeus
Akkor mi is rá fogunk bólintani. Bár nem tudom, hogy egyáltalán szükség van-e erre. Ez most EU hatáskör? Nem teljesen tiszta

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
oroszoknál másfél nap alatt 2800 halott.

A Financial Times közölte a részleteket, eszerint péntek délután 3 óráig eddig:

80 harckocsi,
516 különböző páncélozott jármű,
10 repülőgép,
7 helikopter,
2800 katona
került az orosz haderő veszteséglistájára.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
Német pénzügyminiszter közben lenyilatkozta, hogy részükről mehet Oroszország lekapcsolása a switftről. Az Európa Tanácsban felfüggesztették Oroszország tagságát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 943
Nem friss hír, de örülnék, hogyha kicsit megcsapolnák a pénzügyi tartalékokat, adatokat szivárogtatnának, stb.

 www.abc.net.au/news/science/2022-02-25/hacker-collective-anonymous-declares-cyber-war-against-russia/100861160
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
De mit is csinált Svédország és Finnország hogy meg lettek fenyegetve? Léteznek? Vagy ők is nácik? Most kicsit elvesztettem a fonalat.
Mikey
Tegnap jelezték, hogy bevonja őket a NATO a megbeszélésekbe.
Tony Adams
Hatalmas bűn szerintem is, megérdemlik hogy meg legyenek támadva.
Mikey
Szerintem ez az olimpiai hokidöntő miatt van. A svédek meg azért, mert az elődöntőben túlzottan lefárasztották a szbornajat.
somoskovig
A finneknél még opció lehet az is, ha már hoki, hogy a Jokerit visszalépett a KHL playofftól. 😊
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 173 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Jol lattam, hogy a svedek uzentek a tweetben hogy go fuck yourself? 😊
Vrij6
Az a Kígyó-szigeti 13 ukrán határőr volt, nem? 😊

Amúgy az megvan, hogy az a Kígyó-sziget román felségterület, csak volt ott egy ukrán támaszpont?
warr_b
Jah, pont erre volt a referansz 😉

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
De mit is csinált Svédország és Finnország hogy meg lettek fenyegetve? Léteznek? Vagy ők is nácik? Most kicsit elvesztettem a fonalat.
Mikey
Tegnap jelezték, hogy bevonja őket a NATO a megbeszélésekbe.
Tony Adams
Hatalmas bűn szerintem is, megérdemlik hogy meg legyenek támadva.
Mikey
Szerintem ez az olimpiai hokidöntő miatt van. A svédek meg azért, mert az elődöntőben túlzottan lefárasztották a szbornajat.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 705 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Lengyelek is kitiltották a légterükből az Aeroflot gépeket, ha jól látom.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Rápillantottam a finneknek mi is van raktáron. Több mint 10 000 Anti-tank missile hever a dobozokban. Nem hiszem hogy ők meg fognak ijedni.
Nomac
Nem szokásuk:

 mult-kor.hu/500-nal-is-tbb-aldozatot-szedett-az-egyszeru-fldmuves-akit-feher-halalnak-hivtak-20181108

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 705 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
10ezer csecsen, az derék. Fanatikus muszlim terrorista bagázs, az kell még nyomorult ukránoknak...
warr_b
Ők is biztos békét fenntartani jönnek.
somoskovig
Jah, azok olyanok. Békések.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta