NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Engem inkább egy sokkal komolyabb kérdés foglalkoztat:
Ti nem dolgoztok? 😃
#JC6
Szabin vagyok keddig. 😊
Mikey
Tudtad mi, te piszok!?
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Az. hogy ma reggel kiadtak egy parancsot valahol, hogy nyomd meg a gombot Grisa, az egy dolog, Ezt látjuk most. Cirkálórakéták, taktikai vadászbombázók, stb. Ez támadás, de nem megszállás. Majd ha jönnek a képek, hogy tankcsata itt, városi harc ott, akkor kezdődik a megszállás. Aztán ha az sikeres, akkor jön a rendfenntartás, mert onnantól minden orosz katona potenciális célpont lesz még a legutolsó ukrán parasztnak is. Az égeti igazán a pénzt, meg az emberéleteket. Erre írtam, hogy ezt a ma reggeli támadást ennek fényében kell kezelni.
Lecsó
De ez itt nem hegyvidék, nincs tele fanatikus, primitív szinten élő törzsi emberekkel, akik ráadásul csak egy oldalról kaphatnának támogatást. Katonai szempontból a megszállás sima ügy, a gazdasági ill diplomáciai ár a kérdés.
ender1112
kapird elő egy kozák, egy mudzshedin meg egy cserkesz képét, majd a karabélyokat cseréld át automata fegyverekre - secko jedno
sutianap
Nincsenek már kozákok, míg az afgánok pont ugyanolyanok, mint ezer éve.
ender1112
akkor vedd a 45ös szovjet bevonulást a sztyeppére, mer istt sincs hegy, 350k szovjet katona, 7 hónap
sutianap
Ha már Ukrajna és a partizán hadviselés.
Csak érdekességképpen, Google nélkül.
Ki volt talán a II. Vh-ban a legmagasabb rangú, ellenséges tevékenységben elhunyt szovjet tábornok?
És hogyan halt meg?
Sinisa
Vatutyin?
sutianap
Aham
Ha jól emlékszem még “csak” hadseregtábornok volt, és nem marsall.
Sinisa
má meg volt a kinevezése - nem engedték hogy az ellenpartizánok által ütött sebének elfertőződését kezeljék -így nem tutta átvenni a kinevezést, túl tehetséges volt az élethez


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott


Jó, persze ez durva, de hogy a francba biztosítanak pl utánpótlást maguknak az oroszok???
Tony Adams
ez picit kamunak tunik. ennyi ido alatt, harccal egyutt 130 kmt megtesz egy tank? laikuskent kerdezem, a tevedes jogaval.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha Putyin helyében lennék, megtrollkodnám OV-t azzal, hogy felajánlanám nyíltan Kárpátalját Magyarországnak.
ender1112
Honnan tudjuk hogy nem tette meg, titokban? 😉🤔😜
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Engem inkább egy sokkal komolyabb kérdés foglalkoztat:
Ti nem dolgoztok? 😃
#JC6
Szabin vagyok keddig. 😊
Mikey
legalább mától, csakhogy tudjuk miért pont most van ez az egész 😊
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Engem inkább egy sokkal komolyabb kérdés foglalkoztat:
Ti nem dolgoztok? 😃
#JC6
Szabin vagyok keddig. 😊
Mikey
ehhez idozitetted? 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 969
Engem inkább egy sokkal komolyabb kérdés foglalkoztat:
Ti nem dolgoztok? 😃
#JC6
Szabin vagyok keddig. 😊
Mikey
Szabadnap...holnap nappal, szombat éjjel...majd szombat éjjel én is megkérdezem, hogy ti miért nem dolgoztok 😀
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Engem inkább egy sokkal komolyabb kérdés foglalkoztat:
Ti nem dolgoztok? 😃
#JC6
nekem vmennyire benne van a munkakorimben hogy figyelnem kell ezt 😉
csebi
erő, egészség!
Amadeus
menni akartunk haza epp a kozeljovoben, de emiatt lehet nem megyunk, szoval hianyzott ez nekunk is mint szar a zsebbol. de ha tenyleg OV segitseget ker a menekulthullam kezeleseben akkor meg mehetek vszeg egyedul azokkal targyalni a segitsegrol, akik miatt ott hagytam a magyar menekultugyet. jo beszelgetes lenne ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Engem inkább egy sokkal komolyabb kérdés foglalkoztat:
Ti nem dolgoztok? 😃
#JC6
Szabin vagyok keddig. 😊
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Ha Putyin helyében lennék, megtrollkodnám OV-t azzal, hogy felajánlanám nyíltan Kárpátalját Magyarországnak.
ender1112
az jó lenne ha kapnánk egy olyan szegény régiót, talán még csődbe is vinné az országot.
deyell
vaaaagy mennyi pénzt kérhetnénk az EU-tól a felzárkóztatásra, oh wait
slowmotion
Ha 85-90% ukrán az kell nekünk.
Mondjuk fellehetne 1-2 jó foci csapatot húzni!
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Engem inkább egy sokkal komolyabb kérdés foglalkoztat:
Ti nem dolgoztok? 😃
#JC6
nekem vmennyire benne van a munkakorimben hogy figyelnem kell ezt 😉
csebi
erő, egészség!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Az. hogy ma reggel kiadtak egy parancsot valahol, hogy nyomd meg a gombot Grisa, az egy dolog, Ezt látjuk most. Cirkálórakéták, taktikai vadászbombázók, stb. Ez támadás, de nem megszállás. Majd ha jönnek a képek, hogy tankcsata itt, városi harc ott, akkor kezdődik a megszállás. Aztán ha az sikeres, akkor jön a rendfenntartás, mert onnantól minden orosz katona potenciális célpont lesz még a legutolsó ukrán parasztnak is. Az égeti igazán a pénzt, meg az emberéleteket. Erre írtam, hogy ezt a ma reggeli támadást ennek fényében kell kezelni.
Lecsó
De ez itt nem hegyvidék, nincs tele fanatikus, primitív szinten élő törzsi emberekkel, akik ráadásul csak egy oldalról kaphatnának támogatást. Katonai szempontból a megszállás sima ügy, a gazdasági ill diplomáciai ár a kérdés.
ender1112
kapird elő egy kozák, egy mudzshedin meg egy cserkesz képét, majd a karabélyokat cseréld át automata fegyverekre - secko jedno
sutianap
Nincsenek már kozákok, míg az afgánok pont ugyanolyanok, mint ezer éve.
ender1112
akkor vedd a 45ös szovjet bevonulást a sztyeppére, mer istt sincs hegy, 350k szovjet katona, 7 hónap
sutianap
Ha már Ukrajna és a partizán hadviselés.
Csak érdekességképpen, Google nélkül.
Ki volt talán a II. Vh-ban a legmagasabb rangú, ellenséges tevékenységben elhunyt szovjet tábornok?
És hogyan halt meg?
Sinisa
Vatutyin?
sutianap
Aham
Ha jól emlékszem még “csak” hadseregtábornok volt, és nem marsall.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Engem inkább egy sokkal komolyabb kérdés foglalkoztat:
Ti nem dolgoztok? 😃
#JC6
De. Sportujsagirokent orak ota masrol sem szolnak a hirek, mint hogy az UEFA elveheti az oroszoktol a BL-dontot, az FIA az F1-es futamot, vagy hogy mar a vb-selejtezos csapatok fele kozolte, hogy nem akar jatszani az oroszokkal, vagy csak semleges palyan, etc. Az ukran bajnoksagot felfuggesztettek, esatobbi.

Ugyhogy igazabol most sajnos a munkam is errol szol, hogy ennek az egesznek milyen sulyos hatasa lehet (es lesz is velhetoen) a sportvilagra is. Pedig aztan ha valami, a sport jobbara tudja egysegesiteni az embereket. Vagyis tudta, mar nem fogja.

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Ha Putyin helyében lennék, megtrollkodnám OV-t azzal, hogy felajánlanám nyíltan Kárpátalját Magyarországnak.
ender1112
az jó lenne ha kapnánk egy olyan szegény régiót, talán még csődbe is vinné az országot.
deyell
vaaaagy mennyi pénzt kérhetnénk az EU-tól a felzárkóztatásra, oh wait
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 516 — Colts Fan


Jó, persze ez durva, de hogy a francba biztosítanak pl utánpótlást maguknak az oroszok???
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Az. hogy ma reggel kiadtak egy parancsot valahol, hogy nyomd meg a gombot Grisa, az egy dolog, Ezt látjuk most. Cirkálórakéták, taktikai vadászbombázók, stb. Ez támadás, de nem megszállás. Majd ha jönnek a képek, hogy tankcsata itt, városi harc ott, akkor kezdődik a megszállás. Aztán ha az sikeres, akkor jön a rendfenntartás, mert onnantól minden orosz katona potenciális célpont lesz még a legutolsó ukrán parasztnak is. Az égeti igazán a pénzt, meg az emberéleteket. Erre írtam, hogy ezt a ma reggeli támadást ennek fényében kell kezelni.
Lecsó
De ez itt nem hegyvidék, nincs tele fanatikus, primitív szinten élő törzsi emberekkel, akik ráadásul csak egy oldalról kaphatnának támogatást. Katonai szempontból a megszállás sima ügy, a gazdasági ill diplomáciai ár a kérdés.
ender1112
kapird elő egy kozák, egy mudzshedin meg egy cserkesz képét, majd a karabélyokat cseréld át automata fegyverekre - secko jedno
sutianap
Nincsenek már kozákok, míg az afgánok pont ugyanolyanok, mint ezer éve.
ender1112
akkor vedd a 45ös szovjet bevonulást a sztyeppére, mer istt sincs hegy, 350k szovjet katona, 7 hónap
sutianap
Ha már Ukrajna és a partizán hadviselés.
Csak érdekességképpen, Google nélkül.
Ki volt talán a II. Vh-ban a legmagasabb rangú, ellenséges tevékenységben elhunyt szovjet tábornok?
És hogyan halt meg?
Sinisa
Vatutyin?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ha Putyin helyében lennék, megtrollkodnám OV-t azzal, hogy felajánlanám nyíltan Kárpátalját Magyarországnak.
ender1112
az jó lenne ha kapnánk egy olyan szegény régiót, talán még csődbe is vinné az országot.
deyell
Részben ez benne a trollkodás 😊
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 425 — Слава Україні! Героям слава!
Engem inkább egy sokkal komolyabb kérdés foglalkoztat:
Ti nem dolgoztok? 😃
#JC6
2 monitorom van, és jelenleg igencsak szarok a munkára. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Ha Putyin helyében lennék, megtrollkodnám OV-t azzal, hogy felajánlanám nyíltan Kárpátalját Magyarországnak.
ender1112
az jó lenne ha kapnánk egy olyan szegény régiót, talán még csődbe is vinné az országot.

choose life
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 697 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Engem inkább egy sokkal komolyabb kérdés foglalkoztat:
Ti nem dolgoztok? 😃
#JC6
Én majd délután 🙂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Engem inkább egy sokkal komolyabb kérdés foglalkoztat:
Ti nem dolgoztok? 😃
#JC6
nekem vmennyire benne van a munkakorimben hogy figyelnem kell ezt 😉

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 791
Engem inkább egy sokkal komolyabb kérdés foglalkoztat:
Ti nem dolgoztok? 😃
több mint 2 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Az. hogy ma reggel kiadtak egy parancsot valahol, hogy nyomd meg a gombot Grisa, az egy dolog, Ezt látjuk most. Cirkálórakéták, taktikai vadászbombázók, stb. Ez támadás, de nem megszállás. Majd ha jönnek a képek, hogy tankcsata itt, városi harc ott, akkor kezdődik a megszállás. Aztán ha az sikeres, akkor jön a rendfenntartás, mert onnantól minden orosz katona potenciális célpont lesz még a legutolsó ukrán parasztnak is. Az égeti igazán a pénzt, meg az emberéleteket. Erre írtam, hogy ezt a ma reggeli támadást ennek fényében kell kezelni.
Lecsó
De ez itt nem hegyvidék, nincs tele fanatikus, primitív szinten élő törzsi emberekkel, akik ráadásul csak egy oldalról kaphatnának támogatást. Katonai szempontból a megszállás sima ügy, a gazdasági ill diplomáciai ár a kérdés.
ender1112
kapird elő egy kozák, egy mudzshedin meg egy cserkesz képét, majd a karabélyokat cseréld át automata fegyverekre - secko jedno
sutianap
Nincsenek már kozákok, míg az afgánok pont ugyanolyanok, mint ezer éve.
ender1112
akkor vedd a 45ös szovjet bevonulást a sztyeppére, mer istt sincs hegy, 350k szovjet katona, 7 hónap
sutianap
Ha már Ukrajna és a partizán hadviselés.
Csak érdekességképpen, Google nélkül.
Ki volt talán a II. Vh-ban a legmagasabb rangú, ellenséges tevékenységben elhunyt szovjet tábornok?
És hogyan halt meg?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ha Putyin helyében lennék, megtrollkodnám OV-t azzal, hogy felajánlanám nyíltan Kárpátalját Magyarországnak.

Szerkesztette: ender1112
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Én amúgy Kínától félek a leginkább.. régóta úgy gondolom már, hogy belátható időn belül világháború fog kirobbanni elsősorban Kína által. Ha van ilyen szándékuk, akkor kevés jobb pillanat van ehhez.. Nyilván Tajvannal indítva.
Szesze
még a végén a jó öreg Clancy papa kibaszott vátesznek bizonyul (bár nála nem a ruszkik és a kínaiak keverték a szart, hanem a japók, meg az indiaiak, bár mintha a kínaiak is ott sertepertéltek volna... de az utasszállító mint irányított rakéta dolgot is leírta hét évvel 9/11 előtt)
slowmotion
kína volt a csendestárs mind két esetben szemeit az eastern resource arearára vetve

pár évente ujraolvasom clancy összest azért vágom
briareos
jaja, nálam is figyel pár. mondjuk én csak a Jack Ryan-ciklust olvasgattam, meg ami tágan hozzá tartozik (Without Remorse, de ott meg az apja jelenik meg), bár a sárkánymedvés könyvvel nagyon megálltam - szerintem restart lesz belőle, mert már nem vagyok képben, hogy ki kicsoda.